Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

poruka: 26
|
čitano: 5.206
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?".
16 godina
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Savitljiv ili savijen ekran? Razlika nije malena, jer ako je ekran savitljiv, onda bi i elektronika i baterija trebali biti savitljivi, a mislim da za sada noš nismo na takvoj tehnološkoj razini. Savijeni ekran čini mi se kao puno izglednija stvar.

 
15 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

I koliko će cijena opet iznositi? Sva ta ideja za smart watch je glupost (što se tiće upotrebljivosti), tj. nije ideja glupa nego trenutni proizvodi.

Najbolji smart watch je Pebble pa Sony smartwatch, a ostalo je tako tako.

 

Zašto bi uopće bilo tko htio dati 2300kn (ili koliko već) za nešto čemu baterija traje 1 dan i vidljivost na suncu je upitna.

Ima odličnih satova na tržištu za manje novca od toga koji će 15x bolje odraditi svoj glavni posao: BITI SAT.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 18:15 (Deawood).
 
14 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
prasak kaže...

Savitljiv ili savijen ekran? Razlika nije malena, jer ako je ekran savitljiv, onda bi i elektronika i baterija trebali biti savitljivi, a mislim da za sada noš nismo na takvoj tehnološkoj razini. Savijeni ekran čini mi se kao puno izglednija stvar.

Možda bi sam ekran bio savitljiv, a kućište samo svinuto :P

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
Deawood kaže...

I koliko će cijena opet iznositi? Sva ta ideja za smart watch je glupost (što se tiće upotrebljivosti), tj. nije ideja glupa nego trenutni proizvodi.

Najbolji smart watch je Pebble pa Sony smartwatch, a ostalo je tako tako.

 

Zašto bi uopće bilo tko htio dati 2300kn (ili koliko već) za nešto čemu baterija traje 1 dan i vidljivost na suncu je upitna.

Ima odličnih satova na tržištu za manje novca od toga koji će 15x bolje odraditi svoj glavni posao: BITI SAT.

 

Imam Pebble i danas sam ostao bez baterija (inace traje tjedan dana, ali sam jucer bas bio lijen napuniti pa sam na kraju danas ostao bez baterije). Tek sam sad skuzio koliko sam ovisan o njemu i koliko je dobra stvar. Mobitel stalno zvrnda i nesto na njega stize, otkad imam Pebble, samo virnem u sat i vidim o cemu se radi.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
zoki.zlikowski kaže...

 

Imam Pebble i danas sam ostao bez baterija (inace traje tjedan dana, ali sam jucer bas bio lijen napuniti pa sam na kraju danas ostao bez baterije). Tek sam sad skuzio koliko sam ovisan o njemu i koliko je dobra stvar. Mobitel stalno zvrnda i nesto na njega stize, otkad imam Pebble, samo virnem u sat i vidim o cemu se radi.

 

Znaš, ja nemam 85 godina (a nemaš ni ti) da zavučem ruku u džep svakih 1h (ili više) da pogledam poruku ili da se javim.

 

12 godina
protjeran
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Dodam još soma kuna i kupim ovakav Tissot.

 

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
3 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Dodam još soma kuna i kupim ovakav Tissot.

 

 

Nije to bog zna što, više je za modu.

Umjesto tog Tissota jednostavno "entry-level" Omega koji je bolji sat.

A i iz iskustva znam da će taj "wanna be" gold plated dio oksidirati nakon nekog vremena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 21:57 (Deawood).
12 godina
protjeran
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Ovo je samo primjer jer se sjećam da dođe nekih 500 eura.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Nije to bog zna što, više je za modu.

Umjesto tog Tissota jednostavno "entry-level" Omega koji je bolji sat.

A i iz iskustva znam da će taj "wanna be" gold plated dio oksidirati nakon nekog vremena.

Jel tvoja briga što ce netko kupit sat od par tisuca kuna ili navedeni galaxy gear...netko želi da mu se poruke prikazuju na satu jer je lakše pogledat na sat nego izvlacit mob od 5-6 inca

 

12 godina
odjavljen
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Pa onda niti nije tako skupi. Mislio sam da mu je cijena viša.

 

@Ezacro- malo smo si popili? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 22:06 (Deawood).
 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
poso, kuca, punjenje mobilnih uredaja...
to ce mi olaksat zivot, jos jedna baterija za svakodnevno punjenje
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
Deawood kaže...
daniel.hajdinjak666 kaže...

Dodam još soma kuna i kupim ovakav Tissot.

Nije to bog zna što, više je za modu.

Umjesto tog Tissota jednostavno "entry-level" Omega koji je bolji sat.

A i iz iskustva znam da će taj "wanna be" gold plated dio oksidirati nakon nekog vremena.

Zlato neće zahrđati, ali sramota od nošenja takvog sata neće proći.

12 godina
protjeran
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Sad ja ispadam kao neki ljakse, ne?

Evo ima i crni, srebrni, čak i u bojama, pa ko voli...

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
Deawood kaže...
Nije to bog zna što, više je za modu.

Umjesto tog Tissota jednostavno "entry-level" Omega koji je bolji sat.

A i iz iskustva znam da će taj "wanna be" gold plated dio oksidirati nakon nekog vremena.

A kako misliš bolji?

Misliš Omega će dulje trajat pretpostavljam?

Ja satove ionako kupujem samo one koji mi lijepo izgledaju. A s obzirom da obično dajem između 200 i 300€ ako kupujem sat, mislim da bi mehanizam trebao izdržat nekih 10 godina.. bar se nadam.. jel se varam?

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
prasak kaže...

Savitljiv ili savijen ekran? Razlika nije malena, jer ako je ekran savitljiv, onda bi i elektronika i baterija trebali biti savitljivi, a mislim da za sada noš nismo na takvoj tehnološkoj razini. Savijeni ekran čini mi se kao puno izglednija stvar.

Ekran prvo mora biti savitljiv da bi se mogao savinuti u uređaju zar ne? Tako da, razmisli...

 

BTW Tissot je odličan, govorim iz iskustva.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2014 10:33 (logik).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
Deawood kaže...
zoki.zlikowski kaže...

 

Imam Pebble i danas sam ostao bez baterija (inace traje tjedan dana, ali sam jucer bas bio lijen napuniti pa sam na kraju danas ostao bez baterije). Tek sam sad skuzio koliko sam ovisan o njemu i koliko je dobra stvar. Mobitel stalno zvrnda i nesto na njega stize, otkad imam Pebble, samo virnem u sat i vidim o cemu se radi.

 

Znaš, ja nemam 85 godina (a nemaš ni ti) da zavučem ruku u džep svakih 1h (ili više) da pogledam poruku ili da se javim.

 

 

Koliko mailova dobijes na sat? Ja ih dobijem barem 10 tako da to nije zavlacenje ruke u dzep svakih sat vremena nego svakih par minuta. Kad je mob na vibri onda ne znas je li mail, poruka, viber, kalendar ili nesto peto.
13 godina
neaktivan
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Ako se nastavi trend povecanja dijagonale display-a kod Samsungovih flagship-ova mozda ce neki pametni sat zaista i biti nuzan za koristenje smartphona.

Prva generacija Samsung galaxy s  flagsipa (i9000) imala je dijagonalu 4", druga 4.3" (i9100), treca 4.8" (i9300), cetvrta 5" (i9500), dok  ovogodisnji model, prema najavama, navodno ima display od 5.25 incha. Dakle, za cetiri godine imamo povecanje od 1.25 incha..........ako se u naradenih 4-5 godina display smartphona uvecaju za dodatnih 1.2" imacemo vec telefona od nekih 6.5 incha. U tom slucaju ce Gear vjerovatno imati ulogu "normalnog" telefona, dok ce "smartphone" skriven u ruksaku imati primatno funkciju tableta. :)

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
Onjegin kaže...

Zlato neće zahrđati, ali sramota od nošenja takvog sata neće proći.

 

To nije zlato, nego je to gold plated (ako je i to) zato jer sat od 500€ nemože imati komad zlata na sebi.

daniel.hajdinjak666 kaže...

Sad ja ispadam kao neki ljakse, ne?

Evo ima i crni, srebrni, čak i u bojama, pa ko voli...

 

Od kuda vučeš tu RUŽNU seriju? Ako želim takvi sat onda mogu i Ice Watch kupiti.

EchoOne kaže...
Deawood kaže...

A kako misliš bolji?

Misliš Omega će dulje trajat pretpostavljam?

Ja satove ionako kupujem samo one koji mi lijepo izgledaju. A s obzirom da obično dajem između 200 i 300€ ako kupujem sat, mislim da bi mehanizam trebao izdržat nekih 10 godina.. bar se nadam.. jel se varam?

 

Točniji (ajde, sumnjam da nekome "igra" 2 stotinke u životu), bolja baterija, kvalitetnije staklo, kvalitetniji remen i kvalitetniji mehanizma. 

Može mehanizam duže, a može i manje izdržati. Tako nekako reći općenito je jako jako teško.

zoki.zlikowski kaže...

 

Koliko mailova dobijes na sat? Ja ih dobijem barem 10 tako da to nije zavlacenje ruke u dzep svakih sat vremena nego svakih par minuta. Kad je mob na vibri onda ne znas je li mail, poruka, viber, kalendar ili nesto peto.

 

Tko ti to šalje 10 mailova na sat? Svaki mail koji dobim sjednim za računalo i pročitam, nadam se da nitko ne očekuje da mu odogovor iste sekunde. Nije to facebook...

Pebble je još i okej (kao što sam i gore naveo), ali ovaj Galaxy Gear bože sačuvaj.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
Deawood kaže...

zoki.zlikowski kaže...

 

Koliko mailova dobijes na sat? Ja ih dobijem barem 10 tako da to nije zavlacenje ruke u dzep svakih sat vremena nego svakih par minuta. Kad je mob na vibri onda ne znas je li mail, poruka, viber, kalendar ili nesto peto.

 

Tko ti to šalje 10 mailova na sat? Svaki mail koji dobim sjednim za računalo i pročitam, nadam se da nitko ne očekuje da mu odogovor iste sekunde. Nije to facebook...

Pebble je još i okej (kao što sam i gore naveo), ali ovaj Galaxy Gear bože sačuvaj.

Čuj pitanja? Jesam ti ja kriv što te nitko ne voli pa ne dobivaš toliko mailova? :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
zoki.zlikowski kaže...

Čuj pitanja? Jesam ti ja kriv što te nitko ne voli pa ne dobivaš toliko mailova? :)

 

ROFLMAO?

Nitko tko me "voli" mi ne šalje mailove (jedino gluposti koje prosljeđuju) nego ili me nazovu, SMS ili ono najbolje za što vjerovatno nisi čuo: 'Vidimo se u STVARNOM ŽIVOTU'. 

A e-mailove dobivam samo vezano za posao.

 

P.S to je bilo retoričko pitanje, nadao sam se da ćeš shvatiti to.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2014 16:09 (Deawood).
12 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Tu seriju vadim radi primjera od 500 eura. 

S druge strane nisam hipster ni techo vjeverica, meni čuka mora biti muška s kazaljkama.

Crkva je zlo 21. stoljeća
12 godina
odjavljen
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Taj Tissot me podsjeća na Hublot Big Bang seriju, a jbg, o ukusima je glupo raspravljati.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Kod mene je suprotno, taj sat mi je previše "ravan" (kojeg sam linkao). Tj. previše mi je ozbiljan, ali daleko bolji od onog drugog Tissota.

Htio sam naći nešto više kao Festina 16169.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?

Ovo ti je meni vrh, samo mi fali oko 15 soma eura. Grand Carrera Calibre 36.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Gear 2 – potpuno drugačiji?
daniel.hajdinjak666 kaže...

Ovo ti je meni vrh, samo mi fali oko 15 soma eura. Grand Carrera Calibre 36.

 

Eh sad, malo pretjerujemo {#}

Za 15k bi se svašta našlo, ja sam jednostavan čovjek, 3 kazaljke i srebro- ja zadovoljan.

Calibre 36 je lijep sat, ali meni smeta ta "izmješanost" boja.

Ali kako si rekao: "o ukusima je glupo raspravljati."

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice