F1 komentiraju bugovi forumaši

poruka: 69
|
čitano: 7.832
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "F1 komentiraju bugovi forumaši".
14 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Jao ej jeste mocni, svaka cast!{#}

Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

samo naprijed dečki

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

LOL, svaka čast! Uopće ne pratim F1, ali ovo je potez vrijedan hvale. Anarhizam i samoorganizacija na djelu. Go girls! :D

Gledam te!
 
11 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši
Bravo za bug !!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši

Svaka čast :)

14 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

super ... samo ja nemam pojma šta ima zanimljivoga u toj formuli ? Vroom vrooom   vrooom  ... i tako satima, krug za krugom ...

:)
Moj PC  
9 38 hvala 1
15 godina
online
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
Bug je službeno pravi medij.
Atomska bubamara. Dijelim invajteve za TorrentSnatch bez uvjeta ! Poslati mail na PP samo.
16 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

a stream je preuzet odakle? njemački rtl i slo2? jel to legalno?

 

*inače, svaka čast na trudu. pratit ćemo vas.

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši

BBC ONE.... Nije legalno. Ali ilelalno je zakon. :-)

15 godina
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Siva zona FTW{#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
zoran123456 kaže...

super ... samo ja nemam pojma šta ima zanimljivoga u toj formuli ? Vroom vrooom   vrooom  ... i tako satima, krug za krugom ...

meni možda nije zanimljivo što ti igraš neku glupu igru recimo. formula 1 je nešto vrhunsko-spoj najjačih tehnologija,znanja a svim time upravlja čovjek koji si ne smije dopustiti ni najmanju grešku. ništa manje uzbudljivo nego nogomet ili bilo koji drugi sport. činjenica da vozač izgubi 4 litre viode dovoljno govori za sebe !!!

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
15 godina
protjeran
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši

oprostite nisam shvatio-mogu li ja na tom linku bug f1 stream gledati sutra formulu ?? hvala na odgovoru i hvala ako da !

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
15 godina
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
opcom kaže...

oprostite nisam shvatio-mogu li ja na tom linku bug f1 stream gledati sutra formulu ?? hvala na odgovoru i hvala ako da !

Da naravno, ovaj članak i je svojevrsna najava toga{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši

Super stvar, ovo ču svakako gledati xD

15 godina
neaktivan
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
Svaka vam dala decki! Bravo!
16 godina
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Kapa do poda!!!

još malo pa neću ni palit tv...dovoljno će bit laptop i Bug {#}

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Stvarno hvale vrijedan pothvat dvojice forumaša. Nebitno sada jel crna, bijela ili siva zona ali insomniac i rooswelt1991 svaka čast.

Unless Silkroad has a hole i can stick it in, i prefer spending money on the girlfriend... ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
24v kaže...

Kapa do poda!!!

još malo pa neću ni palit tv...dovoljno će bit laptop i Bug {#}

Hahahahaha, kako sam se slatko nasmijao na ovo. Lijepo je vidjeti kako ljubav prema BUG-u cvjeta, ali odreci se kvalitetne slike prijenosa, u nekim slucajevima i HD-a u korist nekakvog internetskog streama, stvarno nije neko rjesenje.

15 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Fakat nisam vjerovao, svaka čast dečkima iz pilane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Evo jedno malo pitanjce.......koliko prometa napravi recimo 1h streaminga? Jer bih volio pogledati koju utrku a imam ograničen net na, za današnje pojmove, slabašnih 10GB?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

woot!!! svaka cast!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
Korny1603987 kaže...

BBC ONE.... Nije legalno. Ali ilelalno je zakon. :-)

 

čuj, jeste zakon. i drago mi je da negdje mogu gledat s hrv komentarom itd. uostalom često gledam i ostale sportove preko raznoraznih streamova koji vjerovatno nisu legalno, jer ih nerijetko uhvate i ugase tijekom prijenosa. samo sam htio istaći činjenicu da se na forumu ne smije pričati kako prekopirati i crackati pojedinu aplikaciju, a smije se pričati i to javno na portalu  najavljivati nelegalan stream. pomalo licemjerno ako se mene pita. jednostavno, dvostruka mjerila su mali trnić koji žulja u oku. 

 

Evo jedno malo pitanjce.......koliko prometa napravi recimo 1h streaminga? Jer bih volio pogledati koju utrku a imam ograničen net na, za današnje pojmove, slabašnih 10GB?

 

 

zavisi naravno o kvaliteti streama. meni je nogometna utakmica znala uzet po 1GB

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 11:11 (hrvooje).
13 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

svaka cast, sjajni ste! {#}

Potpisao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
The Godfather kaže...

Evo jedno malo pitanjce.......koliko prometa napravi recimo 1h streaminga? Jer bih volio pogledati koju utrku a imam ograničen net na, za današnje pojmove, slabašnih 10GB?

Zaboravi!10GB je ništa!

 

A osim toga ne vjerujem da je HRT jedina tv na kojoj ste gledali F1! Ja na raspolaganju imam 2-3 kanala na kojima mogu pratiti svaku utrku.

Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?! Tata: WTF? ROFLMAO!
13 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Svaka cas baš sam jučer tražio gdje ću sada gledat f1 a nisam pogledao na BUGu.

Kruger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši

BUŽ-e, genijalan i inovativan kao inače. Svaka vam čast, svima {#}

 

{#} BUG! 

** Live 4 Music **
16 godina
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši

Ovo prije svega zahvaljujem momcima koji su komentatori, a Bug je ovdje samo backup.

 

WE ARE WHO WE ARE..... za komentatore: Time je odgovorio na provokaciju Hamiltona da je Red Bull samo tvornica pića i ništa više.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 11:41 (Korny1603987).
14 godina
neaktivan
offline
F1 komentiraju bugovi forumaši

Momci imate podrsku od mene. dobili ste još jednog gledaljeta(oke dva stari i ja cemo vas pratit).

Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
Bellatrix kaže...
The Godfather kaže...

Evo jedno malo pitanjce.......koliko prometa napravi recimo 1h streaminga? Jer bih volio pogledati koju utrku a imam ograničen net na, za današnje pojmove, slabašnih 10GB?

Zaboravi!10GB je ništa!

 

A osim toga ne vjerujem da je HRT jedina tv na kojoj ste gledali F1! Ja na raspolaganju imam 2-3 kanala na kojima mogu pratiti svaku utrku.

Ja televiziju ne znam kada sam zadnji put upalio, tako da imam jedino kanale koji su "standardni". I ono što pogledam je liga prvaka, koji dobar film, dokumentarac....i F1. BTW 10GB je ništa, slažem se, ali meni i više nego dovoljno. Tako da ako je 1 utrka do 1GB mogao bi je pogledati bez problema.....

16 godina
offline
Re: F1 komentiraju bugovi forumaši
propuhmajstor kaže...
24v kaže...

Kapa do poda!!!

još malo pa neću ni palit tv...dovoljno će bit laptop i Bug {#}

Hahahahaha, kako sam se slatko nasmijao na ovo. Lijepo je vidjeti kako ljubav prema BUG-u cvjeta, ali odreci se kvalitetne slike prijenosa, u nekim slucajevima i HD-a u korist nekakvog internetskog streama, stvarno nije neko rjesenje.

čuj... imam još staru sony-evu CRT televiziju... i jedan sam od onih koji nisu trčali u Pevec po novi LCD ili plazmu ili neki LED shit... ZAŠTO? WTF bi bacio pare da gledam neko tursko smeće na rtlu ili indijsko s*anje na htv? ILI još bolje, sate i sate reklama za ALWAYS uloške tijekom ručka gdje "moderne" cure zajebavaju konobara u kafiću prolijevajući vodu po stolu i skrivećki brišući istu ULOŠKOM ili kad se loptice odbijaju u ulošku simulirajući fliper!!!!???? mislim WTF????? lol

A koja dobra utakmica ili evo prijenos F1 je tako rijetko da se niti ne sječam gdje d fak mi je daljinski!!! Da ne kažem koji dobar film....

 

Eto zato kažem da će mi bit laptop i Bug dovoljno... {#} sad reci da nisam u pravu??? S obzirom da ne gledam turske/meksičke/indijke sapunice, stare kvazi akcijske filmove koji se vrte po 79ti put,Oprah show, etc...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice