Google ne voli AdBlock Fast

poruka: 33
|
čitano: 5.727
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google ne voli AdBlock Fast".
8 godina
odjavljen
offline
Google ne voli AdBlock Fast

Skines i instaliras mimo google playa....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Fašizam vrlih američkih demokrata... Kupili ste uređaj, da vaš je, ali ne i naš softver. Koji je inače glomazno smeće i naravno "besplatno je". I otvorenog koda, da,da...
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
3 5 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast

O cemu ti pricas? Sta te sprecava da instaliras bilo sta na androidu?I da besplatno je...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Danyel kaže...
Fašizam vrlih američkih demokrata... Kupili ste uređaj, da vaš je, ali ne i naš softver. Koji je inače glomazno smeće i naravno "besplatno je". I otvorenog koda, da,da...

Google ima pravo kontrolirati aplikacije na play storeu, pogotovo ako ta aplikacija oštečuje njihovo poslovanje.

Google tražilica je free, održavanje tražilice i baza podataka je skupo, dakle trebaju novac od reklama za održavanje. Ako nemaju novca ti nemaš tražilicu.

Koristi drugi mob, windowsphone, i iOS, ako ti ne paše android. Ili ne koristi mobitel.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Danyel kaže...
Fašizam vrlih američkih demokrata... Kupili ste uređaj, da vaš je, ali ne i naš softver. Koji je inače glomazno smeće i naravno "besplatno je". I otvorenog koda, da,da...

 

Ti nemoj koristit pa ces se postedit zivciranja, a nas na forumu ovakvih umobolnih upisa. 

15 godina
odjavljen
offline
Google ne voli AdBlock Fast

Do you remember time when reporter would find rule 4.4 and wrote it in article?

 

Pepperidge farm remembers

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Google ne voli AdBlock Fast

srećom pa nije Googleov playstore jedina "adresa" za nabavu aplikacija

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Ako je tebi normalno da ti je cijeli mobitel nafilan reklamama koje NE ŽELIŠ, meni nije. Oprosti što sam toliko "umobolan" i hvala na uvredi. Pokazao si što si i tko si.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Sorry, ali nitko nema pravo filati me reklamama koje ne želim. Neka oni postave reklame ali neka u duhu demokracije i civilizacijskih dosega ostave korisnicima mogućnost da ih ne moraju gledati. Pazi, ne radi se tu samo o tražilici već i o browserima i reklamama unutar njih te u nekim aplikacijama. A browseri NISU Googleovi, osim Chromea, i nije fer ni demokratski drugim browserima i kompanijama nametati kako će funkcionirati.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
odjavljen
offline
Google ne voli AdBlock Fast

E sad bi ti sve badava. 

Zato 99% aplikacija koje sadrže oglase imaju mogućnost da platiš neku simboličnu cijenu od dolar-dva pa ih ne moraš gledati. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast

Ova aplikacija ne blokira reklame u aplikacijama vec na web stranicama...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Danyel kaže...
Ako je tebi normalno da ti je cijeli mobitel nafilan reklamama koje NE ŽELIŠ, meni nije. Oprosti što sam toliko "umobolan" i hvala na uvredi. Pokazao si što si i tko si.

 

"Fašizam američkih demokrata" ili kak si vec napisao je umobolan upis koji više otkriva od samog stava za addblock, a ti teški mazohist ako idalje koristiš fašističke američke proizvode. Nikad necu shvatiti likove koji kenjkaju protiv nečega, ne sviđa im se, kmee kmee, a i dalje im daju svoj hard earned money. Tom logikom si valjda ne znam šta drugo nego lud i nema na čemu. Cuj ti pokreni svoj biznis pa daj besplatno, moze?

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 8:56 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Ne, ne razumiješ ništa ali i dalje vrijeđaš... bravo. Fašizam je u krajnjoj liniji prisiljavanje nekog da čini nešto što ne želi. Želimo li mi svi gledati reklame? Ne želimo. Možemo li ih isključiti na našim mobitelima? Možemo ali NE SMIJEMO, kaže Google! Stoga mi se gade i imam pravo to napisati.

Ps: u komunikaciji s odraslim ljudima počni koristiti hrvatski jezik a ne taj šatro engleski. Ne ispadaš pametniji. Dapače.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast

Nista nije besplatno. Slazem se da treba uvesti reda i izbaciti nasilne reklame tipa popup prozora i sl ali diskretne reklame an stranici ne a i ljudi koji stvaraju sadrzaj trebaju od nečeg živjeti. Daješ li ti ikome išta besplatno iz dana u dan?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Uvijek mora postojati mogućnost izbora, pogotovo ako želimo bolji svijet, slažeš li se?
Stvar je poprilično jednostavna- ako s tv-om imamo daljinski kojim možemo promijeniti kanal ako ne želimo gledati reklame, to se mora dozvoliti i u web preglednicima. Google neka sa svojim Chromeom radi što želi ali nije fer ni civilizirano drugima nametati što da čine sa svojim produktima. Google se ponaša monopolistički i fašistički i pravo da ti kažem, da sutra prestanu postojati, ni trepnuo ne bih.

Ima još hrpa tvrtki i more novih, dobrih ideja... Ako tvorci Googlea misle parazitirati na spam-reklamama, slobodno nek prestanu postojati.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast

Glupo ti je poredjenje sa tvom jer ni tv ti ne moze izbaciti reklame sa tv programa zar ne? I na netu mozes prebaciti an neku drugu stranicu zar ne. Imas izbor. Ili gledas stranice sa reklamam  ili ih ne gledas uopste. Kao da te neko tjera da ih gledas. Drugo je ako su to stranice vlade i sl koje su placenje parama poreskih obaveznika onda ok ali ti pricas o stranicama koje su napravile privaten osobe ili privatna preduzeca koja to rade radi profita. Njih poslovni model je reklame a korisnicima besplatan sadrzaj. Isto je sa igrama na mobu. Ne znam odakle ti ideja da tebi ili meni neko mora dati nešto za dzabe i to kako mi zelimo. Ne mora. Nisi mi odgovorio sta ti to dijelis okolo za dzabe a da si sam napravio? dijelis li ista ili da li bi dijelio? Ako ti smeta google nemoj koristiti njihove usluge. Jednostavno... Oni ne nude nista sto ne mozes naci na drugom mjestu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 12:50 (Torent).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Danyel kaže...
Uvijek mora postojati mogućnost izbora, pogotovo ako želimo bolji svijet, slažeš li se?
Stvar je poprilično jednostavna- ako s tv-om imamo daljinski kojim možemo promijeniti kanal ako ne želimo gledati reklame, to se mora dozvoliti i u web preglednicima. Google neka sa svojim Chromeom radi što želi ali nije fer ni civilizirano drugima nametati što da čine sa svojim produktima. Google se ponaša monopolistički i fašistički i pravo da ti kažem, da sutra prestanu postojati, ni trepnuo ne bih.

Ima još hrpa tvrtki i more novih, dobrih ideja... Ako tvorci Googlea misle parazitirati na spam-reklamama, slobodno nek prestanu postojati.

 Na tv ak ne želiš gledati reklame prebaciš na drugi kanal, s daljinskim! A na pc ako ne želiš gledati prebaciš s mišem na drugu tražilicu, na mobitelu s prstima. Isti ti je k.

Na tv kada prebaciš na drugi kanal imaš isto reklame, i tako možeš satima prebacivati s kanala na kanal. 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Danyel kaže...
Ne, ne razumiješ ništa ali i dalje vrijeđaš... bravo. Fašizam je u krajnjoj liniji prisiljavanje nekog da čini nešto što ne želi. Želimo li mi svi gledati reklame? Ne želimo. Možemo li ih isključiti na našim mobitelima? Možemo ali NE SMIJEMO, kaže Google! Stoga mi se gade i imam pravo to napisati.

Ps: u komunikaciji s odraslim ljudima počni koristiti hrvatski jezik a ne taj šatro engleski. Ne ispadaš pametniji. Dapače.

 

Ne kuzis ti. Internet ratnici koji se samo zale dok u isto vrijeme idalje koriste sve usluge i na taj način stavljaju novac u dzep onoga koji im se gadi su najveci mazohisti na ovom planetu ili su luđaci. Dakle imaš izbor, ne ide SS garda gugla po ulicama u pol noci i ne tjera ljude da koriste njihove usluge i proizvode. Ako ti se ne sviđa, kao što sam kazes, promijeni program. Pređi na neki drugi ekosustav ili napravi svoj u kojem ces ti odlucivati pravila. 

 

Što se tice komunikacije na forumima, i "koristi hrvatski jezik" sve sto cu reci je da me boli dupe za hr jezik i pravopis na internetskim forumima, apsolutno me boli briga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 14:09 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Ne znam znate li vi čitati ili se samo namjerno pravite blesavi? Nisam rekao da bih besplatno išta i to uopće nije tema rasprave ni ove teme! Članak je o fašističkoj Googleovoj zabrani za aplikaciju koja blokira reklame UNUTAR SAMSUNGOVOG preglednika!! Halooo?? Na to sam se referirao. Fašistički presedan koji se olako prihvaća.


I ne, drugi kolega, ne možeš samo prebaciti stranicu na Androidu i zaustaviti reklamu kao na tv-u. Na drugoj stranici iskočit će ti druga reklama.
Plus što su u zadnje vrijeme krenuli i sa ovim zvučnim, pa kad se najmanje nadaš zatrešti, a od toga bi nekoga doslovno mogao strefiti srčani. Nisu stvari baš tako jednostavne.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast

A sta te konkretno sprecava da ga instaliras ovog momenta i postedis i sebe i nas muka ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Danyel kaže...
Ne znam znate li vi čitati ili se samo namjerno pravite blesavi? Nisam rekao da bih besplatno išta i to uopće nije tema rasprave ni ove teme! Članak je o fašističkoj Googleovoj zabrani za aplikaciju koja blokira reklame UNUTAR SAMSUNGOVOG preglednika!! Halooo?? Na to sam se referirao. Fašistički presedan koji se olako prihvaća.


I ne, drugi kolega, ne možeš samo prebaciti stranicu na Androidu i zaustaviti reklamu kao na tv-u. Na drugoj stranici iskočit će ti druga reklama.
Plus što su u zadnje vrijeme krenuli i sa ovim zvučnim, pa kad se najmanje nadaš zatrešti, a od toga bi nekoga doslovno mogao strefiti srčani. Nisu stvari baš tako jednostavne.

 Koliko sam ja skužio google-u smeta kada blokiraš reklamu npr na yt, ili google tražilici. Koristi li taj samsungov preglednik google?

Jer u tom trenutku ti smanjuješ njima profit.

A što se tiče zvučnih reklama mene je to puno puta scimalo, samo odjednom čujem glasove a znam da ja nisam ništa pustio to baš i nije tako ugodno.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Google je izbacio dodatak sa play store ali mozes ga instalirati sam i nastaviti koristiti. Google te ne sprečava u tome. ..
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast

Da, te "push" zvučne reklame su jako opasne, pogotovo za starije ljude.

A Google se buni za instalaciju BILO KAKVOG softvera za blokadu oglasa i reklama i to na pretraživačima drugih proizvođača koji nisu usko vezani s Googleom, u tome je problem.

Neka oni rade što hoće u svojoj domeni ali naređivati cijelom svijetu i nametati svoje zakone... Mnogi od nas ne žele reklame, nikada nismo niti ćemo išta kupiti što oni oglašavaju putem svojih reklama tako da je maltretiranje s reklamama i još zabranjivanje da ih se makne s NAŠIH uređaja čisti fašizam.

 

Torent@ Prijatelju, komentiram članak koji govori o Googleu koji zabranjuje instalaciju Adblock softvera, ne o tome što ja mogu privatno (na crno) napraviti ili ne. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 1:07 (Danyel).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Danyel kaže...

...

 

Torent@ Prijatelju, komentiram članak koji govori o Googleu koji zabranjuje instalaciju Adblock softvera, ne o tome što ja mogu privatno (na crno) napraviti ili ne. 

 U tome je poenta. Google NE ZABRANJUJE INSTALACIJU AdBlock software-a vec DISTRIBUCIJU PUTEM GOOGLE PLAY-a a to je ogromna razlika....A velika prrednost androida i jeste u tome sto nista ne moras pa te google ne sprecava da INSTALIRAS bilo sta mimo google play-a....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Ne lupaj ako ne znaš o čemu govoriš! Govorimo o Androidu i izbacivanju te adblock aplikacije iz G. trgovine. 99% korisnika mobitela neće znati ni da postoji ta aplikacija ako nije u službenoj ponudi, a za instalaciju drugih, ozbiljnijih adblock trebaš rootati mobitel. A to NIJE DOZVOLJENO. Odnosno, možeš ga rutati ali gubiš garanciju.
Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast

Prvo malo kulture u komunikaciji a drugo sta sam ja to konkretno pogresno rekao? Ti si rekao da google brani inatalaciju sto apsolutno nije tacno. Ti lupas gluposti. Ako neko nesto ne zna ne znaci da je to cinjenica. Ako naspes benzin u dizelasa ko ti je kriv sto ti nisi znao? Akozelis nesto koristiti obrazuj se. Cinjenica je da ti google nista ne brani kao korisniku. Cinjenica je da mozes na svoj telefon instalirati bukvalno bilo sta iz bilo kojeg izvora. Cinjenica je da je google play vlasnistvo google-a i da moze zabraniti ili odobriti sta mu se sprdne bez obzira na tvoju kuknjavu. Google brani svoj poslovni model i ne vidim u cemu je tvoj problem? Ti stalno pretpostavljas da je neko nesto DUZAN tebi dati besplatno. Nije. Uvijek imas slobodu napraviti svoj addon za blokiranje reklama i instalirati ga na svoj mob. I google nece apsolutno nista preduzeti protiv toga. Stalno govoris netacne tvrdnje i kukas kako ti neko nesto brani. I EOD sto se mene tice jer se ponasas ko deriste kad mu oduzmu igracku... Odrasti....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Torent kaže...

Prvo malo kulture u komunikaciji a drugo sta sam ja to konkretno pogresno rekao? Ti si rekao da google brani inatalaciju sto apsolutno nije tacno. Ti lupas gluposti. Ako neko nesto ne zna ne znaci da je to cinjenica. Ako naspes benzin u dizelasa ko ti je kriv sto ti nisi znao? Akozelis nesto koristiti obrazuj se. Cinjenica je da ti google nista ne brani kao korisniku. Cinjenica je da mozes na svoj telefon instalirati bukvalno bilo sta iz bilo kojeg izvora. Cinjenica je da je google play vlasnistvo google-a i da moze zabraniti ili odobriti sta mu se sprdne bez obzira na tvoju kuknjavu. Google brani svoj poslovni model i ne vidim u cemu je tvoj problem? Ti stalno pretpostavljas da je neko nesto DUZAN tebi dati besplatno. Nije. Uvijek imas slobodu napraviti svoj addon za blokiranje reklama i instalirati ga na svoj mob. I google nece apsolutno nista preduzeti protiv toga. Stalno govoris netacne tvrdnje i kukas kako ti neko nesto brani. I EOD sto se mene tice jer se ponasas ko deriste kad mu oduzmu igracku... Odrasti....

 

 

1. Već sam nekoliko puta napisao da ne tražim ništa besplatno, niti mislim da je netko dužan meni išta dati besplatno. Zašto i dalje tupiš/lupetaš o tome?

2. Možda sam se krivo izrazio - ne, Google ne "brani" ali se BUNI (to sam i napisao u prethodnom postu, provjeri), i stalno miče s Google Playa takve aplikacije. Njihovo pravo, a moje je da im j... mater zbog toga.

3. Rekoh, možeš instalirati. Ali 99% korisnika ne zna kako (ja ne spadam u te) a za pravu stvar moraš rutati mobitel, čime gubiš garanciju.

4. Meni smetaju reklame koje me lupaju u oči i uši, reklame koje iskaču sa svih živih portala i često ih je nemoguće isključiti (jer su loše napravljene i jer nisu prilagođene rezoluciji ili dijagonali mobitela, itd.) bez izlaska sa stranice. Protiv maltretiranja sam, apsolutno! Tebi to liči na kukanje? Varaš se. Ne kukam, dapače. Ja im samo ufino j... mater fašističku.

 

Čitaj malo s razumijevanjem, prije nego počneš ovako lupetati. Čitaj što i zašto pišem. Pa makar i "netačno" (je li tebi tako teško napisati netočno?).

Ovaj članak je o tome kako Google zabranjuje prodaju aplikacija u svojoj trgovini za blokiranje oglasa u Samsungovom pregledniku.

I većina ljudi, prosječni korisnici, zbog toga će i dalje trpjeti reklame koje ih ne zanimaju i definitivno svakodnevno ometaju.

A mene to živcira jer to vodi monopolu, diktaturi i u konačnici fašizmu.

Stoga ću se dok sam živ svim silama boriti protiv takvih neljudskih pojava i ispiranja mozga; za početak pisanjem po forumima. Imaš nešto protiv?

 

 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
odjavljen
offline
Google ne voli AdBlock Fast

Čisto da nešto razjasnimo, malo offtopic, rootanjem se ne gubi garancija. Dva moja rootana uređaja su otišla na garanciju u Agram i jedino što su napravili je to da su vratili maknuli root i vratili na stock ROM. 

Druga stvar je što solidna većina korisnika ne želi/boji se općenito "prčkati" po svojem skupocjenom flagship mobitelu.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google ne voli AdBlock Fast
Deawood kaže...

Čisto da nešto razjasnimo, malo offtopic, rootanjem se ne gubi garancija. Dva moja rootana uređaja su otišla na garanciju u Agram i jedino što su napravili je to da su vratili maknuli root i vratili na stock ROM. 

Druga stvar je što solidna većina korisnika ne želi/boji se općenito "prčkati" po svojem skupocjenom flagship mobitelu.

 

Čisto da razjasnimo: rootanjem se gubi garancija. 

 

No naši serviseri znaju biti fleksibilni, ali ako ćeš gledati striktno propise - gubiš garanciju. I događa se to ljudima, znam dosta slučajeva gdje su odbijeni baš zbog rutanja. Pogotovo vani.

 

A ima zeznutih instalacija (recimo neki htc-ovi) gdje zaista možeš "zbrickati" mobitel, pa se sad ti igraj, pogotovo ako si ga skupo platio...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 3:54 (Danyel).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice