Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

poruka: 47
|
čitano: 5.810
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik".
12 godina
odjavljen
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

Dost je dobar s ovim CU-om.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

Na testu fali Opera.

 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno

U pravu su, najmanje crpi jer ga se ne koristi. Ja sam probao preko 10 puta koristiti i nikako. Prekompliciran mi je i spor. Jednostavnije mi je preko chromea jer su dosta toga pojednostavnili. A i edge mi je jako jako ružan.

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Markić7 kaže...

U pravu su, najmanje crpi jer ga se ne koristi. Ja sam probao preko 10 puta koristiti i nikako. Prekompliciran mi je i spor. Jednostavnije mi je preko chromea jer su dosta toga pojednostavnili. A i edge mi je jako jako ružan.

 

 

Meni je Chrome taj koji šteka. Edge, i Vivaldi lete. Firefox, i Operu ne gledam, jer su isti kao Chrome.

Edge ne može bit jednostavniji nego što je sad, trenutno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
I meni Je Edge najbrzi
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

Ja imam jedan specifičan problem sa Edge preglednikom, ne radi kada sam logovan u PPPOE međutim kada prebacim na mrezu koja ne koristi pppoe onda radi bez problema. Ovaj problem ima samo Edge dok svi ostali preglednici rade, kako riješiti ovaj problem?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

Na edge ću prijeći kad prijeđem na windows 10, znači nikad 

Why so serious?
 
5 10 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Cesc kaže...

Na edge ću prijeći kad prijeđem na windows 10, znači nikad 

 

Sjetit ćeš se ovoga što si reka 

13 godina
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Dex.pwn kaže...

Meni je Chrome taj koji šteka. Edge, i Vivaldi lete. Firefox, i Operu ne gledam, jer su isti kao Chrome.

Edge ne može bit jednostavniji nego što je sad, trenutno.

Krivo. Firefox i Opera se dosta razlikuju od Chrome-a. Firefox koristi Gecko engine, a Opera je, kao i Vivaldi te Chrome, bazirana na Chromium-u koji koristi WebKit engine. Opera je bliža Chrome-u od Firefox-a, ali nikako nije ista. Opera nudi nešto više od Chrome-a kao npr. besplatan VPN, battery saver, a ima i ugrađen ad blocker.

Dex.pwn kaže...
Cesc kaže...

Na edge ću prijeći kad prijeđem na windows 10, znači nikad 

Sjetit ćeš se ovoga što si reka 

Možda čovjek prijeđe na Linux, nikad ne znaš. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 17:20 (Marko :D).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Ne samo da trosi najmanje energije, nego je i najbrzi. Ne znam sta pojedini imaju protiv win10, kad je u poredjenju sa win7 brzi,efikasniji i bolje izgleda...
 
7 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno

Ne mislim da su isti ispod haube, već isti onako kad ih površinski gledam. Isto su šljampavi kao Chrome.

15 godina
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

od svih koje znam a imaju laptope, na bateriji rade možda do maks. 1% vremena ukupno. baterija je samo neka vrsta ups-a. sve na šteker i dec oukej. ergo, hu givz ei fak za potrošnju iz baterije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Dex.pwn kaže...
Markić7 kaže...

U pravu su, najmanje crpi jer ga se ne koristi. Ja sam probao preko 10 puta koristiti i nikako. Prekompliciran mi je i spor. Jednostavnije mi je preko chromea jer su dosta toga pojednostavnili. A i edge mi je jako jako ružan.

 

 

Meni je Chrome taj koji šteka. Edge, i Vivaldi lete. Firefox, i Operu ne gledam, jer su isti kao Chrome.

Edge ne može bit jednostavniji nego što je sad, trenutno.

 Ja sam znao imati nekad probleme sa chromeom pa sam ja obrisao kompletno i ponovnoinstalirao. Znam imati situacije kada na nekoj web stranici poberem neki spyware obično mi pomogne adw cleaner a nekad baš moram kompletno izbrisati i sve nanovo instalirati. 

 

Evo što najviše ne volim na Edgeu

- ružan je, nema themese. Iako je to nebitna stavka ali javolim imati temu koja je ugodna za oči

- favorite ne volim, grdo su posloženi, najbolje mi je kada je gore traka i na traci imam foldere i u foldere imam nasložene oznake. Naprimjer jedan folder je "Portali" , Drugi bankarstvo, treći, Manje bitno recimo kada želim nabrzinu nešto staviti što želim kasnije opet čitati. 

- neznam za vas, recimo kada otvorim EDGE i želim zaljepiti jedan link i evo ja idem desni klik miša i treba barem 4-5 sekundi da se otvori brzi izbornik u kojem mi se ponudi PASTE. to me svaki put ubija u živac :D 

 

 

EDGE koristim ali u rijetkim situacijama, naprimjer želim na brzinu vidjeti kako izgleda moj fb link bez da sam logiran. Pa mi je jednostavnije otvoritii neki drugi preglednik i pogledati. 

13 godina
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Markić7 kaže...
Dex.pwn kaže...
Markić7 kaže...

U pravu su, najmanje crpi jer ga se ne koristi. Ja sam probao preko 10 puta koristiti i nikako. Prekompliciran mi je i spor. Jednostavnije mi je preko chromea jer su dosta toga pojednostavnili. A i edge mi je jako jako ružan.

 

 

Meni je Chrome taj koji šteka. Edge, i Vivaldi lete. Firefox, i Operu ne gledam, jer su isti kao Chrome.

Edge ne može bit jednostavniji nego što je sad, trenutno.

 Ja sam znao imati nekad probleme sa chromeom pa sam ja obrisao kompletno i ponovnoinstalirao. Znam imati situacije kada na nekoj web stranici poberem neki spyware obično mi pomogne adw cleaner a nekad baš moram kompletno izbrisati i sve nanovo instalirati. 

 

Evo što najviše ne volim na Edgeu

- ružan je, nema themese. Iako je to nebitna stavka ali javolim imati temu koja je ugodna za oči

- favorite ne volim, grdo su posloženi, najbolje mi je kada je gore traka i na traci imam foldere i u foldere imam nasložene oznake. Naprimjer jedan folder je "Portali" , Drugi bankarstvo, treći, Manje bitno recimo kada želim nabrzinu nešto staviti što želim kasnije opet čitati. 

- neznam za vas, recimo kada otvorim EDGE i želim zaljepiti jedan link i evo ja idem desni klik miša i treba barem 4-5 sekundi da se otvori brzi izbornik u kojem mi se ponudi PASTE. to me svaki put ubija u živac :D 

 

 

EDGE koristim ali u rijetkim situacijama, naprimjer želim na brzinu vidjeti kako izgleda moj fb link bez da sam logiran. Pa mi je jednostavnije otvoritii neki drugi preglednik i pogledati. 

Što ti nije jednostavnije otvoriti anonimnu karticu i onda vidjeti kako ti profil izgleda?

13 godina
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

1. Test nije radila nezavisna firma nego Microsoft, pa je normalno da je njihov proizvod bio najbolji, totalno subjektivno.

 

2. Oni su birali računala na kojima se vrti test, a normalno je da su sigurno odabrali onaj koji im najviše odgovara tj. njihov optimiziran za taj test.

 

3. Microsoft kontrolira OS na kojemu se vrte sva 3 browsera tako da ga je možda jednostavno optimizirao u ovom slučaju da najbolje izdrži. 

 

4. Kad bi sve i bila istina, Edge je opet najgori browser i svi znamo da je Microsoft davno izgubio bitku na internet tržištu.

 

5. ...

 

 

 
11 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Markić7 kaže...

 

 

 

- ružan je, nema themese. Iako je to nebitna stavka ali javolim imati temu koja je ugodna za oči

- favorite ne volim, grdo su posloženi, najbolje mi je kada je gore traka i na traci imam foldere i u foldere imam nasložene oznake. Naprimjer jedan folder je "Portali" , Drugi bankarstvo, treći, Manje bitno recimo kada želim nabrzinu nešto staviti što želim kasnije opet čitati. 

- neznam za vas, recimo kada otvorim EDGE i želim zaljepiti jedan link i evo ja idem desni klik miša i treba barem 4-5 sekundi da se otvori brzi izbornik u kojem mi se ponudi PASTE. to me svaki put ubija u živac :D 

 

 

EDGE koristim ali u rijetkim situacijama, naprimjer želim na brzinu vidjeti kako izgleda moj fb link bez da sam logiran. Pa mi je jednostavnije otvoritii neki drugi preglednik i pogledati. 

 

Ružan, lijep, relativna stvar.

Pa traka je gore, odavno već. I imaš i foldere

Tko još koristim desni klik -> zalijepi kad imaš CTRL + C, CTRL + V 

16 godina
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Meni samo nije jasna ta ljubav prema Chromeu. Pa to je jedan od najgorih browsera kako na PCu tako i na mobitelu.
Da Google ne stoji iza njega nitko ga ne bi koristija.
 
2 4 hvala 1
16 godina
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Ja se bavim web developmentom i Edge je sve samo ne dobar. Em je spor, em se jednostavno ne može nositi sa chrome developer konzolom, a da ne pričam o pluginovima. Meni je chrome maltene OS unutar windowsa. Gotovo nikada ga ne gasim, sve se sinkronizira sa google računom, od extenzija do bookmarksa i povijesti pretraživanja. Ne znam kako drugi browseri imaju riješeno pregled povijesti, ali u Chromeu točno mogu vidjeti što sam na kojem uređaju i kada pregledavao. Svakom nadogradnjom Edgea bacim pogled na isti čisto da vidim poboljšanja. Mene je MS izgubio na početku, jer su obećavali pluginove, brzinu, ma sve naj, a kad na kraju fijasko. Možda se situacija poboljša u budućnosti, a do tada Chrome FTW.
King in the castle, king in the castle ...
 
5 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Markić7 kaže...

U pravu su, najmanje crpi jer ga se ne koristi. Ja sam probao preko 10 puta koristiti i nikako. Prekompliciran mi je i spor. Jednostavnije mi je preko chromea jer su dosta toga pojednostavnili. A i edge mi je jako jako ružan.

 

 Baš istina... ne bi ga čovjek ni probao kad vidi kako izgleda. Ne znam koji UX experti su uspjeli napravit onakvo sučelje.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Najsmješniji su mi ovi što sve znaju. U najmanju ruku se bore kao da su vlasnici nečega a ne samo praćeni korisnici.
12 godina
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Mar kaže...
Meni samo nije jasna ta ljubav prema Chromeu. Pa to je jedan od najgorih browsera kako na PCu tako i na mobitelu.
Da Google ne stoji iza njega nitko ga ne bi koristija.

 Po cemu ti je on najgori? Jedino sto je navodno zahtjevniji od ostalih (mene osobno to ne muci, imam dosta RAM-a), ali zbilja se nemam na sto pozaliti. Druge browsere koristim dosta povrsno (samo za testiranje), pa ne znam sta oni nude, ali Chrome mi je glavni browser i radi kao urica, jako zadovoljan. Nisam niti spomenuo odlicne development tools ali to prosjecnom korisniku nista ne znaci pa to necemo uzimati kao argument.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.4.2017 21:03 (OriginalEXE).
15 godina
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

Edge je munja, ali developeri istoga su tvrdoglavi kao i Hitler. Zašto ga ne otvore i dopuste programerima da razvijaju dodatke a ne da se reklamiraju sa istima na kapaljku.

Iskreno da imam uBlock Origin i Hoover zoom za Edge Chrome bi ugasio jednom za uvijek. Ovako ga samo ponekad otvorim, prosurfam, uvjerim se da je ok i to je to.

 

BTW: u prošloj ili predprošloj verziji Insider Windowsa, Edge nije radio. Upali se i istrog trena ugasi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
adnanyx kaže...
Najsmješniji su mi ovi što sve znaju. U najmanju ruku se bore kao da su vlasnici nečega a ne samo praćeni korisnici.

A nama na forumu sa najzanimljiviji korisnici sa 0 dana na istom. Dobrodošao.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Envy kaže...

Edge je munja, ali developeri istoga su tvrdoglavi kao i Hitler. Zašto ga ne otvore i dopuste programerima da razvijaju dodatke a ne da se reklamiraju sa istima na kapaljku.

Iskreno da imam uBlock Origin i Hoover zoom za Edge Chrome bi ugasio jednom za uvijek. Ovako ga samo ponekad otvorim, prosurfam, uvjerim se da je ok i to je to.

 

BTW: u prošloj ili predprošloj verziji Insider Windowsa, Edge nije radio. Upali se i istrog trena ugasi.

 

Ide Redstone 3. Nemoj se ni žalit, znaš što si prihvatio ulaskom u Insidere.

Ne znam što misliš, al postoje ekstenzije za Edge. AdBlock radi super brzo. Ovo ostalo ne koristim, ne vidim svrhu.

15 godina
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Dex.pwn kaže...
Envy kaže...

Edge je munja, ali developeri istoga su tvrdoglavi kao i Hitler. Zašto ga ne otvore i dopuste programerima da razvijaju dodatke a ne da se reklamiraju sa istima na kapaljku.

Iskreno da imam uBlock Origin i Hoover zoom za Edge Chrome bi ugasio jednom za uvijek. Ovako ga samo ponekad otvorim, prosurfam, uvjerim se da je ok i to je to.

 

BTW: u prošloj ili predprošloj verziji Insider Windowsa, Edge nije radio. Upali se i istrog trena ugasi.

 

Ide Redstone 3. Nemoj se ni žalit, znaš što si prihvatio ulaskom u Insidere.

Ne znam što misliš, al postoje ekstenzije za Edge. AdBlock radi super brzo. Ovo ostalo ne koristim, ne vidim svrhu.

Ma uopšte se ne žalim, od kraja 2014-te od kada sam u Insder Windows 10-tke (tad se nije ni zvala 10) ne pada mi na pamat da izađem. Zapravo na mom privatnom PC-u sam imao zadnju beta verziju 7-ce sve do Developer Preview 8-ce i od tada nikada nisam imao "završnu" verziju Windowsa.
Ali da ne idemo u Off, znam za AdBlock za Edge i ide kroz Store ako se ne varam. Barem je tako bilo prije pola godine, ali jednostavno programere iz MS-a vidim kao tako tvrdoglave i tako ne znam ni sam kako da ih opišem... neka tako jednostavna rješenja neće da prihvate.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno

Da, ekstenzije se instaliraju prek Storea.

Problem je taj što je Edge UWP aplikacija, vjerojatno je nešt drugačije nego kod .exe aplikacija.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Dex.pwn kaže...

 

 

Tko još koristim desni klik -> zalijepi kad imaš CTRL + C, CTRL + V 

 Zato jer u ruci večinom imam miša i bas mi se neda koristiti tipkovnica da bi nesto zaljepio. Ne kužim, zašto sporo otvara taj izbornik ????? Doslovno mu treba 4sec. 

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno

Pretpostavljam da si ljevak, ili nemas lijevu ruku...

14 godina
offline
Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijenosnik

Edge mi radi solidno, spor je u odnosu na Chrome, ali ne kao sto je to nekad bio Internet Explorer.

 

Za Chrome potpisujem sve sto je kolega gore naveo, pogotovo za sihronizaciju, to mi je nesto najbolje.

 

Takodjer, koristio sam vise racunara, i na svakom se Chrome pokazao kao najbolji, kao i na prijenosnicima.

 

A sad odo testirat Edge na bateriji. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.4.2017 12:06 (dzelo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Edge još uvijek najmanje crpi bateriju prijeno
Markić7 kaže...
Dex.pwn kaže...

 

 

Tko još koristim desni klik -> zalijepi kad imaš CTRL + C, CTRL + V 

 Zato jer u ruci večinom imam miša i bas mi se neda koristiti tipkovnica da bi nesto zaljepio. Ne kužim, zašto sporo otvara taj izbornik ????? Doslovno mu treba 4sec. 

 

 

 

Jel pišeš možda preko zaslonske tipkovnice?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice