FBI nadzire Android uređaje

poruka: 41
|
čitano: 8.159
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FBI nadzire Android uređaje".
16 godina
offline
FBI nadzire Android uređaje

Ovo daje novo znacenje "otvorenosti" Android sustava. {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
31 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
SupremeCommander kaže...

Ovo daje novo znacenje "otvorenosti" Android sustava. {#}

And let the flame wars commence! xD

13 godina
neaktivan
offline
FBI nadzire Android uređaje

Prisluškuju oni i iOS samo na drugačije načine.A o WP-u da ne govorimo.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 16:49 (g12356).
Moj PC  
24 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
FBI nadzire Android uređaje

iOs ako je zatvoren,ne znači da je i siguran od prisluškivanja..Svaki signal se može presresti..

 
25 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
redneck kaže...

iOs ako je zatvoren,ne znači da je i siguran od prisluškivanja..Svaki signal se može presresti..

  Ma kakvi.Jednostavno odu do suda,sudski nalog koji se u slučaju NSA dobiva u roku 2 sekunde i to je to.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
11 godina
protjeran
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
g12356 kaže...
redneck kaže...

iOs ako je zatvoren,ne znači da je i siguran od prisluškivanja..Svaki signal se može presresti..

  Ma kakvi.Jednostavno odu do suda,sudski nalog koji se u slučaju NSA dobiva u roku 2 sekunde i to je to.

Slažem se,no zamisliti IKOJI mobajl,da ima bolju kripciju podataka,nego NSA-ov monster od nekoliko tisća jezgri,koji to sve porazbija u hipu,je smiješno..

10 godina
protjeran
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
g12356 kaže...
redneck kaže...

iOs ako je zatvoren,ne znači da je i siguran od prisluškivanja..Svaki signal se može presresti..

  Ma kakvi.Jednostavno odu do suda,sudski nalog koji se u slučaju NSA dobiva u roku 2 sekunde i to je to.

Kod Microsofta ne moraju tražiti nalog. Oni sami nude suradnju NSA.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
11 godina
protjeran
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
C0rto kaže...
g12356 kaže...
redneck kaže...

iOs ako je zatvoren,ne znači da je i siguran od prisluškivanja..Svaki signal se može presresti..

  Ma kakvi.Jednostavno odu do suda,sudski nalog koji se u slučaju NSA dobiva u roku 2 sekunde i to je to.

Kod Microsofta ne moraju tražiti nalog. Oni sami nude suradnju NSA.

SVAKA top IT korporacija u USA,ima dogovor i suradnju sa NSA-om,kao i druge istraživačke kompanije i sve što ima veze sa znanosti..

 

u stvari Zakon propisuje suradnju sa NSA-om

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 17:08 (redneck).
13 godina
neaktivan
offline
FBI nadzire Android uređaje

Pitanje:Bi li pomoglo da izbjegavamo USA tvrtke koliko možemo?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
g12356 kaže...

Pitanje:Bi li pomoglo da izbjegavamo USA tvrtke koliko možemo?

Odgovor: naravno! Od sad kupujemo samo Rade Končar tablete, HG spot smartfone i TEŽ mainframove.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
12 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
Symbian. :-p
11 godina
protjeran
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
g12356 kaže...

Pitanje:Bi li pomoglo da izbjegavamo USA tvrtke koliko možemo?

naravno,prije svega Apple...svi ostali nisu američke firme {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
Postoji razlog zasto su danas svi vodeci mobilni OS-ovi i mape pod americkom kontrolom. Oni koji nisu, ili su ubijeni ili nece jos dugo (BB).
13 godina
neaktivan
offline
FBI nadzire Android uređaje

Končarov tablet sa custom linux OS-om kojem si sam kompajlirao kernel...neprocjenjivo  {#}

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
redneck kaže...
g12356 kaže...

Pitanje:Bi li pomoglo da izbjegavamo USA tvrtke koliko možemo?

naravno,prije svega Apple...svi ostali nisu američke firme {#}

A Google? Ipak android je od Googla. Problem je što NASA nadgleda sve što želi nema nikakve granice, pregledavaju što mi radimo na internetu da mi nešto probamo odmah bi nas uhvatili a nekog dilera drogom ne mogu neći bez obzira što ima Android mobitel a oni imaju alat za hakiranje mobitela, ako nekome otprilike znaju gdje se nalazi hakiraju sve mobitele u blizini i gledaju koj je pravi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
77ari kaže...
redneck kaže...
g12356 kaže...

Pitanje:Bi li pomoglo da izbjegavamo USA tvrtke koliko možemo?

naravno,prije svega Apple...svi ostali nisu američke firme  {#}

A Google? Ipak android je od Googla. Problem je što NASA nadgleda sve što želi nema nikakve granice, pregledavaju što mi radimo na internetu da mi nešto probamo odmah bi nas uhvatili a nekog dilera drogom ne mogu neći bez obzira što ima Android mobitel a oni imaju alat za hakiranje mobitela, ako nekome otprilike znaju gdje se nalazi hakiraju sve mobitele u blizini i gledaju koj je pravi.

  Velika je razlika između NASA i NSA.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
11 godina
protjeran
offline
FBI nadzire Android uređaje

Tko nije mafijaš, pedofil ili terorist, nema se što brinuti.

{#}

 

Dobra pljuca na slici uz tekst.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
offline
FBI nadzire Android uređaje

Pa sto se tice mobitela bez problema se mogu zaobilaziti USA proizvodi. Veciana veliki proizvodjaca je sa Dalekog Istoka, samo je problem sto je Android USA proizvod (Google).

dzix
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FBI nadzire Android uređaje

da nas fbi prati na ovakav ili bilo drugi nacin

ne bi se to ni znalo

ovo je uvjerljivo kao i onih par terorista iz spilje

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
Cold Steel kaže...

Tko nije mafijaš, pedofil ili terorist, nema se što brinuti.

{#}

 

Dobra pljuca na slici uz tekst.

{#}

Ok, nema problema. De da ti u stan instaliramo dvije-tri kamere, čisto zbog tvoje sigurnosti. Nemaš se šta brinuti, nisi mafijaš, pedofil ili terorist.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
Cold Steel kaže...

Tko nije mafijaš, pedofil ili terorist, nema se što brinuti.

{#}

 

Dobra pljuca na slici uz tekst.

{#}

  I ja bih dodao par svojih kamera i mikrofona...i stavio uređaj za praćenje mreže.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
@g12356 kaj si ti pregledao svaku liniju koda Linuxa, drivera i Androida?
Pa da dodatno bus siguran onda si jos pogledao svaku liniju firmwarea WiFi modula i Ethernet kartice. Pa jos BIOSa...
Da ti ne bu dosadno usput pregledaj firmware routera i sve moguce opreme kroz koju putuje tvoj signal. Btw, tvoj provider ima potpun pristup tvom routeru i s njim moze radit kaj ga volja.

Jedna od losih stvari Linuxa je sto svatko ima pristup kodu i moze pronac probleme. Android je savrsen primjer da zlocesti ne biraju vec udaraju gdje ima najvise.
16 godina
neaktivan
offline
FBI nadzire Android uređaje

"FBI koristi hakerske alate kako bi došao do podataka, unajmljuje profesionalne hakere da za njih stvore alate ili ih kupuje na tržištu."

 

Kako se postaje profesionalni haker? I ja bih to htio.

 

Haha, jedna agencija kupuje alate na (crnom) trzistu, a s druge strane lovi svakoga tko ih koristi. {#}

Drazen kaže...
...
Jedna od losih stvari Linuxa je sto svatko ima pristup kodu i moze pronac probleme. Android je savrsen primjer da zlocesti ne biraju vec udaraju gdje ima najvise.

Ne, to je dobra stvar. Izgooglaj termin "security through obscurity".

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 20:27 (1domagoj1).
 
7 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
Drazen kaže...
@g12356 kaj si ti pregledao svaku liniju koda Linuxa, drivera i Androida?
Pa da dodatno bus siguran onda si jos pogledao svaku liniju firmwarea WiFi modula i Ethernet kartice. Pa jos BIOSa...
Da ti ne bu dosadno usput pregledaj firmware routera i sve moguce opreme kroz koju putuje tvoj signal. Btw, tvoj provider ima potpun pristup tvom routeru i s njim moze radit kaj ga volja.

Jedna od losih stvari Linuxa je sto svatko ima pristup kodu i moze pronac probleme. Android je savrsen primjer da zlocesti ne biraju vec udaraju gdje ima najvise.

  Pa nisam,ali važno da mogu...A to šta ti kažeš je upravo dobra stvar jer ljudi bez loših namjera mogu pronaći probleme a njih ima barem 10x više.

 

Ako ne razumiješ  šta je open source ideologija nemoj o open sourceu pričati.

 

U biti jesam,pregledao sam za kernel   0.01

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 20:28 (g12356).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
g12356 kaže...
Drazen kaže...
@g12356 kaj si ti pregledao svaku liniju koda Linuxa, drivera i Androida?
Pa da dodatno bus siguran onda si jos pogledao svaku liniju firmwarea WiFi modula i Ethernet kartice. Pa jos BIOSa...
Da ti ne bu dosadno usput pregledaj firmware routera i sve moguce opreme kroz koju putuje tvoj signal. Btw, tvoj provider ima potpun pristup tvom routeru i s njim moze radit kaj ga volja.

Jedna od losih stvari Linuxa je sto svatko ima pristup kodu i moze pronac probleme. Android je savrsen primjer da zlocesti ne biraju vec udaraju gdje ima najvise.

  Pa nisam,ali važno da mogu...A to šta ti kažeš je upravo dobra stvar jer ljudi bez loših namjera mogu pronaći probleme a njih ima barem 10x više.

 

Ako ne razumiješ šta je open source ideologija nemoj o open sourceu pričati.

 

U biti jesam,pregledao sam za kernel   0.01

i ima kaj zanimljivog? {#}

13 godina
neaktivan
offline
FBI nadzire Android uređaje

Ima puno jednoroga :P

 

Ima puno C-a i Assemblera :P

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje

g12356 kaže...

Ima puno jednoroga :P

 

Ima puno C-a i Assemblera :P

Nema spyware-a? backdoor-va? mislim da ce nam @Cognitor biti razocaran...{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
C0rto kaže...
g12356 kaže...
redneck kaže...

iOs ako je zatvoren,ne znači da je i siguran od prisluškivanja..Svaki signal se može presresti..

  Ma kakvi.Jednostavno odu do suda,sudski nalog koji se u slučaju NSA dobiva u roku 2 sekunde i to je to.

Kod Microsofta ne moraju tražiti nalog. Oni sami nude suradnju NSA.

 

Evo opet tebe glavatoga. Nije dosta da prosipaš svoju anti-M žuč gdje i kada god stigneš. Još ste i ti o onaj tvoj parnjak Rasputin promijenili slikice svojih avatara. Namjerno i sa isključivim razlogom da meni napakostite i nanesete mi duševne boli. Bio sam u depresiji dva dana zbog toga. Podlijeg i pokvarenijeg poteza mi je bilo teško zamisliti. Čak sam 0.001 milisekundi pomišljao da se okanem  teške borbe za pravdu koju vodim na ovom forumu protiv tebe i tvojih klonova. Međutim na sreću slobodnoga svijeta evo mene natrag. Jasno je da si odmah opleo po Microsoftu. Iako je tema Android i ono što tulipani poput tebe tvrde da je potpuno nemoguće, a to je da se na otvorenim sustavima bez problema implementiraju neželjene funkcionalnosti. I uzalud oko sokolovo FOSS "zajednice". Ćoravo Vam je to oko. Ali lakše je prebaciti loptu na Microsoft bez ikakvih argumenata. Ti koji se vrlo rado kuneš u nekakve argumente, od istih još lakše odustaneš čim se isti ne uklapaju u umjetnu sliku svijeta koju si sa tolikim trudom izgradio u svojem linuxoidnom umu. Još samo fali da Vam se pridruži onaj plačljivac i tužibaba slabih živaca - Jumbo, pa bi skupina bila (gotovo) potpuna.

 

(Za one koji ne prate "razgovore ugodne naroda slovinskoga" između mene i ove dvojice, neka pogledaju na wikipediji značenje riječi - satira....)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
Makavelii kaže...

 

g12356 kaže...

Ima puno jednoroga :P

 

Ima puno C-a i Assemblera :P

Nema spyware-a? backdoor-va? mislim da ce nam @Cognitor biti razocaran...{#}

 

Baš naprotiv, to pokazuje kako se može biti efikasno slijep kod zdravih očiju.... {#}.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FBI nadzire Android uređaje
Cold Steel kaže...

Tko nije mafijaš, pedofil ili terorist, nema se što brinuti.

{#}

 

Dobra pljuca na slici uz tekst.

{#}

Vidim jos nisi otkrio onu korisnu stvar koju mozes uraditi sa tim cold steel, o kojoj sam ti govorio...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice