Firefox 17 u distribuciji

poruka: 21
|
čitano: 2.926
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Firefox 17 u distribuciji".
13 godina
offline
Firefox 17 u distribuciji

Vidi se "ubrzanje" prilikom otvaranja web stranica {#}

 
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji

taj firefox što ima veći broj verzije to je gori

16 godina
neaktivan
offline
Firefox 17 u distribuciji

Nisu li ono rekli da ce napravit da stari add-onovi rade? Ovo je zalosno da TabMix Plus ne radi!

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
Drazen kaže...

Nisu li ono rekli da ce napravit da stari add-onovi rade? Ovo je zalosno da TabMix Plus ne radi!

 

radi, link na forum developera, i na verziju 0.4.0.4pre.120724a koja radi

td svima
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 17 u distribuciji

Mene nervira sto dodaju te brojeve da sto pre stignu do verzije 20 ili 30.

Ljepse je bilo kad je ono bilo 3.1

3.2

i tako.

Ovo je malo glupo.

Prije su 2 godine bili na verziji 2 i 3 a sada samo lemaju  brojeve.

Pre par meseci je bila verzija 14.

 

 

Loading...
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
GamerMaster2041 kaže...

Mene nervira sto dodaju te brojeve da sto pre stignu do verzije 20 ili 30.

To ne rade zato, nego zato što je svaki release sada major. Sad bih ti mogao objašnjavati kako version control sustavi funkcioniraju, te zašto sada tako brzo major broj raste, ali neću. To je izvan opsega ove teme.

0xBADC0DE
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 17 u distribuciji

Meni se sviđa ovaj novi Social API s facebookom. Barem mi ne mora gorit nikakav plugin/program. Sve lijepo u firefoxu, čisto i brzo. Što se tiče ubrzanja, bilo dovoljno dobro - ostalo dovoljno dobro.

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
Drazen kaže...

Nisu li ono rekli da ce napravit da stari add-onovi rade? Ovo je zalosno da TabMix Plus ne radi!

 

U address bar otkucaj "About:Config", klikni na popis desnom tipkom i odaberi New/Boolean. U naziv upiši "extensions.checkCompatibility.17.0", a pod vrijednost False. Kad završiš ugasi, pa uapli Firefox i voila!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
Cika Jova Zmaj kaže...

Meni se sviđa ovaj novi Social API s facebookom. Barem mi ne mora gorit nikakav plugin/program. Sve lijepo u firefoxu, čisto i brzo. Što se tiče ubrzanja, bilo dovoljno dobro - ostalo dovoljno dobro.

Gdje je to, ja to ne vidim?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
zoki.zlikowski kaže...

Gdje je to, ja to ne vidim?

izvoli:
https://www.facebook.com/about/messenger-for-firefox

Why so serious???
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji

https://www.facebook.com/about/messenger-for-firefox

edit: Cika Jova Zmaj me pretekao

...

Zna li netko jel ovaj social API zamjena za "site specific" izbornik? Jesu li odustali od toga? {#}

 

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 16:30 (DragonShit).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
Ne znam cemu prica oko verzija, pa I Chrome svako malo dobija novi major update
"It's hardware that makes a machine fast. It's software that makes a fast machine slow."
14 godina
neaktivan
offline
Firefox 17 u distribuciji

Inače, dostupna je i mobilna verzija za Android OS koja sada podržava telefone sa ARMv6 procesorima (minimum 800MHz) i 512MB RAM memorije.

 

Sledeći korak će biti spuštanje minimuma na 600MHz (ver. 18) i spuštanje RAM zahtevnosti na 384MB (ver. 19).

 

Više informacija: https://blog.mozilla.org/blog/2012/11/19/firefox-for-android-now-available-for-millions-more-phones/

 

 

Što se tiče Social API-a, Twitter i Google+ bi isto trebali biti podržani u skorije vreme.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 16:23 (icecold).
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
zoki.zlikowski kaže...

U address bar otkucaj "About:Config", klikni na popis desnom tipkom i odaberi New/Boolean. U naziv upiši "extensions.checkCompatibility.17.0", a pod vrijednost False. Kad završiš ugasi, pa uapli Firefox i voila!

a čemu nagovarati browser da radi sa extenzijom koja nije kompatibilna (a nije, otvara mi duple stranice sa linkova na other sites) kad postoji ona koja jest (na mom gornjem linku)?

td svima
16 godina
neaktivan
offline
Firefox 17 u distribuciji

Stvarno mi nije jasna ta njihova logika da add-oni ne delaju sa novim verzijama. Kaj oni sa svakom verzijom mijenjaju API za add-onove?

 

Inace, Adobe Reader ide mi generalno na zivce i uvijek ga imam disableanog u FF (koristim FoxIt). Sada mi je automatski enablao Adobe i vidim da mi smece od Adobea u taskbaru otvori button. O tome da se loada pola sata i da digne dva procesa.....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
Drazen kaže...

Stvarno mi nije jasna ta njihova logika da add-oni ne delaju sa novim verzijama. Kaj oni sa svakom verzijom mijenjaju API za add-onove?

 

Inace, Adobe Reader ide mi generalno na zivce i uvijek ga imam disableanog u FF (koristim FoxIt). Sada mi je automatski enablao Adobe i vidim da mi smece od Adobea u taskbaru otvori button. O tome da se loada pola sata i da digne dva procesa.....

ja ne vidim što je tu čudno, nova verzija FFa donosi novine, jedna je vjerojatno u logici kojom rade tabovi ili nešto slično tako da je stara verzija tabmixplusa djelimično nekompatibilna, developer se potrudio i napravio novu betu/alfu i to je to, čemu nervoza...

 

što se pdf dokumenata tiče imaš super addon koji pdf prevodi u HTML5 bez potrebe za ikakvim vanjskim pdf preglednikom pdfviewer

td svima
15 godina
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
GamerMaster2041 kaže...

Mene nervira sto dodaju te brojeve da sto pre stignu do verzije 20 ili 30.

Ljepse je bilo kad je ono bilo 3.1

3.2

i tako.

Ovo je malo glupo.

Prije su 2 godine bili na verziji 2 i 3 a sada samo lemaju  brojeve.

Pre par meseci je bila verzija 14.

 

 

 

Pa to su želje korisnika koji su bili zabrinuti kako je chrome već na verziji 15 a oni na 5? Mudri ameri su potom zaključili da ono što ima veći broj mora biti i bolje...

16 godina
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
Drazen kaže...

Nisu li ono rekli da ce napravit da stari add-onovi rade? Ovo je zalosno da TabMix Plus ne radi!

 

LoL! Ja uvijek odgodim upgrade kojih tjedan-dva, čisto da add-onovi "dođu na svoje" do tad.

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
13 godina
offline
Firefox 17 u distribuciji

Poz. Mogu li npr. postaviti da se "update" npr sa verzije 16.2 na verziju 17. automatski izvrši, kao što mi je došao "update" sa 16.1 na 16.2 {#}

te koji je postupak

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Firefox 17 u distribuciji
Gale92 kaže...

Poz. Mogu li npr. postaviti da se "update" npr sa verzije 16.2 na verziju 17. automatski izvrši, kao što mi je došao "update" sa 16.1 na 16.2 {#}

te koji je postupak

Options -> Advanced -> Update -> Automatically install updates

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice