Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

poruka: 74
|
čitano: 5.849
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj".
14 godina
neaktivan
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

Šta mu vrijede dragulji i ne znam koje zlato kad se gore vrti Symbian ;-) 

 
17 15 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

Ova nokija, zlatni lanac, meca sa krom felgom, par starčevića u novačaniku i svaka treba je moja{#}

Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
mlerota kaže...

Šta mu vrijede dragulji i ne znam koje zlato kad se gore vrti Symbian ;-)

  kao prvo symbian je jos uvjek ponajbolji mobilni OS, bolji od trenutno njegova dva najprodavanija konkurenta sigurno

a kao drugo, debilima koji ce kupiti ovo nije vazno koji se OS vrti unutra, a ni ikakve druge tehnikalije

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

 

Identična nokia C7 s bižuterijom.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
grimyHR kaže...

a kao drugo, debilima koji ce kupiti ovo nije vazno koji se OS vrti unutra, a ni ikakve druge tehnikalije

svaka čast

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
grimyHR kaže...
mlerota kaže...

Šta mu vrijede dragulji i ne znam koje zlato kad se gore vrti Symbian ;-)

  kao prvo symbian je jos uvjek ponajbolji mobilni OS, bolji od trenutno njegova dva najprodavanija konkurenta sigurno

a kao drugo, debilima koji ce kupiti ovo nije vazno koji se OS vrti unutra, a ni ikakve druge tehnikalije

1. To je samo tvoje misljenje...

2. Da, istina

http://androoolog.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
Fuj.
Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
15 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
veki22 kaže...

Ova nokija, zlatni lanac, meca sa krom felgom, par starčevića u novačaniku i svaka treba je moja{#}

Jadna i ta koja se na to pali :)

Mentalist je moj idol... I torrente isto
14 godina
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

'Em je ružan, 'em je govno kao mob...

I po čemu je to Symbian, molim te, bolji od Androida i iOS-a? LOL..

 

Fail mob..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
8 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
DamageHigh kaže...

'Em je ružan, 'em je govno kao mob...

I po čemu je to Symbian, molim te, bolji od Androida i iOS-a? LOL..

 

Fail mob..

zaš je govno, mob je čisto solidan.. koristim ga već 4 mjeseca (C7, ne ovog Oro) i niti jedan problem nisam imao.

0_o
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
DamageHigh kaže...

'Em je ružan, 'em je govno kao mob...

I po čemu je to Symbian molim te, bolji od Androida i iOS-a? LOL..

..

Moze radit fluidno i na 600MHz.. ;)

 

 

 

 

 

Nego, ovi fensi mobiteli, s draguljima i sl. mogu ici samo uz iOS...{#}

http://androoolog.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 23:46 (Šef).
15 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
Šef kaže...
DamageHigh kaže...

'Em je ružan, 'em je govno kao mob...

I po čemu je to Symbian molim te, bolji od Androida i iOS-a? LOL..

..

Moze radit fluidno i na 600MHz.. ;)

 

 

 

 

 

Nego, ovi fensi mobiteli, s draguljima i sl. mogu ici samo uz iOS...{#}

Ma Nokia je uvjek imala neke svoje "fensi" mobitele koji su kostali ko da su od zlata, a imali su nikakve teh. karakteristike. Placas 1000 kn mobitela i 6000 kn potpisa i dizajna. Jbg. Vidio sam ih par kod tetkica koje su pile kavu na spitzama

Mentalist je moj idol... I torrente isto
14 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
ph3nom_gamer kaže...

zaš je govno, mob je čisto solidan.. koristim ga već 4 mjeseca (C7, ne ovog Oro) i niti jedan problem nisam imao.

Koristio sam Symbian 2 godine, nakon čega sam se prebacio na Android...nebo i zemlja, vjeruj mi..

Symbian sve ima i na papiru je moćan, ali ništa ne radi kak spada...aj otvori neki veći PDF...no way..ma čak ne mora biti ni veći...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
DamageHigh kaže...

Koristio sam Symbian 2 godine, nakon čega sam se prebacio na Android...nebo i zemlja, vjeruj mi..

Symbian sve ima i na papiru je moćan, ali ništa ne radi kak spada...aj otvori neki veći PDF...no way..ma čak ne mora biti ni veći...

i meni je android atrektivniji OS ali ovaj symbian^3 isto ljepo radi... mislim, nije ništa specijalno ali radi kak spada. svakodnevno surfam, slušam pjesme, nekad koji film pogledam, kamera je dobra, ovi store polako napreduje (imaju sad akciju, većina najboljih igara je besplatna) itd.

za moje potrebe sasvim dosta... naravno, ima dosta mjesta za napredak (web preglednik je shit, koristim operu mobile)..

0_o
16 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
mogli su bar neko konkretnije ime smislit... Oro! Zamisli...
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
16 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
24v kaže...
mogli su bar neko konkretnije ime smislit... Oro! Zamisli...

Pa oro ako se ne varam znači "zlato" na španjolskom, a iime mu i pristaje zbog boje kućišta i sučelja (na prvi pogled)

Unless Silkroad has a hole i can stick it in, i prefer spending money on the girlfriend... ;)
14 godina
neaktivan
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
Činjenica:
Symbian je škovaca.

Moje mišljenje na temelju iskustva:
Nokia 6600 (stara), SE P990i, SE Satio su moja zadnja 3 mobitela, a Satia trenutno koristim.
Potpisujem gornju činjenicu.

I da, ne postoji niti jedna dobra stvar na Symbianu jer da postoji ne bi prešli na Wp7.
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
grimyHR kaže...
mlerota kaže...

Šta mu vrijede dragulji i ne znam koje zlato kad se gore vrti Symbian ;-)

  kao prvo symbian je jos uvjek ponajbolji mobilni OS, bolji od trenutno njegova dva najprodavanija konkurenta sigurno

a kao drugo, debilima koji ce kupiti ovo nije vazno koji se OS vrti unutra, a ni ikakve druge tehnikalije

Je a Yugo je još uvijek ponajbolji auto, bolji of Audija i BMW-a{#}

pero_HR
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
sweetchuck kaže...
Činjenica:
Symbian je škovaca.

Moje mišljenje na temelju iskustva:
Nokia 6600 (stara), SE P990i, SE Satio su moja zadnja 3 mobitela, a Satia trenutno koristim.
Potpisujem gornju činjenicu.

I da, ne postoji niti jedna dobra stvar na Symbianu jer da postoji ne bi prešli na Wp7.

  To su sve s60v5.

Imho novi Symbian ^3 je sasvim dobar. Nije baš vizualno atraktivan kao konkurencija, ali obavi posao.

Još nakon updejta (Anna) će se i to djelom ispraviti.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

Ovo je namjenjeno samo sponzorušama koje se ne kuže nimalo u tehnologiju i bogatim mazohistima. Dati toliko love za uređaj koji vrti zastarjeli nemoćni symbian?? Pa bolje bi bilo da su stavili neki feature os nego taj smartphone kojeg je vrijeme pregazilo prije 5 godina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 9:14 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
Ezio kaže...

Ovo je namjenjeno samo sponzorušama koje se ne kuže nimalo u tehnologiju i bogatim mazohistima. Dati toliko love za uređaj koji vrti zastarjeli nemoćni symbian?? Pa bolje bi bilo da su stavili neki feature os nego taj smartphone kojeg je vrijeme pregazilo prije 5 godina.

Onaj tko kupuje ovakav mobitel ne gleda koji je OS na njemu.

Mentalist je moj idol... I torrente isto
14 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
tnakir kaže...
Ezio kaže...

Ovo je namjenjeno samo sponzorušama koje se ne kuže nimalo u tehnologiju i bogatim mazohistima. Dati toliko love za uređaj koji vrti zastarjeli nemoćni symbian?? Pa bolje bi bilo da su stavili neki feature os nego taj smartphone kojeg je vrijeme pregazilo prije 5 godina.

Onaj tko kupuje ovakav mobitel ne gleda koji je OS na njemu.

 

Pa takve sam i naveo.

Ali zar ne bi bilo bolje da su stavili neki feature os? Da ima facebook, google servise, mail, browser i gotovo.

15 godina
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

Imal sam potrebu napisati ovo cim sam prvi put videl na gsm areni taj oro. Nokia mi svaki dan ide sve vise na k...živce i svaki njihov novi potez je tolko jadan da to jednostavno nije za povjerovati... Inače sam prije bil u trendu s nokiama, ali taj symbian me tolko izluđival svojim štekanjem i inim sranjima da sam jedno godinu i pol imal neki obican mob, dok nisam skupil lovu za DHD i sad mojoj sreći nema kraja... i iskreno ono kaj se budu pokušali vratiti na tržište s win OS-om, mislim da su i tu fulali...

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
Ezio kaže...
tnakir kaže...
Ezio kaže...

Ovo je namjenjeno samo sponzorušama koje se ne kuže nimalo u tehnologiju i bogatim mazohistima. Dati toliko love za uređaj koji vrti zastarjeli nemoćni symbian?? Pa bolje bi bilo da su stavili neki feature os nego taj smartphone kojeg je vrijeme pregazilo prije 5 godina.

Onaj tko kupuje ovakav mobitel ne gleda koji je OS na njemu.

 

Pa takve sam i naveo.

Ali zar ne bi bilo bolje da su stavili neki feature os? Da ima facebook, google servise, mail, browser i gotovo.

A symbian to nema?

Mentalist je moj idol... I torrente isto
14 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
tnakir kaže...

A symbian to nema?

Naravno da ima, ali bolje bi bilo da sve te mogućnosti nisu na lošoj symbian podlozi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 9:56 (Ezio).
15 godina
protjeran
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
Ezio kaže...
tnakir kaže...

A symbian to nema?

Naravno da ima, ali bolje bi bilo da sve te mogućnosti nisu na lošoj symbian podlozi.

  ajde genijalac objasni po cemu je symbian los i to bez da se dotices icega sta nije direktno dio OS-a

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
grimyHR kaže...

  ajde genijalac objasni po cemu je symbian los i to bez da se dotices icega sta nije direktno dio OS-a

zastario je, nestabilan je, ružan... jel trebam još?

koristio sam smartphone symbiane godinama pa znam o čemu pričam. taj os može proći jedino kod nostalgičara ili neznalica.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 10:45 (Ezio).
16 godina
offline
Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

Ezio je frustriran jer mu mama nije kupila Nokiu kad je htio. :D

- Psiho246
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj

niti u jednom reviewu nisam vidio da itko spominje da je novi symbian bugovit, da zapinje, trza, da je nestabilan

to da ne izgleda lijepo mogu se slozit, ali dajte, nemojte lagat bezveze

 

citat s gsmarene npr.:

The performance of the Symbian has also been taken up a notch with the ^3 version. The Nokia N8 feels snappy most of the time, with lags noticeable only when dealing with heavy apps or when there are a lot of apps running in the background.

And even though heavy multi-taskers will frown at the 256MB of RAM we didn’t get any “Out of memory” errors even when playing the rather demanding NFS Shift game with the camera and the web browser with two tabs open running in background.

 

tako da ne kuzim odakle vam te gluposti

ne shvacajte salu ozbiljno
15 godina
protjeran
offline
Re: Ekskluzivna Nokia Oro uskoro u Hrvatskoj
Ezio kaže...
grimyHR kaže...

  ajde genijalac objasni po cemu je symbian los i to bez da se dotices icega sta nije direktno dio OS-a

zastario je, nestabilan je, ružan... jel trebam još?

koristio sam smartphone symbiane godinama pa znam o čemu pričam. taj os može proći jedino kod nostalgičara ili neznalica.

  o kojoj ti to verziji symbiana meljes? jer o s^3 sigurno ne

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice