Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

poruka: 51
|
čitano: 12.675
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u".
16 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

de

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
25 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Neka klanje, razbijanje i šoranje sa taksistima počne. 

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2015 0:51 (ROADRUNNER).
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

let's get ready to rumble !!

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

dobro je dok ne biju putnike. a mozda te dopane i neko vozilo "sfirmomkrstic".

 

i ne valja usko sagledavati ovu crticu - to ce biti i te kakva

predizbornjacka tema koju ce svi uzjahati. pa bi mogli sirotim

golorukim taxistima pripomoci i oni crnokosuljasi s

markova trga. tak fajn paseju - mam od "ubera" dobis "über alles" 

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
marko12348 kaže...

Besplatna prva vožnja ako se registrirate s promo code-om: xx

:-))

Nije promo, nego referal... Score free rides by referring new riders. Just share your personal code and get a free trip worth up to $20 when friends take Uber.

 
4 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Eto i Hrvatska ce malo okusiti tekovine civlizacije, nemojte se previse nadati jer ce vozaci i dalje biti lokalni kromanjonci.

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
Ivo Robić kaže...

Eto i Hrvatska ce malo okusiti tekovine civlizacije, nemojte se previse nadati jer ce vozaci i dalje biti lokalni kromanjonci.

 Tako je. Ako se danas oni sa znakom taksija idu tući ako netko pita zašto nisu uključili taksimetar
tko nam govori da ti isti kromanjonci neće tako imati istovremeno i uber aplikaciju i jednako tražiti "pare na ruke"?
Pa ja znam penziće koje su u Zetovim tramvajima izmasakrirali ponižavanjem i prijetnjama kromanjonski kontrolori makar imaju godišnji pokaz koji
neznaju ispravno aktivirati na senzoru i poslije su morali ići platiti kaznu, sa i dalje funkcionalnim godišnjim pokazom za koji
zetovce nije briga. A to je zet. Kakve šanse onda ima uber tjerati kod lokalaca red i čiste račune.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

meni je u konačnici svejedno koja će me taksistička pasmina pogaziti (na zebri ili prolazeći kroz crveno!) zaletavajući se k'o kreten. o zalijevanju pješaka lokvama uz cestu da i ne govorim. čak i kamiondžije imaju više vozačke kulture od taksijanera. ergo, smrt taksizmu, sloboda narodu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Rasplakat cu se od srece. Jos da dodje u Svedsku

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Mislim da je taxi mafija Las Vegasa mala beba prema taxi mafiji u Hrvatskoj. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

jaoooo kako bi lipo bilo to vidit malo u dalmaciji.

Zagreb je nista kakva je taksi situacija u Splitu i Dubrovniku.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
Abomb kaže...

jaoooo kako bi lipo bilo to vidit malo u dalmaciji.

Zagreb je nista kakva je taksi situacija u Splitu i Dubrovniku.

 Negdje sam čitao da im je to u planu uskoro.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
12 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Lako za cijene, najvrijednija stvar kod Ubera je ocjenjivanje. Da mi o kvaliteti i pogodnosti osobe za taksista odlucuju korisnici, a ne neki uhljeb koji odlucuje tko moze dobiti talsi licencu. Relikt proslog vremena koji je danas totalno ne produktivan.

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre

edit

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 13:25 (Dominik3333).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre

Skinuo sam app, ali zadnji korak je dodavanje kreditne kartice. Ne može običan (tekući) račun? 

16 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
Dominik3333 kaže...
Uber je zanimljiv kada vozac moze biti bilo tko, ovako mi nije jasno, koji bi to licencirani taksi radio za uber po manjoj cijeni, sto dobiva!?!

 Manje igra šah, dobija više vožnji.

15 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
misho_hrnjak kaže...

Skinuo sam app, ali zadnji korak je dodavanje kreditne kartice. Ne može običan (tekući) račun? 

 

ili bi ti više pasali čekovi?

 

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
misho_hrnjak kaže...

Skinuo sam app, ali zadnji korak je dodavanje kreditne kartice. Ne može običan (tekući) račun? 

 A jes' budala.Dobro da nisi  pitao može li Konzumova kartica za bodove. 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
15 godina
odjavljen
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Šteta što je Zagreb only ali svjedno je cool! Nadam se da će to i kod mene na Pagu zaživjet (zbog Zrča) pa da se uvede malo reda u ove lokalne taksiste. Sharing is caring!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

brzo dolazi konkurencija za rijeku, pulu isto licencirani taksiji

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Netko pita što vozačldobiva? Pa dobije keš, a nema ni obrta ni doo, jdo kurcapalca. Ništa. čisti crnjak.

Ja sam protiv sve dok se ne legalizira taj Uber. Ja za svoj posao plaćam PDV, u ovom slučaju ga nitko ne plaća.

Kad ja budem mogao primati pare na crnjaka i raditi bez računa onda neka to rade i ostali. Samo tad nema besplatnog školovanja, zdravstva...

 
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
zdgrunf kaže...

Kad ja budem mogao primati pare na crnjaka i raditi bez računa onda neka to rade i ostali. Samo tad nema besplatnog školovanja, zdravstva...

 

Meni se nekako čini da ga nema ni sada... :(

15 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
zdgrunf kaže...

Netko pita što vozačldobiva? Pa dobije keš, a nema ni obrta ni doo, jdo kurcapalca. Ništa. čisti crnjak.

Ja sam protiv sve dok se ne legalizira taj Uber. Ja za svoj posao plaćam PDV, u ovom slučaju ga nitko ne plaća.

Kad ja budem mogao primati pare na crnjaka i raditi bez računa onda neka to rade i ostali. Samo tad nema besplatnog školovanja, zdravstva...

 Pa ovo je samo razvikani posao u fušu...tko od toga može zarađivati uz troškove benge? 
Ne znam, možda se varam ali mi se ne čini nešto što će jedan čovjek raditi cijeli dan. Više onako uz stalni posao, 2-3 sata tu i tamo...

 

Great Scott! kaže...

Ja sam se normalno registrirao Visa karticom tekućeg računa u PBZu.

 

Možda ti je prihvatio karticu ali ne znam baš kako će naplatu raditi jer tekući moraš verificirati kod korištenja (PIN, token,..)

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
zdgrunf kaže...

Netko pita što vozačldobiva? Pa dobije keš, a nema ni obrta ni doo, jdo kurcapalca. Ništa. čisti crnjak.

Ja sam protiv sve dok se ne legalizira taj Uber. Ja za svoj posao plaćam PDV, u ovom slučaju ga nitko ne plaća.

Kad ja budem mogao primati pare na crnjaka i raditi bez računa onda neka to rade i ostali. Samo tad nema besplatnog školovanja, zdravstva...

a ovako ne dobiva keš? ne sjećam se jedne vožnje takcijem da sam račun dobio, samo pare na ruke i ćao bok, iskreno nisam ni tražio, ali po iskustvima ljudi koji traže račun znam da se možeš samo potući sa taksijanerom pa onda imaš problema i sa policijom

 

druga stvar je, boli me k... za plaćanje PDVa i poreza, ova naša gamad od uhljeba nije ni zaslužila da dobiju naše pare, tako da u tom slučaju čak i podržavam taksiste i ostale koji rade "na crno"

15 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
just_dont kaže...

a ovako ne dobiva keš? ne sjećam se jedne vožnje takcijem da sam račun dobio, samo pare na ruke i ćao bok, iskreno nisam ni tražio, ali po iskustvima ljudi koji traže račun znam da se možeš samo potući sa taksijanerom pa onda imaš problema i sa policijom

 

druga stvar je, boli me k... za plaćanje PDVa i poreza, ova naša gamad od uhljeba nije ni zaslužila da dobiju naše pare, tako da u tom slučaju čak i podržavam taksiste i ostale koji rade "na crno"

 

Zato je Eko taxi odličan, račun nude sami (iako mi i ne treba) i uvijek su super pristojni, nikada nisam problema imao a koristio sam njihove usluge bar 50tak puta...

Web narudžba radi odlično, možda bi bila bolja neka aplikacija ali i ovako sve šljaka..

 

Sa ovim radio taxi zagreb se ne bi vozio iz principa, auti su svakakvi, ekipa je bezobrazna...još ako netko kopira tu naljepnicu pa dere ljude, ma bježi. Ovako znam u šta sjedam. 

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
12 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
mrxa1 kaže...

 

Možda ti je prihvatio karticu ali ne znam baš kako će naplatu raditi jer tekući moraš verificirati kod korištenja (PIN, tokom,..)

 Naravno da ne moras, nemoj pisat gluposti.

 

Nit kreditnu moras potpisom nit debitnu pinom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2015 10:29 (F10EXX).
11 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
F10EXX kaže...
mrxa1 kaže...

 

Možda ti je prihvatio karticu ali ne znam baš kako će naplatu raditi jer tekući moraš verificirati kod korištenja (PIN, tokom,..)

 Naravno da ne moras, nemoj pisat gluposti.

 

Nit kreditnu moras potpisom nit debitnu pinom.

 Šta onda, jel se može sa tekućim (Visa, PBZ) ili baš mora biti devizni (Visa, PBZ)? Imam obje kartice, ali mi je devizni u dolarima, a vidim da obračunavaju cijene u HRK. Inače, na obje kartice imam PIN tak da ne znam po čemu bi se razlikovale?

 

Ja sam unijeo svoju Visa karticu tekućeg računa i normalno mi stoji registrirana pod profilom na uber.com. Inače, na njihovom FAQu nigdje ne piše koji tip kartice mora biti registriran.

16 godina
offline
Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kreće u

Ako si je mogao registrirati vjerojatno je možeš i koristiti. U suprotnom ti sustav ne bi dozvolio registriranje.

 
5 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
Danny_HR kaže...

Ako si je mogao registrirati vjerojatno je možeš i koristiti. U suprotnom ti sustav ne bi dozvolio registriranje.

 To sam i mislio, jedino logično. Hvala.

15 godina
offline
Re: Evo što je usluga UberX s kojom Uber danas kre
F10EXX kaže...
mrxa1 kaže...

 

Možda ti je prihvatio karticu ali ne znam baš kako će naplatu raditi jer tekući moraš verificirati kod korištenja (PIN, tokom,..)

 Naravno da ne moras, nemoj pisat gluposti.

 

Nit kreditnu moras potpisom nit debitnu pinom.

Ok jbt, sorry...samo sam rekao da mi je čudno da će se moć naplaćivati preko tekućeg bez neke verifikacije.

Jer kreditnu ne moramo ni preko neta potpisati (pošto nema se što za potpisati) dok za kupovinu sa tekućeg moraš unositi kod sa tokena.

 

Super ako može, direktno je bolje odmah naplatiti a ne kasnije, kad i zaboraviš da si se vozio...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice