Hrvatski Internet tek 57.

poruka: 85
|
čitano: 26.441
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Internet tek 57.".
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

a sto se cudi autor za Rumunjsku koja ima FTTH razvijen unazad 5 godina i nema deutsch telekom na svom teritoriju?

EDT: Da dodam da je Hrvatski upload index 0.65 sto je osiguralo Hrvatskoj jos nize 99.mjesto!

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 17:40 (dasHHa).
Moj PC  
20 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Moldova je 3? U jbt...

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
AA-d00d kaže...

Moldova je 3? U jbt...

Ta država ne postoji

Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

ova lista je dokaz da brzina interneta u nekoj zemlji nije isključivo ovisna o financijskoj snazi države več o volji operatera/države.

Zašto ulazim u život, kad odatle nitko živ nije izašao.
 
29 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatski Internet tek 57.

hebiga mi imamo nesrecu sto smo sve prodali deutsche telekomu,a njemu je hvala Bogu prece da ulaze u svoju drzavu nego kod nas tako da sve pare idu za njemacku

Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
tandara kaže...
AA-d00d kaže...

Moldova je 3? U jbt...

Ta država ne postoji

Moldova = Moldavija

 

Every time two people have sex, an angel gets a boner
16 godina
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
AA-d00d kaže...

Moldova je 3? U jbt...

  A toliki je verovatno i procenat stanovništva koji uopšte koristi Internet, ali ova statistika one ostale ne uzima u obzir. Naravno, ima nešto i u onome što je rekao alien, nije neophodna bogata država da bi kvalitetna internet usluga bila dostupna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 17:50 (Ivan(4)).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
crozoki kaže...

hebiga mi imamo nesrecu sto smo sve prodali deutsche telekomu,a njemu je hvala Bogu prece da ulaze u svoju drzavu nego kod nas tako da sve pare idu za njemacku

Zapravo mi imamo srecu sto je država prodala svabima. Da nije vijerojatno bi još dan danas bili na 52kB vezi.

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
microman kaže...
crozoki kaže...

hebiga mi imamo nesrecu sto smo sve prodali deutsche telekomu,a njemu je hvala Bogu prece da ulaze u svoju drzavu nego kod nas tako da sve pare idu za njemacku

Zapravo mi imamo srecu sto je država prodala svabima. Da nije vijerojatno bi još dan danas bili na 52kB vezi.

 x ko kuca

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
15 godina
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Madarska na 18. mjestu a italija na 60. Da ovo nisam vidio rekao bih da je obrnuto

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Pazi ovo Albanija je bolja od BiH....ahahahhaha  Ubjedljivo smo najgori u bivšoj Jugi. 

Kad bolje razmislim najgori smo po svemu. Neodlučan

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.

LOL USA tek 27., zbilja je neočekivana lista..bar po meni.

 

I za Japan sam očekivao da će bit među prve 3.

8 bita ispod mora, to je stari bilo fora.. a ne što danas nude nam.. Lijepe kutije i knjige, a za priču kog je brige..što bit će dalje ja ne znam..
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Đabe veća brzina kad se puni potencijal od recimo 10 Mbps može iskoristiti samo za skidanje pr0na i muzike (i stvari s private trackera).

 

Mislim da je sljedeće što treba ići gore UL, ja sam sasvim zadovoljan brzinom DL-a.

If a tree falls on a woman and no one is around, does it make a sound? -- More importantly, why is there a forest in the kitchen?
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Ha ha mi (Bosanci) smo tacno stoti.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski Internet tek 57.
južna korea prva, ali gdje je sjeverna? kim jong zvecka oružjem
"I didn't cry when Bambi's mother was shot... but I cried when HAL was turned off."
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
i_rambo_plache kaže...

Đabe veća brzina kad se puni potencijal od recimo 10 Mbps može iskoristiti samo za skidanje pr0na i muzike (i stvari s private trackera).

 

Mislim da je sljedeće što treba ići gore UL, ja sam sasvim zadovoljan brzinom DL-a.

Upload treba ic gore da, no na ovakvoj infrakstruturi staroj ko biblija na to moš zaboravit. Ak izguraš 1mb Upload dobro je, a više nema šanse kod vecine no kad T-Šrot neda više od pisljivih 256 kb kaj vecina ima onda je tak kak je.Nevinašce

16 godina
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
nontryer kaže...

 

I za Japan sam očekivao da će bit među prve 3.

 

Zato što računaju prosjek u cijeloj državi ali ipak mi je to vrlo čudno. Još za internet tehnologiju davne 2007 godine Japanci su nudili 100 Mbit internet svima.

Da su mjerenja po recimo gradovima, mislim da bio Tokyo bio uvjerljivo broj 1. Isti kosooki narod od 2008 godine nude 1 Gbps internet čak i na svojim otocima za manje od $50 dolara mjesečno ! i to sve dakako govorimo za kućne korisnike.

14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Na slici smo 56 a pise da smo 57  Izlanuo se

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Hrvatski Internet tek 57.

 

Evo malo sam bolje bacio oko na listu i mogu konstatirat da za mene na njoj i nema nekih vecih iznenadjenja.

Vidim da se mnogi izcudJavaju na pojedine zemelje ali tu nema nista cudnog

 

Prije sad vec dosta vremene gledo sam nekakvu emisiju (paralele il nesto takvo) o kojoj je bilo rijec o novim clanicama Europske Unije: Rumunjska, Bugarska, Estonija, Latvija, Litva, Madjarska, Poljska...

i medju ostalim bilo je govora o tome kako je Bruxellesa otvorio specijalne fondove i doslovno naredio ovima da povucu sredstva i krenu s informatizcijom stanovnistva, izgradnjom bolje IT infrastrukture i regulacijom trzista prijeteci im nekakvim sankcijama - rezultat je itekako vidljiv

Eh da je samo brzine pristupa jedina stvar u kojem nas ove drzave (kojima smo se dojucer smijali zbog zaostalosti) itekako peru s tendencijom da se ta razlike samo povecava     

Pa neka mi onda jos neko kaze da je EU losa stvar - dapace usudio bi se reci da je za ove banana drzave poput nas (a balkan pogotovo) ona jedina nada u bolje sutra
Jaca nije u stanju ni obrisat vlastitu guzicu bez da joj to naredi netko izvana - doduse kaze da zna napravit krumpir salatu ali iskreno nekako sumnjam


Cak i Slovenci imaju jako dobar net, za ovu listu ih jebe ih samo to sta imaju veoma malo drzavljanana i to dosta rasprseno po nekakvim selima do kojih je realno jako tesko/neisplativo vuci bolju liniju tako da Kekec, Mojca, Janez.. usred Triglava ruse prosjek inace nas LJubljana, Maribor, Celje... sto se tice brzine pristupa, dodatnih usluga a nadasve cijene peru itekako

Zapravo najvece iznenadjenje je Rusija koju svi dozivljavaju kao drzavu pijandura, oligarha, mafijasa, nesposobnih politicara i kurvi, koja zivotari iskljucivo od prodaje energenata zapadu
a onda brzina pristupa Rusa je prakticki jednaka onoj u SAD-u - da tom mitskom simbolu zapada i razvijenosti koje imaju skoro dva puta manju povrsinu i tri i pol puta vecu gustocu naseljenosti u odnosu na "zaostale" Ruse

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 20:24 (dado8).
Moj PC  
10 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Hehehe samo 57-mo.

Mi u Makedoniju skoro pa imamo i optiku sad smo 50-ti.

Napred T-Home.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
decmk kaže...

Hehehe samo 57-mo.

Mi u Makedoniju skoro pa imamo i optiku sad smo 50-ti.

Napred T-Home.

cuj optiku ili imas ili nemas nema tu skoroSmijeh

 

u svakom slucaju bolji ste od nas a do nedavno ste jos surfali na 52k modemu

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
15 godina
odjavljen
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Pa ocigledno je da se radi o prosjeku.

Nazalost, znam masu ljudi koji su jos na dial-upu (jer ne mogu na bolje) i kojima ucitavanje ovakvih i slicnih stranica traje beskonacno dugo.

Mozda bi i sam bug mogao poraditi na tome i napraviti nazovimo to 'poluklonirane stranice sa vijestima' koje nece biti toliko 'prometno zahtjevne'.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
Mrgud Veliki kaže...

Pa ocigledno je da se radi o prosjeku.

Nazalost, znam masu ljudi koji su jos na dial-upu (jer ne mogu na bolje) i kojima ucitavanje ovakvih i slicnih stranica traje beskonacno dugo.

Mozda bi i sam bug mogao poraditi na tome i napraviti nazovimo to 'poluklonirane stranice sa vijestima' koje nece biti toliko 'prometno zahtjevne'.

 

pa naravno da vec ima  Namigiva

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
15 godina
odjavljen
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
dado8 kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Pa ocigledno je da se radi o prosjeku.

Nazalost, znam masu ljudi koji su jos na dial-upu (jer ne mogu na bolje) i kojima ucitavanje ovakvih i slicnih stranica traje beskonacno dugo.

Mozda bi i sam bug mogao poraditi na tome i napraviti nazovimo to 'poluklonirane stranice sa vijestima' koje nece biti toliko 'prometno zahtjevne'.

 

pa naravno da vec ima Namigiva

Nisam bas mislio na toliko 'okljastrene' Izlanuo se

16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

u zambiji dok ucita bol stranicu, moze ispec nosoroga na raznju.

teško vrijeme za matore
 
18 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
torrente kaže...

u zambiji dok ucita bol stranicu, moze ispec nosoroga na raznju.

Hehehehe. Ovisi i sto se od flasha baci na bug stranicu.

Meni je s ovim mojim svojevremeno zauzece procesora znalo biti i na 90% kada se ucitala stranica Cool.

Doduse, oni imaju amige i komodorce, pa vjerojatno nemaju tih problema...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 21:08 (Mrgud Veliki).
14 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
Mrgud Veliki kaže...

Doduse, oni imaju amige i komodorce, pa vjerojatno nemaju tih problema...

  pa nisu bas toliko zaostali

jeb3s komp koji kurble nemaSmijeh

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 21:26 (dado8).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Internet tek 57.
AA-d00d kaže...
tandara kaže...
AA-d00d kaže...

Moldova je 3? U jbt...

Ta država ne postoji

Moldova = Moldavija

 

E Moldavija već postoji

Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
15 godina
offline
Hrvatski Internet tek 57.

"Na prvom mjestu je očekivano Južna Koreja s prosječnom brzinom pristupa od čak 32 Mb/s"

Oooo, ja jedva imam 2 mb/s od ovog t-coma.

57 mjesto, predobro je ako je tako.

A sto se tice Slovenije, lako je njima razvuć dobre vodove.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 22:32 (markoal).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Internet tek 57.

Hahaha, Makedonija je ispred nas =)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice