Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook

poruka: 7
|
čitano: 2.215
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook".
16 godina
offline
Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook

Ovo je teško sranje. Pa po tom je google baš bio prepoznatljiv... Jednostavno, nenametljivo i funkcionalno sučelje...

 

Yahoo je imao tražilicu s puno vijesti i reklama, i to mi je nešto najgore... Šteta što odustaju od onog zbog čega su prepoznati i zbog čega i jesu tu gdje jesu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 13:32 (lllnuclearlll).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook
vjerujem da će se moći uključiti/isključiti. ne treba odmah paniciti
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook

Google je tu gdje je sa tražilicom jer njihova tražilica ima najbolje rezultate. Ne sjećam se da sam ikada bio oduševljen rezultatima Binga ili Yahooa.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook
Lion King kaže...

Google je tu gdje je sa tražilicom jer njihova tražilica ima najbolje rezultate. Ne sjećam se da sam ikada bio oduševljen rezultatima Binga ili Yahooa.

potpuno isto iskustvo i kod mene

16 godina
offline
Re: Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook
Lion King kaže...

Google je tu gdje je sa tražilicom jer njihova tražilica ima najbolje rezultate. Ne sjećam se da sam ikada bio oduševljen rezultatima Binga ili Yahooa.

 Uz to, kod Googlea me uvijek oduševljavala jednostavnost korištenja, čista sučelja, jednostavne i direktne opcije... No polako počinju komplicirati tamo gdje ne treba i to mi se uopće ne sviđa (tipa uvođenje 4-5 različitih IM aplikacija pored Hangoutsa)... No tko sam ja da im govorim što i kako da rade.

8 godina
offline
Re: Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook
Je, tu su baš šarali i zabijali...
Fora je vjerojatno u tome što Google ubrzano razvija AI neuronske mreže ogromnih kapaciteta, pa to želi što prije kapitalizirati (amortizirati uloženo). News I sl. prilagođeno useru je domena gdje to AI valjda radi bolje od usera samih.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google uvodi News Feed po uzoru na Facebook
Preporucam trazilicu
https://www.ixquick.com/

Koristi google rezultate, koje kombinira sa jos nekoliko trazilica,a sve to uz anonimnost.

Isprobajte i recite sto mislite, ja sam zadovoljan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice