I filmaši ilegalno skidaju filmove

poruka: 6
|
čitano: 1.756
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I filmaši ilegalno skidaju filmove".
16 godina
neaktivan
offline
I filmaši ilegalno skidaju filmove

Svake godine kad domaća BSA ima akciju, pažljivo ne naprave istragu i ne objavljuju ikakve brojke za sebe same. Razumno je pretpostaviti da su slične kao ovdje... {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: I filmaši ilegalno skidaju filmove
DigiMagic kaže...

Svake godine kad domaća BSA ima akciju, pažljivo ne naprave istragu i ne objavljuju ikakve brojke za sebe same. Razumno je pretpostaviti da su slične kao ovdje... {#}

 

žalosnio je to, da bsa ne podržava recimo opensource softwer recimo da recimo pokažeju ljudima koji je softwer besplatan i slobodan a koji se plača. Tako će ljudi više biti svijesniji da je piratstvo kriminal. 

Ovako mi se čini kao zamislite to ovako. Policajcima je u interesu da bude kriminala tako mogu nabijati kazne i zarađivati. Njima uopče nije u interesu ako se cijeli svijet pretvori u recimo Ghandija ili Majku terezu . 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
I filmaši ilegalno skidaju filmove

Otkada sam prešao na Open source stranu softvera ne piratiziram skoro ništa,ako uopće išta piratiziram.Ni nemam potrebu za time.

 

A piratizaciju smatram borbom  manjeg zla(piratizacije) protiv većeg(proprietary software).Kako bi amerikanci rekli:'The good,the bad and the ugly'.

 

p.s. nadam se da dok čitate da shvaćate da se i na FOSS softveru da zaradit.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I filmaši ilegalno skidaju filmove
Markić7 kaže...
DigiMagic kaže...

Svake godine kad domaća BSA ima akciju, pažljivo ne naprave istragu i ne objavljuju ikakve brojke za sebe same. Razumno je pretpostaviti da su slične kao ovdje... {#}

 

žalosnio je to, da bsa ne podržava recimo opensource softwer recimo da recimo pokažeju ljudima koji je softwer besplatan i slobodan a koji se plača. Tako će ljudi više biti svijesniji da je piratstvo kriminal. 

Ovako mi se čini kao zamislite to ovako. Policajcima je u interesu da bude kriminala tako mogu nabijati kazne i zarađivati. Njima uopče nije u interesu ako se cijeli svijet pretvori u recimo Ghandija ili Majku terezu . 

 

 

 

 

BSA je financiran od strane tvrtki koje se bave prodajom softvera (ne znam kako sada, ali na pocetku ih je financirao iskljucivo Microsoft) tako da njima nije u cilju smanjenje piratiziranja nego povecanje prometa softverskih tvrtki.
15 godina
offline
Re: I filmaši ilegalno skidaju filmove
g12356 kaže...

Otkada sam prešao na Open source stranu softvera ne piratiziram skoro ništa,ako uopće išta piratiziram.Ni nemam potrebu za time.

 

A piratizaciju smatram borbom  manjeg zla(piratizacije) protiv većeg(proprietary software).Kako bi amerikanci rekli:'The good,the bad and the ugly'.

 

p.s. nadam se da dok čitate da shvaćate da se i na FOSS softveru da zaradit.

Pravni savjet košta 500 kuna, OS i neka inačica Open Offic-a ne košta ništa, vjerojatno se nešto zaradti i na FOSS-u, ali svakoj pametnoj ženi bi bilo bolje da se uda za pravnika nego za programera. Pravnik je lik koji će na besplatnom OS-u i na besplatnom Office-u napisati žalbu koju će naplatiti barem 500 kuna. 

:) 

13 godina
neaktivan
offline
I filmaši ilegalno skidaju filmove

Možeš ti uzeti besplatnu olovku i besplatan blokić papira :)

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice