Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

poruka: 10
|
čitano: 3.066
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a".
15 godina
odjavljen
offline
Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

Legalne (i ilegalne) mogućnosti ove tehnologije su zanimljive. Podsjeća na Batmanov sustav koji koristi mobitele a ima sličnu namjenu {#}

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

sad cu pratit gdje mi se susjed krece po kuci {#}

Ava Karabatić - 'Ja i moj dečko svaki dan meditiramo, on meditira po pola sata, a ja sam malo lijena pa meditiram po 30 minuta'
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

Kada to poćme koristiti policija vojska itd. isti trenutak kreće i na crno tržište. Ovaj alat treba biti strogo kontroliran. Već nas dovoljno prate.

 

Arian RIčko
16 godina
neaktivan
offline
Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

Ovo su vlazni snovi svih ljubitelja zavjera.

 

Ameri ovo, Ameri ono .....

 

 

Nesto su slicno pokusali sa tipkovnicama gdje sve to nije bilo "zabavno" kao ovo. Svicarci su lovili promjenu u jacini magnetnog polja koje ima tipkovnica.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

Ja sam do sada kroz zid gledao uz pomoć prozora, a vidi ti sada ove tehnologije. {#}

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

A niste napisali da promatrana meta može biti locirana samo ako se kreće, ako miruje ništa od detekcije, zasad.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 23:58 (heged).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

posto na trzistu vec ima za nekih 4-10 soma kuna slicnih stvari ( ne sjecam se dal se odnosi na pojedini uredaj ili cijeli komplet, no mislim da se radi o pocetnom kompletu za 4 soma kuna), tipa Xandem,  i nisam nest impresioniran, vec je bilo i vrijeme, no stvaranje slike predmeta je dobar napredak, koji moze dati uvid u tip predmeta, pa se moze napraviti i neka selekcija na "prometnom" podrucju da se ne dizu false alarmi, a i koristenje standardnih WiFi signala, ce se lijepo odraziti na cijenu, nebi me cudilo da kinezi vec polako grintaju kak sklepati nesto slicno za saku dolara 

{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 1:52 (MaTek666).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

A što ako je wi fi zakljućan? Isto ima materijala koj možete koristiti za ovako nešto?

Arian RIčko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a
77ari kaže...

A što ako je wi fi zakljućan? Isto ima materijala koj možete koristiti za ovako nešto?

Ti nisi shvatio bit te tehnologije. Ništa se ne spaja na samu mrežu, analiziraju se valovi od mreže (2.4GHz i 5GHz valovi).

 

Zamisli to ovako - objekt pluta na vodi. Baciš 3 kamena oko objekta. Promatranjem valova nastalih bacanjem kamenja doznaješ lokaciju objekta jer se ti valovi mijenjaju kako dolaze u kontakt sa objektom.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje kroz zid uz pomoć WiFi-a

Skužio sam. Samo me zanjima koliko će se kontrolirati proizvodnja toga. Trebalo bi se to znati toćno koliko se proizvelo i kolikoih tko ima ovih uređaja.

Arian RIčko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice