Ekstremna EVGA

poruka: 42
|
čitano: 6.710
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekstremna EVGA".
15 godina
offline
Ekstremna EVGA

omg...

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Kolika će biti cijena?

alrighty then
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremna EVGA

auuuuuuu!!!!!!!!!!!!! RESPECT

the PeRo
15 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Otpale mi oci.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekstremna EVGA

Ovo su već perverzije...

 
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Ja bi to, ja bi to...

I kad pukneš unutra 2 i7 proca i neki triple SLI nema toga što nećeš igrati na MAX detaljima...

Samo pitanje, čemu sve to?

Za rušiti rekorde u OC? Ok.

Za sve ostalo? Debelo pretjerivanje...

I see offline people!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

U ovom slučaju zasigurno prije opalenja treba nazvat HEP da ti skinu limitator Cool, a sigurno sa svim popunjenim utorima generira i dosta topline tako da... u konačnici uštediš dosta na grijanju Smijeh

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Da se složi konfa s tom pločom , dva proca 3x sli , nebi ni corsair 1000W bio dovoljan

 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Ekstremna EVGA
Perverzija, i ja bi jednu ovu plocu!!!
Zlo i Naopako
16 godina
offline
RE: Ekstremna EVGA

Ljudi ploča je napravljena za dvije namjena, profesionalce koji se recimo bave 3D grafikom/animacijom to je raj ploča za njih. Druga namjena su uvijek bogati Ameri kojima ništa nije problem, a najmanje potrošnja struje i slične stvari. Ljudi koji samo čekaju da izađe nešto najnovije, najskuplje, najbolje i eto idemo to odmah kupiti.

14 godina
protjeran
offline
RE: Ekstremna EVGA
zeroname kaže...

Da se složi konfa s tom pločom , dva proca 3x sli , nebi ni corsair 1000W bio dovoljan

 

CoolerMaster HAF 932 podrzava 2 napajanja, samo ugradis 2 1,5kW napajanja i siguran si.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
offline
Ekstremna EVGA

Majke ti mile, napravit cluster od takvih 5-6 komada... Cool Nemojte mi zamjerit, sam sanjam...

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ekstremna EVGA
Sused kaže...

Ja bi to, ja bi to...

I kad pukneš unutra 2 i7 proca i neki triple SLI nema toga što nećeš igrati na MAX detaljima...

Samo pitanje, čemu sve to?

Za rušiti rekorde u OC? Ok.

Za sve ostalo? Debelo pretjerivanje...

 

Jesi ti svjestan da racunala imaju daleko siru primjenu od samih igara ?

15 godina
offline
Ekstremna EVGA

Ovo ce biti dobro samo za one frikove koji nemaju zivot (drustveni),a imaju novaca na bacanje..Mislim da je to sve pretjerivanje,ali kad ce samo recimo 5% ljudi u hrvatskoj imati ovo..

Kaže:Tarzan skače u mekinje..!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Možda će zvučat otrcano zato jer ta matična ima mnogo širu primjenu od gaminga, al igrat Crysis na tome bi bilo kao da igram Doom iz 1995 na sadašnjoj konfi. Osmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ekstremna EVGA

"Dva Xeon procesora Nehalem arhitekture i utora LGA1366."

 

"Podržan je SLI za čiji rad se brinu dva Nvidijina čipa NF200"

 

Kloko sam ja razumio koristit če xeon procesore, moči se 2x po 3 grafe i tu bi najbolje bile tesle ili ati(neznam kako se profi zovu).

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

nvidia ima tesla i quadroFX,a ati fireGL kartice

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Koji to OS podrzava vise od 4 GPU-a? o.O

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremna EVGA
JoeFly kaže...
Sused kaže...

Ja bi to, ja bi to...

I kad pukneš unutra 2 i7 proca i neki triple SLI nema toga što nećeš igrati na MAX detaljima...

Samo pitanje, čemu sve to?

Za rušiti rekorde u OC? Ok.

Za sve ostalo? Debelo pretjerivanje...

 

Jesi ti svjestan da racunala imaju daleko siru primjenu od samih igara ?

Ma jasno je to meni, ali rijetki su ljudi kojima stvarno treba tolika procesorska snaga. A većina onih koji će ovo kupiti nisu neki profesionalci nego bogataši koji moraju imati najbolje, najjače i najskuplje, bez obzira što njima to definitivno ne treba. Ali ne smije susjed slučajno imati jači kompjuter od mene...

Postoje izuzetci koji bi eventualno mogli ovo iskoristiti. Ali pitanje da li se isplati izdvojiti ogromnu količinu novaca za to. Ili će prije ići na neka profesionalna rješenja, ipak je ovo prvenstveno OC ploča koliko mi se čini...

I see offline people!
16 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

zayebi, nebi se bunio da imam para i da si mogu priustit tak nest, ne zbog susjeda, ne zbog clocka, nego zato jel bi imo komp koji bi mi trajo 6-7 godina.

stavio   snjeznu macu gore i da vidis veselja :)

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Složiš si par takvih strojeva i foldaš k'o lud!

alrighty then
 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

Ma i ovo pretjeravaju, jer ja stvarno ne znam kome ovo treba. Eto npr, citao sam u BUG-u hrvatska firma koja se bavi 3D-om, ne mogu se sjetiti kako se zove (uglavnom ona sto je pravila reklamu za Cokolino) ljudi uveliko koriste dobre stare q6600 procesore...mislim....

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

nije loše kad se stavi 2 osmerojezgrena xeona 24gb rama 7 gtx 295 Cool

Neznam di se ide za to .
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremna EVGA

maticna ce imati posebno dizajnirane biose jer inace implementacija tolikih gpu-ova nece biti moguca.

maticna je majka za neke profesionalne graficke dizajnere i extremne overklokere...

u svakom slucaju cijena joj nece biti manja od 800 usd kada izade to je sigurno....a sigurno je da ce u hrvackoj doci barem 6000 kn kada opale na nju marzu te pdv....

u svakom slucaju extreman proizvod namjenjem iskljucivo profesionalcima te entuzijastima...

jer za nas obicne smrtnike je to samo san...lako kupiti maticno ali treba napuniti sva ram polja i 2 xenon procesora...a da ne pricamo o gpuovima....

ako dobim 33 milijuna na lotto kupim svakome koji prati ovu temu po 1 maticnu :)

eXploiting since 2nd grade :/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremna EVGA
eXpl0it kaže...

maticna ce imati posebno dizajnirane biose jer inace implementacija tolikih gpu-ova nece biti moguca.

maticna je majka za neke profesionalne graficke dizajnere i extremne overklokere...

u svakom slucaju cijena joj nece biti manja od 800 usd kada izade to je sigurno....a sigurno je da ce u hrvackoj doci barem 6000 kn kada opale na nju marzu te pdv....

u svakom slucaju extreman proizvod namjenjem iskljucivo profesionalcima te entuzijastima...

jer za nas obicne smrtnike je to samo san...lako kupiti maticno ali treba napuniti sva ram polja i 2 xenon procesora...a da ne pricamo o gpuovima....

ako dobim 33 milijuna na lotto kupim svakome koji prati ovu temu po 1 maticnu :)

 ovo vridi i za mene (samo kad bi se sitio uplatit....)

IRebic
14 godina
neaktivan
offline
Ekstremna EVGA

igrice sa facebooka bi letile na ovom :D

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ekstremna EVGA
dncrmt kaže...

Složiš si par takvih strojeva i foldaš k'o lud!

 

Je....a račun za struju će platiti Snjeguljica? ;)

15 godina
offline
Ekstremna EVGA

a cijenu ne smiju reć, jer bismo se svi odma ohladili...

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ekstremna EVGA
goathorns kaže...

igrice sa facebooka bi letile na ovom :D

A nisam jedini kojem se igrice sa facebooka sporo "vrte"?

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
offline
Ekstremna EVGA

ma za koju godinu ovo bi trebalo biti mainstreamNamigiva. kupiš 2 osrednja procesora i nabaciš nekoliko starijih i jeftinijih grafičkih i sve leti...samo je problem što uvijek dolazi nešto novo (directx, ddr4 ili što već, nove instrukcije za proc...) pa se ne isplati imat prejaku mašinu koja ne može nove stvari ni pokretat....

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice