Društvena mreža samo za bogate

poruka: 26
|
čitano: 3.648
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Društvena mreža samo za bogate".
15 godina
odjavljen
offline
Društvena mreža samo za bogate

lol, užas... da slučajno ne vidili golfa 2 na nečijoj slici. je8em ti demokraciju...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Društvena mreža samo za bogate

Šta ne služi tome Linked in ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 21:50 (1BIT).
Moj PC  
0 14 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Društvena mreža samo za bogate

Ovo vec postoji i naravno, potreban je invite i aplikacija za pridruzivanje: 

https://www.asmallworld.com

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Bogati obično imaju potrebu distancirati se od 'običnih' ljudi. Super skupe stvari (od satova i dijamanata do golf klubova), a koje realno ne vrijede toliko, (za razliku od nekretnina i jahti, koje realno imaju visoku vrijednost) služe upravo tome. A u nižim slojevima uvijek ima onih koji bi prodali bubreg (ili ćuću), samo da dođu do takvog nekog statusnog simbola, pa će i na ovu mrežu vjerojatno više navaliti sponzoruše i posvuduše nego stvarni lovaši.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
online
Re: Društvena mreža samo za bogate
Visak kaže...
Bogati obično imaju potrebu distancirati se od 'običnih' ljudi. Super skupe stvari (od satova i dijamanata do golf klubova), a koje realno ne vrijede toliko, (za razliku od nekretnina i jahti, koje realno imaju visoku vrijednost) služe upravo tome. A u nižim slojevima uvijek ima onih koji bi prodali bubreg (ili ćuću), samo da dođu do takvog nekog statusnog simbola, pa će i na ovu mrežu vjerojatno više navaliti sponzoruše i posvuduše nego stvarni lovaši.

Mislim da ce im entry fee biti dosta visok ako nemaju stvarno para. Ili ce prodati bubreg kak ti velis :D

14 godina
online
Društvena mreža samo za bogate

Ode pola mjesečne plaće na pretplatu za prvu godinu. Ali kasnije je bagatela. 

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Društvena mreža samo za bogate

Ako je ovo samo za bogate, onda su prejeftini, koji bogataš će ih ozbiljno shvatiti s ovom cijenom? Ni zlato ne traže. {#}

KaeR
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Društvena mreža samo za bogate

Stvarno odlična ponuda - za svega nekoliko tisuća dolara godišnje uz acc dobiješ i tablet, te upicanjenog cigu da ti tipka po njemu.

Srećo, 'vake će to da ti zgleda na Netropolitanku! Srećo, 'vake će to da ti zgleda na Netropolitanku!
Gledam te!
 
12 0 hvala 1
14 godina
online
Društvena mreža samo za bogate

Mislim da će biti dosta članova, ali će među njima biti malo bogataša. U današnje vrijeme si ono što pokazuješ da jesi. Mnogi ljudi se tako prodaju pod stručnjake ili veličine, a zapravo prodaju maglu. Uopće nema sumnje da će neki ako treba dići i kredit da se nađu u ovom društvu. Što ima smisla, jer ako si s njima lakše je ugovorit nekakav posao, iskopati neku dobru priliku. Problem je samo što one koji stvarno jesu bogati takve stvari uopće ne zanimaju. I ne, nemaju toliku potrebu distancirati se. Problem je samo što neki ljudi dosađuju, moljakaju itd. Onaj tko je ikad upoznao bogataša vidio je da oni baš nisu opterećeni svojim statusom i ne gledaju na druge s visoka, čak su i spremni pomoći (možda je to dio "iskupljenja", isto kao i doniranje). Istina je da se čovjek osjeća nadmoćno ako je bogat, ali to se vrlo rijetko ispoljava kao egocentrizam.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate

Bogatima to dobro dođe, jer ako se družiš s naprednim ljudima i ljudima koji su uspješni i ti ideš njihovim stopama. A ako se družiš s nekime tko stalno upada iz problema u problem i nema nikakvu želju da napreduje nečeš ni ti dogurati daleko.

 

Da sam bogat mislim da bi pristupio takvoj nekakvoj stranici.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
skank666 kaže...

lol, užas... da slučajno ne vidili golfa 2 na nečijoj slici. je8em ti demokraciju...

Nije sve tako crno-bijelo.

 

Bogati su često diskriminirani. Pogledaj komentare na ovaj članak: http://www.24sata.hr/svijet/sok-u-londonu-bankar-pao-s-33-kata-zgrade-jp-morgana-351233

Čovjek se ubije, a ljudi pišu takve gluposti. Krive njega za svoje kredite ili što već. A realnost je da čovjek nije provodio dane u kafiću kao što je to običaj kod nas, nego je završio vhunski faks sa GPA-om iznad 3.5 i radio 14 sati dnevno.

 

Vjerujem da mnogi žele biti u mogućnosti napisati u statusu da su prehlađeni bez da dobiju komentar "čini se da novac ipak ne može sve kupiti" ili kad prekinu vezu - "ljubav se ne može kupiti" i slično tome.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 20:07 (Wooki).
12 godina
odjavljen
offline
Društvena mreža samo za bogate

da sam bogat dao bi napravit takvu stranicu pa bi drugima naplacivao...

 

rade budale od ljudi

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Društvena mreža samo za bogate

Hebemti kak jednostavno a kak dobra ideja, šteta kaj se nisam toga prvi sjetil :(

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Ezio kaže...

Ode pola mjesečne plaće na pretplatu za prvu godinu. Ali kasnije je bagatela. 

Zapamtil sam te kod watch dogs da imaš veliku plaču, sad primječujem da hoćeš reći da imaš plaću 18 000 $ ?

Bem ti život, kak mene nejde karta :(

http://www.youtube.com/user/Brzi559
12 godina
protjeran
offline
Društvena mreža samo za bogate

Podržavam, budalama treba uzeti pare.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Društvena mreža samo za bogate
Gremlin144 kaže...
Ezio kaže...

Ode pola mjesečne plaće na pretplatu za prvu godinu. Ali kasnije je bagatela. 

Zapamtil sam te kod watch dogs da imaš veliku plaču, sad primječujem da hoćeš reći da imaš plaću 18 000 $ ?

Bem ti život, kak mene nejde karta :(

 

ma nije sve u novcu

Potpis!
14 godina
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Ezio kaže...
Gremlin144 kaže...
Ezio kaže...

Ode pola mjesečne plaće na pretplatu za prvu godinu. Ali kasnije je bagatela. 

Zapamtil sam te kod watch dogs da imaš veliku plaču, sad primječujem da hoćeš reći da imaš plaću 18 000 $ ?

Bem ti život, kak mene nejde karta :(

 

ma nije sve u novcu

Ima puno vrsta ljudi, neki su okrenuti duhovnom, neki umjetnosti, neki materijalizmu, neki ljubavnom životu itd.

Tak da ovisi kak ko razmišlja, za sebe mogu reći da sam 101% materijalista.

http://www.youtube.com/user/Brzi559
11 godina
neaktivan
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Ezio kaže...
Gremlin144 kaže...
Ezio kaže...

Ode pola mjesečne plaće na pretplatu za prvu godinu. Ali kasnije je bagatela. 

Zapamtil sam te kod watch dogs da imaš veliku plaču, sad primječujem da hoćeš reći da imaš plaću 18 000 $ ?

Bem ti život, kak mene nejde karta :(

 

ma nije sve u novcu

Čime se baviš ako se smije znati? I da li u Hrvatskoj?

16 godina
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Ja sam isto materijalista - omogucujem ljudima da dozive pad na razlicite materijale, od betona, asfalta, sodra, parketa, plocica i slicno :)
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
14 godina
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Wooki kaže...
Ezio kaže...
Gremlin144 kaže...
Ezio kaže...

Ode pola mjesečne plaće na pretplatu za prvu godinu. Ali kasnije je bagatela. 

Zapamtil sam te kod watch dogs da imaš veliku plaču, sad primječujem da hoćeš reći da imaš plaću 18 000 $ ?

Bem ti život, kak mene nejde karta :(

 

ma nije sve u novcu

Čime se baviš ako se smije znati? I da li u Hrvatskoj?

Sigurno je neki menađer.

Makar rekel je da mu je dnevnica skoro 1000kn, tak da mi nije jasno kak mu može biti pola plače članarina.

Vjerojatno onda radi na nekoj naftnoj platformi.

Malo nas zeza tu, možda nema nikakvu plaču na kraju.

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 8:51 (Gremlin144).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
ukay1000 kaže...
Ja sam isto materijalista

U to sam se uvjerio!

Irena
16 godina
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Slavemaster kaže...
ukay1000 kaže...
Ja sam isto materijalista

U to sam se uvjerio!

Evo i fanboy! XD

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate

plače... Unatoč velikom trudu da ignoriram "plaču" nisam uspio. Kao da čitam 24 sata komentare.

 

 

 

my eyes my eyes
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 12:04 (FreakyW2000).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
ukay1000 kaže...
Slavemaster kaže...
ukay1000 kaže...
Ja sam isto materijalista

U to sam se uvjerio!

Evo i fanboy! XD

{#} {#}

{#} učim samo od najboljega {#}

Tko radi taj i zaradi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 18:45 (Slavemaster).
16 godina
offline
Društvena mreža samo za bogate

Dobro je netko primjetio. Neće ovdje biti nikakvi pravi bogataši. 
Jedini koji će se okoristiti, bit će onaj koji je za wannabe tajkune osmislio mrežu.
Bogati se itekako dobro znaju sami međusobnojer je većina interesno povezana i zalaze na ista mjesta, hotele, pristaništa za jahte i auerodromske piste za privane mlažnjake.
-no ovo mi dalo ideju, tko je za da osnujemo
1. mrežu konzervativnih političara
2. mrežu svjetskih feministica

3. poljoprivrednu online zadrugu 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Društvena mreža samo za bogate
Ali imas bogatune iz drugih krajeva svijeta sto sumnjam da se znaju, a mozda im ovo omoguci da se lakse nadju i pokrenu neko poznanstvo. Ali da, istina, osnivaci ce se vrlo moguce okoristiti jer kad si glupo bogat onda i trosis na gluposti (nije da znam iz iskustva :)), a da ne velim da bu to raj za sponze i elitnu prostituciju.
@wannabeslavemaster. Vec si ti odavno savladao ucitelja. Cestitam xD.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice