Facebook za detektiranje samoubojstava?

poruka: 24
|
čitano: 4.704
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook za detektiranje samoubojstava?".
10 godina
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Još jedan izgovor da prate sve što radimo?

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 16:13 (spookymulder84).
 
22 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Hmm još samo da ameri  u facebook uvedu detektor ljudi koji žele počinit masakr u školi/vrtiću i sve dobro {#}

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 16:15 (peroko).
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Facebook ne uzima život, on ti ga čak i spašava, ali pod uvjetom da ga koristiš.

{#}

 

World's Strongest, Sharpest Knives
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

je, facebook je svima spasio zivot

 

Moj PC  
45 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook za detektiranje samoubojstava?

I sad tako zabuljeni u mobitele krenu prelaziti preko ceste i naleti recimo jedan autobus i.....

11 godina
protjeran
offline
Re: Facebook za detektiranje samoubojstava?

....pogazi ih.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
14 godina
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Odlična ideja, pogotovo kad se sjetim da svaki drugi status ide ovako nekako: "isse,,ubit cu see -.-", "ajme, umrijet cuuu :/" ili "pucat cu si u glavu majkemi :(".

Albis STB-7710 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Ni vremena nisu ko što su nekad bila. Nemoš se ni propucat kako spada.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
26 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Facebook za detektiranje samoubojstava?

Ma, možeš samo nemoj od toga raditi predstavu...danas, ekipa ono želi se zakuriti, pređe cijeli grad da ih svi vide pozovu policiju i novine, te onda počinje show....

...onaj tko se hoće ubiti ode i to na napravi na miru.

World's Strongest, Sharpest Knives
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook za detektiranje samoubojstava?
Cold Steel kaže...

Ma, možeš samo nemoj od toga raditi predstavu...danas, ekipa ono želi se zakuriti, pređe cijeli grad da ih svi vide pozovu policiju i novine, te onda počinje show....

...onaj tko se hoće ubiti ode i to na napravi na miru.

Slažem se. Odeš u džunglu i ubiš se. 

13 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Jedva čekam da to uvedu. Bit če hit pisati ubit ču se... i tako trollati glupog cukorbrijega i njegove {#}

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Svi koji na fejsu pišu da će se ubit samo traže pažnju,ne misle se ubit. Ja bih svakom ko to napiše da će se ubit odma zatvorio FB profil :D Da sam zukerberg

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Kad odrastete i psihički sazrijete, pisat ćete smislenije stvari. Teenagerima FB ionako služi za iz*drkavanja vlastitih frustracija (čast stvarno rijetkim izuzecima!), odrasle i zrele osobe ga ipak koriste za ono čemu je u stvari i namijenjen.

Pol vaših postova u ovom threadu je jednako glup kao i ti statusi koje ismijavate. 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
16 3 hvala 4
15 godina
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

ima smisla ako je najviše samoubojstava među korisnicima te papazjanije (što me ne bi čudilo. "društvena mreža"? wtf?!). možda bi bili manje suicidalni da si nađu zbiljski život, pa makar i društven. {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 17:52 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Nda, blesavi komentari.. 

A taman sam mislio nešt dodat o napisanom podatku da je sustav trenutno uspješan u 65% slučajeva - samo 15 bolje od bacanja novčića hoće li se tko ubiti il neće!

Studija jest pišarija, al ne zato što sam se trendovski sjetio mrziti Fb, neg zato što je znatna šansa da će same ideja i provedba biti pišarija. 

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Može ga predvijediti ali malo sutrašto bi rekao jedan moj kolega.

Imam iskustva sa tim sranjima (suicid) i iako postoji vidljiv uzorak načina ponašanja i djelovanja koji bi mogli poslužiti u detekciji mogućeg suicida, to i nije baš korisno jer bi se moglo označiti stvarno veliki broj ljudi koji bi po tom uzorku ponašanja bili skloni suicidu. Tko god kaže da nije nikada u životu barem i jednom pomislio na samoubistvo ili svoju smrt, te kako bi ga netko oplakivao itd. taj laže, jer je to jednostavno u ljudskoj prirodi. Postoje rizične grupe ljudi i zanimanja koje su uslijed životnih zbivanja sklonije vršenju suicida, ali opet sve je individualno i različito od čovjeka do čovjeka. Iz moje prakse mogu reći da oni ljudi koji najavljuju tako nešto to rijetko i učine, dok samoubistvo više počine ljudi koji to nisu nagovještali ili pokazivali na bilo koji način. Jednostavno se u njima nešto slomi što je inicijalna kapisla i skonačaju sa životom. U većini slučajeva ne ostave niti oproštajno pismo, te se o njihovom činu može samo nagađati, a porodica i bližnji u šoku iznenađeni nagađaju o desetinama razloga o kojim samoubice nisu pričale.

Te stvari su više za psihologe i psihijatre koji bi sistematski kontinuirano promatrali rizične skupine i njihove procjene bi bile stručnije i daleko više preciznije, nego što bi to ijedan softverski algoritam mogao predvidjeti na osnovu nekoliko činjenica i napisanih statusa.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
7 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

.

 

 

 

The world is just illusion
 
10 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?
Samoubojice--- što ih je više to ih je manje
Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Facebook za detektiranje samoubojstava?

Ako se netko planira ubiti, to će učiniti bez ikakve najave ili nekakvih vanjskih faktora koji se mogu primjetiti.

 

Moj najbolji prijatelj se ubio 25.5.2008. - a čekao sam ga na kavi u gradu.

 

 

FB ne može spasiti te ljude, oni samo odu...

 

 

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 23:02 (Don Kihoty).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook za detektiranje samoubojstava?

žalosno {#} mislim da nijedan problem u životu ne zaslužuje da završi na ovaj način....život je jedan i tvoj je...sve se može ispravit...svi problemi rješit...izlaz definitivno nije samoubojstvo...

12 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

Evo ja bi se ubio, ali problem je taj što nisam jedan od onih koji dobro oproštajno pismo napisati znaju...{#}

 

@Don_K, žalosna stvar, zbilja,  moja sućut za koju nikad nije kasno.

A da nije slučajno...?
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

FB je jako korisna stvar, koja je promjenila u neki dio zivot nas, npr meni (Ja ga sad vise koristim nego mobitel,cujem se sa svojim prijateljima...,) al je zalosno sto ovi balavci vise po netu i bleje za neke lajkove,sharove itdd... 

....
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook za detektiranje samoubojstava?
Gdje se facebook useli tu se pamet iseli :-)
Smatram da je svaki pokušaj korištenja računala da se spasi živote vrijedan...
13 godina
neaktivan
offline
Facebook za detektiranje samoubojstava?

FB je ok{#},ali me zivcira ovaki postovi "Ko ima Android,like" ili slicno{#}

Dejan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice