Hotfile prestao s radom

poruka: 54
|
čitano: 5.550
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hotfile prestao s radom".
13 godina
neaktivan
offline
Hotfile prestao s radom

Svim sličnim servisima treba konačno stati na kraj.

 
2 59 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom

a ti si onda nećeš moći priuštiti puno toga ...

12 godina
odjavljen
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Memphis kaže...

a ti si onda nećeš moći priuštiti puno toga ...

kaj to tocno ?

11 godina
offline
Hotfile prestao s radom

Da, super je alternativa ići u Cinestar. 50 kuna skoro za film, i još dobiješ 15 minuta reklama prije početka predstave. 

Moj PC  
15 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
KRISTIJANJE kaže...

Da, super je alternativa ići u Cinestar. 50 kuna skoro za film, i još dobiješ 15 minuta reklama prije početka predstave. 

zato lijepo ne ideš u cinestar nego tamo di je karta jeftinija, i to poprilično.. i praktički nema reklama..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 15:15 (nixass).
12 godina
neaktivan
offline
Hotfile prestao s radom

a koje su vam onda alternative za download serija? kako me uvijek razvesele poštenjačine koje nikad ništa piratskog nisu skinuli

let's put a smile on that face
Moj PC  
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
whysoserious kaže...

a koje su vam onda alternative za download serija? kako me uvijek razvesele poštenjačine koje nikad ništa piratskog nisu skinuli

Televizija?

Swedish latin super funk.
13 godina
neaktivan
offline
Hotfile prestao s radom

Alternativa je potražiti distribucijski kanal video on demand usluga.

Alternativa je također platiti kvalitetne IPTV kanale kao što su HBO Adria i Cinestar TV.

Treća alternativa je naručiti box set na mediju koji se izda odmah po završetku sezone.

 
2 28 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
sirka666 kaže...
whysoserious kaže...

a koje su vam onda alternative za download serija? kako me uvijek razvesele poštenjačine koje nikad ništa piratskog nisu skinuli

Televizija?

na tv-u se ne prikazuje velika većina toga..

a ako se i prikazuje, onda si osuđen na plaćanje provideru kableske/iptv + neki pošteni paket (npr HBO) al ni to nije rješenje jer puno serija (recimo starih) nemaš di za gledat a kamoli legalno nabaviti..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
whysoserious kaže...

a koje su vam onda alternative za download serija? kako me uvijek razvesele poštenjačine koje nikad ništa piratskog nisu skinuli

Ne gledas serije?

 

Nije da ce ti se zivot uvelike promjenit, samo ces morat naci neki novi hobi :)

 

14 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Sinatra kaže...

Alternativa je potražiti distribucijski kanal video on demand usluga.

Alternativa je također platiti kvalitetne IPTV kanale kao što su HBO Adria i Cinestar TV.

Treća alternativa je naručiti box set na mediju koji se izda odmah po završetku sezone.

ta tvoja alternativa porilično košta ... pa objasni svojem pristaši što si neće moći priuštiti ...

14 godina
offline
Hotfile prestao s radom

Složio bi se sa tom izjavom kada se nebi kosila sa jednom činjenicom , a to je da je u masu gradova di je Cinestar otvorio svoje dvorane, one manja skupa i manje opremljena kina su propala i to jako brzo. Razlika u kvaliteti slike i zvuka nije bila tolika da bi mi opravdalo razliku u cijeni, a ta stara kina su imala svoj neki šarm di bi ekipa čoporativno išla gledat neki blockbuster i družit se na zidiću ispred kina dok ne krene ulazak, toga sad više nema. Dodjem na pult nakon pol sata jer je uvijek guzva, klikneš na ekran koje mjesto želiš ako već nije popunjeno, a da bi dobio neko poludobro mjesto moras doc dosta prije početka filma ili rezevirat se unaprijed. Tog prije nije bilo, dodje jedan od nas kupi karte za sve kod tete na šalteru i dogovori neka bolja mjesta.

 

Sad je zao mi je niste se rezervirali na vrijeme... preko našeg T-com mobile partnera.

 

Naravno propali su i oni mali trgovci koji su prodavali grickalice i sokiće u sklopu kina, zamijenili ih klinci u mcdonalds kapicama, koji sluze preskupe preslane kokice i sok, i hrpu gluposti koje nitko ne jede, nachos, tacos štogod. Naravno uvijek ga boli briga kakvu uslugu pruža ili da li to što je ispekao i posolio uopće jestivo. Glavno pitanje je hoćeš li običnu ili supersize.

 

Recimo u Rijeci bila su 2 kina gdje su se uvijek gledali filmovi Teatro Fenice i Croatia, jednog su zatvorili, drugo su pretvorili u neko kvazi art kino koje debelu većinu građana ne zanima, ostaje samo Cinestar u Tower Centru sa ultra skupim kartama i kokicama. Puna hrpa dvorana, pola ih sad zjapi prazno. Bilo je fora ić u početku radi udobnih stolica, poslje svi kuze da je i staro kino bilo više nego dobro, imalo nekih svojih čari i nisu bila toliko prokleto skupa.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
14 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Sinatra kaže...

Alternativa je potražiti distribucijski kanal video on demand usluga.

Alternativa je također platiti kvalitetne IPTV kanale kao što su HBO Adria i Cinestar TV.

Treća alternativa je naručiti box set na mediju koji se izda odmah po završetku sezone.

 

Skup sport za prosječnog građanina RH sa prosječnom plaćom.

 

Svi znamo koju alternativu većina prakticira, LCD tv+HDMI+DVD/BluRay Rip.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
neaktivan
offline
Hotfile prestao s radom

Prosječni građanin RH se onda ne bi trebao baviti preuzimanjem i gledanjem serija, nego to isto vrijeme iskoristiti kako bi dodatno zaradio da mu gledanje televizijskih serija ne predstavlja luksuz.

 
4 41 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hotfile prestao s radom

nisam bio u puno kino dvorana ali teatro fenice je bilo fenomenalno. al kulturni dom na šušaku više ne radi?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Sinatra kaže...

Prosječni građanin RH se onda ne bi trebao baviti preuzimanjem i gledanjem serija, nego to isto vrijeme iskoristiti kako bi dodatno zaradio da mu gledanje televizijskih serija ne predstavlja luksuz.

^^

linić! zato on i forsira kupovanje da mu punimo državni proračun!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Colossus7 kaže...

Složio bi se sa tom izjavom kada se nebi kosila sa jednom činjenicom , a to je da je u masu gradova di je Cinestar otvorio svoje dvorane, one manja skupa i manje opremljena kina su propala i to jako brzo. Razlika u kvaliteti slike i zvuka nije bila tolika da bi mi opravdalo razliku u cijeni, a ta stara kina su imala svoj neki šarm di bi ekipa čoporativno išla gledat neki blockbuster i družit se na zidiću ispred kina dok ne krene ulazak, toga sad više nema. Dodjem na pult nakon pol sata jer je uvijek guzva, klikneš na ekran koje mjesto želiš ako već nije popunjeno, a da bi dobio neko poludobro mjesto moras doc dosta prije početka filma ili rezevirat se unaprijed. Tog prije nije bilo, dodje jedan od nas kupi karte za sve kod tete na šalteru i dogovori neka bolja mjesta.

 

Sad je zao mi je niste se rezervirali na vrijeme... preko našeg T-com mobile partnera.

 

Naravno propali su i oni mali trgovci koji su prodavali grickalice i sokiće u sklopu kina, zamijenili ih klinci u mcdonalds kapicama, koji sluze preskupe preslane kokice i sok, i hrpu gluposti koje nitko ne jede, nachos, tacos štogod. Naravno uvijek ga boli briga kakvu uslugu pruža ili da li to što je ispekao i posolio uopće jestivo. Glavno pitanje je hoćeš li običnu ili supersize.

 

Recimo u Rijeci bila su 2 kina gdje su se uvijek gledali filmovi Teatro Fenice i Croatia, jednog su zatvorili, drugo su pretvorili u neko kvazi art kino koje debelu većinu građana ne zanima, ostaje samo Cinestar u Tower Centru sa ultra skupim kartama i kokicama. Puna hrpa dvorana, pola ih sad zjapi prazno. Bilo je fora ić u početku radi udobnih stolica, poslje svi kuze da je i staro kino bilo više nego dobro, imalo nekih svojih čari i nisu bila toliko prokleto skupa.

 

 

 

Upotpunsti se slažem sa svime, u Zagrebu su isto mala kina "nestala" a cinestar, cinemax itd. jednostavno nema tu priču niti ambijent. Još se ponekad prisjetim na Tuškancu kako je to nekada dobro bilo.

12 godina
neaktivan
offline
Hotfile prestao s radom

ajme šta se neki prave pametni (sinatra, i'm looking at you). šta bi još trebali? lie down and die? 

 

ja i dalje ne vidim problem u skidanju stvari za vlastitu uporabu (osobito ako se živi u hrvatistanu ili drugim ...istanima). pa čak je i u švicarskoj to legalno (iako su ih prokleti amerikanci počeli pritiskati). 

 

česti argument protiv je da tako izbijamo novac iz džepa developerima, e pa ja kažem da to ni nije loša stvar. naravno, loše je ako oni zbog toga ne mogu pokriti troškove proizvodnje i propadnu, ali ako zarade previše, prestat će se truditi te samo počet štampat jednu te istu stvar svake godine i prodavat ljudima muda pod bubrege (primjer COD, BF, apple, po novome i samsung). što više zarade, to im je pohlepa raste i nije mi nimalo žao biti jack sparrow.

 

 

let's put a smile on that face
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Hotfile prestao s radom

Posebno me živcira to šugavo ponašanje svih hosting servisa, samo odjednom ugašen sajt.

Što nisu mogli napisati obavjest prije tjedan-dva: 'gasimo sajt tog i tog datuma', i onda da ljudi skinu neke svoje fajlove koje su uploadali tamo.

 

Neka ih sve redom pogase, a vlasnike pohapse, ionako bolje nisu ni zaslužili.

 
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotfile prestao s radom

Jedina prava altrenativa su torrent i magnet mreže. P2P protokoli omogućavaju dijeljenje između korisnika izdravno. Servisi kao megaupload hotfile i slučni su u biti i stvorili problem jer su ljudi koji dijele masovno prešli na te servide, i torrent je postao "zastario" način.

A sad vidimo da to nije bio dobar put. Dijeljenje među korisnika izravno, bez centralnog mjesta je jedini mogući način.

13 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Sinatra kaže...

Svim sličnim servisima treba konačno stati na kraj.

Isusat! Sinatra pa ti još nisi popušil pedalu s ovog foruma???! {#}

15 godina
offline
Hotfile prestao s radom

Sinatra jesi ti licemjer u rl ili si samo ovde na forumu picajzla?

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Sinatra kaže...

Prosječni građanin RH se onda ne bi trebao baviti preuzimanjem i gledanjem serija, nego to isto vrijeme iskoristiti kako bi dodatno zaradio da mu gledanje televizijskih serija ne predstavlja luksuz.

A ti bi se trebao spustit sa Mjeseca i shvatit da onaj koji ima jedan posao i plaćen je kikirikijem je sretan kao malo dijete. Nije ti ovo Njemačka da možeš legalno radit dva posla. Najrazvijenija gospodarska grana nam je kopanje po kontejnerima a ti povraćaš ovakve gluposti po forumu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Sinatra kaže...

Prosječni građanin RH se onda ne bi trebao baviti preuzimanjem i gledanjem serija, nego to isto vrijeme iskoristiti kako bi dodatno zaradio da mu gledanje televizijskih serija ne predstavlja luksuz.

 

Omg reci nam Sinatra sta ti tocno radis u zivotu?! Sto si po zanimanju, gdje radis, koji fakultet / srednju imas?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Hotfile prestao s radom
KRISTIJANJE kaže...

Da, super je alternativa ići u Cinestar. 50 kuna skoro za film, i još dobiješ 15 minuta reklama prije početka predstave. 

ja sam mislil da torrenti jos postoje 

ne znam dal ste culi za njih

16 godina
offline
Hotfile prestao s radom

Sinatra the Trollmaster is back {#}

bdw PB rules {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
ViperOne kaže...
Sinatra kaže...

Prosječni građanin RH se onda ne bi trebao baviti preuzimanjem i gledanjem serija, nego to isto vrijeme iskoristiti kako bi dodatno zaradio da mu gledanje televizijskih serija ne predstavlja luksuz.

A ti bi se trebao spustit sa Mjeseca i shvatit da onaj koji ima jedan posao i plaćen je kikirikijem je sretan kao malo dijete. Nije ti ovo Njemačka da možeš legalno radit dva posla. Najrazvijenija gospodarska grana nam je kopanje po kontejnerima a ti povraćaš ovakve gluposti po forumu.

Sa visokom razinom siromaštva dolazi visoka stopa i kriminala.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
4mal kaže...

Sinatra the Trollmaster is back {#}

bdw PB rules {#}

Sinatru ne možeš izbacit sa foruma pa da i punkbuster bug instalira

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
16 godina
offline
Hotfile prestao s radom

care {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hotfile prestao s radom
Sinatra kaže...

Svim sličnim servisima treba konačno stati na kraj.

Da, ali iz samo jednog razloga. Upravo iz toga što su NEPOUZDANI. Nikada sa ovakvih servisa nisam skinuo film ili seriju, ali zato me duša boli kada vidim kolege kako su prije postavljali skripte iz matematike, auditorne vježbe iz tehničkih predmeta na ovakvim servisima a odjednom preko noći rapidshare 'crko'. Za sada najviše pozdanja imam u Microsoft (konkretno SkyDrive, već tu pohranjujem 7GB podatke koje čuvam za života), nakon njih u Google (tj. Google Drive) a najviše se plašim Dropboxa, jer jednostavno nije velik kao ova dvojica. 

 

KRISTIJANJE kaže...

Da, super je alternativa ići u Cinestar. 50 kuna skoro za film, i još dobiješ 15 minuta reklama prije početka predstave. 

Meni je super, čak iz BiH (u mom gradu nemam Cinestar niti Cienemax) zapucam se Osjek vjeruj isključivo radi kina. (veliki sam filmofil btw) I baš iz ovog razloga savjest mi dopušta da koristim...

 

whysoserious kaže...

a koje su vam onda alternative za download serija? kako me uvijek razvesele poštenjačine koje nikad ništa piratskog nisu skinuli

... Torrent, bog i otac svkih skidanja. Pa neću tu glumiti poštenjačinu i reći ću ti da sam okvirno skinuo preko 50 TB podataka do sada. Pa konkretno da ti navedem da sam samo sinoć skinuo sve što se dalo skinuti od Almost Human, te Sleepy Hollow u 720p kvaliteti (svaka serija oko 1,2 GB) te Pacific Rim jedan film čija je težina 42 GB.

 

Da budem iskren do samih granica, ali opet izrazloga što mi savjest dopušta, skinem i Bug sam u PDF formatu, ali čisto jer ga dobijem u papirnatom obliku kroz par dana jer sam nagovorio ljude iz firme da ga kupuju, ali ja ga neću kupiti jer mafija iz države nekakvu akvizu još davnih dana digla tako da u BiH Bug košta 11 KM a treba da bude 7 KM.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice