Europski aktivisti podigli tužbu protiv Facebooka

poruka: 4
|
čitano: 1.115
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europski aktivisti podigli tužbu protiv Facebooka".
15 godina
offline
Europski aktivisti podigli tužbu protiv Facebooka

Kad si već stavio link na svoj stariji članak u kome je link na službeni sajt projekta mogao si bacit oko na njega prije pisanja ovog članka..


- Prekjučer je bilo saslušanje a ne predaja tužbe. 

- Tužba je predana još u 9.mjesecu prošle godine.
- FB je ubrzo nakon predaje tužbe i odgovorio na istu (odgovor da ne pričaju Njemački i žele tužbu na Engleskom jeziku iako je CEO podružnice u Dublinu, Sonia Flynn studirala u Njemačkoj i u Dublinu je smještena podrška za Njemačke korisnike).

 

Nema na čemu. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Europski aktivisti podigli tužbu protiv Facebo

Kakva privatnost? Pa ako objevljuješ nešto na internet nije privatno. Od kada postoji ova planeta privatnost je uvijek bila unutar vaših 4 zida. Sve što izađe van nije privatno više. Po meni je privatnost između mene i još neke osobe, a ne između mene i 200 frendova na fb.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
offline
Re: Europski aktivisti podigli tužbu protiv Facebo
77ari kaže...

Kakva privatnost? Pa ako objevljuješ nešto na internet nije privatno. Od kada postoji ova planeta privatnost je uvijek bila unutar vaših 4 zida. Sve što izađe van nije privatno više. Po meni je privatnost između mene i još neke osobe, a ne između mene i 200 frendova na fb.

Tužba je radi skupljanja i korištenja korisničkih podataka sa svih stranica osim fb-a.
Da se razumjemo, i ja sam mišljenja da ne postoji online privatnost ali svejedno ne želim da me se uhodi bez znanja i odobrenja i onda na osnovu toga poturaju oglasi i zarađuje. A i 500 eura je ok kompenzacija za takvo iskorištavanje  

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
15 godina
online
Europski aktivisti podigli tužbu protiv Facebooka

sad će Čmarkićka promijeniti naziv "udruge" u "Uime Facebooka" tražeći da se u ustav unese pravo na account a izbaci na privatnost. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice