HG Spot - 50% za vikend

poruka: 79
|
čitano: 21.671
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HG Spot - 50% za vikend".
16 godina
offline
HG Spot - 50% za vikend

kaj s garancijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

đabe im sniženje kad im je ponuda u banani... nema jedne komponente raspoloživo koje me zanima da bi išao kupiti.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend
malo zaigrano dijete kaže...

đabe im sniženje kad im je ponuda u banani... nema jedne komponente raspoloživo koje me zanima da bi išao kupiti.

ja bi mogao neko napajanje piknut za staru kantu (napajanja stara oko 7 godina, imat ih kao backup)..

onda neke kontrolere i par diskova :)

a mogo bi i monitor zamijeniti nekim jeftinim lcd-om (bolji taj lcd od ovoga kaj imam).. jer ovo je stvarno predobra cijena

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2009 12:58 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

kad sam vidio ovaj naslov nizmjerna sreća jer baš sam nešt uštedio za komp, ali kad sam vidio ponudu poslao sam ih u....

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

ak bude nešto u ponudi mogo bi si uzet...al teško da ću nešto naći.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HG Spot - 50% za vikend

bolje dasu razdjelili besplatno,ali vjerovatno ni tada nebi navratio do njih

(kome to zastarjelo smece uopce treba)

trebalisu sve donirati ili odnjeti do najblize kante za smece

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

oće ikad bit 75% popusta da uzmem dosta stvari za 100-200kn :)

neki mišek uz ovaj sad, usb i ostale sitnice.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend

Očajna ponuda, a ono malo šta ima i šta bi čovjek mogo uzet iako mu netreba nema u ponudi u ZU i ZŠ

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2009 13:39 (toxic).
14 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Uh mogao bi si uzet Marantzov cd player u pola cijene. Zelim Harman Kardon inace, ali pola cijene je pola cijene. :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Jučer bio tamo - prodaju GF 6600 GT za 289 kn... strašno

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
HG Spot - 50% za vikend

taman bi mogao pogledat za neke slušalice i neki glupi miš.... nikad ne znaš na što ću naletit, ali isplati se malo prošetat sada kada im gori Bogataš

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Dajte mi pls preporučite neku matičnu iz HGspota, ako je moguće da je ima na Zagreb Utrinama, za s775 (DDR2, PCI-E x16 - najvažnije, bilo bi dobro 2 al nije nužno, zvuk, Sata, IDE) relativno jeftino (unutar 300- 500 kn)

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HG Spot - 50% za vikend

Ja sam bio u Skorpikovoj, sto se tice skuplje robe, u ponudi su samo izlozbeni primjerci, sve sto valja uzeli su sami zaposlenici (vidio sam na par mjesta, rezervirano racunovodstvo, prodaja).

Predlazem da definitivno prvo nazovete, jer ja sam htio kupiti telku za 7,700 ostalo je dva komada ali je jedan rezerviran (onaj zapakirani :)

 

Od bijele tehnike imaju par pegli, multipraktika i muskih brijacih aparata, ostalo manje vise po jedan komad

Komponente za racunala necu ni opisivati jer su ostali forumasi sve tocno napisali

Nema usb stickova, nema hmdi kabela, ima nesto memorijskih kartica

 

Popust je samo i iskljucivo za cash (za placanje maestro karticom nema popusta, za kreditne također)

 

 

 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Bio sam maloprije u HG Spotu u Utrinama. Dosta je velika gužva, ljudi nose prepune naramke stvari. Tijekom petnaestak minuta, koliko sam čekao na blagajni, računi su bili u prosjeku 2000 kuna.

Police su već poprilično ispražnjene. Ima nešto kablova, starijih grafičkih i matičnih ploča, nekoliko kućišta i puno volana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2009 16:09 (klimama).
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Evo ja ubo logitech mx3200 cordless mis i tipkovnicu, 340kn, predobro Cool

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Bratić mi je mislio kupovat novi komp: evo prilike!

 

http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=153212

 

Šta mislite o ovome?

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Mislio ubost neki jeftinjaka televizor. Došao u 14 sati tamo. Ostalo samo još par skupljih primjeraka. Razgrabilo se ko vruće kifle.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
HG Spot - 50% za vikend

Ja kupio 9600gt za 300 kn i to je to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

kaj mislite jel mi bolje uzet negdje podlogu razer goliathus ili trust gm 4800 ovdje upola cijene?

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Ja sam mislio da je vikend subota i nedjelja...koja fora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - 50% za vikend

Ja bio prije koji sat .. kupio DDR3 i prosao jako dobro ali kupio sam i ventilator kojemu je vec netko maznuo regulator a ja to vidio tek dok sam dosao doma ..ali mislim ima totalnih nebuloza pa koji normalan čovjek ide kupiti televizor koji tamo gori 24 sata pa njemu je vijek trajanja već troduplo smanjen ... inače moglo se nači dobrih prijemjera komponenti!!

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend
djdomi kaže...

kaj mislite jel mi bolje uzet negdje podlogu razer goliathus ili trust gm 4800 ovdje upola cijene?

ajd pošalji link za podloge. nemogu nac

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
15 godina
offline
HG Spot - 50% za vikend

Bilo bi dobro da se ovo sve ne odnosi samo na Zagreb. mi ostali možemo "plakati" Mršti se

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend
cuspajz kaže...
djdomi kaže...

kaj mislite jel mi bolje uzet negdje podlogu razer goliathus ili trust gm 4800 ovdje upola cijene?

ajd pošalji link za podloge. nemogu nac

http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_artikl=101.800.092

Čekamo...10.11.09.
14 godina
offline
HG Spot - 50% za vikend

Da li se može preko webshopa ubost zajedno s 50% popusta ili to vrijedi samo za osobni dolazak u trgovinu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend
RoyalBlood kaže...

Bratić mi je mislio kupovat novi komp: evo prilike!

 

http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=153212

 

Šta mislite o ovome?

Pa ako ce ga dobiti za 2000kn (50% popusta) sasvim pristojna kupnja

15 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend
MatkoBB kaže...

Da li se može preko webshopa ubost zajedno s 50% popusta ili to vrijedi samo za osobni dolazak u trgovinu?

Isto pitanje.

 

Malo sam bio neaktivan u zadnje vrijeme, ali što se to događa sa hgspotom i vemilom u mom gradu oba dućana zatvorena, a na internetu 90% stvari nedostupno.

Dali zatvaraju ili što?

Ne ostavljaj ništa nedovr <a href="http://najboljadijeta.blogspot.com">Dijeta</a>
15 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend

a sta cete kupiti kad vise nista nema ?!  Smijeh

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend
Comfort kaže...

a sta cete kupiti kad vise nista nema ?!  Smijeh

1 cd sa 50% popusta! Smijeh

i onda će mi ljudi reć da sam loše prošo...

Čekamo...10.11.09.
15 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - 50% za vikend

baš me zanima gdje sad PR HGspot-a da ovo komentira!

magog
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice