Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično punje

poruka: 7
|
čitano: 1.501
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično punje".
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično punje

Obzirom da Sammy koristi Note za Gear VR a ekrani su mu specijalnost, očekivao sam da će povećati rezoluciju.

Možda su ovaj puta htjeli poboljšati performanse i riješiti problem pregrijavanja.

Kada se koristi Gear VR, Note 4 treba vaditi svakih 20 minuta zbog pregrijavanja.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično p

Jako volim note seriju mobitela, uvijek su ispred s serije.. Osim što imaju više snage predstave neke potpuno nove stvari. Pogotovo volim njegovu bateriju, note 4 izdrži preko 6 sati gledanja yt bez prestanka.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2015 18:42 (77ari).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično p
77ari kaže...

Jako volim note seriju mobitela, uvijek su ispred s serije.. Osim što imaju više snage predstave neke potpuno nove stvari. Pogotovo volim njegovu bateriju, note 4 izdrži preko 6 sati gledanja yt bez prestanka.

 

Sve to stoji , i ja se slažem s tim ali ne volim kad vidim mobitel da ne mogu bocnit SD ili izvadit bateriju. To je za mene kotak unazad za kompaniju

15 godina
offline
Re: Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično p
Dex.pwn kaže...
77ari kaže...

Jako volim note seriju mobitela, uvijek su ispred s serije.. Osim što imaju više snage predstave neke potpuno nove stvari. Pogotovo volim njegovu bateriju, note 4 izdrži preko 6 sati gledanja yt bez prestanka.

 

Sve to stoji , i ja se slažem s tim ali ne volim kad vidim mobitel da ne mogu bocnit SD ili izvadit bateriju. To je za mene kotak unazad za kompaniju

Sad koristim Note 4 i to je moj definitivni Eldorado što se smartphonea tiće. Slijedeći uređaj će svakako biti opet Note (kad ovaj rikne, ako ikad rikne :-). Međutim petica mi po ovim glasinama-specifikacijama izgleda neatraktivno, previše slično četvorki, više kao korak natrag zbog vjerojatnog izostanka mogućnosti izmjene baterije, zapravo još i ne toliko zbog toga nego zbog isto tako vjerojatnosti da neće biti utora za memorijske kartice. To mi je totalno off. Što se tiće izgleda to me uopće ne dira jer ionako sad furam Spigen case, a to bih nulti dan stavio i na slijedeći Note. Ja bih htio više različitih senzora na takvom uređaju, npr. da vrate termometar. Performanse su već i sad na četvorki sasvim dovoljne, tako da me ni to ne dira na petici. Sve u svemu, ako nešto revolucionarno ne naprave, neznam ima li ikome ikakvog smisla nadograđivati se s četvorke.

Deckard
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično p

Samo jedno pitanje. Zar je SD kartica stvarno tolik važna? Ja imam u 8gb na mobu, od toga je iskorišteno 5,9. A mob imam 2 godine.

Iako Oneplus two bude imao sličan hardware, snapdragon 810v2.1 4gb rama, i sigurno isti ekran kao od prije 5.5", i bude imao brzo punjenje itd. A cijena malo manje od 400€ dok note sigurno oko 800€.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2015 0:26 (77ari).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično p
77ari kaže...

Samo jedno pitanje. Zar je SD kartica stvarno tolik važna? Ja imam u 8gb na mobu, od toga je iskorišteno 5,9. A mob imam 2 godine.

Iako Oneplus two bude imao sličan hardware, snapdragon 810v2.1 4gb rama, i sigurno isti ekran kao od prije 5.5", i bude imao brzo punjenje itd. A cijena malo manje od 400€ dok note sigurno oko 800€.

 

Netko s mobilni snima za nešto? Slika? 

15 godina
offline
Re: Galaxy Note 5 sa 4 GB RAM-a podržava bežično p
77ari kaže...

Samo jedno pitanje. Zar je SD kartica stvarno tolik važna? Ja imam u 8gb na mobu, od toga je iskorišteno 5,9. A mob imam 2 godine.

Iako Oneplus two bude imao sličan hardware, snapdragon 810v2.1 4gb rama, i sigurno isti ekran kao od prije 5.5", i bude imao brzo punjenje itd. A cijena malo manje od 400€ dok note sigurno oko 800€.

Oneplus neće imati S-Pen, također ni ekran ni blizu Samsungovom oled-u iz Notea, ni neke senzore koje Note ima. Kome to treba, odn. ko je navikao ne te stvari teško da će gledati nešto drugo. Hm, gledam koliko imam slobodnog prostora na kartici od 32GB... Ostalo 9GB nakon dvotjednog godišnjeg, prije godišnjeg je bilo oko 20GB free. u internoj memoriji imam oko 10GB free. Od kad sam nabavio Note 4 natukao sam naramak fotki i parminutnih FHD 60fps videa. Taj mi je uređaj zamijenio i fotoaparat i kameru u smislu rekreativnog fotkanja i snimanja turističkih materijala. Čak moram priznati da sam napravio desetak selfia  . Aplikacije još najmanje potroše, ali fotić i kamera požderu a hoćeš to imati i sa sobom da pokažeš friendovima, rodbini itd. S obzirom na uporabljivost video-materijala i fotki s aktualnog Notea, doslovno mi za "turizam i glupiranje" nema smisla iz torbe vaditi SLR i nositi ga okolo.

Deckard
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice