Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

poruka: 38
|
čitano: 19.409
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu".
12 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Ja sam se prijavio, živo me zanima jel bu pomoglo gdje 30-etak pretraga nije .

Da li je netko probao možda ?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

I ja sam se prijavio da vidim hoće li ta aplikacija popravit ono što je AK-47 pokvarija, ali kod mene to nije konstantno već se javlja povremeno kad sam umoran i to samo na desnom uhu koje je iz rata izišlo s 20% slabijim sluhom.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 21:13 (nicky.sl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Prijavio sam se ali još ništa nisu poslali.

Od rata mi zuji u ušima ko da bager radi.Samo ovo duže vremena treba koristiti 

da bi imalo učinka.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Nema lijeka jedino skrenuti misli.

Najgore je noću u tišini tek onda buka u ušima dolazi do izražaja.

Ali već sam navikao pa mi i ne smeta toliko.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

I u mene je nešto tako sa oštećenjem.Čujem neke zvukove savršeno pa opet neki raspon frekvencija nikako.

13 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Sumnjam da će ovo pomoći. Imam tinitus na desnom uhu uz gubitak sluha na frekvencijama 4kHz-6,5kHz, kao posljedica nezgode pri ronjenju na dah.

Ništa do sad još nije pomoglo iako sam probao slične metode. Ali kad se ne misli na to ni ne primjećuje se. Jedino je bilo gadno onih prvih mjesec dana od nezgode kad se nije moglo mozak natjerati da ne misli na to; eh, onda je svašta prolazilo kroz glavu, brrrr.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

I ja sam se prijavio,ali još ništa od linka . Jel dobio neko link?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Ništa još ni kod mene

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Nadam se da će onima koji imaju problema, ova aplikacija pomoći
Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje. (N. Tesla)
 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Pozdrav svima, hvala što ste se prijavili za preuzimanje aplikacije. Mail s linkom za preuzimanje i detaljnim uputama o korištenju stići će na prijavljenu adresu u roku od 24 sata. Znanost je dokazala učinkovitost "music-notch" terapije koju koristi i Tinnitus OFF, a biti ćemo vam zahvalni na povratnoj informaciji o samom uspjehu terapije koja će nam biti od velike pomoći pri ocjenjivanju stabilnosti programa i kako bismo otklonili sve eventualne greške koje do sada nismo otkrili. Slobodno nam se javite i na naš Facebook profil sa svim dodatnim pitanjima o samoj aplikaciji.

 
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Možete li dati neke linkove na istraživanja koja su provedena i koja su pokazala učinkovitost "music-notch" terapije te kolika je ta učinkovitost?

13 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Prijavio se, vidjet ćemo što će biti.

 

Ako sam dobro polovio prethodne postove, manje više svi to vučemo iz rata?

Stručnjak za odmaganje...
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Oduvijek imam blagi ton u uhu, doslovno od kad znam za sebe, kad ocu mogu ga cuti, ali vec je integriran u glavi tak da nemam problema s tim.

 

Nakon jednog izlaska di je muzika bila bolesno glasna ton je eskaliro, sva sreca sam otiso na hitnu odmah dan poslije pa su to sredili, tad se jos moze reagirat, ako se ne varam kortikosteroidi su prva pomoc.

OPREZ!!!ATTENTION!!!

 

Kad idete van di je glasna muzika obavezno si uzmite cepice za usi, tinitus je zayebana stvar, nema lijeka, ako sum ne ode u narednih mj. dana moze ostat citav zivot, oni koji ga imaju u jacem obliku se tesko pomire s tim. Zato budite pametni, bolje sprijeciti nego ne lijeciti jer se to ne moze lijeciti! 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 1:56 (Edge).
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Vidim ima nas, možemo osnovat i klub 

Idem se i ja prijaviti.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Prince-Artas kaže...

Vidim ima nas, možemo osnovat i klub 

Idem se i ja prijaviti.

 Moram priznati da sam pomalo iznenadjen da tinitus izgleda i nije toliko rijedak, bar na ovom forumu. Meni isto lagano i stalno zuji jos od rata ali sam se sazivio s tim i jednostavno ne obracam paznju. Ali cu svakako isprobati ovu aplikaciju.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Pozdrav Janer, više o "music-notch" terapiji i linkove na znanstvene članke naći ćeš na našoj stranici http://tinnitus-off.com/index.html.

9 godina
neaktivan
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Zujanje imam vec godinama u oba uha 0-24h i samo zujanje mi vise toliko ni ne smeta, koliko me smeta sto slabije razumijem govor sto mi radi dosta problema. Kod ovoga me najvise zanima da li je zujanje direktan uzrok mog slabog razabiranja govora, ili samo zajedno dolaze s ostecenjem sluha.

Sto znanost kaze, ako se na ovaj nacin mozak ignorira zujanje, da li se istodobno poboljsa razumjevanje govora? Core Interface?

 

 

BTW Jel itko imao kakve koristi od raznih pretraga sluha? Da li ima tko na ovom foruma iskustva da su mu kakve terapije/operacije na neki nacin smanjile simptome ili cak izljecile sluh??

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 12:59 (DanijelX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Eh to sa slabim razumjevanjem govora, zbog toga sam krenuo na pretrage, MRI mozga, snimanje žila, 30-etak pretraga u SUVAG-u koji se diči da je svjetski centar za istraživanje,svi nalazi OK !!!

Na kraju cijele priče mi Dok iz SUVAG-a da neke qurcheve tablete i veli da "znanost još ne zna zbog čega se javlja tinitus", srećom mi je šum oslabio sam od sebe inače bi poludio, to kad nekog slušaš i čuješ ga a ne razumiješ kaj govori je prestrašno,

hodanje po štengama me isto zezalo, kao i osjećaj da ploviš po valovitom moru.

Na kraju se stvar smirila, ali izbjegavam glasni TV, mobitel smanjen zvučnik, i opčenito izbjegavam buku koliko je to moguće.

Možeš probati pretrage i tablete, meni nisu pomogli, tebi možda pomognu.

 

addendum:

Jedina stvar koja je kolko-tolko pomogla je bila herbalna jelte medicina .

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 12:12 (mGT).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Meni je identicna stvar, bija san kod tri ORL i jednostavno se nezna uzrok suma ni nagluhosti odnosno nerazgovjetnosti. Nagluhost mi je taman iznad granice i mora bi nosit aparat. Isto me zanima jako da li bi se micanjen suma vratija sluh donekle? Meni se cini da bi a droktori vecinom kazu ne.
Sum mi je nikad jaci, pogotovo danas kad je jugo. Imam ispod 30 god, zuji mi vec 8. Dosad je bilo podnosljivo al sad je abnormalno plus ova nagluhost.
Okrenija san se alternativnoj medicini, drugog izbora nemam. Probat cu meditacijama i svime sta ide uz to maknit ovaj sum i ostale nepodobnosti. Ako ko ima iskustva sa tim ili da mu je micanjem suma se poboljsa sluh nek se javi. Poz
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Meni je identicna stvar, bija san kod tri ORL i jednostavno se nezna uzrok suma ni nagluhosti odnosno nerazgovjetnosti. Nagluhost mi je taman iznad granice i mora bi nosit aparat. Isto me zanima jako da li bi se micanjen suma vratija sluh donekle? Meni se cini da bi a droktori vecinom kazu ne.
Sum mi je nikad jaci, pogotovo danas kad je jugo. Imam ispod 30 god, zuji mi vec 8. Dosad je bilo podnosljivo al sad je abnormalno plus ova nagluhost.
Okrenija san se alternativnoj medicini, drugog izbora nemam. Probat cu meditacijama i svime sta ide uz to maknit ovaj sum i ostale nepodobnosti. Ako ko ima iskustva sa tim ili da mu je micanjem suma se poboljsa sluh nek se javi. Poz
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Meni je identicna stvar, bija san kod tri ORL i jednostavno se nezna uzrok suma ni nagluhosti odnosno nerazgovjetnosti. Nagluhost mi je taman iznad granice i mora bi nosit aparat. Isto me zanima jako da li bi se micanjen suma vratija sluh donekle? Meni se cini da bi a droktori vecinom kazu ne.
Sum mi je nikad jaci, pogotovo danas kad je jugo. Imam ispod 30 god, zuji mi vec 8. Dosad je bilo podnosljivo al sad je abnormalno plus ova nagluhost.
Okrenija san se alternativnoj medicini, drugog izbora nemam. Probat cu meditacijama i svime sta ide uz to maknit ovaj sum i ostale nepodobnosti. Ako ko ima iskustva sa tim ili da mu je micanjem suma se poboljsa sluh nek se javi. Poz
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Meni je identicna stvar, bija san kod tri ORL i jednostavno se nezna uzrok suma ni nagluhosti odnosno nerazgovjetnosti. Nagluhost mi je taman iznad granice i mora bi nosit aparat. Isto me zanima jako da li bi se micanjen suma vratija sluh donekle? Meni se cini da bi a droktori vecinom kazu ne.
Sum mi je nikad jaci, pogotovo danas kad je jugo. Imam ispod 30 god, zuji mi vec 8. Dosad je bilo podnosljivo al sad je abnormalno plus ova nagluhost.
Okrenija san se alternativnoj medicini, drugog izbora nemam. Probat cu meditacijama i svime sta ide uz to maknit ovaj sum i ostale nepodobnosti. Ako ko ima iskustva sa tim ili da mu je micanjem suma se poboljsa sluh nek se javi. Poz
16 godina
protjeran
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Ja se ne sjećam od kada imam šum u uhu niti što mu je uzrok, a imam ga barem 7-8 godina. Jedno prije 5 godina sam otišao na kontrolu da vidim što mi je. Testirali su me u onoj komori gdje puštaju one zvukove. Utvrdili su da ne mogu čuti određene frekvencije a zvuk tinitusa najlakše ću vam opisati da zvuči isto kao kraj TV programa ili kada vam eksplodira ručna granata u Call of Dutyju  . Srećom meni tinitus nije ozbiljan problem i ne smeta mi u normalnom životu a toliko sam se naviknuo da mi ne smeta ni po noći da zaspim. Radim kontrole redovito i uvijek su isti nalazi. Uzrok šuma mi nikada nisu našli. Radio sam svakakve testove krvi, CT glave, pio one tablete za bolju crikulaciju, imam aktivan sportski život  i prilično se zdravo hranim. Ništa od tog nine učinilo razliku, šum je isti kao i prvog dana.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble
Mgt@ jeli ti se poboljsalo razumjevanje sa smanjenjem suma?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Da,puno je pomoglo.

13 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Prijavio se, dobio link za 30 min na m@il. Imam šum u lijevom uhu na koji sam već navikao tijekom godina ali kad se koncentriram, čujem ga u "punom sjaju". No, dosta priče, TinnitusOFF, da vidimo te razlike !

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava proble

Probao onako malo i moj osobni dojam "čisto sranje".

Mozak će se i onako prilagoditi i s vremenom početi ignorisati te zvukove.

Trenutno je medicina u mraku u vezi tinnitusa to jest ne znaju što uzrokuje zvukove kod zdravi ljudi.

Ratni veterani,ronioci,ljudi zloženi stalnoj buci ili ko već znaju uzrok,problem su zdrave osobe.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 18:00 (zota).
11 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Ja imam tinnitus sad već 3 godine na lijevom uhu. Čujem 2 različita zvuka, jedan je visokotonski pištavi i malo je tiši, a drugi kao kad izađete iz prostorije s glasnom muzikom pa čujete šuškanje. Srećom, nije toliko jako da ne bi mogao ignorirati - preko dana to ne čujem jer su zvukovi iz vana jači, a noću ga znam dosta jako čuti, no odlučio sam to ignorirati i mogu normalno spavati.


Meni se to počelo događati nakon lagane trzajne ozljede vrata, tako da sumnjam da će pomoći bilo kakva vrsta muzike.
Najveći problem je što tinnitus može imati bezbroj uzroka.


Prošao sam sve moguće kontrole uha, glave, žila, tlaka itd i sve je super, te ništa od toga nije uzrok mom tinnitusu. Dobro čujem, no problem nastane kad trebam čuti neki tiši zvuk pogotovo ako je sličan ovom od tinnitusa pa ne mogu razaznati da li je to iz vana ili samog tinnitusa.
Dakle, bez izlječenja vratne kralježnice nema liječenja tinnitusa. Tinnitus je samo manifestacija ili posljedica nečega tj zvuk koji čujemo iz nekog razloga.


Može biti zbog nečistoće u uhu - ispiranje bi moglo ukloniti problem. Može biti jedna od "dlačica" koje inače služe za stvaranje zvuka - ako je oštećena - da stvara pritisak na drugu pa stvaraju zvuk - ovo se također može ukloniti, mislim da Bontech ovo riješava laserski. Dalje, uzrok može biti i krvni tlak - reguliranjem tlaka nestat će i ovaj problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Takoder sam se prijavio i dobio link. Zasad jos nisam na cisto s ovom terapijom pa cu jos malo razmislit.

Ja imam Tinnitus nekih 4 - 5 godina u lijevom uhu. Ne zna se uzrok, svi nalazi su mi uredni. Napravio sam sve zivo. Probao razne terapije od konvencionalne do alternativne, nista nije pomoglo.

Kada mi se pogorsao zvuk nakon tri godine od prve pojave, odlucio sam se na KBT metodu koja je znanstveno potvrdena da funkcionira. Znaci slicno ovom pristupu habituacije samo bez maskiranja vec kognitivnim vjezbama i mogu reci da je to jedino djelovalo. Od kad sam na toj metedi tinnitus me manje smeta, a cesto ga uopce ne cujem. Znaci moze se mozak privikunti.

Mislio sam probati ovu metodu da vidim ako mogu pogoditi zvuk tinnitus, zasad nisam uspio nijednim programom.

Za one koji istrazuju tinnitus ovaj forum je po meni jako koristan https://www.tinnitustalk.com

Poz

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatska aplikacija TinnitusOFF rješava problem šu

Ovo je bolje od vidovitog Milana..

Čovjek bi rekao da na bug.hr forumu postove pišu obrazovaniji ljudi, tehnički potkovaniji..

Predlažem svima zvati novatv, uvečer, Astro savjetnik - rješavaju sve probleme..

 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice