Džepni terabajti

poruka: 15
|
čitano: 2.405
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Džepni terabajti".
16 godina
offline
Džepni terabajti

Nice, počinje štednja za štapić od cca 8000kn ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Džepni terabajti

Dalo bi se pretpostaviti da će biti razočaravajuće spor, s obzirom da skrivaju brzine kao zmija noge.

 
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Džepni terabajti
mbaksa kaže...

Dalo bi se pretpostaviti da će biti razočaravajuće spor, s obzirom da skrivaju brzine kao zmija noge.

 A kakav je NAND u tom sticku. Da li je isto kao i u SSD-ovima 3d koliko slojeva ili nešto drugo. I zašto je tako velik. Pa 1TB stane na dva "chipa". A i m2 ssd je manji od ovoga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 22:58 (zeroname).
16 godina
moderator
online
Re: Džepni terabajti

Znaš isto koliko i ja. Meni jednostavno logika govori da, kad bi se mogli pohvaliti brzinom, onda bi je i istaknuli. Bez navođenja brzine meni to uopće nije vijest.

16 godina
offline
Re: Džepni terabajti
mbaksa kaže...

Znaš isto koliko i ja. Meni jednostavno logika govori da, kad bi se mogli pohvaliti brzinom, onda bi je i istaknuli. Bez navođenja brzine meni to uopće nije vijest.

 Istina. Većina članka sad nama nabraja koliko se fotografija ili ovakvih/onakvih video zapisa može gore posrpemiti. Jako bitno jer na HDD to se potpuno drugačije snima 
i ne stane  istoj količini... pa da nas upute u tajne potencijalnog sadržaja usb cigle.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Džepni terabajti

možda tek jedna manja zamjerka "proizvodu": dizajn kućišta u obliku pimpeka suptilno bi metaforički naznačlio njegovu svrhu i smisao, kao i nit vodilju koju su slijedili u marketingu kad su se ovome tako vješto domislili. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Džepni terabajti

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

14 godina
offline
Re: Džepni terabajti
Torent kaže...

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

Kad se radi backup OS-a, sustav traži min 32 GB.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Džepni terabajti
softwaremaniac kaže...
Torent kaže...

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

Kad se radi backup OS-a, sustav traži min 32 GB.

 Znam ja to ali tamo pise backup a ne backup OS-a ;) A ne radi se backup samo OS-a :)

14 godina
offline
Re: Džepni terabajti
Torent kaže...
softwaremaniac kaže...
Torent kaže...

Plus pise da na manje kapacitete od 32gb ne moze se raditi backup. Ne razumijem. Kako misle ne mogu raditi backup. Kako stick zna sta je backup a sta jedina kopija dokumenta....

Ogromna tabela a poptuno beskorisna i besmislena....

Kad se radi backup OS-a, sustav traži min 32 GB.

 Znam ja to ali tamo pise backup a ne backup OS-a ;) A ne radi se backup samo OS-a :)

 To je istina.

14 godina
offline
Re: Džepni terabajti

Fora je što u tako malo kućište stane toliko gb. Doći će i brzine na svoje.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
8 godina
odjavljen
offline
Re: Džepni terabajti

Pa ako ti trebaju sati da iskopiras nesto i nije tolika fora tj ostaje samo na fori....

14 godina
offline
Re: Džepni terabajti
Torent kaže...

Pa ako ti trebaju sati da iskopiras nesto i nije tolika fora tj ostaje samo na fori....

 Pročitaj ono zadnje što sam napisao.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
8 godina
odjavljen
offline
Re: Džepni terabajti

Procitao sam i slazem se. Nisam ja nista konktra rekao. Sad je trenutno samo fora....

16 godina
offline
Re: Džepni terabajti
x18x05x kaže...
Torent kaže...

Pa ako ti trebaju sati da iskopiras nesto i nije tolika fora tj ostaje samo na fori....

 Pročitaj ono zadnje što sam napisao.

 Pa nije to tako malo kućište. Volumenom je veće (deblje) nego ssd m.2 istog kapaciteta koji je vjerujem x puta brži. Naravno, nije to ta konekcija, 
ali lako je moguće da je cijena tu negdje.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice