Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

poruka: 82
|
čitano: 7.618
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d".
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

"cijenu osnovnog modela – 849 USD." 

 

cijena u rangu iphone 7 ako neće rasti iphone dovodi se u pitanje isplativost samsunga pogotovo note 8 koji bi onda morao biti 10k kn :D svijet je poblesavio 

 

i na kraju koliko su povečali zaslon 1-2%  napravi veći mobitel stavi veći ekran. Da djecu imamo veći ekran za "istu" kućište kako da ne. Još par godina i mobitel za 1500 kn budu vrh vrhova. Pa i sada se dosta primjeti pad prodaje jer je trzište zasićeno. Samo da ovi kinezi drže omjer uloženog dobivenog 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

mobiteli ove kategorije se kupuju tako da kupiš uređaj prošle generacije...

 

dakle ako ću kupovat mobitel u 2017 kupit ću S7 koji će se naći tamo negdje na jesen za cca. 2500-3000kn i to nov... Nema smisla dati 1000+ eura za telefon.

Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

reci to ovima par desetaka milijuna ljudi koja kupuje day one sa šatorima pred ulazom 

 

što je najgore nije problem dati za mobitel kada bi znao da će nešto vrijediti za 12 mjeseci pa ga prodaš imaš mali gubitak. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

Znači do ljeta, Zvijer bude bila predstavljena javnosti.

Super! Osvajanje svijeta može krenuti.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 9 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Jim Carrey kaže...

reci to ovima par desetaka milijuna ljudi koja kupuje day one sa šatorima pred ulazom 

 

što je najgore nije problem dati za mobitel kada bi znao da će nešto vrijediti za 12 mjeseci pa ga prodaš imaš mali gubitak. 

A da imam novca na bacanje, kupio bih i ja zadnji krik tehnologije... Ali pošto nemam, apsolutno mi ništa ne znači što imam prošlogodišnji model, ionako neke velike razlike nema...

 

Trenutno još uvijek koristim LG G2 i telefon je odličan, nemam ga uopće potrebu mijenjati... Imam ga skoro 3 godine i nek izdrži još bar jednu pa ću onda uzeti nešto novije.

 

 

13 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...

mobiteli ove kategorije se kupuju tako da kupiš uređaj prošle generacije...

 

dakle ako ću kupovat mobitel u 2017 kupit ću S7 koji će se naći tamo negdje na jesen za cca. 2500-3000kn i to nov... Nema smisla dati 1000+ eura za telefon.

Ne bih se složio kolega! 

Ja radije uzmem "jedan" flagship i imam ga nekoliko godina, minimalno dvije, pa mi nakon toga nije bed opet uzimati "najnoviji" flagship! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
S8 ce pokosit iphone da nece ni skuzit sta ga je snaslo..
Moj PC  
4 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
S8 ce pokosit iphone da nece ni skuzit sta ga je snaslo..
Moj PC  
2 5 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Galaxy s6 kupljen baš kad je s7 izlazio. Još uvijek je zvijer, još uvijek super i nemam nikakve zamjerke. Može se koristiti još najmanje 5 godina sigurno.

Razlog radi čega bi uzeo s8 jest 4K rezolucija radi VR iskustva, bolja kamera, mogućnost korištenja olovke... Ali bez žurbe, neće mi biti žao dati 1000 eura za uređaj (24 rate) ali prioriteti prije svega. Ovo je više perverzija za geekove.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
ATJLučko kaže...

Ne bih se složio kolega! 

Ja radije uzmem "jedan" flagship i imam ga nekoliko godina, minimalno dvije, pa mi nakon toga nije bed opet uzimati "najnoviji" flagship! 

U čemu je S7 bolji i napredniji od S6?

 

Razlika u cijeni je dupla, ako ne i veća. Flagship su oba telefona, imaju praktički iste performanse (osim u benchmarku), a i jedan i drugi bi ti trajali isto...

 

Ista stvar kao s biciklima, razlika modela 2016 i 2017 je nikakva, a ovaj iz 2016 dobiješ sa 40-50% popusta, samo da se riješe "starog modela".

 

jbg. Novo se uvijek plaćalo, ali nikad to novo nije bilo puno bolje od malo starijeg. Često je bio slučaj da je i stariji model bolji po nekim stvarima, da su mu ispravljene dječje bolesti itd.

 

Naravno ak imaš viška para uzmi novo, ali ja radije potrošim na nešto drugo, a dobijem praktički istu stvar.

 

Svoj G2 sam kupio kad je već izašao G3, na kraju se ispostavilo da je G2 bolji mobitel, da se ne pregrijava i da ima bolju kameru od G3.

16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Galaxy s6 kupljen baš kad je s7 izlazio. Još uvijek je zvijer, još uvijek super i nemam nikakve zamjerke. Može se koristiti još najmanje 5 godina sigurno.

Razlog radi čega bi uzeo s8 jest 4K rezolucija radi VR iskustva, bolja kamera, mogućnost korištenja olovke... Ali bez žurbe, neće mi biti žao dati 1000 eura za uređaj (24 rate) ali prioriteti prije svega. Ovo je više perverzija za geekove.

 4K ti nije dosta za VR, bit će pixelasto svejedno...

 

Možda 8K to riješi, ali i to je upitno... One leće stvarno povećavaju sliku jako jako puno...

9 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Nemoj gledat cijene u dućanima jer nema smisla. S6 se da nabavit za 2500 novi, S7 za 3000-3200, a S8 će krajem godine imat sličnu cijenu ko sad S7, vjerojatno malo više zbog većih ekrana.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
PzKpfw kaže...

Znači do ljeta, Zvijer bude bila predstavljena javnosti.

Super! Osvajanje svijeta može krenuti.

 

 WTF? Glupo pitanje, ali koliko godina ti imaš da takve postove pišeš? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
PzKpfw kaže...

Znači do ljeta, Zvijer bude bila predstavljena javnosti.

Super! Osvajanje svijeta može krenuti.

 

 

 

Nece mu biti ravnog! No od inventivne kompanije kao Samsung nista manje se ni ne moze ocekivat 

Tko god imalo prati tehnologiju uzet ce si S8 cim izadje..

10 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

@Mirko935

 

Isusove godine prije nego su ga razapeli. 

Nema glupih pitanja. 

Ak' ti je glup moje pisanje, O.K., svatko ima svoje mišljenje. 

Meni je super. Mislim moje mišljenje.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
7 godina
online
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
brada09 kaže...

Nece mu biti ravnog! No od inventivne kompanije kao Samsung nista manje se ni ne moze ocekivat 

Tko god imalo prati tehnologiju uzet ce si S8 cim izadje..

 Brada, čestitam od srca !

+1

Počni vodit i evidenciju, na onoj temi si već ziher oko 20.

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Mirko935 kaže...
PzKpfw kaže...

Znači do ljeta, Zvijer bude bila predstavljena javnosti.

Super! Osvajanje svijeta može krenuti.

 

 WTF? Glupo pitanje, ali koliko godina ti imaš da takve postove pišeš? 

 Pzkpfwpfkbwf pise gluposti samo kad se dotice politike. Po ostalim pitanjima je klasican optimisticni fanboy geek i to je ok.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 20:02 (Ezio).
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
brada09 kaže...
S8 ce pokosit iphone da nece ni skuzit sta ga je snaslo..

 s6 i s7 kosiju iphone...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Lord_Marko kaže...
brada09 kaže...
S8 ce pokosit iphone da nece ni skuzit sta ga je snaslo..

 s6 i s7 kosiju iphone...

 

pa da, samo pogledas rezoluciju ekrana na jednom i drugom , kolicina ram memorije itd..

 

najgluplje na ajfonu nemozes ni customizirat pocetni ekran a kamoli nes drugo. 

16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

ne hebu me specifikacije ni jednog telefona. ali android mi je miljama bolji i draži. a fala bogu imao čast koristit iphone punih 3 godine i nikad više. kad vidim starog da na 6s-u nemre pomaknut ikonicu za jedno polje u desno dođe mi da puknem od smijeha 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

meni su bitne specifikacije jer moram imati najbrzi moguci uređaj.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

Neka izađe već jednom da uzmem S7 Edge, taman sa S6 na S7 Edge i to je to i onda ko zna kad će sljedeća zamjena bit.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
ATJLučko kaže...
lllnuclearlll kaže...

mobiteli ove kategorije se kupuju tako da kupiš uređaj prošle generacije...

 

dakle ako ću kupovat mobitel u 2017 kupit ću S7 koji će se naći tamo negdje na jesen za cca. 2500-3000kn i to nov... Nema smisla dati 1000+ eura za telefon.

Ne bih se složio kolega! 

Ja radije uzmem "jedan" flagship i imam ga nekoliko godina, minimalno dvije, pa mi nakon toga nije bed opet uzimati "najnoviji" flagship! 

 to isto možeš raditi i na njegov način, za duplo manje para

umjesto najnovijeg, uzmeš onaj prošle serije koji te izađe dvostruko jeftinije i nije sigurno duplo lošiji koliko je ovaj noviji skuplji, dapače - razlike između serija postaju sve manje

 

i to ponoviš za 2-3 godine i opet imaš full dobar mob za upola cijene

tko ima viška love radi na tvoj način i svi zadovoljni

13 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...
ATJLučko kaže...

Ne bih se složio kolega! 

Ja radije uzmem "jedan" flagship i imam ga nekoliko godina, minimalno dvije, pa mi nakon toga nije bed opet uzimati "najnoviji" flagship! 

U čemu je S7 bolji i napredniji od S6?

 

Razlika u cijeni je dupla, ako ne i veća. Flagship su oba telefona, imaju praktički iste performanse (osim u benchmarku), a i jedan i drugi bi ti trajali isto...

 

Ista stvar kao s biciklima, razlika modela 2016 i 2017 je nikakva, a ovaj iz 2016 dobiješ sa 40-50% popusta, samo da se riješe "starog modela".

 

jbg. Novo se uvijek plaćalo, ali nikad to novo nije bilo puno bolje od malo starijeg. Često je bio slučaj da je i stariji model bolji po nekim stvarima, da su mu ispravljene dječje bolesti itd.

 

Naravno ak imaš viška para uzmi novo, ali ja radije potrošim na nešto drugo, a dobijem praktički istu stvar.

 

Svoj G2 sam kupio kad je već izašao G3, na kraju se ispostavilo da je G2 bolji mobitel, da se ne pregrijava i da ima bolju kameru od G3.

U slučaju da se nismo dobro razmeli u samom početku! 

Ja se uopće nisam dotikavao niti S6, još manje S7, bilo kojeg modela, već sam implicirao na nešto sasvim dvadesetpeto! 

 

Pod pretpostavkom da je osoba X, ovih dana vlasnik nekakvog gadgeta starog najmanje dvije godine, skupio je pinku i mogao bi si uzeti neki flagship killer gadget, a u uži izbor je ušao i S8! 

Njemu će vjerojatno, dugoročno prije svega, isplatiti se uzeti S8, moje skromno subjektivno razmišljanje, obzirom će uz nešto sreće isti imati još najmanje dvije slijedjeće godine, zar ne, a i sigurno će biti više sreće sa nadogradnjama Android OS-a!? 

Mogao bi on uzeti i S6, ali i S7, ALI, onda će ali UVIJEK biti u nekakvom zaostatku za vremenima u kojima se nalazi i živi, a uzimanjem "jednog gadgeta" u realnom vremenu, kada je on vrlo nedavno došao na tržište, on je u koraku sa vremenom, i tehnologijama! Nije bitno uzeti S8, na kraju krajeva, BITNO je uzeti gadget koji je "VRUĆ" danas, a ne onaj od jučer, prekjučer! 

U slučaju LG G2, upoznat sam kako je to bio VRHUNSKI komad gadgeta, ali po svim elementima, što recimo G3, G4 i G5 baaaaaaš i nisu, barem ne toliko! Ali da sam ja vlasnik G2, makar je to moje razmišljanje od vajkada, ja bih kada bih prelazio na novi gadget, isključivo prelazio na V10/V20, eventualno onaj Huawei Porsche Design, najnoviji! 

 

Slažem se da najnovije nije garancija da je i bolje, ali, nikada nebih uzimao u 2017 godini nešto, pa makar i flagship, iz 2016 ili 2015, što sam rekao, nisi više u toku sa tehnologijama, ali da bih kada uzimam uzeo nešto NAJBOLJE iz 2017, da uzeo bih samo iz 2017 pa bio koji bio brend, ono što je Najbolje za moj novac, po mojem skromnom subjektivnom razmišljanju! 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
molim te pojasni mi taj tvoj komentar
11 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
moj komentar se odnosio na zadnji komentar od brada09
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
ATJLučko kaže...

U slučaju da se nismo dobro razmeli u samom početku! 

Ja se uopće nisam dotikavao niti S6, još manje S7, bilo kojeg modela, već sam implicirao na nešto sasvim dvadesetpeto! 

 

Pod pretpostavkom da je osoba X, ovih dana vlasnik nekakvog gadgeta starog najmanje dvije godine, skupio je pinku i mogao bi si uzeti neki flagship killer gadget, a u uži izbor je ušao i S8! 

Njemu će vjerojatno, dugoročno prije svega, isplatiti se uzeti S8, moje skromno subjektivno razmišljanje, obzirom će uz nešto sreće isti imati još najmanje dvije slijedjeće godine, zar ne, a i sigurno će biti više sreće sa nadogradnjama Android OS-a!? 

Mogao bi on uzeti i S6, ali i S7, ALI, onda će ali UVIJEK biti u nekakvom zaostatku za vremenima u kojima se nalazi i živi, a uzimanjem "jednog gadgeta" u realnom vremenu, kada je on vrlo nedavno došao na tržište, on je u koraku sa vremenom, i tehnologijama! Nije bitno uzeti S8, na kraju krajeva, BITNO je uzeti gadget koji je "VRUĆ" danas, a ne onaj od jučer, prekjučer! 

U slučaju LG G2, upoznat sam kako je to bio VRHUNSKI komad gadgeta, ali po svim elementima, što recimo G3, G4 i G5 baaaaaaš i nisu, barem ne toliko! Ali da sam ja vlasnik G2, makar je to moje razmišljanje od vajkada, ja bih kada bih prelazio na novi gadget, isključivo prelazio na V10/V20, eventualno onaj Huawei Porsche Design, najnoviji! 

 

Slažem se da najnovije nije garancija da je i bolje, ali, nikada nebih uzimao u 2017 godini nešto, pa makar i flagship, iz 2016 ili 2015, što sam rekao, nisi više u toku sa tehnologijama, ali da bih kada uzimam uzeo nešto NAJBOLJE iz 2017, da uzeo bih samo iz 2017 pa bio koji bio brend, ono što je Najbolje za moj novac, po mojem skromnom subjektivnom razmišljanju! 

 

Moram priznati da ne vidim trunku logike u tvom razmišljanju. Bez uvrede, ali čak bih u nekim segmentima rekao da pričaš totalne pizdarije.

 

Naravno, ako imaš para na bacanje, zašto ne uzeti zadnji krik tehnologije, ali i u tom slučaju mislim da bih ja opet išao na generaciju ranije i dosta nižu cijenu, čist zato jer za ostatak para mogu kupiti nešto drugo, a nisam na nikakvom gubitku.

 

Moja poanta je u tome da moj G2 star 3 godine i Galaxy S7 imaju apsolutno iste funkcije. Moj telefon nije na niti jedan bitan način zakinut ako ga usporedimo s S7. Kakvom toku s tehnologijom? Pa što S7 može da moj telefon ne može, a kamoli onda ako S7 usporedimo sa S6 koji su 99% identični telefoni. S7 je možda brži 10%.

 

Jedini razlog za kupovanje najnovijeg je taj da imaš najnovije pa da se tim hvalisaš, što ne traje dugo jer mobiteli jako brzo zastarjevaju... A mene apsolutno hvalisanje ne zanima, ne kupujem uređaj radi tog...

 

Ali definitivno imaš razmišljanje konzumerističko i točno onakvo kakvo bi Samsung i ostale kompanije htjele da imamo svi... Znači čim nešto izbace da baciš što imaš i kupuješ novo zato jer "najnovije je najbolje" a ovo sve prije tog je zastarjelo i mobitel može trajati MAX 2 godine i to je to. I nisi prvi kojeg znam da tako razmišlja.

 

Hvala Bogu pa ne patim za stvarima na taj način, nego prvo promislim što, kako i zašto, a i kad nešto kupit iskoristim to koliko god mogu, sve dok se stvarno ne pojavi potreba za kupovinom druge stvari iz tehnološkog aspekta (neka nova bitna funkcija koju želim) ili zato jer mi se pokvari. Trenutno takvu potrebu još nemam, pa nemam ni zašto mijenjati uređaj.

 

Da postoji jedan jedini tehnološki razlog za kupnjom najnovijeg uređaja i davanje basnoslovne količine novca za to, uzeo bih ga i ja, ali jednostavno ne postoji i nema smisla jer ne vrijedi toliko (barem meni). S6 može apsolutno sve što može S7 i tako će biti dok oba telefona ne zastare. Sad hoće se S6 vrtit na Android 7, a s S7 na Android 8 je totalno nebitna stvar jer ni tu razlike neke nema.

 

Što se tiče nadogradnje softwarea, još uvijek ne vidim što može S7 s androidom 6 ili 7 što ja ne mogu s androidom 5. A mogu i sam staviti 6 ili 7, ali ne da mi se zezati s custom ROMom kad mi sve funkcionira savršeno...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 9:14 (lllnuclearlll).
15 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

Ruku na srce eto nam novog mobitela godine.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...

 

Jedini razlog za kupovanje najnovijeg je taj da imaš najnovije pa da se tim hvalisaš, što ne traje dugo jer mobiteli jako brzo zastarjevaju... A mene apsolutno hvalisanje ne zanima, ne kupujem uređaj radi tog...

 

Ali definitivno imaš razmišljanje konzumerističko i točno onakvo kakvo bi Samsung i ostale kompanije htjele da imamo svi... Znači čim nešto izbace da baciš što imaš i kupuješ novo zato jer "najnovije je najbolje" a ovo sve prije tog je zastarjelo. I nisi prvi kojeg znam da tako razmišlja.

 

 

Ne mora razlog biti hvalisanje nego želja za posjedovanjem novog bržeg, ljepšeg, sposobnijeg gadgeta.

I šta ima veze ako je konzumerističko razmišljanje? Njegovi su novci, sam bira na što će ih trošiti...

PSN - darklydexter
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...
ATJLučko kaže...

U slučaju da se nismo dobro razmeli u samom početku! 

Ja se uopće nisam dotikavao niti S6, još manje S7, bilo kojeg modela, već sam implicirao na nešto sasvim dvadesetpeto! 

...

 

Moram priznati da ne vidim trunku logike u tvom razmišljanju. Bez uvrede, ali čak bih u nekim segmentima rekao da pričaš totalne pizdarije.

 

Naravno, ako imaš para na bacanje, zašto ne uzeti zadnji krik tehnologije, ali i u tom slučaju mislim da bih ja opet išao na generaciju ranije i dosta nižu cijenu, čist zato jer ..

 Jesi nasao s kim ces razgovarati ;) On uvijek kaze nesto a misli dvadesepeto ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice