Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

poruka: 53
|
čitano: 11.363
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj".
16 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Jedva čekam da ubodem jedan quad core usisavač {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Evo ga opet...

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
24 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Sve je bilo oke dok nisam vidio usisavace... {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
Stari odlaze, novi dolaze. Bar će dio ljudi dobit ili vratit posao. A konkurencije nikad dosta :)
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Nije li upravo zbog usisivaca, frizidera i mixera propao HG Spot?

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
Ovo je nnesto ko technomax/market....
Ain`t nothin` else like L.A.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
NenadX kaže...

Nije li upravo zbog usisivaca, frizidera i mixera propao HG Spot?

Zbog skupih proizvoda, lošeg osoblja te loše tehničke podrške... Između ostaloga.

scientia est potentia
12 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
Probao sam kupovati u Harvey Normanu i vratio se Linksu. Tako ce biti i s ovim. Isto s...

Edit: otisao na njihove web stranice, imaju 9 LCD monitora :-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 17:21 (zoki.zlikowski).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

pff ne prodaju odvojeno komponente računala grafičke,procesore,hard-ove...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
NenadX kaže...

Nije li upravo zbog usisivaca, frizidera i mixera propao HG Spot?

Ne. Propao je zbog lose poslovne politike i megalomanije. Usisivacima i friziderima puno sporije pada cijena pa je taj posao cak i manje rizican.

Evo Protis, Portio i mnogi drugi prodaju ves masine, frizidere, pa cak i motorna ulja i ne propadaju.

13 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Nama treba NCIX.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

ja mislim da je to još jedan šrot lanac u kojem se može kupiti 2 jeftina proizvoda, a sve ostalo je jednako skupo ili skuplje nego drugdje. Ako kupuješ TV - emmezeta (donedavno), Ako kupuješ bilo što za komp - Links/Protis. Meni je samo žao što nemamo (odnosno imamo) Conrad Electronics kakav je u njemačkoj. To su cjene. Imaju sve od kondenzatora do 200cm TV-a....  http://www.conrad.de/ce/de/category/SHOP_AREA_17468/TV-Video;jsessionid=BE2ECD83BB741F3981C1DC48E83A0F9A.ASTPCCP8 i još hrpa toga kaj nije na stranici...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Pazi ovo "švicarski prodajni lanac", sigurno će biti jeftini!

danas se plaća, a sutra sve džaba
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
Enter The Void kaže...

ja mislim da je to još jedan šrot lanac u kojem se može kupiti 2 jeftina proizvoda, a sve ostalo je jednako skupo ili skuplje nego drugdje. Ako kupuješ TV - emmezeta (donedavno), Ako kupuješ bilo što za komp - Links/Protis. Meni je samo žao što nemamo (odnosno imamo) Conrad Electronics kakav je u njemačkoj. To su cjene. Imaju sve od kondenzatora do 200cm TV-a....  http://www.conrad.de/ce/de/category/SHOP_AREA_17468/TV-Video;jsessionid=BE2ECD83BB741F3981C1DC48E83A0F9A.ASTPCCP8 i još hrpa toga kaj nije na stranici...

Conrad je poprilicno skup. Kad kupujem u Njemackoj uredno ga izbjegavam.

Evo zadnja kupovina:

 

Conrad: http://www.conrad.de/ce/de/product/873478/ASUS-GTX560TI-1024MB-GRAFIKKARTE-PCIE/0414054&ref=list

 

a ja kupio: http://www.mindfactory.de/product_info.php/info/p698165_1024MB-Asus-GeForce-GTX-560-Ti-DirectCU-II-Aktiv-PCIe-2-0-x16--Retail-.html

16 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Prodajni lanci i centri, jedino se to otvara u usranoj nasoj...

 

Oprosti mi oce, grijesio sam... Nije zemlja kriva, ljudi su...

Truth in engineering.
 
17 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

"To uključuje i zapošljavanje dodatnih 150-200 ljudi", bas nam treba jos trgovaca.Proizvodnja je nesto cega se mutno sjecam iz doba komunizma.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Jesam ja to krivo shvatio ili oni stvarno ne prodaju komponente već samo kompletna računala? To je loše, dobar dio ljudi sastavljaju svoje računalo i tako se njima neće okrenuti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
zoki.zlikowski kaže...
Probao sam kupovati u Harvey Normanu i vratio se Linksu. Tako ce biti i s ovim. Isto s...

Edit: otisao na njihove web stranice, imaju 9 LCD monitora :-)

:) Harvey Norman... ma ne razumijem, prijateljima sam rekao, kad ćete nabavljati računalo ili me nazovite ili otiđite barem u Links. I onda... kupe u Harvey Normanu i za dva dana me zovu da im više ne radi. Rekoh, ne bi išlo, ne diram to, sad fino reklamirajte tamo pa možda shvatite grešku.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
zbuzanic kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Probao sam kupovati u Harvey Normanu i vratio se Linksu. Tako ce biti i s ovim. Isto s...

Edit: otisao na njihove web stranice, imaju 9 LCD monitora :-)

:) Harvey Norman... ma ne razumijem, prijateljima sam rekao, kad ćete nabavljati računalo ili me nazovite ili otiđite barem u Links. I onda... kupe u Harvey Normanu i za dva dana me zovu da im više ne radi. Rekoh, ne bi išlo, ne diram to, sad fino reklamirajte tamo pa možda shvatite grešku.

  Links? Malo preskup ducan, a komponente iste kao i drugdje.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
14 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Sto bi informaticar rekao:

 

'Ako na polici kraj grafičke kartice stoji Rowenta pegla ili Einhell zavidavalica bježi glavom bez obzira koliko te noge nose i ne okreći se sine'

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Kakav je ovaj laptop, se isplati za te novce? 
http://www.expertadria.hr/katalog/proizvod-40458-acer-notebook-aspire-5750zg-b954g75mnkk-lxrm102041 

 

U zadnje vrijeme Samsung laptopi su mi zapeli za oko. 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

zezate me?

dolazi u Šibenik i Čakovec, a ne dolazi u Split?

 

-.-

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
Geek kaže...

Kakav je ovaj laptop, se isplati za te novce?

 

Sudeci po ovim cijenama... da.

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=LX.RM102.041

 

 

Samo pazi koje jamstvo daju!  :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 23:12 (sina-k).
14 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Pa to moj bivši poslodavac napokon otvorio Expert poslovnice u punom sjaju !

 

Nije to comp shop u Links smislu. To je techno shop u stilu Saturn.de isl. , znaći ima sve za potrebe kučanstva u pogledu tehnike. Ali nije entuzijast shop, već mama i tata kćeri kupuju lap, sebi telku i još malko bijele tehnike jer eto preuređuje se kuhinja.

 

Inaće što se tiče osoblja, ekipa je bila izvanredna. Tako ako vam treba dobar savijet u vezi kupovanja tehnika ( usisavači npr. ) , dečki mogu dati dobar savijet.

 

Što se tiće cijena, dok sam radio imali smo dobre cijene za lapove isl. Ostale cijene nemogu usporediti jer me jednostavno nije zanimalo :D

 

Inaće dolaze u bivše poslovnice ECOS-a, zato nema Splita isl. , ali ima Čakovec.

 

Iskreno mi je drago da Expert polako zaživljava. Ne zbog firme ili uprave, nego bivših kolega ...

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
ivoleko kaže...

zezate me?

dolazi u Šibenik i Čakovec, a ne dolazi u Split?

 

-.-

Na prvu sam u sebi rekao isto, onda sam pogledao slike pa me nije bilo briga.. {#}

Why so serious???
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 9:10 (Cika Jova Zmaj).
15 godina
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
ivoleko kaže...

zezate me?

dolazi u Šibenik i Čakovec, a ne dolazi u Split?

 

-.-

Kako je netko već ranije spomenuo, Čakovec je imao Ecos dućan, pa su ga valjda sad samo pretvorili u Expert dućan. Iako nikad u Ecos-u nisam bio, sumnjam da ću tu zalaziti.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Tko bi pametan otvorio (još jedan šrot) lanac ovog tipa u hrvatskoj?

 

Aha da, treba samo proguglat modele koji se prodaju. Trećerazredni modeli televizora, veš mašina i usisavača koji su namjenjeni trećerazrednom tržištu, ali zašto ih prodavat u Uzbekistanu, kad ih tamo budale neće moć tako dobro platit kao u Hrvatskoj, gdje se cijena formira na način: cijena u $*10 + PDV. U ponudu uvrstiš i 5 LCD monitora i 4 laptopa i evo hrvata, čekaju na ulazu u redu.

 

Pun mi je kufer proizvoda na našim policama, čije modele, ako ih proguglate ili potražite rewieve, ne možete pronaći na stranicama prodavača, ali su redovito na akciji na stranicama sa .ro, .ee i .ua domenama. Hrpa kvazi modela izdvojenih iz glavne proizvodne linije korištenjem ili najjeftinih dijelova ili tvorničkom pogreškom, pa da se što većom maržom pokrije šrot tržište, gdje je redovito i Hrvatska.

 

Jesmo šrot narod, ali dam moramo biti i odlagalište otpada?

 

Svatko tko je ikad ušao u FNAC može samo plakati kad vidi ove sprdnje od tehničkih trgovina.

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj

Jel to onda best buy od laptopa ili ima neki bolji za oko 3000kn, max 3500?

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
zbuzanic kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Probao sam kupovati u Harvey Normanu i vratio se Linksu. Tako ce biti i s ovim. Isto s...

Edit: otisao na njihove web stranice, imaju 9 LCD monitora :-)

:) Harvey Norman... ma ne razumijem, prijateljima sam rekao, kad ćete nabavljati računalo ili me nazovite ili otiđite barem u Links. I onda... kupe u Harvey Normanu i za dva dana me zovu da im više ne radi. Rekoh, ne bi išlo, ne diram to, sad fino reklamirajte tamo pa možda shvatite grešku.

LOL,

a kao komponente iz Linksa ili Protisa ili ADMa se rade u drugoj galaktici pa se ne mogu pokvarit...

 

Blago Linksu,  ADMu i Protisu na forumašima, oni neće nikad propast...

 

miješate braskve i orahe - te prčvarnice tipa ADM ili Protis, donekle i Links,  nemaju kapitala i njihov lager nije isto što iHarvi Norman Bates,  Tehnomarket ili Emezzetta i taj Expert...

 

 

vidim ovdje sve veliki ekonomisti i stručanjci - nema straha za HR u slijedećih 50 godina dok ekipa ne bude 2m pod zemljom...{#}

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 13:09 (cassini).
14 godina
protjeran
offline
Re: Expert - novi maloprodajni lanac u Hrvatskoj
pirat01 kaže...

Sto bi informaticar rekao:

 

'Ako na polici kraj grafičke kartice stoji Rowenta pegla ili Einhell zavidavalica bježi glavom bez obzira koliko te noge nose i ne okreći se sine'

to je baš stručan informatičar...vjerojatno kao i neki sa ovog foruma svoje kvalitete gleda po broju skopljenih komponenti....a ne ispravljanju kvariva i softwareskih grešaka...

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice