Galaxyji S III "umiru" mladi

poruka: 52
|
čitano: 8.130
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxyji S III "umiru" mladi".
13 godina
neaktivan
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

Dobro rootani. A oni koji imaju 2-3 custom ROMa custom Splash screen, oko stotinjak ilegalnih aplikacija, koji su overklokirani na 1,6 GHz i čiji GPU isto stenje zbog overclocka, hoće li nama zamijenit?

 

Steam: nixnixnixnt XFire:nixnixnixnt
 
4 13 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

misliš da će ići provjeravati svaki brickani telefon? hmm nadam se da moj neće izdahnuti.imam ga od sedmog mjeseca i nije rootan. To je taman sad to razdoblje 150-200 dana. hmmm

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
nixnixnixnt kaže...

Dobro rootani. A oni koji imaju 2-3 custom ROMa custom Splash screen, oko stotinjak ilegalnih aplikacija, koji su overklokirani na 1,6 GHz i čiji GPU isto stenje zbog overclocka, hoće li nama zamijenit?

 

dobro, ne posjedujem smartphone, ali da li se stvarno osjeca potreba za takvim stvarima? Na smartphoneu? ajde ilegalne aplikacije mogu razumjeti...

14 godina
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
nixnixnixnt kaže...

Dobro rootani. A oni koji imaju 2-3 custom ROMa custom Splash screen, oko stotinjak ilegalnih aplikacija, koji su overklokirani na 1,6 GHz i čiji GPU isto stenje zbog overclocka, hoće li nama zamijenit?

 

 

Ne znam čemu sve to, ali ako je problem u flash memoriji, znači da se do toga niti ne može doći i oni to niti ne mogu vidjeti(u teoriji mogu, ali jednostavnije im je dati novi mobitel)
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
xyan kaže...
nixnixnixnt kaže...

Dobro rootani. A oni koji imaju 2-3 custom ROMa custom Splash screen, oko stotinjak ilegalnih aplikacija, koji su overklokirani na 1,6 GHz i čiji GPU isto stenje zbog overclocka, hoće li nama zamijenit?

 

dobro, ne posjedujem smartphone, ali da li se stvarno osjeca potreba za takvim stvarima? Na smartphoneu? ajde ilegalne aplikacije mogu razumjeti...

 

Moj uvijek spominjani Android tablet. Ima 6.9GB slobodnog mjesta (ne mislim na SD karticu), a reporta da mu je ostalo nekih 60MB slobodnog sistemskog!? Nakon 1.5 godina bilo kakav pristup flashu (internal storage) je dramaticno polagan, a cpu skace na 100%.

Da bi bilo sto napravio po tom pitanju moram rootati tablet i na taj nacin ubiti garanciju.

S druge strane, HD2 koji na sebi ima WP7.5 (uskoro 7.8) doslovce sve drzi na SD kartici i radi miljama brze i bez ikakvih problema sa defragmentacijom. Za one koji ne znaju, SD kartici se pristupa serijski (4 bita), a interni flash je, po svojoj prilici, 32 bita!!!!!

 

12 godina
neaktivan
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

Apple be onima kojima se telefon pokvario, rekao da ga nisu znali koristiti..hehehe ko sto je i uradio sa ljubicastim svjetlom prilikom slikanja...

 
24 11 hvala 0
12 godina
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

Mom drugu ogroman pixel preko cijelog displeja. . . 

 

Tacno ovako, samo sto je zelen.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 11:28 (micr0).
Moj PC  
0 13 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
reyan kaže...

Apple be onima kojima se telefon pokvario, rekao da ga nisu znali koristiti..hehehe ko sto je i uradio sa ljubicastim svjetlom prilikom slikanja...

Apple je u zemljama sa službenim storeom poznat po odličnom customer serviceu, zamjenjuju više manje sve odmah u trgovini.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

micr0 - To nije jedan pixel, več 1280 :D 

MiR; HTC Desire HD on SuperGalaxy 4.1.2
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 11:33 (Omerta23).
Moj PC  
34 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi

Mislim da to nema veze sa memorijom {#}

 

Pa neka ga odnese na garanciju pobogu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
micr0 kaže...

Mom drugu ogroman pixel preko cijelog displeja. . . 

 

Tacno ovako, samo sto je zelen.

To se inace dogadja na LG ekranima cesto. Na zamjenu ekrana odnesi.

 

Uz tih vec sad 4000000 proizvedenih uredjaja naravno da ima i ovakvih stvari. Pogotovo kad ih trebaju proizvest u tako kratkom roku. I moj Note je bio na servisu nakon 90 dana zbog pogreske na plocici za micro USB i 3.5mm jack.

12 godina
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
Mitsuoka kaže...

Mislim da to nema veze sa memorijom {#}

 

Pa neka ga odnese na garanciju pobogu.

Nema veze, al eto samo kazem da "umire" {#} .

 

Omerta23, a ima ti i ta mjesta ahahah.

 

Odnijece poslije Nove  godine u telekom.

15 godina
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

Vidio jutros ovakav slučaj na newsima i ono, ne vjerujem {#} . Taman sam razmišljao o migraciji s legendarnog HTC Desirea na ovo, a sad znam da mi Samsung neće biti u razmatranju barem još slijedećih godinu dana.

Deckard
Moj PC  
8 17 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

 frend kupio samsung kućno kino. nosio ga na servis jedno 4 puta u garantnom roku, na kraju mu rekli da je loša serija i dali mu dvd player i još neke gluposti.. starci imali crt tv samsung, crkao ekran za dve godine. stara imala samsung mobitel, nije dočekao godinu i pol. itditd... uglavnom, već neko vrijeme zaobilazim samsung u širokom luku

 
11 16 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi

JA sam osjetio potrebu iz razloga jer imam low-end smartphone (samsung galaxy mini) koji je imao originalni softwer sa svakakvim bloatware-om i kao takav je bio veoma spor i skoro neupotrebljiv kad bi se na njega instaliralo 10-ak aplikacija.

e onda sam ga root-ao, stavio na njega custom rom (puno "lakši" od originalnog) i overclockao ga za nekih 200 mhz (stock je 600 mhz). tek nakon svih tih "operacija", korištenje tog uređaja je postalo ugodno, znači bez lagga kod izvođenja osnonvih operacija, brzo otvaranje aplikacija, ugodno sufranje web-om i slično. eto, nadam se da sad shvaćaš zašto neki ljudi imaju tu potrebu. :)

ovo ide xyan -a :D

rap4life
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 13:56 (patoHD).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi

Ne, to ne znaci da umire. Da umre ne bi mu pikseli radili niti bi vidio malformacije. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

Gdje je problem? Crkne, daju ti novi, a mogli su ti samo rec da ga krivo koristis.

Potpis
Moj PC  
15 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
difre kaže...

 frend kupio samsung kućno kino. nosio ga na servis jedno 4 puta u garantnom roku, na kraju mu rekli da je loša serija i dali mu dvd player i još neke gluposti.. starci imali crt tv samsung, crkao ekran za dve godine. stara imala samsung mobitel, nije dočekao godinu i pol. itditd... uglavnom, već neko vrijeme zaobilazim samsung u širokom luku

Kupio sam bio Samsung CRT TV 16:9 32" za cca 11k kn, crko nakon 5 godina. Razni rizovi, gorenja, telefunkeni, sharpovi, japanci durali po 20 godina.

Deckard
15 godina
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
Luka Ivanković kaže...

Gdje je problem? Crkne, daju ti novi, a mogli su ti samo rec da ga krivo koristis.

Hahaha {#} . Ma gdje bi bio problem, nema problema. Ono smeće od Prestigia radi dulje {#}. E kako će ovo naplaviti vodu na Appleov mlin. Nisu mi crkavali jeftileni od mobitela, sad su počele perjanice ponude koju je nemali broj ljudi platio ko bubreg. I ti još pitaš di je problem ?

Deckard
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
Ima nesto slicno na GS2. Ako netko ima stock 4.0.4. softver i stock kernel, kada napravi factory reset, mobitel se samo ugasi i ni Jtag ga nemre spasiti...
LOL
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
difre kaže...

 frend kupio samsung kućno kino. nosio ga na servis jedno 4 puta u garantnom roku, na kraju mu rekli da je loša serija i dali mu dvd player i još neke gluposti.. starci imali crt tv samsung, crkao ekran za dve godine. stara imala samsung mobitel, nije dočekao godinu i pol. itditd... uglavnom, već neko vrijeme zaobilazim samsung u širokom luku

 

deckard kaže...

Kupio sam bio Samsung CRT TV 16:9 32" za cca 11k kn, crko nakon 5 godina. Razni rizovi, gorenja, telefunkeni, sharpovi, japanci durali po 20 godina.

'94-te kupio sam Samsung 29' CRT ,dan danas radi ko urica. U isto vrijeme ,Sharp LCD 42' ,kupljen prije 2 godine ,krepao drugi put ,sada definitivno - prvi puta otišlo napajanje ,sada ploča.

 

So fucking what?! Nije stvar u brandu ,nego u ugrađenim komponentama.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
difre kaže...

 starci imali crt tv samsung, crkao ekran za dve godine. stara imala samsung mobitel, nije dočekao godinu i pol. itditd... uglavnom, već neko vrijeme zaobilazim samsung u širokom luku

Planirao sam kupit Samsung perilicu, ali sam odustao nakon prilicnog broja kritika na losu mehaniku/lezajeve koje ugradjuju pa brzo pocne divljat kad ukljucis centrifugu i raspada se. Jednostavno proizvode smece kao i kinezi i tu ocito nema pomoci...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
deckard kaže...
difre kaže...

 frend kupio samsung kućno kino. nosio ga na servis jedno 4 puta u garantnom roku, na kraju mu rekli da je loša serija i dali mu dvd player i još neke gluposti.. starci imali crt tv samsung, crkao ekran za dve godine. stara imala samsung mobitel, nije dočekao godinu i pol. itditd... uglavnom, već neko vrijeme zaobilazim samsung u širokom luku

Kupio sam bio Samsung CRT TV 16:9 32" za cca 11k kn, crko nakon 5 godina. Razni rizovi, gorenja, telefunkeni, sharpovi, japanci durali po 20 godina.

Uh, nemoj mi ništa govoriti. Imam još i stari philips 21PT 4475/58 iz 2001. godine. Nikako da krepa (a ne isključujem niti antenu kad grmi), pa da kupim adekvatan LCD {#}

 

edit: slažem se @kizo. Sve je od serije do serije. Ali danas rade proizvode primjerene današnjem potrošačkom duhu, sve mi se čini.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 16:10 (caramba).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
patoHD kaže...

JA sam osjetio potrebu iz razloga jer imam low-end smartphone (samsung galaxy mini) koji je imao originalni softwer sa svakakvim bloatware-om i kao takav je bio veoma spor i skoro neupotrebljiv kad bi se na njega instaliralo 10-ak aplikacija.

e onda sam ga root-ao, stavio na njega custom rom (puno "lakši" od originalnog) i overclockao ga za nekih 200 mhz (stock je 600 mhz). tek nakon svih tih "operacija", korištenje tog uređaja je postalo ugodno, znači bez lagga kod izvođenja osnonvih operacija, brzo otvaranje aplikacija, ugodno sufranje web-om i slično. eto, nadam se da sad shvaćaš zašto neki ljudi imaju tu potrebu. :)

ovo ide xyan -a :D

kuzim te ja, ali ti ocito nisi kupio proizvod koji zadovoljava tvoje potrebe. Znam ogranicen si nekakvim budgetom, i kod stvari poput te, nikako nisam protiv. a ne kuzim ljude koji imaju potrebu kupiti SGSIII i overklokirati ga.. Kakve su tek njihove potrebe? ocito da ih taj proizvod ne zadovoljava...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
kizo2703 kaže...
difre kaže...

 frend kupio samsung kućno kino. nosio ga na servis jedno 4 puta u garantnom roku, na kraju mu rekli da je loša serija i dali mu dvd player i još neke gluposti.. starci imali crt tv samsung, crkao ekran za dve godine. stara imala samsung mobitel, nije dočekao godinu i pol. itditd... uglavnom, već neko vrijeme zaobilazim samsung u širokom luku

 

deckard kaže...

Kupio sam bio Samsung CRT TV 16:9 32" za cca 11k kn, crko nakon 5 godina. Razni rizovi, gorenja, telefunkeni, sharpovi, japanci durali po 20 godina.

'94-te kupio sam Samsung 29' CRT ,dan danas radi ko urica. U isto vrijeme ,Sharp LCD 42' ,kupljen prije 2 godine ,krepao drugi put ,sada definitivno - prvi puta otišlo napajanje ,sada ploča.

 

So fucking what?! Nije stvar u brandu ,nego u ugrađenim komponentama.

Ja imam Samsung TV (3. god.), kućno kino (2.god.), frižider (1. god.), usisavač (3. god.) i Note mi je treći Samsungov mobitel.

Na servisu su mi bili prvi mobitel i Note. Ostalo radi savršeno i bolje od ostalih uređaja (npr. LG DVD player na servisu bio 2 puta i Sonyev TV iz 1997. koji je prešo u potpuno zelenu sliku nakon 5 godina mučenja s ekranom).

 

@SupremeCommander

Htio sam uzet njihovu perilicu sušilicu ali sam sad Bosch. Ne zbog kvarova kojih nisam uopće našo na internetu nego zbog veličine. Štoviše, Samsung i LG su proglašeni najboljim brandovima za perilice uz Bosch i Miele.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 16:47 (logik).
12 godina
neaktivan
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

Dali se ikome od vas koji pljujete dogodio taj problem, ako je odnesite na servis, dobijete novi, ako nije zasto pljujete. Kvalitetu Samsungovih proizvoda mogu samo pohvaliti. TV (42") iz 2003(2) savrseno radi iako se gotovo 10 godina koristi svakodnevno. Puna ladica Samsung mobitela koji su u ladici zato sto su dosadili.CRT monitor, i dalje ispravan (cak je pao niz stepenice jednom). Mozda netko drugi ima losa iskustva, ja sigurno nemam.

Potpis
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
micr0 kaže...

Mom drugu ogroman pixel preko cijelog displeja. . . 

 

Tacno ovako, samo sto je zelen.

Je isto tako grbav ili je malo ravniji.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxyji S III "umiru" mladi
Luka Ivanković kaže...

Dali se ikome od vas koji pljujete dogodio taj problem, ako je odnesite na servis, dobijete novi, ako nije zasto pljujete. Kvalitetu Samsungovih proizvoda mogu samo pohvaliti. TV (42") iz 2003(2) savrseno radi iako se gotovo 10 godina koristi svakodnevno. Puna ladica Samsung mobitela koji su u ladici zato sto su dosadili.CRT monitor, i dalje ispravan (cak je pao niz stepenice jednom). Mozda netko drugi ima losa iskustva, ja sigurno nemam.

prije se islo na kvalitetu i vjernost kupaca

danas ako ti se pokvari mob i dobijes novi

to je duplo veca prodaja za proizvodaca {#}

12 godina
protjeran
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

A sta se svi cudite ako se S3 clocka na 1.8 GHz, ako se clocka GPU, stave dva roma u dualboot itd.? U cemu je problem, jer se iPhone ne moze, ili jer netko ne zna kako se to radi? Zasto se to radi...hmmm.... zato jer se moze i bok!

daniel
Moj PC  
2 6 hvala 0
12 godina
offline
Galaxyji S III "umiru" mladi

Kako se sad to na kraju dogadja ? Dali random mobitele ili ima kakva caka ( stariji mladji ) vidim da pogadja ove od 150 - 200 dana, dali je sad pametnije nesto drugo ili ?

g3AR
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice