Duže jamstvo na Asusove monitore

poruka: 16
|
čitano: 3.476
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Duže jamstvo na Asusove monitore".
15 godina
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Nekvalitetu i zaostatak za konkurencijom treba nadoknadit duljim jamstvom . logicno 

Ali po mojem mišljenju bolje imat kvalitetan monitor s godinom garancije nego nekvalitetan s 5 ,(a i vrlo je vjerovatno da ako monitor ne crkne u prvih godinu dana , da ce izdržat i sljedecih 5 ).

 

Dobro , moze bit da se nešto u ASUSU promjenilo u zadnjih godinu dana , da su IPS monitori ok , ali ja sam se jednom opeko na asus monitoru , još i dan danas imam traume.

Kad sam vidio boje , odaziv , crnu boju koja nije bila boja nego ugašeni pikseli ,  zamjenio sam ga za par incha manji ,rabljani Philips koji je za ASUS pojam i na njemu sam i danas  . I drago mi je da sam to napravio , jer bi do danas vjerovatno vid izgubio na onom smecu /otpadu /ispljuvku od monitora .

To je bio kriminal od monitora i bezobrazna  pljacka  , od tad ništa od asusa više ne kupujem niti preporucam . Zašto?

Ako su bili u stanju jednom tako našto pustit u prodaju , to je neoprostivo i ne zaslužuju povjerene kupaca .

Moj PC  
3 12 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Ako Asus pravi lose monitore tko onda radi dobre lol... Imam philips star godinu dana i asus 5god, asus je jos uvjek daleko bolji. Samo sto mu dijagonala manja.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore
Uključuje li to i svjetlinu backlighta?
Sanjao sam fini parti, mnogo ljudi nigdje žandara...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Duže jamstvo na Asusove monitore
Bubabug kaže...

Nekvalitetu i zaostatak za konkurencijom treba nadoknadit duljim jamstvom . logicno 

Ali po mojem mišljenju bolje imat kvalitetan monitor s godinom garancije nego nekvalitetan s 5 ,(a i vrlo je vjerovatno da ako monitor ne crkne u prvih godinu dana , da ce izdržat i sljedecih 5 ).

 

Dobro , moze bit da se nešto u ASUSU promjenilo u zadnjih godinu dana , da su IPS monitori ok , ali ja sam se jednom opeko na asus monitoru , još i dan danas imam traume.

Kad sam vidio boje , odaziv , crnu boju koja nije bila boja nego ugašeni pikseli ,  zamjenio sam ga za par incha manji ,rabljani Philips koji je za ASUS pojam i na njemu sam i danas  . I drago mi je da sam to napravio , jer bi do danas vjerovatno vid izgubio na onom smecu /otpadu /ispljuvku od monitora .

To je bio kriminal od monitora i bezobrazna  pljacka  , od tad ništa od asusa više ne kupujem niti preporucam . Zašto?

Ako su bili u stanju jednom tako našto pustit u prodaju , to je neoprostivo i ne zaslužuju povjerene kupaca .

Nepamtim kad sam se prijavio,al sam sad morao, samo da odgovorim na ovo.

 

Posto radim u infor.firmi, samo da ti kazem da evo vec 2 god.zaredom to "smece" od asus-a radi bez problema svaki ebeni dan 12h u komadu. Radi se o cifri od jedno 150-170 monitora.

 

I zanimljivo da nijednom nista da se desi da mogu poslati u ovlasteni servis da poprave, cudno nesto,a taj tvoj jedan koji te opekao...

 

Eto toliko o Asusu!

 

LP

14 godina
protjeran
offline
Re: Duže jamstvo na Asusove monitore

Logično je da je kvaliteta proizvodnog procesora i provjera bolja - ako imaš kvalitetan proizvod koji se ne kvari - digni jamstvo.

 

A ako imaš šroteks kao Samsung, smanji jamstvo sa 5 na 3, pa sa 3 na 2 godine.

 

Pure logic.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
13 godina
neaktivan
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Imam NEC 1701 iz 2003 godine prosječno radi do 10 sati dnevno i tako 10 godina, a tek 3 godine garancije sam dobio s obzirom da sam platio ga masno, mislim da oko 3500kn. Ima preko 30 000 radih sati i u zadnjih par mjeseci su jedino na očigled oslabile flouroscentne cijevi.. ni jedan mrtvi pixel, makar je 4:3 ne bi ga dao niti prodao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Ne bi nikako rekao da je Samsung srot. Po meni najbolji monitori su Dell, Asus i Samsung te Benq. Ali svima se moze dogoditi greska, nista cudno, a i tu je ono koliko love toliko muzike.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Duže jamstvo na Asusove monitore
ceco22 kaže...

Ne bi nikako rekao da je Samsung srot. Po meni najbolji monitori su Dell, Asus i Samsung te Benq. Ali svima se moze dogoditi greska, nista cudno, a i tu je ono koliko love toliko muzike.

 Benqu su monitori kratkog vijeka

16 godina
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Evo ja imam samsunga 2433bw 16:10 monitor, da kucnem o drvo radi ko singerica vec 5-6 godina.

A crt samsungov koji sam prodao prijatelju kad sam kupovao ovaj radi kod njega svaki dan {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Duže jamstvo na Asusove monitore

Nebi se složio za BenQ. Radi možda najbolju elektroniku od svih, i stvarno ne štede na napajanjima. Većinom komponente od Rubicona i Sanyo,

tako da je to GG naspram SanCon i KinaCon.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
16 godina
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Novo produženo jamstvo je super stvar, kupac je time duži period miran makar ne vidim da će se išta pokvariti..

 

Ja sam 2006/7 kupio Phillips Brillance 200W monitor s S-IPS panelom, 20" omjer 16:10 bio je 3600kn s garancijom na bright i dark dot pixele

Evo radi i dan danas. No ima samo jednu manu, nema gumb za brzo prebacivanje ulaza DVI-DSub (neoprostivo)

Inače okretiv je u svim smjerovima, može se spustiti do stola, podignuti skroz gore, nagnuti naprijed nazad ko u priči..

 

a ono kupiš 27" monitor a ima fixno postolje užas...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Duže jamstvo na Asusove monitore
nlo93 kaže...
Bubabug kaže...

Nekvalitetu i zaostatak za konkurencijom treba nadoknadit duljim jamstvom . logicno 

Ali po mojem mišljenju bolje imat kvalitetan monitor s godinom garancije nego nekvalitetan s 5 ,(a i vrlo je vjerovatno da ako monitor ne crkne u prvih godinu dana , da ce izdržat i sljedecih 5 ).

 

Dobro , moze bit da se nešto u ASUSU promjenilo u zadnjih godinu dana , da su IPS monitori ok , ali ja sam se jednom opeko na asus monitoru , još i dan danas imam traume.

Kad sam vidio boje , odaziv , crnu boju koja nije bila boja nego ugašeni pikseli ,  zamjenio sam ga za par incha manji ,rabljani Philips koji je za ASUS pojam i na njemu sam i danas  . I drago mi je da sam to napravio , jer bi do danas vjerovatno vid izgubio na onom smecu /otpadu /ispljuvku od monitora .

To je bio kriminal od monitora i bezobrazna  pljacka  , od tad ništa od asusa više ne kupujem niti preporucam . Zašto?

Ako su bili u stanju jednom tako našto pustit u prodaju , to je neoprostivo i ne zaslužuju povjerene kupaca .

Nepamtim kad sam se prijavio,al sam sad morao, samo da odgovorim na ovo.

 

Posto radim u infor.firmi, samo da ti kazem da evo vec 2 god.zaredom to "smece" od asus-a radi bez problema svaki ebeni dan 12h u komadu. Radi se o cifri od jedno 150-170 monitora.

 

I zanimljivo da nijednom nista da se desi da mogu poslati u ovlasteni servis da poprave, cudno nesto,a taj tvoj jedan koji te opekao...

 

Eto toliko o Asusu!

 

LP

Iz ovog je evidentno da nisi ni procitao moj post , samim time svaka daljna rasprava je suvišna . Pročitaj još par puta  , pa ako ti i dalje nece bit jasno ,mogu ti dodatno objasnit .

 

 

15 godina
offline
Re: Duže jamstvo na Asusove monitore
Bubabug kaže...

Nekvalitetu i zaostatak za konkurencijom treba nadoknadit duljim jamstvom . logicno 

Ali po mojem mišljenju bolje imat kvalitetan monitor s godinom garancije nego nekvalitetan s 5 ,(a i vrlo je vjerovatno da ako monitor ne crkne u prvih godinu dana , da ce izdržat i sljedecih 5 ).

 

Dobro , moze bit da se nešto u ASUSU promjenilo u zadnjih godinu dana , da su IPS monitori ok , ali ja sam se jednom opeko na asus monitoru , još i dan danas imam traume.

Kad sam vidio boje , odaziv , crnu boju koja nije bila boja nego ugašeni pikseli ,  zamjenio sam ga za par incha manji ,rabljani Philips koji je za ASUS pojam i na njemu sam i danas  . I drago mi je da sam to napravio , jer bi do danas vjerovatno vid izgubio na onom smecu /otpadu /ispljuvku od monitora .

To je bio kriminal od monitora i bezobrazna  pljacka  , od tad ništa od asusa više ne kupujem niti preporucam . Zašto?

Ako su bili u stanju jednom tako našto pustit u prodaju , to je neoprostivo i ne zaslužuju povjerene kupaca .

 

Najbolje mi je kad netko poput tebe na temelju jednog monitora ide kenjat po cijelom asus-u. Očito neznaš kakve proizvoderadi ta firma i bolje bi bilo da šutiš, a ne da pišeš takve debilne komentare!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
neaktivan
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Odlicna vijest za mene {#}

Friends will be friends, When you're through with life and all hope is lost, Hold out your hand cos friends will be friends right till the end.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Duže jamstvo na Asusove monitore

Netko je gore spomenuo da Samsung radi loše monitore koji se kvare. Ja imam Samsungov 21 CRT 1100p+ mislim da je iz 2001. godine i danas radi perfektno, a također imam i LG FLATRON W2261VP-PF koji uredno radi već 4 godine. Sve je to od uređaja do uređaja, nekada se zna zalomiti kvar i sl. no mislim da po pitanju Asusa to nije pravilo.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Duže jamstvo na Asusove monitore
Blue_Fatal1ty kaže...
Bubabug kaže...

Nekvalitetu i zaostatak za konkurencijom treba nadoknadit duljim jamstvom . logicno 

Ali po mojem mišljenju bolje imat kvalitetan monitor s godinom garancije nego nekvalitetan s 5 ,(a i vrlo je vjerovatno da ako monitor ne crkne u prvih godinu dana , da ce izdržat i sljedecih 5 ).

 

Dobro , moze bit da se nešto u ASUSU promjenilo u zadnjih godinu dana , da su IPS monitori ok , ali ja sam se jednom opeko na asus monitoru , još i dan danas imam traume.

Kad sam vidio boje , odaziv , crnu boju koja nije bila boja nego ugašeni pikseli ,  zamjenio sam ga za par incha manji ,rabljani Philips koji je za ASUS pojam i na njemu sam i danas  . I drago mi je da sam to napravio , jer bi do danas vjerovatno vid izgubio na onom smecu /otpadu /ispljuvku od monitora .

To je bio kriminal od monitora i bezobrazna  pljacka  , od tad ništa od asusa više ne kupujem niti preporucam . Zašto?

Ako su bili u stanju jednom tako našto pustit u prodaju , to je neoprostivo i ne zaslužuju povjerene kupaca .

 

Najbolje mi je kad netko poput tebe na temelju jednog monitora ide kenjat po cijelom asus-u. Očito neznaš kakve proizvoderadi ta firma i bolje bi bilo da šutiš, a ne da pišeš takve debilne komentare!

Ocito sam pokvario reklamu ASUS-u , pa je neke zapeklo ...   Moje su povjerenje izgubili , sve ti piše u prvom post-u .

 A ako se imaš za prijetit ili nešto protiv mene , dođi na pm.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice