Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str zaključana tema

poruka: 332
|
čitano: 32.477
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str".
10 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Nakon ove htio sam nešto napisati ali bolje da šutim jer ću opet dobiti prijetnje kako će me isključiti sa neta na pm.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

a sto fali zg satrovachkom ?

 

e ono rista mojne me batje ja chaspi iskrivljeno ak ti je odshechi lima 

dok ti talksh nebuloze ja mrma sni rafu se na otno 

 

mislim da sam bio razumljiv 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 17:54 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

A dečko joj potpuno nebitan u cijeloj priči. Jel još ko 'nasjeo na tu bajku, osim Petrica?

 

Bolje da ste njega zvali na intervju, pa bi barem čuli kako to zapravo ide u online marketingu. 

 

Za one koji ne znaju o čemu pričam:

 

njegova firma

 

linkedID profil

 

15 years of Sales, Business Development and Marketing experience in management in IT, Wireless and Media. Vast experiance and network of contacts in EMEA, CIS and the USA.

 

I ne zahebavam se. Sad imate vezu preko Elle, pa ga zovite na intervju.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
14 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

Sve bih prepisao na nju i dao joj kompletnu obiteljsku srebreninu.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
8 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
simke1981 kaže...
Kolko serete...ajd mi onda objasnite zasto je ovo debelo najgledanija epizoda od pocetka Star Techa... Super bojkotirate "zuto novinarstvo".

 Teško ti je to objasniti jer očito još nisi završio osnovnu školu niti barataš pojmovima statistike.

Ako je nas 10-ak ili 20-ak ovdje odlučilo bojkotirati taj video, to je i dalje zanemariva brojka od ukupne brojke ljudi koji će to pogledati, tako naime žuti tisak i funkcionira, podilazi se masama.

Isto tako ti možeš reći da je HDZ lopovska stranka i da nećeš za nju glasati, ni ti ni cijelo tvoje društvo, i ovi će opet dobiti 1 milijun glasova - super ih bojkotiraš.

 

Da je lako bojkotirati ovakve nebitne starlete, onda bi današnje novinarstvo izgledalo potpuno drugačiije, ovako je namjenjeno ljudima plitke pameti gdje se servira isključivo erotika i "senzacija".

Posebno je licjemjerno to što je prostitucija u državi zabranjena, a glavna tema na svim portalima su sise i guzice i bez toga možeš ključ u bravu.

 

Petric je skužio što treba servirati (možda i dobio nečiju naredbu) i sad se ovdje pravi da ništa ne kuži i prodaje priče kako ovoj maloj netko plaća hotele i avione tek tako, radi "bloganja". :facepalm:

Na istu šemu malo-malo ubaci neku trolersku temu o iPhonu i čeka ekipu da hejtuje i puni forum te klika na oglase ili što već.

 

Žalosno na šta se srozao jedan IT portal, ali to je očito budućnost koja čeka sve medije.

8 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
memulica kaže...

A dečko joj potpuno nebitan u cijeloj priči. Jel još ko 'nasjeo na tu bajku, osim Petrica?

Nije ni Petric nasjeo, nego nas ovdje trola i pokušava opravdat ovakvog gosta u svojoj emisiji, zna on dobre kako stvari stoje.

Kakva Ella Dvornik i kakav uspjeh, sve su to nečije uložene pare, bez sponzora se ne može ni jedna "sponzoruša" probiti u medije i postati popularna te zarađivati od toga.

Njezin trud je u tome svemu bio samo da si nađe sponzora, dalje ide lako.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 18:29 (tommy_vercetti).
7 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Petrić nakon članka tko će preuzeti samsungovo mjesto uspio je nadmašiti sam sebe,doveo je pink tv gosta....

Petrić učini uslugu bug-u i daj otkaz
Samo rusis ugled ovakvog portala
 
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...
krayz1e kaže...
Da bi se došlo na neku profitabilnu i ozbiljno profesionalnu razinu potrebno je prethodno uložiti bar pola milijuna kuna (znam, malo sam rekao).

 To pričaš iz vlastitog iskustva jer si i sam pokrenuo uspješan travel blog ulažući pola milijuna kuna? Ili samo lupetaš napamet bez ikakvog iskustva, o nekome tko ga evidentno ima?

Koliko samo koštaju fotoaparati, objektivi i sva oprema koja je potrebna da se uslikaju profesionalne fotografije i da se sve posnimi na jednoj profesionalnoj razini? Cijenu ti znaš bolje od mene. Koliko košta marketing i internet oglašavanje od dvije, tri ili više godina dok posao ne postane održiv? A sve licence i softwarei koji su potrebni od samog početka? A avionske karte i noćenja i hrana tokom svih tih godina dok se ne dođe na razinu da hoteli vas počnu plaćati? Možda izrada kvalitetne web stranice?

Kažem, pola milijuna kuna je vjerojatno pre malo, a te novce je netko morao iskeširat. Takvi pothvati ne idu bez vreće para, pogotovo ne na internetu gdje konkurencija nikada nije bila veća i gdje konkurirate ljudima iz cijeloga svijeta. Jednostavno, uvjeren sam da tada nezaposlena djevojčica sa osnovnom školom to nije mogla sama ostvariti, da je netko sa strane trebao špricnut lovu i to dobru lovu.

16 godina
odjavljen
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Ovo me podsjeca na pricu o Luki Rajicu. Kamiondzija, sirovina, lopina... Kad se digao dovoljno visoko i obukao odijelo - postao je ugledni poduzetnik. A ako upozoris kako je dosao do toga svega - onda je to "hrvatski jal".

Mala je ocito sretna i zadovoljna onime sto je ostvarila, i neka je. Ali to servirati kao pricu o uspjehu je bezvezarija. Volio bih pitati odrasli dio njenih followera bi li htjeli da im dijete bude ovako "uspjesno".

Freak Show Inc.
 
39 0 hvala 8
12 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
krayz1e kaže...

da je netko sa strane trebao špricnut

 lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Friday kaže...

Ovo me podsjeca na pricu o Luki Rajicu. Kamiondzija, sirovina, lopina... Kad se digao dovoljno visoko i obukao odijelo - postao je ugledni poduzetnik. A ako upozoris kako je dosao do toga svega - onda je to "hrvatski jal".

 

 E vidiš, a kad se spomene Rimac u tom kontekstu, onda ga se diže u nebesa.

7 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
BinHex kaže...

Znam da je BOL pao, jaaaako pao, na razinu 24sata. Ali ovako nisko, pa ljudi moji probili ste dno!

 Sve je dobro dok je časopis još dobar - ako se ovako nastavi i na papiru, onda ga mogu printat i u "novinskom" formatu.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook

Serbian, i Mudja....

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
TKosir kaže...
Friday kaže...

Ovo me podsjeca na pricu o Luki Rajicu. Kamiondzija, sirovina, lopina... Kad se digao dovoljno visoko i obukao odijelo - postao je ugledni poduzetnik. A ako upozoris kako je dosao do toga svega - onda je to "hrvatski jal".

 

 E vidiš, a kad se spomene Rimac u tom kontekstu, onda ga se diže u nebesa.

 

Yup slicno sam pisao u temi o Rimcu...

 

http://www.bug.hr/forum/post/komentari-osobnog-stava/hrvatski-informaticki-jal/4583908.aspx

 

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Tvpronlem kaže...
Petrić nakon članka tko će preuzeti samsungovo mjesto uspio je nadmašiti sam sebe,doveo je pink tv gosta....
Petrić učini uslugu bug-u i daj otkaz
Samo rusis ugled ovakvog portala

 Svakako, svakako, najčitaniji tekstovi i najgledaniji video prilozi jako su nepoželjni kod našeg izdavača. Preporučit ću im da angažiraju tebe da malo svojim glupotvorinama vratiš ugled Bugu, te priložiti ova dva screenshota...

drpetric
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 19:13 (drpetric).
12 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Kako sam inače u familijskom poslu,stari mi je znao reći kada bi "sanjario" o nekim drugim poslovima i pothvatima -sine za dobru ideju treba imat i nešto para...pametnom dosta..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Koji je ovo k-penis? Nije ni čudo da bug samo pogledam na kiosku i nasmijem se dječici koja ga kupuju...jer ovo kaj ste vi ekipa postali, pa to je jednostavno smješno. 

 

Uplašili ste se da ćete se držanjem normalnoh ICT tema popljugati mlade hipsterčiće pa ste počeli ovakva sranja bacat van... kaj je sljedeće, usporedni test bezglutenskih tipkovnica i vegan monitora?

Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Zekoslavko kaže...

/cut

 

... kaj je sljedeće, usporedni test bezglutenskih tipkovnica i vegan monitora?

 

Ma neee.

 

Slijedeće će bit ....

 

 

 Kim Kardashian najveća zvijezda u IT svijetu.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
8 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...
Tvpronlem kaže...
Petrić nakon članka tko će preuzeti samsungovo mjesto uspio je nadmašiti sam sebe,doveo je pink tv gosta....
Petrić učini uslugu bug-u i daj otkaz
Samo rusis ugled ovakvog portala

 Svakako, svakako, najčitaniji tekstovi i najgledaniji video prilozi jako su nepoželjni kod našeg izdavača. Preporučit ću im da angažiraju tebe da malo svojim glupotvorinama vratiš ugled Bugu, te priložiti ova dva screenshota...

jako se nekulturan za osobu koja je na radnom mjestu...
uostalom,ne znaci ako je nesto najcitanije da je to kvalitetno,tako se dolazi na reputaciju 24sata

 

i gole žene na 24sata su najgledanije.....ali zato svi imamo osmijeh kada neko spomene 24sata i kvalitetu

 

uostalom,ti i jesi takva (ne)kvaliteta....meni izvuces isti osmijeh na lice kao i 24sata i dnevno.hr 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 19:45 (sporttest).
8 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...

 Svakako, svakako, najčitaniji tekstovi i najgledaniji video prilozi jako su nepoželjni kod našeg izdavača. Preporučit ću im da angažiraju tebe da malo svojim glupotvorinama vratiš ugled Bugu, te priložiti ova dva screenshota...

 Pa čekaj, jel vama bitna samo gledanost ili i kvaliteta sadržaja? Šta Ella Dvornik ima s IT industrijom?

Brate mili dovedi onda Nives Celzijus, Bornu Rajić i Avu Karabatić u taj svoj studio, daj im i naslovnicu na bugu pa pričajte malo o njihovim slikama na instagramu i njihovom uspjehu na internetu.

Ja ti garantiram najveću gledanost ikada, pogotovo ako kojoj ispadne sisa tokom intervjua, onako slučajno.

 

Možete i promjeniti naziv portala u bangbug.hr, kakve veze ima o čemu se piše, bitno da imate čitanost i da je izdavač zadovoljan.

7 godina
protjeran
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Smiri tenzije...
Valjda ti je jasno da se samo ugrožene životinje pjene.

Kolege @sporttest i @tommy_vercetti su ti sve rekli.

Poklopi se ušima i vrati u sigurnost svoje mračne sobe
12 godina
neaktivan
offline
 
13 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
drpetric kaže...
Tvpronlem kaže...
Petrić nakon članka tko će preuzeti samsungovo mjesto uspio je nadmašiti sam sebe,doveo je pink tv gosta....
Petrić učini uslugu bug-u i daj otkaz
Samo rusis ugled ovakvog portala

 Svakako, svakako, najčitaniji tekstovi i najgledaniji video prilozi jako su nepoželjni kod našeg izdavača. Preporučit ću im da angažiraju tebe da malo svojim glupotvorinama vratiš ugled Bugu, te priložiti ova dva screenshota...

 Vec si par puta u ovoj temi poprilicno grubo i bezobrazno odgovorio kolegama

Pa te ja pitam dali te placa ta mala ili mi koji kupujemo časopis.

Po tvojim odgovorima mi se cini da te boli ona stvar šta ti klijeniti žele ćitati,i zbog čega dolaze na site.a ovo nije to

BUG kupujem od 1998 neredovito,ali od sad nikako. a ova koju tolko branis nije ni znala da BUG postoji dok je nisi pozvao za razgovor

doviđenja

SIVE LUBANJE SILOM
16 godina
moderator
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
tommy_vercetti kaže...
drpetric kaže...

 Svakako, svakako, najčitaniji tekstovi i najgledaniji video prilozi jako su nepoželjni kod našeg izdavača. Preporučit ću im da angažiraju tebe da malo svojim glupotvorinama vratiš ugled Bugu, te priložiti ova dva screenshota...

 Pa čekaj, jel vama bitna samo gledanost ili i kvaliteta sadržaja? Šta Ella Dvornik ima s IT industrijom?

Brate mili dovedi onda Nives Celzijus, Bornu Rajić i Avu Karabatić u taj svoj studio, daj im i naslovnicu na bugu pa pričajte malo o njihovim slikama na instagramu i njihovom uspjehu na internetu.

Ja ti garantiram najveću gledanost ikada, pogotovo ako kojoj ispadne sisa tokom intervjua, onako slučajno.

 

Možete i promjeniti naziv portala u bangbug.hr, kakve veze ima o čemu se piše, bitno da imate čitanost i da je izdavač zadovoljan.

 Ako ti ne kužiš razliku između Elle i Ave Karabatić i ako ne kužiš zašto Ella može biti gost u emisiji o najzanimljivijim ljudima s Interneta, a Ava ne, onda je i ta tvoja Ava u usporedbi s tobom nuklearni fizičar.

drpetric
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2016 20:12 (drpetric).
8 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Hrvoje.RH kaže...

 Vec si par puta u ovoj temi poprilicno grubo i bezobrazno odgovorio kolegama

Pa te ja pitam dali te placa ta mala ili mi koji kupujemo časopis.

Po tvojim odgovorima mi se cini da te boli ona stvar šta ti klijeniti žele ćitati,i zbog čega dolaze na site.a ovo nije to

BUG kupujem od 1998 neredovito,ali od sad nikako. a ova koju tolko branis nije ni znala da BUG postoji dok je nisi pozvao za razgovor

doviđenja

 

ne razumi on ništa...doza bezobrazluka i neodgojenosti je  ogromna

izgleda da su klauni koji kruze europom i slovenijom stigli i do nas....jedan klaun izgleda bas radi za bug.hr 

10 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

kakvo neprofesinalno ponašanje urednika jednog uglednog IT portala

Moj PC  
13 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

Ko ju ne bi ugostio kad ti plati priko stola? Ili barem postoji dobra šansa za takvu isplatu  

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
Del_Boy97 kaže...

kakvo neprofesinalno ponašanje urednika jednog uglednog IT portala

 Nije da branim Petrica, ali brate  mili ponasanje forumasa koji istog napadaju je na razini male djece a navodno sve sami stari informaticari.

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
offline
Re: Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook
A baš sam mislio da će biti još jedna dosadna nedjeljna večer :D
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Ella Dvornik objašnjava kako blogom i Facebook str

umjesto da dovedu tipa ekipu iz croteama koja uskoro izbacuje novog serious sama u vr-u ili nekog takvog oni dovedu elu dvornik (zensku koja se osim kao nadr*ana emo tinejdzerka proslavila s par slika od zirduma) koja se sad vodi pod travel bloggericu iako joj je 99% contenta objavljivanje zivotinja... pvakvu p**ariju nebi ni na 24sata i net.hr objavili.. good job bug.hr

 

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
17 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice