GF106 protiv Radeona HD 5770

poruka: 91
|
čitano: 29.536
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GF106 protiv Radeona HD 5770".
15 godina
odjavljen
offline
GF106 protiv Radeona HD 5770

Super. Novi best buy od nVidije. Ako je cijena GTX460 1400 kn, onda GTX450 bude bio oko 1100-1200 kn.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 17:11 (vexx5555).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
vexx5555 kaže...

Super. Novi best buy od nVidije. Ako je cijena GTX460 1400 kn, onda GTX450 bude bio oko 1100-1200 kn.

 

ja se nebih iznenadio da cijena ide i ispod 1000 kn jer neće bit referentnog modela.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
offline
GF106 protiv Radeona HD 5770

Još da nije zakasnila punu godinu dana ... Smijeh

Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Blue_Fatal1ty kaže...
vexx5555 kaže...

Super. Novi best buy od nVidije. Ako je cijena GTX460 1400 kn, onda GTX450 bude bio oko 1100-1200 kn.

 

ja se nebih iznenadio da cijena ide i ispod 1000 kn jer neće bit referentnog modela.

Svašta nakraju će gtx 450 biti nešto ko hd5770 a košta jeftinije od 5750

(Umene je vapor-x 1gb)

a hebiga zamjena :D

13 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
maks-rs kaže...

Još da nije zakasnila punu godinu dana ... Smijeh

Eh uzeo bih nju umjesto hd5750...

Kako kažu da je baba muško zvala bi se duško!

14 godina
neaktivan
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Blue_Fatal1ty kaže...

 

ja se nebih iznenadio da cijena ide i ispod 1000 kn jer neće bit referentnog modela.

Kakve veze nedostatak referentnog modela ima sa cijenom?

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
14 godina
odjavljen
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
maks-rs kaže...

Još da nije zakasnila punu godinu dana ... Smijeh

  Bolje ikad nego ikad.

 

Pokaželi se ovaj model boljim od 5770, blizu 5830, a cjenom jednak 5770 kartici, onda je nvidia definitivni vladar srednjeg segmenta.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
14 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Weky kaže...

 

Pokaželi se ovaj model boljim od 5770, blizu 5830, a cjenom jednak 5770 kartici, onda je nvidia definitivni vladar srednjeg segmenta.

Nadam se da će oboriti užasnu cjelogodišnju cijenu HD5770 Izlanuo se.....

16 godina
offline
GF106 protiv Radeona HD 5770

steta 128-bitne sabirnice, patit ce od iste boljke s dx11 kao i HD5770, no za niže rezolucije ni to nije problem

 

btw evo slike i GF108

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 18:19 (igy).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
maks-rs kaže...
Weky kaže...

 

Pokaželi se ovaj model boljim od 5770, blizu 5830, a cjenom jednak 5770 kartici, onda je nvidia definitivni vladar srednjeg segmenta.

Nadam se da će oboriti užasnu cjelogodišnju cijenu HD5770 Izlanuo se.....

eh da je to bilo prije mjesec dana def nvidia

14 godina
protjeran
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770

ja nebih uzima jer sam imao GTX 470 koji ne očarava preformansama a za cjenu dobib ATI model jači od usporednog

 

16 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Genije kaže...

ja nebih uzima jer sam imao GTX 470 koji ne očarava preformansama a za cjenu dobib ATI model jači od usporednog

 

E sad si im bacio patku... Cekaj malo i vidjet ces :D

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
15 godina
offline
GF106 protiv Radeona HD 5770

Čip je opet osjetno veći od junipera i nvidia će opet biti na gubitku.

 

Okladio bih se da ATI može HD5770 prodavat po 600-700kn bez problema, ali nema potrebe snižavat cijenu, bar ne za sada. Sada je skoro isto kao u doba 8800GTX i 2900XTX-a samo su nvidia i ATI zamijenili strane, ali nvidiji je još gore na desktop i mobilnom tržištu nego što je to ATI-u bilo. ATI-u se odmah oporavio počeo štancat sve bolje serije HD3 pa HD4 i sada HD5 koja je  vjerovatno ATI-eva najprodavanija serija ikada. Da bude gore Nvidiji slijedi i HD6 i odmah iza nje HD7 serija...

 

Najbolji mi je ovaj charlie sa semi accurate-a:

 

http://www.semiaccurate.com/2010/07/29/nvidias-mistakes-catch-bottom-line/

 

http://www.semiaccurate.com/2010/07/21/gf104gtx460-has-huge-die/

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 20:27 (Hyperion).
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Hyperion kaže...

Nažalost , sve ovo "puca" po našim leđima Mršti se.....

14 godina
odjavljen
offline
GF106 protiv Radeona HD 5770

Ako kartica bude dosta jača od 5770, blizu 5830 po perfomansama, a cjenom oko 1000KN - 1200, vrlo lako moguce idu dvije u SLI, a što se tiče onih kukanja oko toga što nvidia gubi i sa ovim čipom, što se mene tiče nek izgube milijone i milijone, samo da ja dobijem perfomanse, ostalo me apsolutno ni 1% nezanima. Ako kartica je bolja od konkurencije i jednako košta, jasno je tko je bolja kupovina.     Smijeh

 

Inače, probao sam 5770, nije ostavila neki dojam, pogotovo je slaba kad se nakrca AA u modernim igrama, osjeti se padovi perfomansa itekako. Ja sam probao na 1680x1050, tako da još gore ide na Full HD. Netreba neka velika filozofija za nvidiju da bi nadmašili ovu karticu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 21:22 (Weky).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Weky kaže...

Ako kartica bude dosta jača od 5770, blizu 5830 po perfomansama, a cjenom oko 1000KN - 1200, vrlo lako moguce idu dvije u SLI, a što se tiče onih kukanja oko toga što nvidia gubi i sa ovim čipom, što se mene tiče nek izgube milijone i milijone, samo da ja dobijem perfomanse, ostalo me apsolutno ni 1% nezanima. Ako kartica je bolja od konkurencije i jednako košta, jasno je tko je bolja kupovina.   Smijeh

 

Inače, probao sam 5770, nije ostavila neki dojam, pogotovo je slaba kad se nakrca AA u modernim igrama, osjeti se padovi perfomansa itekako. Ja sam probao na 1680x1050, tako da još gore ide na Full HD. Netreba neka velika filozofija za nvidiju da bi nadmašili ovu karticu.

Neznam šta bi ti od kartice za 1200kn kojoj je jako nabijena cijena i ima 128-bitnu sabirnicu?

Dali će te biti briga ako se nvidia povuče sa desktop tržišta pa ti ostane samo ATI koji će nabit cijenu kojoj će samo nebo biti granica.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
15 godina
neaktivan
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Hyperion kaže...


Dali će te biti briga ako se nvidia povuče sa desktop tržišta pa ti ostane samo ATI koji će nabit cijenu kojoj će samo nebo biti granica.

Nvidia raspolaže sa toliko love koliko ATI/AMD može samo sanjati. Samo se ti veseli dominaciji ATI/AMD-a več se sad vidi kako su brzo zaboravili na svoje korisnike, a ubrzo bi mogli radit kao Nvidia u doba 8xxx serije. Baš me zanima di su nestali svi ti silni omijeri preformansi/cijene.Možda kod Nvidie? Smijeh

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 21:44 (microman).
14 godina
odjavljen
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Hyperion kaže...

Neznam šta bi ti od kartice za 1200kn kojoj je jako nabijena cijena i ima 128-bitnu sabirnicu?

  Ja bi novi HD4850. 4850 je bio brzi od 3870, a 5770 bi trebao biti onda i brzi od 4870 i kostati 1200KN. Bas kao i 4850 u startu. Ocu rec, ovu seriju oba proizvodaca su podbacili po pitanju cjene i perfomansam. Ali totalno.

Hyperion kaže...
Dali će te biti briga ako se nvidia povuče sa desktop tržišta pa ti ostane samo ATI koji će nabit cijenu kojoj će samo nebo biti granica.

  To se neće dogoditi jer nvidia kupi pare na nekom drugom trzistu, gdje ATi nije ni do koljena. A Fermi je prolazan.

 

Mene nezanima što se nalazi ispod haube, kako je to napravljeno, ako ono meni radi i ako sam ja zadovoljan koliko dobivam za tu cjenu, to je kartica za mene.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
14 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Weky kaže...

 

Mene nezanima što se nalazi ispod haube, kako je to napravljeno, ako ono meni radi i ako sam ja zadovoljan koliko dobivam za tu cjenu, to je kartica za mene.

Ovoga je realno gledano sve manje, zato nam je u interesu da nijedan proizvođač ne odskoči previše.... zato me i raduje N-vidijin kambek.

16 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Weky kaže...

Inače, probao sam 5770, nije ostavila neki dojam, pogotovo je slaba kad se nakrca AA u modernim igrama, osjeti se padovi perfomansa itekako. Ja sam probao na 1680x1050, tako da još gore ide na Full HD. Netreba neka velika filozofija za nvidiju da bi nadmašili ovu karticu.

i po čemu zaključuješ da će nvidia imat nešto revolucionarnije po tom pitanju u tom cijenvnom rangu?

govoriš ko da će doć 5850 killer sa cijenom od ~1000kn.

u svoje "varijable" stavljaš previše "if petlji" i onda pokušavaš sebi natjerat vodu na mlin sa debelo nategnutim zaključkom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
odjavljen
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
nixass kaže...

i po čemu zaključuješ da će nvidia imat nešto revolucionarnije po tom pitanju u tom cijenvnom rangu?

govoriš ko da će doć 5850 killer sa cijenom od ~1000kn.

u svoje "varijable" stavljaš previše "if petlji" i onda pokušavaš sebi natjerat vodu na mlin sa debelo nategnutim zaključkom..

  Uh, kao prvo nisam rekao nigdje da ce doci nesto revolucjnorano. Rekao sam da ce vjerovatno doci kartica nešto vecih perfomansi i slicne cjene.

 

Ne, 5850 killer je vec tu (GTX 460 1GB).

 

 

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 22:27 (Weky).
14 godina
protjeran
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770

nVidija se pokušava izvući sa low-mid rangeom...

 

4670 je vladar entry level gameinga...

 

Mid drže 4850/250/5750 i eventualno "450"...

 

Mid-high 5830/460...

 

U high segmentu nVidia ima snagu ali ne i kvalitetu/pouzdanost...

 

Grafike od 100°C i ultra potrošnjom kao SLI/Crossfire/X2 kartice, to nije zdravo...

 

Uglavnom, politika kao i kod ATI/AMD-a ovih godina...

 

Daj bogatašima kolače, a siromašnima leba...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
13 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Weky kaže...
nixass kaže...

i po čemu zaključuješ da će nvidia imat nešto revolucionarnije po tom pitanju u tom cijenvnom rangu?

govoriš ko da će doć 5850 killer sa cijenom od ~1000kn.

u svoje "varijable" stavljaš previše "if petlji" i onda pokušavaš sebi natjerat vodu na mlin sa debelo nategnutim zaključkom..

  Uh, kao prvo nisam rekao nigdje da ce doci nesto revolucjnorano. Rekao sam da ce vjerovatno doci kartica nešto vecih perfomansi i slicne cjene.

 

Ne, 5850 killer je vec tu (GTX 460 1GB).

 

 

Eh moj Weky sačekaj ti 10. mjeseci vidit ćeš tada cjelu skupinu nvidia-killera iz ATI-a...

A pri tom ne mislim na 6xxx seriju nego na sadašnju 5xxx seriju jer će im cjena pasti

Sad molim lijepo zamisli HD5850 u cjenovnom rangu gtx 460 i dobiješ....TA-DA by by gtx 460

I recipročno tome sniženje hd5870 na oko 300$...

Eh onda se gtx470 i 480 slobodno mogu spakirat i put pod noge starači dom ;)

E da ATI ima hoće to tako uradit možeš se ti pozdravit za 4xx serijom iz nvdiie-

Primjer:

EDIT(racunato 45%)

HD5550 = $50~272kn~394kn
HD5670 = $75~410kn~594kn
HD5750 = $100~550kn~800kn

HD5770 = $120~652kn~944kn
HD5830 = $150~820kn~1189kn
HD5850 = $200~1100kn~1595kn(cjena verzije 1gb gtx 460)
HD5870 = $300~1650kn~2392kn(cjena gtx 40 je 3k kuna, a gtx 480 je4.5k)

Napomena:Ovo su čiste cjene bez onog dizanja od strane naših trgovaca!

Po mom proračunu naši trgovci dignu cjenu za nekih cik-cak 30~40%

Moja košta negdje oko 145$ (top cjena u inozemstvu)~800kn

A kupio je za 1.150kn

cik-cak 45%

CF HD5870 400kn skuplja od gtx480 a razlika?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 23:30 (pandza94).
16 godina
neaktivan
offline
GF106 protiv Radeona HD 5770

Weky je najveći nvidia fanboy na forumu, nevjerojatno da još imate volju raspravljat se sa njim... Penicilin za trolove je ignoriranje, tada im brzo dosadi lajanje na mjesec :)

 

Ontopic, kasno Marko na Kosovo stiže :))

clock2much
Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Cele303 kaže...

Weky je najveći nvidia fanboy

 

Ne znaš ti Apachea...

 

Jučer je zabrijao kako Starcraft ne može bez 460GTX raditi na 60+ FP/s-a...

 

I kao "to je zato što nVidija ima PissX"...

 

Mrzim takve gluposti i izmišljanja...

 

Starcraft 2 koristi Havok...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
odjavljen
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Cele303 kaže...

Weky je najveći nvidia fanboy na forumu, nevjerojatno da još imate volju raspravljat se sa njim... Penicilin za trolove je ignoriranje, tada im brzo dosadi lajanje na mjesec :)

 

Ontopic, kasno Marko na Kosovo stiže :))

  Aha, isto kao i ti AMD/ATi.

 

P.S Troll nisam, jer nikad kartona nisam vidio. Da sam troll bio bi dosad crni. A gle čuda, spadam medu najbolje korisnike na ovom forumu. Čak aktivnij i bolji korisnik od tebe. Pa ispada da si ti veći troll. :D

 

A osim toga što sam krivo rekao dosada? U čemu je problem? To što ATi lagano dobiva konkurenciju koja je brza? I odmah sam fanboy? LOL. Svašta. Ovdje se kolko vidim svi vade na neke gluposti poput površine čipa i cjene izrade. Ako je kartica brza, cjena jednaka ili manja, sve je onda jasno.

 

GTX 470 je jednako brza ili negdje brza od 5870. A 5870 je skuplji.

GTX 460 je dosta brza od 5830, a košta manje. I jako je blizu 600KN skupljoj HD5850.

GTS 450 ako bude brza od 5770, a slično koštala onda je i taj rang nvidijin. Jedino 5970 nema konkurencije.

Don Kihoty kaže...
Cele303 kaže...

Weky je najveći nvidia fanboy

 

Ne znaš ti Apachea...

 

Jučer je zabrijao kako Starcraft ne može bez 460GTX raditi na 60+ FP/s-a...

 

I kao "to je zato što nVidija ima PissX"...

 

Mrzim takve gluposti i izmišljanja...

 

Starcraft 2 koristi Havok...

  LOL, pa to je smješnija izjava od one tvoje da 2x GTX 480 trenutno nemoze nigdje na svjetu raditi ni napajatiSmijeh

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2010 9:19 (Weky).
15 godina
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
rustweaver kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...

 

ja se nebih iznenadio da cijena ide i ispod 1000 kn jer neće bit referentnog modela.

Kakve veze nedostatak referentnog modela ima sa cijenom?

Kako nebi imalo veze?

 

Postoji puno jeftiniji nereferentnih hladnjaka od referentnih i jeftinijih komponenti na pcb-u.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
GF106 protiv Radeona HD 5770

ja imam stariju karticu 3850 sa zalmanovim hladenjem i mogu ti rec da se dosta nvidija moze sakrit pred njom pa cak i novijih..novi cod je doslovce prozvakala i ispljunula Cool

 

ugl ati je ati i kad nvidia napokon izbaci svog konja za utrku ja garantiram da ce ati u roku mj dana izbacit novog konja na stereodima lol

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Weky kaže...
Cele303 kaže...

Weky je najveći nvidia fanboy na forumu, nevjerojatno da još imate volju raspravljat se sa njim... Penicilin za trolove je ignoriranje, tada im brzo dosadi lajanje na mjesec :)

 

Ontopic, kasno Marko na Kosovo stiže :))

  Aha, isto kao i ti AMD/ATi.

 

P.S Troll nisam, jer nikad kartona nisam vidio. Da sam troll bio bi dosad crni. A gle čuda, spadam medu najbolje korisnike na ovom forumu. Čak aktivnij i bolji korisnik od tebe. Pa ispada da si ti veći troll. :D

 

 

Kada narasteš ćeš znati prepoznati razliku između fanboya i propagande... Biti aktivan korisnik ne znači biti kvalitetan korisnik, to je samo pokazatelj da si spammer... Ti si forum contributor wannabe, ali problem je što nemaš vlastitog iskustva već si vrhunski googler, pogledaj za primjer micromana koji je probao sve nove nvidia grafičke pa je napisao jedan post u ovoj temi, ti ih imaš najviše u svakoj temi što ti može biti samo još jedan primjer da je bitan kvalitet, odnosno snaga napisanog od količine napisanog, pogotovo kad je to bez pokrića a često i krivo proguglano...

 

 

 

 

clock2much
14 godina
odjavljen
offline
RE: GF106 protiv Radeona HD 5770
Cele303 kaže..

 

 

Kada narastešćeš znati prepoznati razliku između fanboya i propagande... Biti aktivan korisnik ne znači biti kvalitetan korisnik, to je samo pokazatelj da si spammer... Ti si forum contributor wannabe, ali problem je što nemaš vlastitog iskustva već si vrhunski googler, pogledaj za primjer micromana koji je probao sve nove nvidia grafičke pa je napisao jedan post u ovoj temi, ti ih imaš najviše u svakoj temi što ti može biti samo još jedan primjer da je bitan kvalitet, odnosno snaga napisanog od količine napisanog, pogotovo kad je to bez pokrića a često i krivo proguglano...

 

 

 

 

  Neznam sta ti ovo znaci, al ajde.

 

Iskustvo imam. Od Voodoo 2 do Geforce 256, pa sve do današnjih kartica. Nemoraš mi ti objašnjavat nešto da shvatim. Koristio sam hrpu kartica, radim sa kompovima 10-ak godina aktivno. Kupim ono što mi odgovara. Nekupujem najbrze grafičke kartice jer nema potrebe za tim, kao i 99% ljudi na forumu.   Nevidim gdje sam nešto netočno rekao. I dalje stojim sve što sam rekao.

 

Tvoje optuzivanje za fanboyizam za neshvaćam. Zar je glupo reći da je GTX 460 best buy kartica? Što je tu krivo? Što je krivo u tome da sam ja rekao da će GTS 450 vjerovatno biti nešto brza od 5770? Odmah fanboy? Autmatski? Gdje sam rekao da ATi nije dobar?   Nigdje ne govorim da su ATi kartice loše, daleko su od toga, radi se o super karticama, ali jednostavno ponekad postoji bolja kartica u istom segmentu. I što je to toliko teško za shvatit?

 

Također puno sam puta u raznim temama raspravljao o potrošnji. Da, i dalje stojim i mogu reći da osoba koja daje 4000KN + za karticu moze i izdvojiti 800-ak KN za kvalitetno napajanje, i 20-ak kn mjesečno (pitanje je dali je uopce toliko puno, jer kartica vecinu vremena radi u idle taktovima gdje je potrosnja zanemariva, stoga je to gotovo nemoguce procjeniti koliki ce racun biti veci, ali evo oko prilike kazem) veći račun struje. I nevidim što je i tu u krivu?

Kartica će krepat zbog zagrijavanja? To spada u garanciju. Stoga nevidim problem.

 

Iduća relacija je vaša tvrdnja kako je ova arhitektura preskupa, prevelika, preteška za proizvodnju, kako nvidia gubi. Zar je to bitno pobogu? Ako jedna GTX 460 za 1500KN pruza super perfomanse, onda je to OK kartica za tu cijenu. Ako jedna kartica pruza perfomanse, bolje od konkurencije koja košta više ili isto,  mislim da me nije briga kako je ati ili nvidia došli do te brzine u kartici. Ako sam ja zadovoljan u pogledu perfomansi, kartica je OK.

Sama pametovanja o arhitekturi kartice su besmislena. Velika većina nas nezna kako izgleda proizvodnja jedne grafičke kartice, stoga te izjave i nedoradenoj arhitekturu ili zastarjeloj padaju u vodu. I isto još jedna stvar koja je nama krajnim kupcima nebitna.

 

Mislim da o ostalim segmentima nije potrebno raspravljati, cijene obaju proizvođača (ATi i nvidia) su trenutno preskupe, pogotovo kod nekih modela iz ATi-a (5850, 5870), a i nvidije (GTX 480, 465).

Da ti na kraju ponovim sve, nemoraš mi govorit o iskustvu, jer ga imam dovoljno da sam 100% siguran u svoje izjave, i zaista nevidim čemu ovo optuzivanje za neakvo trollanje i fanboy-izam. Neznam čemu to vodi. Vodimo ljepu raspravu na ovom forumu, a ne medusnobno da se vrjedamo. To je na razini 15-godišnjaka.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ]
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.8.2010 11:56 (Weky).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice