Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila bater

poruka: 7
|
čitano: 1.259
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila bater".
16 godina
neaktivan
offline
Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila bater

"...čak dva propusta..."

Ha, ha, ha

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila bater

Da iPhonea, kao na Androidu je bolja, ta njihova aplikacija u pozadini troši više baterije nego display Galaxy-a S4..A ima Full HD rezoluciju, s time sam sve rekao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila bater

Meni moram priznati, ovo zvuči vrlo obećavajuće, obzirom mi je u dvodnevnom ciklusu fejs bio do sat dva na zaslonu, ali u pozadini i preko 9 sati, ono WTF ?!?! 

Upravo sam sada provjerio, koliko sam na stanju sa fejsu i situacija kaže kako sam u zadnjih 24 sata 30 minuta na zaslonu a 17 minuta u pozadini, ALI, u zadnjih 6 dana, stanje je ovo; 2.4 sata zaslona i "samo" 30.1 sata u pozadini, baš neki pravi pozadinac !!!! 

 

Obzirom je "u zadnjih 24 sata" ovakva situacija, imam dojam da će mi ubuduće na mobu baterija trajati, trajati, trajati i trajati, ne znam do kada više  !!!! 

 

Ima li tko jači, po pitanju trajanja baterije????

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila bater

Hm, ovaj ako mi tko može objasniti.. što dobijam time što za fb koristim aplikaciju, umjesto da ga posjećujem
kao normalnu web stranicu?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila b
ATJLučko kaže...

Meni moram priznati, ovo zvuči vrlo obećavajuće, obzirom mi je u dvodnevnom ciklusu fejs bio do sat dva na zaslonu, ali u pozadini i preko 9 sati, ono WTF ?!?! 

Upravo sam sada provjerio, koliko sam na stanju sa fejsu i situacija kaže kako sam u zadnjih 24 sata 30 minuta na zaslonu a 17 minuta u pozadini, ALI, u zadnjih 6 dana, stanje je ovo; 2.4 sata zaslona i "samo" 30.1 sata u pozadini, baš neki pravi pozadinac !!!! 

 

Obzirom je "u zadnjih 24 sata" ovakva situacija, imam dojam da će mi ubuduće na mobu baterija trajati, trajati, trajati i trajati, ne znam do kada više  !!!! 

 

Ima li tko jači, po pitanju trajanja baterije????

 Gdje to vidiš? Baš me zanima kako je kod mene.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila b
overhaul kaže...

Hm, ovaj ako mi tko može objasniti.. što dobijam time što za fb koristim aplikaciju, umjesto da ga posjećujem
kao normalnu web stranicu?

 Možeš u Youtube aplikaciji kliknuti Share on Facebook i link će izaći sa thumbnailom (za razliku od shareanja u browseru).

 

Praktično - ništa.

Koristimo domaće proizvode za pranje zuba - Kalodont (Saponia Osijek)
13 godina
offline
Facebook prepravio aplikaciju koja je crpila bater

Evo tute  !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice