Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str zaključana tema

poruka: 332
|
čitano: 32.218
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str".
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
explorer 4 kaže...
drpetric kaže...

 Jes, vidim, pogodio si... 

 Da pitam gospodina Petrica,

 

Čemu korištenje toliko engleskih izraza? Zašto followera umjesto sljedbenika i još puno primjera. Ako imamo hrvatski jezik, valjda bi ga trebalo i sačuvati.

 Dobro pitanje! Naprosto se radi o meta-jeziku koji vlada među ekipom koja zarađuje od Fejsa, Twittera i ostalih internetskih čudesa. Slažem se s tobom - nije u duhu našeg jezika, ali tako pričaju nove generacije, imaju svoj meta-jezik isto kao što smo i mi imali svoj, pa su se nama čudili naši roditelji...

drpetric
14 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Šteta da je tako, ali i sam primjećujem kad ljudima govorim o nečemu. Hrvatski izraz ne razumiju od prve, ali kad kažeš follow ili nešto slično, onda im se lampica upali.

 

Ako se kad sjetite kojeg hrvatskog izraza, slobodno ubacite :) Hvala na odgovoru.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Po svemu sudeci..s obzirom na broj komentara na forumu o ovoj gosci..upravo to je dokaz kako Ella zaradjuje i koliko je u biti pametna jer zna kako poslovat i uzivat u tome..svaki hejter ce prvi kliknut na video..Jer dok ti hejtas i seres tu na forumu iz svoje mracne sobice ..ona putuje svijetom i mlati lovu..i boli ju kurac.. bravo Ella
 
15 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Po svemu sudeci..s obzirom na broj komentara na forumu o ovoj gosci..upravo to je dokaz kako Ella zaradjuje i koliko je u biti pametna jer zna kako poslovat i uzivat u tome..svaki hejter ce prvi kliknut na video..Jer dok ti hejtas i seres tu na forumu iz svoje mracne sobice ..ona putuje svijetom i mlati lovu..i boli ju kurac.. bravo Ella
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...

Imamo sjajne uzore za nove generacije. SJAJNE!

 mozda da se namaze uljem i bila bi sjajna

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
simke1981 kaže...
Po svemu sudeci..s obzirom na broj komentara na forumu o ovoj gosci..upravo to je dokaz kako Ella zaradjuje i koliko je u biti pametna jer zna kako poslovat i uzivat u tome..svaki hejter ce prvi kliknut na video..Jer dok ti hejtas i seres tu na forumu iz svoje mracne sobice ..ona putuje svijetom i mlati lovu..i boli ju kurac.. bravo Ella

 Netko hejta, a netko radi... Ella je odabrala ovo drugo!

drpetric
8 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...

 Tvoja reakcija nam daje do znanja da vrijeđaš Ellu bez da si uopće pogledao intervju, što znači da ona otprilike deseterostruko više od tebe radi i da si ti najmanje stostruko gluplji od nje... 

 Ne treba gledati taj intervju, jer čim ga pogleda znači da daje važnost tavim nebitnim osobama i da podržava žuto novinarstvo.

Pametna osoba će ga uredno preskočiti, kao i bilo koji drugi članak po raznim portalima, a koji se tiču nebitnih osoba.

To se zove filtriranje sadržaja i kamo sreće da više ljudi počne ignorirati takve članke/intervjue.

15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...
ivan262 kaže...

 Iza svega je tu rad.

 

I tange, sipka, vulgarnosti...

 

Bas me zanima da netko elaborira kakvu je to ona vrijednost donijela svojom pojavom. Rozga i suputica barem znaju pjevati...

A što nakon tog "plesa oko štangle", slažem se da je to nisko, ali kao i Severina nakon "filmiča", nije samo sjedela prekriženih ruku i čekala da joj dođu novce, nego pravila pjesme koje raja sluša (meni su bezveze njene pjesme).

 

U bilo kojem ako si na dnu onda možeš se glupirati, ali ako želiš biti na vrhu moraš več koristiti statistiku, da vidiš što ide a što ne...

 

I najbolji cigo mora znati koje sirovine mu se isplati skupljeti a koje ne  

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...

 Netko hejta, a netko radi... Ella je odabrala ovo drugo!

Jest. Vidim da ljudi ne razumiju da je ova 'industrijska' digitalna revolucija donijela svoje - ukidaju se neki poslovi automatizacijom i informatizacijom, pojavljuju se novi poslovi jer se mijenjaju paradigme poslovanja. Pa su tako nastali i community manageri i slični poslovi.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
9 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

da je nakon smrti oca (legende!) mediji nisu svakodnevno davili i pratili sa glupostima tipa; sto je danas jela, a sto srala, nikad nitko za nju nebi cuo

ovako je iskoristila retard medije kojima je posao da budu sto manje od koristi i da se sto vise bave tudim zivotima (mukama), i uspjela je u tome, vidi da to ide samo od sebe, a kad malo opadne "popularnost" izbacimo malo dupe, sese, picku, i evo nas back u retard svijetu "popularnosti"

 

ne zavidim niti me briga, zelim joj sve najbolje i da ima sve sto pozeli u zivotu. ja osobno da mi daju milijarde to nebi radio sto nije ni bitno, nego mi je malo cudno da it casopis koji citam od devedesetih i kojem sam se uvijek veselio vise nego nego bilo cemu drugom pise o tako necemu...

sad mogu ovdje ocekivati naslov tipa; maja suput i lana jurcevic koristile isti dildo u isto vrijeme! wuhuuu.. a razlog pojave tog clanka je sto je dildo opremljen kamericom i live streamom na fejsić.. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 15:47 (digitall).
Moj PC  
23 1 hvala 2
14 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
tommy_vercetti kaže...

 Ne treba gledati taj intervju, jer čim ga pogleda znači da daje važnost tavim nebitnim osobama i da podržava žuto novinarstvo.

Pametna osoba će ga uredno preskočiti, kao i bilo koji drugi članak po raznim portalima, a koji se tiču nebitnih osoba.

 ljudi i novinari stvaraju zuto novinarstvo ,ne ella , zasto novinari ne zaobidu postove s instagrama , zato jer ima hrpa kretena koji jedva cekaju takve clanke da nesto priseru , ovaj interview nema veze sa zutilom i fino je pojasnila ,kako i sta radi ,da bi ostvarila profit bloganjem ,mozda nisi pogledao video ali i to sto hejtaš ocito pokazuje koliko ti je nebitna osoba i koliko si pametan

16 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

pitanje za petrića, da li može u jednom od sljedećih bugova ili mreži napraviti temu (ako nije bila), kako se uopće zarađuje preko interneta, ne one lažne zarade nego prave , preko fejsa, yt-a, i drugih servisa, kako običan čitatelj može zaraditi

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
miller1985 kaže...

pitanje za petrića, da li može u jednom od sljedećih bugova ili mreži napraviti temu (ako nije bila), kako se uopće zarađuje preko interneta, ne one lažne zarade nego prave , preko fejsa, yt-a, i drugih servisa, kako običan čitatelj može zaraditi

 Imali smo prije godinu-dvije temu broja o tome kako zaraditi na YouTubeu. Preko Fejsa? Pa pogledaj Ellu, vrlo je detaljni i otvoreno ispricala kako zaradjuje, koliko i koliko je truda, rada i znanja potrebno...

drpetric
12 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Ako se ne varam, njezin poslovni uzlet počinje kada se spetlja s onim ocvalim gospodinom iliti dečkom iliti financijerom svega toga. Koliko košta da Index prenese njezina trkeljanja po facebooku? A svi ostali portali? Sve to netko plaća. U početku sva ta putovanja po luksuznim hotelima i restoranima je netko trebao platiti. Gotovo nemoguće je bilo za očekivati da sav taj sumanuti iznos plati tada nezaposlena djevojčica. Tu u priču ulazi dedica koji je valjda nešto tražio za uzvrat?

 
20 0 hvala 0
16 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Odlicna goshcha a i ti petric-u ovog puta si dobra pitanja spremio 

 

sjecam je se jos iz dvornikovih 

 

p.s more womas more!

Moj PC  
7 2 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Savjet za sljedećeg gosta: Igor Majstorović.

Profesor zemljopisa iz Banja Luke koji je započeo novu revoluciju s FPGA Amiga akceleratorima iz kućne radinosti. Nešto najinteresantnije što se u Amiga svijetu dogodilo u zadnjih 20 godina.

To je tema za Star Tech emisiju!

http://www.majsta.com

 
6 0 hvala 3
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
krayz1e kaže...

Ako se ne varam, njezin poslovni uzlet počinje kada se spetlja s onim ocvalim gospodinom iliti dečkom iliti financijerom svega toga. Koliko košta da Index prenese njezina trkeljanja po facebooku? A svi ostali portali? Sve to netko plaća. U početku sva ta putovanja po luksuznim hotelima i restoranima je netko trebao platiti. Gotovo nemoguće je bilo za očekivati da sav taj sumanuti iznos plati tada nezaposlena djevojčica. Tu u priču ulazi dedica koji je valjda nešto tražio za uzvrat?

  Vidim i ti bi komentirao bez gledanja... Pa lijepo je objasnila tko placa hotele, aviokarte i restorane: hoteli, aviokomapanije i restorani. Ne ona, ne decko. Stovise, ako pogledas imtervju, vidjet ces da se vise decko "slepa" na nju, nego ona na njega.

drpetric
13 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Znam da je BOL pao, jaaaako pao, na razinu 24sata. Ali ovako nisko, pa ljudi moji probili ste dno!

Moj PC  
13 2 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Hummer kaže...

Ma kakve danas gluposti na netu dobivaju pozornost jednostavno je žalosno. 

 Još je gluplje što forum s ovoliko velikom posjetom zove te debile. Tko je sljedeći? Cijeli staff vašeg uzora net.hra?

16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Hrvoje.RH kaže...
Zato ne pratim nigomet niti pratic/citam ovakvo nesto
Jednostavno ne zelim to hranit iako nejde iz mog depa

 Nogomet je nešto sasvim drugo... Istina, previše se para tu vrti, ali kao sport jako je popularan i to s razlogom... Protiv sporta i korektnog sportskog rivalstva stvarno nemam ništa, ali pare i tu ubiru svoj danak...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...
krayz1e kaže...

Ako se ne varam, njezin poslovni uzlet počinje kada se spetlja s onim ocvalim gospodinom iliti dečkom iliti financijerom svega toga. Koliko košta da Index prenese njezina trkeljanja po facebooku? A svi ostali portali? Sve to netko plaća. U početku sva ta putovanja po luksuznim hotelima i restoranima je netko trebao platiti. Gotovo nemoguće je bilo za očekivati da sav taj sumanuti iznos plati tada nezaposlena djevojčica. Tu u priču ulazi dedica koji je valjda nešto tražio za uzvrat?

  Vidim i ti bi komentirao bez gledanja... Pa lijepo je objasnila tko placa hotele, aviokarte i restorane: hoteli, aviokomapanije i restorani. Ne ona, ne decko. Stovise, ako pogledas imtervju, vidjet ces da se vise decko "slepa" na nju, nego ona na njega.

 Znam tko sada plaća putovanja. Pitanje je tko je ispočetka plaćao kada je bila anonimus, kada je posao tek nastajao. Hoteli sigurno nisu. Čitao sam njene prošle, davne intervjue pa zato komentiram. Da bi se došlo na neku profitabilnu i ozbiljno profesionalnu razinu potrebno je prethodno uložiti bar pola milijuna kuna (znam, malo sam rekao).

12 godina
protjeran
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

na reboot infogamer-u nisi mogao uci u paviljon gdje su bili ti poznati "mlađhni jutuberi" jbga "djeca" briju danas na to, uglavnom u to bulje po cijele dane, jos ako malo pokazes mesa eto publike!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

Stjepanj to ti je lana jurcevic i one kokosi sto zavijaju na svaku pjesmu, a zovu se cajke... jos ce poceti zvati lidiju bacic hahaha

12 godina
protjeran
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Dečki, zatvorite firmu. Ovako nešto objaviti... Dno dna.

GIS/GEO freak
 
12 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
krayz1e kaže...
Da bi se došlo na neku profitabilnu i ozbiljno profesionalnu razinu potrebno je prethodno uložiti bar pola milijuna kuna (znam, malo sam rekao).

 To pričaš iz vlastitog iskustva jer si i sam pokrenuo uspješan travel blog ulažući pola milijuna kuna? Ili samo lupetaš napamet bez ikakvog iskustva, o nekome tko ga evidentno ima?

drpetric
11 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Možeš ju voliti ili ju možeš mrziti..

Svačija osobna stvar..

 

No ona je svojim pojavljivanjem u "Star Techu" postigla svoj cilj.

Kako?

Jednostavno..

 

Pogledajte samo broj komnetara.. (još malo pa će broj komentara premašiti i I-Phone 7 temu:)

 

Što se više priča o njoj ona više love može natući..

 

I vjerojatno će biti najgledanija epizoda Star Techa..

Smrt u penziji
 
8 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
explorer 4 kaže...
Da pitam gospodina Petrica,

 

Čemu korištenje toliko engleskih izraza? Zašto followera umjesto sljedbenika i još puno primjera. Ako imamo hrvatski jezik, valjda bi ga trebalo i sačuvati.

Ne znam za tebe, ali meni riječ "sljedbenik" ima sektaški prizvuk (što doduše u nekim slučajevima i nije daleko od istine, ali...). Tako da bi tu možda bila bolja riječ "pratitelj". No ta pak ima prikradalački prizvuk. Hm...

 

Bi li stvarno tu bila riječ o očuvanju hrvatskog jezika ili je u pitanju forsiranje guranje riječi hrvatskog jezika u kontekst u kojem baš i ne pašu kako treba?  "Following" na društvenim mrežama je novi koncept za kojeg čisti starohrvacki nema riječ.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Kolko serete...ajd mi onda objasnite zasto je ovo debelo najgledanija epizoda od pocetka Star Techa... Super bojkotirate "zuto novinarstvo".
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
mbaksa kaže...
explorer 4 kaže...
Da pitam gospodina Petrica,

 

Čemu korištenje toliko engleskih izraza? Zašto followera umjesto sljedbenika i još puno primjera. Ako imamo hrvatski jezik, valjda bi ga trebalo i sačuvati.

Ne znam za tebe, ali meni riječ "sljedbenik" ima sektaški prizvuk (što doduše u nekim slučajevima i nije daleko od istine, ali...). Tako da bi tu možda bila bolja riječ "pratitelj". No ta pak ima prikradalački prizvuk. Hm...

 

Bi li stvarno tu bila riječ o očuvanju hrvatskog jezika ili je u pitanju forsiranje guranje riječi hrvatskog jezika u kontekst u kojem baš i ne pašu kako treba?  "Following" na društvenim mrežama je novi koncept za kojeg čisti starohrvacki nema riječ.

 Agree do disagree :)

 

Jednostavno ne volim kad se uzimaju riječi iz engleskog i onda se "hrvatiziraju". Ne razumijem zašto ljudi govore frend umjesto prijatelj, zašto govore šuze umjesto cipele i puno drugih stvari. Imamo svoj jezik i treba ga čuvati.

Meni pratitelj ili sljedbenik zvuči sasvim normalno i prikladno. Slijediti nekoga da ima sektaški prizvuk? Ne drži mi baš vodu. Ako ja npr. želim slijediti životni put nekog čovjeka, zašto bi to bilo "sektarenje".

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice