Galaxy S8 u prodaju će u travnju

poruka: 24
|
čitano: 4.109
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S8 u prodaju će u travnju".
10 godina
offline
Galaxy S8 u prodaju će u travnju

Zvijer dolazi.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 u prodaju će u travnju

Niti jedan mobitel ne moze biti zamjena za PC ali vjerujem da ce S8 biti zvjer

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 u prodaju će u travnju

zašto ne bi mogla biti zamjena? ako se gore može staviti full windows ili neki drugo OS. Isitna da će uvijek kaskati zbog snage ali recimo office, multimedija može biti dobra zamjena. 

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
Jim Carrey kaže...

zašto ne bi mogla biti zamjena? ako se gore može staviti full windows ili neki drugo OS. Isitna da će uvijek kaskati zbog snage ali recimo office, multimedija može biti dobra zamjena. 

Full Windows ne može na ARM procesor, tako da od tog ništa...

 

A ovo ostalo ćemo vidjet kak će bit izvedeno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
Postoji android za PC... vjerojatno ce ic u tom pravcu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
lllnuclearlll kaže...

Full Windows ne može na ARM procesor, tako da od tog ništa...

 

A ovo ostalo ćemo vidjet kak će bit izvedeno.

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
fer-de-lance kaže...

 

 No neki fejk video ili što?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
lllnuclearlll kaže...
fer-de-lance kaže...

 

 No neki fejk video ili što?

Na službenom Windows kanalu? Ti baš nisi u toku...

 

https://www.qualcomm.com/news/snapdragon/2016/12/07/windows-10-powered-snapdragon

15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
A kad krece povlacenje zbog samo zapaljenja hahahahha

On topic: iako sam pobjego od samsunga, veselim se s8 da vidim sta ce pametno izmisliti, ovo sa mob zamjena za pc je glupost ali mob kao "racunalo" (word, exele, mail mozda i pokoji "zahtjevnja" program) bi se mozda dao izvest iako dok ne dode podrska sa windows programe nema nikakve zamjene na vidiku. Iskreno se nadam da ce napraviti neki standard u povezivanju periferija sa mobom i mogucnosti da se ekran na mobu ugasi itd jer bi to bilo jako korisno ali otom potom.

Ne vjerujem tolko u glasine tako sa dok to ne dode nema nikakve smislene rasprave o mobu.

...
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
lllnuclearlll kaže...
fer-de-lance kaže...

 

 No neki fejk video ili što?

 

Nije fake, to je istina i to je smjer u kojem ide microsoft.

Pokusat ce napraviti da mobitel bude pravi PC, kojic e moci pokretati full tetskop aplikacije.

Vjerojatno ce Surface Phone biti prvi telefon koji ce imati te mogucnosti.

 

Nadam se da ce im uspjeti.

15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 u prodaju će u travnju

Još kad ne bi bila emulacija..

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
kingofthenight kaže...

Nije fake, to je istina i to je smjer u kojem ide microsoft.

Pokusat ce napraviti da mobitel bude pravi PC, kojic e moci pokretati full tetskop aplikacije.

Vjerojatno ce Surface Phone biti prvi telefon koji ce imati te mogucnosti.

 

Nadam se da ce im uspjeti.

 Stvar je u tome da na tržištu koje se konstantno širi oni više nemaju primat.

A budući da Android npr. već odavna podržava i MIPS i ARM i x86 arhitekture, nema razloga da i Microsoft ne krene u istom smjeru, pogotovo zato kaj se puno consumer elektronike pojavljuje s drugim operativnim sustavima.

A ovaj način koji su birali (low level emulacija) je jedini mogući način da izvedu to, a da ne unište kompatibilnost sa starim softverom.

Ovo je zapravo smjer u kojem je trebalo krenuti još prije 30 godina, ali nitko nije razmišljao o tome dok nije voda došla do grla.

A ove spike sa Surface phoneom zaboravite, nije to cilj Microsofta.

To će ionako biti proizvod za specifičnu publiku, paprene cijene, i oni to znaju.

Njih više brine niža, "mainstream" kategorija.

A na ovaj način omogućavaju instalaciju Windowsa 10 na 99% uređaja u budućnosti, i to je pametan poslovni potez.

Pogotovo kad se samo pogleda sadašnja situacija, u kojoj su npr. dual boot uređaji (Android-Windows) rijetkost, i prisutni su samo zbog par modela Intel Atoma koji su smeće, čak i u usporedbi sa Snapdragonom.

A kaj tek kad se Mediatek i Rockchip ubace u igru.....

Mainstream računalo s Windowsima 10 za 30$ (trenutna cijena npr. Android TV boxeva).

Zvuči oko u odnosu na trenutnih bar 300$, zar ne....

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
Treba vidit je li ovo fake ili ...
Ako su makli FP straga, katastrofa :)
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
limitedition kaže...

Još kad ne bi bila emulacija..

 Raspravili smo to već u ovoj temi: http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/windows-10-arm-ovoj-arhitekturi/245927.aspx

Emulacija≠sporo.

Pogotovo na ovaj Microsoftov način + još kad počnu izlaziti ARM SOC-ovi s prilagođenim mikrokodom....

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
lllnuclearlll kaže...
Jim Carrey kaže...

zašto ne bi mogla biti zamjena? ako se gore može staviti full windows ili neki drugo OS. Isitna da će uvijek kaskati zbog snage ali recimo office, multimedija može biti dobra zamjena. 

Full Windows ne može na ARM procesor, tako da od tog ništa...

 

A ovo ostalo ćemo vidjet kak će bit izvedeno.

 o čemu pričaš kakav ARM procesor, jel si pročitao poruku na koju sam se nadovezao? Ako na mobitel staviš puni os i možeš spojiti na monitor/tv te periferiju imaš punokrvo računalo. Ne znam kako netko može misliti da to nije moguće? Ili da takvo računalo ne može zamjeniti trenutna računala. Pa ima ljudi koji rade samo na tabletu. Ne treba svima 4k 60fps u doom i svršavanja na sintetičke benchmark te obavezno da cijela prostorija blješti pod rgb tuc tuc nijansama. 

15 godina
offline
Galaxy S8 u prodaju će u travnju

A zašto je to glupost? Ja sam još prije par godina rekao kako će biti super kad dođeš doma sa mobitelom spojiš ga na tv i radiš sve kao na klasičnom računalu. Vrijedi i za igranje AAA igara.  Ides iz kuće uzmeš ga i opet sve radiš u pokretu... 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
acarnoje kaže...

A zašto je to glupost? Ja sam još prije par godina rekao kako će biti super kad dođeš doma sa mobitelom spojiš ga na tv i radiš sve kao na klasičnom računalu. Vrijedi i za igranje AAA igara.  Ides iz kuće uzmeš ga i opet sve radiš u pokretu... 

 Kada pričam klincima u školi da je prvo elektronsko računalo bilo veličine sportske dvorane, a trošilo struje kao manji gradić, gledaju me u čudu. A današnji osrednji pametni mobitel "šije" prvo računalo za milijune puta po brzini i računalnoj snazi, da o memoriji ne pričam. Tako da stvarno nije teško zamisliti da će mobitel moći poslužiti kao punokrvno računalo, nakon spajanja na periferiju i monitor ili TV. I ne vidim neki posebni razlog da zbog toga na mobitel moraju ići pendžersi, Android može svašta, pa će valjda moći vrtiti i MS Office i slične stvari.

dolazim odmah - Godo
14 godina
offline
Galaxy S8 u prodaju će u travnju

Kladim se u bocu Dingača da će S8 biti isti S7 ili S6 ili S5..........

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
učo kaže...

 Kada pričam klincima u školi da je prvo elektronsko računalo bilo veličine sportske dvorane, a trošilo struje kao manji gradić, gledaju me u čudu. A današnji osrednji pametni mobitel "šije" prvo računalo za milijune puta po brzini i računalnoj snazi, da o memoriji ne pričam. Tako da stvarno nije teško zamisliti da će mobitel moći poslužiti kao punokrvno računalo, nakon spajanja na periferiju i monitor ili TV. I ne vidim neki posebni razlog da zbog toga na mobitel moraju ići pendžersi, Android može svašta, pa će valjda moći vrtiti i MS Office i slične stvari.

Ma može Android već sad vrtit svašta... Ali punokrvni Windowsi na telefonu su poprilično dobra stvar. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
Prilagoditi ce touchwiz vjerojatno
10 godina
offline
Galaxy S8 u prodaju će u travnju

Flame on! :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
sardax kaže...
Treba vidit je li ovo fake ili ...
Ako su makli FP straga, katastrofa :)

 Zasto bi bio katastrofa? Na nexus 6 je pozadi i to je odlicno mjesto za FP senzor. Prst sam leti na njega....

Ti vjerovatno mislis na HB a ne na FP ;)

14 godina
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju
Torent kaže...
sardax kaže...
Treba vidit je li ovo fake ili ...
Ako su makli FP straga, katastrofa :)

 Zasto bi bio katastrofa? Na nexus 6 je pozadi i to je odlicno mjesto za FP senzor. Prst sam leti na njega....

Ti vjerovatno mislis na HB a ne na FP ;)

 

Heheh, znam da dosta ih to koristi, ali meni je taj FP na stražnjoj strani katastrofa rješenje :( 

Vjerujem da neće HTC11 pratit taj trend.

ptspclan.com | visit us ^^
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 u prodaju će u travnju

Ali zasto? Ok nekome se svidja da ima home button naprije da moze upaliti mob kad je na stolu doduse tad i fp naprijed ima smisla ali ja sam presao sa s6 kome je to naprijed i kojem to nikad nije radilo kako treba na nexus 6 kome je pozadi i to pozadi je toliko bolje rjesenje....Sad kad ima allways on ekrane i varijante na tu temu meni recimo se svidja ovo pozadi.... Meni je na s6 totalno nezgodno bilo dodirivati home button jer je bio skroz nisko i uvijek sam se plasio da mi telefon ne ispadne....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice