FBI želi nadgledati Internet

poruka: 10
|
čitano: 3.165
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FBI želi nadgledati Internet".
14 godina
neaktivan
offline
FBI želi nadgledati Internet

Ali napokon su oni uspjeli u svojoj naumi, makar oni govorili drugu priču. Nadziru oni sve ali nesmje izlazit u javnost s tim jel bi to bio linč.

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 22:13 (P4k1).
 
11 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
FBI želi nadgledati Internet

Šta njih ima bolit k*ra* šta ja radim na netu? Sad chatam s nekom kokom mi goli i oni nas gledaju,na šta smo spali da nemamo niti malo svoje privatnosti.Neka si oni nadgledaju svoj mozak kod psihića a ne nas ovdje.Od ovakvih mi se smuči u želucu.

nema beda dok ima meda
Moj PC  
7 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
RE: FBI želi nadgledati Internet
Kasno pališ...
Već te 10 godina uhode :P
14 godina
neaktivan
offline
FBI želi nadgledati Internet

Pa znam da me prate, već su mi ukrali nekoliko ideja za novu vrstu oružja, nitko o tome nije znao, a sad ga odjedan put proizvode i testiraju.

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
9 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
FBI želi nadgledati Internet

Ajoj {#} mislim da ću i ja ići u zatvor zbog zaje*avanja policije,UPS{#}

Mrzim slagati konfee...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FBI želi nadgledati Internet

Ovo moze imati samo jednu pozitivnu svrhu, a to je presretanje teroristickih napada (za koje ionako nismo sigurni tko ih zapravo dirigira). Big Brother je glupost da, Orwell je bio poremecen, kao i teoreticari zavjere (vezane uz ovu temu) koji boluju od psiholoske bolesti zvane paranoja.

 

Ako je skeniranje milijun mailova u sekundi (!!!) vrh piramide, bojim se pomisliti kako ta piramida izgleda u cijelosti, a i koja je svrha toga.

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
FBI želi nadgledati Internet

"Za sam Carnivore, predloženo je nekoliko rješenja, pa tako i da se da izvorni kod programa, što su u FBI-u naravno odbili, a sama komisija je odbila prijedlog FBI-a da softver analizira grupa računalnih stručnjaka."

 

Kao da čitam Jutarnji...

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FBI želi nadgledati Internet

...

 

Kadir beneath Mo Moteh
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2011 19:59 (blacko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: FBI želi nadgledati Internet
Dragon23288 kaže...

Ovo moze imati samo jednu pozitivnu svrhu, a to je presretanje teroristickih napada (za koje ionako nismo sigurni tko ih zapravo dirigira). Big Brother je glupost da, Orwell je bio poremecen, kao i teoreticari zavjere (vezane uz ovu temu) koji boluju od psiholoske bolesti zvane paranoja.

 

Ako je skeniranje milijun mailova u sekundi (!!!) vrh piramide, bojim se pomisliti kako ta piramida izgleda u cijelosti, a i koja je svrha toga.

 

 

 

Takav sustav su već razvili, samo mislim da ga nema FBI več NSA.

I'm from Hollywood
14 godina
online
RE: FBI želi nadgledati Internet
A nek me gledaju, dosadit će i njima visit na red tubeu samnom eventualno...
Do as I say, not as I do.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice