Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

poruka: 17
|
čitano: 3.297
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dubinsko otkrivanje Windowsa 8".
13 godina
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

Eto ga hvale se na sve strane, imaju i s čim, samo još da nađemo način da zauvijek ugasimo metro i na konju smo.

Valentin
 
4 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

Jedva čekam novi Metro UI. I naravno neizbježnu integraciju platformi (Win8, WinPh8, Xbox)

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

I ja bi išo u amsterdam šmrc {#} al ne zbog te microsoftove konferencije nego zbog neceg drugog {#}

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
Ovi će windowsi 8 biti vrlo, vrlo zanimljivi. Vidim ih kao prvu pravu konkurenciju Appleovim rješenjima, a Store je must have stvar, kao i integracija podataka desktopa, tableta i mobitela u oblaku. Napokon!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

Windowsi 8 biti će "nova stranica" Microsofta u vremenima koji nadolaze. To se da zaključiti već po verzijama CP i RP. {#}

Iskušao sam "obje" verzije te sam zadovoljan viđenim. Metro mi je dobro "legao" te također i nedostatak klasičnog start "gumba, mada ima nekoliko programa koji mogu "vratiti" start gumb osobno smatram da to onda nisu više Windowsi 8.

Htio sam staviti 8-micu kao primarni OS ali sam odustao od toga radi nekompatibilnosti s mnoštvom programa, tome sam doskočio što sam neko vrijeme koristio dual boot te 8-micu imao kao sekundarni OS.

 

U svakom slučaju "jedva čekam" listopad i  izlazak 8-mice

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

Što možemo ocekivati od Windowsa 8 opet neki kič i beskonacno mnogo boja. Windows 7 je sasvim dovoljan za korisnike trenutno sve ostalo je prepucavanje!

 
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
zeroname kaže...

Što možemo ocekivati od Windowsa 8 opet neki kič i beskonacno mnogo boja. Windows 7 je sasvim dovoljan za korisnike trenutno sve ostalo je prepucavanje!

 

Bas suprotno, Win8 izbacili su Aero i druge predivne stvari i postali su monotoni, sivi bez ikakva zivota.

 

A sto se tice sleepanja Windowsa to i danas dobro radi ali je glavni problem u driverima jer programeri jednostavo nemaju pojma da PC moze i u sleep. Microsoftovi driveri, pa i servisi, uredno kuze sleep, a third party imaju velikih problema.

Kako nas (mene) povjest uci, Win8 bit ce koma jer je svaka druga varzija Win koma. Za to ima i razloga jer objedinjuju desktop, tablete, telefone, x86 i ARM.

Kao i sa WP7 treba se sacekati da vidimo sto ce drugi rec.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
zeroname kaže...

Što možemo ocekivati od Windowsa 8 opet neki kič i beskonacno mnogo boja. Windows 7 je sasvim dovoljan za korisnike trenutno sve ostalo je prepucavanje!

iskreno, meni je xp sasvim dovoljan, ali ako bih sad kupovao laptop s kojim dobijem win 7, bez razmisljanja bih nadoplatio 150kn da imam win 8 (mislim da su uveli neku opciju nadogradnje OEM verzija za 15$)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
Drazen kaže...
zeroname kaže...

Što možemo ocekivati od Windowsa 8 opet neki kič i beskonacno mnogo boja. Windows 7 je sasvim dovoljan za korisnike trenutno sve ostalo je prepucavanje!

 

Bas suprotno, Win8 izbacili su Aero i druge predivne stvari i postali su monotoni, sivi bez ikakva zivota.

 

A sto se tice sleepanja Windowsa to i danas dobro radi ali je glavni problem u driverima jer programeri jednostavo nemaju pojma da PC moze i u sleep. Microsoftovi driveri, pa i servisi, uredno kuze sleep, a third party imaju velikih problema.

Kako nas (mene) povjest uci, Win8 bit ce koma jer je svaka druga varzija Win koma. Za to ima i razloga jer objedinjuju desktop, tablete, telefone, x86 i ARM.

Kao i sa WP7 treba se sacekati da vidimo sto ce drugi rec.

To sto kazes.

Svaka druga verzija je koma.

 

Microsoft kao da uci iz svojih gresaka.

Npr. windows vista je bio nestabilan i spor,a onda windows 7 koji donosi ogromnu stabilnost i znatno poboljasnje brzine.

Nisam u prilici da testiram windows 8 RP pa necu komentarisati.

 

Nisam ni znao da su izbacili Aero.

 

Valjda je to razlog brzeg bootanja i manjeg koristenja memorije.

 

 

Uglavnom windows 9 ce biti revolucionaran po toj nekoj semi gdje je svaka druga verzija windowsa losa.

MOARR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
GamerMaster2041 kaže...
Npr. windows vista je bio nestabilan i spor

Ma odakle ti to? Nisi ni probao Vistu kao ni 99% onih što je kude...

Senaid
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2012 23:06 (royalhero).
16 godina
neaktivan
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

Mogli su baš i neke od tih featurea staviti i na starije verzije Windowsa, pa bi imali win-win-win-win situaciju, za nove korisnike, MS, developere i stare korisnike...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
Shockwave kaže...

I ja bi išo u amsterdam šmrc {#} al ne zbog te microsoftove konferencije nego zbog neceg drugog {#}

najbolji tartufi u europi :)

16 godina
neaktivan
offline
Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

Microsoft se iz petnih zila trudi da promovira nove Windowse kao "revolucionarne" ali koliko vidim niti njegovi "sateliti" kao sto su ghacks i  neovin(?) nisu bas odusevljeni sa novom filozofijom.

 

 

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
Nisam pratio na nastavi winph8 ce biti kompatibilni sa x86 arhitekturom cpu?

Hesus do kud smo dogurali
15 godina
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8

Win 8 su isključivo 64 bitni OS, pa mu treba i takova HW podrška....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
drveni krastavac kaže...
Nisam pratio na nastavi winph8 ce biti kompatibilni sa x86 arhitekturom cpu?

Hesus do kud smo dogurali

Windows Phone 8?! Gdje si to našao?!

Drapet kaže...

Win 8 su isključivo 64 bitni OS, pa mu treba i takova HW podrška....

Ajooj!! {#} Load of crap!!

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
offline
Re: Dubinsko otkrivanje Windowsa 8
Drapet kaže...

Win 8 su isključivo 64 bitni OS, pa mu treba i takova HW podrška....

Nez samo, kako netko lupi takvo nesto.... kud puklo da puklo, bar je to lako provjeriti/saznati.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice