Google ugasio Blocked Sites

poruka: 6
|
čitano: 2.737
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google ugasio Blocked Sites".
15 godina
neaktivan
offline
Google ugasio Blocked Sites

I za Operu postoji sličan dodatak kao što je Chrome Personal Blocklist:

Google search results blocker 

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Google ugasio Blocked Sites

jel je moguće kako po defaultu izbaciti iz rezulatata određene pojmove pa da nemoram svaki put pisati "-pojam" za svaki pojam.

konkretno je primjer kad tražim nezavisne recenzije nekog filma pa mi google po defaultu redovito kao boldani pojam stavi "torrent" iako niti pod razno ne želim rezultate koji sadrže torrente

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google ugasio Blocked Sites
Ges kaže...

jel je moguće kako po defaultu izbaciti iz rezulatata određene pojmove pa da nemoram svaki put pisati "-pojam" za svaki pojam.

konkretno je primjer kad tražim nezavisne recenzije nekog filma pa mi google po defaultu redovito kao boldani pojam stavi "torrent" iako niti pod razno ne želim rezultate koji sadrže torrente

traženi pojam -torrent

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
16 godina
neaktivan
offline
Google ugasio Blocked Sites

A mozda su to namjerno izbacili da:
1. RIAA, ZAMP za inat da korisnici lakse dodju do sadrzaja
2. RIAA, ZAMPu u korist kako bi sto vise mogli kaznjavat

 

Definitivno nesto Google smjera jer su mi poceli dolazit mailovi da predjem na mail pro (placeni mail). Prije si mogao otvorit besplatni corporate mail, a sada prvo trial pa tek onda prebacivanje na besplatni. Corp mail imam od prvog dana i sve ove godine nista i sada par mailova u par mjeseci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 10:14 (Drazen).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google ugasio Blocked Sites

Trend googla se nastavlja

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google ugasio Blocked Sites
Drazen kaže...

A mozda su to namjerno izbacili da:
1. RIAA, ZAMP za inat da korisnici lakse dodju do sadrzaja
2. RIAA, ZAMPu u korist kako bi sto vise mogli kaznjavat

 

Definitivno nesto Google smjera jer su mi poceli dolazit mailovi da predjem na mail pro (placeni mail). Prije si mogao otvorit besplatni corporate mail, a sada prvo trial pa tek onda prebacivanje na besplatni. Corp mail imam od prvog dana i sve ove godine nista i sada par mailova u par mjeseci.

 

Dosao je trenutak da naplate ovo sto su do sada besplatno davali.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice