HGspot opet radi

poruka: 88
|
čitano: 12.410
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HGspot opet radi".
13 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

Da vidimo kolko ćete izdržati. {#}

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot opet radi

Oćel tko da nabacimo okladu koliko će dugo ovaj put izdržat {#}

 

Mislim da su oni odavno izgubili rat, a sad vode neke uzaludne bitke, ali možda se i varam. Vrijeme će pokazati...

 
5 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

Dajem im dva mjeseca :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
HGspot opet radi

sretno! (opet)

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 17:24 (igy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot opet radi

Glupo je pričat takve stvari, treba vidjet kaj nude i kakve su cijene. Ja bum sa zadovoljstvom sutra prošetal do tam da vidim kaj se zbiva i kaj su promjenili.

FOR THE HORDE
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

Šta je reć pa nisu napravili redizajn?

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

Opet sve isto kao i zadnji put: najava potpuno novih web stranica (iako je možda sav ili dio funkcionalnosti starih iskoristiv i samo treba staviti ne-iritirajući design); svaštarenje koje nema veze sa core djelatnošću (edukacije, niz novih usluga?); vjeran i sposoban tim koji je i doveo do ovakvog stanja... {#}

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
HGspot opet radi

Odluka o novoj web-stranici ulijeva nadu da su neke greške ipak prepoznate. Još da cjenike s novih stranica uvrste na nabava.net i povjerovat ću im da su spremni za neki novi pristup tržištu.

BOINC Combined Statistics for Croatia http://goo.gl/DiiXr
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
HGspot opet radi

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

x
Moj PC  
12 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot opet radi
zzz kaže...

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

Zbog toga trebaju agresivno niske cijene inače će prije u stečaj nego šta novu stranicu naprave.

Nažalost. Nekad je i HGSpot bio okey i bilo mi je skoro pa svejedno uzimao u Ve-mila, HGspota, Linksa..

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 17:35 (Penryn).
13 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

Usput di je Ana? {#}

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot opet radi
zzz kaže...

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

 pa ne daje ti hgspot garanciju nego najčešće uvoznik

Monopol kaže...

Usput di je Ana? {#}

 

kod mene normalno radi.....
13 godina
offline
HGspot opet radi

Mene zanima gdje je Asus asortiman? Netragom je nestao, matične grafičke.. itd..   Gledajući njihovu web stranicu i cjenik, nema masu stvari koje su bile prije zatvaranja. Prije zatvaranja sam u Utrinama ubo sandy bridge proc i matičnu po fantastičnim cijenama. Jeftinije sam prošao od najjeftinijih današnjih cijena tih komponenti po nabava.net.

Oni će opstat jedino ako će i dalje nastaviti sa takvim ili sličnim cijenama. Ja sam se vratio kupovanju kod njih netom prije zatvaranja, vratili su se i drugi, upravo zbog cijena. Šteta kaj je sad opet sve poljuljano i opet nemaju masu artikala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HGspot opet radi
Monopol kaže...

Usput di je Ana? {#}

Možda dođe neka druga ovdje

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
13 godina
offline
Re: HGspot opet radi
zzz kaže...

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

 

Ne kužim po čemu je to rizik? Garancija tj. jamstvo je ionako svugdje od dobavljača, distributera ili zastupnika. Dakle msan, microline itd..  kao što i piše na onoj naljepnici sa garancijom. Ak kojim slučajem hgspot ili bilo tko drugi propadne jednostavno komponentu(u slučaju kvara u jamstvenom roku) nosiš izravno msanu ili microlineu ili kome god već. Nikakav problem.

12 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

he, hg-spot......... dobra je ona da vrate stare kupce, da su bar pola onoga što su nekada bili po uslugi ja bi prvi otišao kod njih. Pa nisu ih badave nazvali hg-šrot

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HGspot opet radi
t00mob kaže...
zzz kaže...

Sad je kod njih veliki rizik kupovati.Kupiš nešto,i to se pokvari,a oni u muđuvremenu propadnu.

 

Ne kužim po čemu je to rizik? Garancija tj. jamstvo je ionako svugdje od dobavljača, distributera ili zastupnika. Dakle msan, microline itd..  kao što i piše na onoj naljepnici sa garancijom. Ak kojim slučajem hgspot ili bilo tko drugi propadne jednostavno komponentu(u slučaju kvara u jamstvenom roku) nosiš izravno msanu ili microlineu ili kome god već. Nikakav problem.

Ne živimo svi u Zagrebu.

x
13 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot opet radi
zzz kaže...
Ne živimo svi u Zagrebu.

 Kakve veze ima? Pa neće ti drugi dan sve riknut.

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
16 godina
offline
Re: HGspot opet radi
Samo nek oni citaju ovaj forum i pocet ce zaradjivat ak se promjene. Kakva bijela tehnika i Apple.
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
15 godina
offline
Re: HGspot opet radi
Monopol kaže...
zzz kaže...
Ne živimo svi u Zagrebu.

 Kakve veze ima? Pa neće ti drugi dan sve riknut.

Imao sam loše iskustvo sa ve-mil-om.

x
15 godina
offline
HGspot opet radi

OVo je lakrdija bolje da promjene ime jel su kod mene na crnoj listi

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: HGspot opet radi
Horned Reaer kaže...

OVo je lakrdija bolje da promjene ime jel su kod mene na crnoj listi

 

je se meni za promjenu imena.... imam vga ati koja nevalja.... a kupljena kod njih..... sad me zanima da ju reklamiram..... a za njih mi se živo j.....

13 godina
offline
HGspot opet radi

Super mi je vijest na njihovoj stranici: "Totalna ludnica u Utrinama" a ispod slika s ukupno 4 osobe na blagajni, 5 ak uključiš prodavača, i praznim dućanom u pozadini XD

 

http://www.hgspot.hr/totalna-ludnica-u-utrinama

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: HGspot opet radi
Monopol kaže...

Usput di je Ana? {#}

Ana je na svom, istom, radnom mjestu, ako te baš zanima - ona nas i dalje informira o aktualnim događanjima u HGspotu.

...
13 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

lijepo je vidit onako niske cijene i onda skontas da je to u utrinama i da je za nas cijena 100+kn veca -.-

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi
Glavno da je Ana super, idem sutra do HG- a nadam se da ću nešto kupiti ( ako imaju kaj hahaha ) !
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
HGspot opet radi

Možda kupim kod njih LCD do 5000kn treba mi nešto za moju sobu{#}

Živjeti za BUG i umrijeti za BUG
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

Hvala Bogu dozvali su se pameti,  i web će promijeniti.

Cemetary gates
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot opet radi

Cijene im nisu normalne. baš sam uspoređivao nedavno cijene HG spota i Protisa. Razlika i po nekoliko stotina kuna.

 

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot opet radi
thedream kaže...

Hvala Bogu dozvali su se pameti,  i web će promijeniti.

Šta, sinko nekog od direktora vjerovnika treba zaradit neku paru za ponovno prekuhavanje prekuhanog?{#}

Early adopter
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice