HTC Evo 4G

poruka: 32
|
čitano: 9.839
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Evo 4G".
16 godina
offline
HTC Evo 4G

Trenutno mobitel #1..

 

Baš me zanima odgovor jabuke..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Evo 4G

Veoma zanimljivo. Iako kod nas 4G tesko da ce uskoro zazivjeti mobiteli i dalje sve vise napreduju. Usudio bi se reci da ce uskoro mobiteli ''stariti'' brze nego novo racunalo.

Sto se tice Apple-a vjerojatno i oni imaju neki as u rukavu, po meni negdje do lipnja ce se predstaviti novi iPhone, ali zivi bili pa vidili.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
offline
HTC Evo 4G

a cijena? :)

Rock hard, die free!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

Zaljubio sam se :)

 

Šteta što će vjerojatno koštat više od mog laptopa, a u Lijepu Našu će doći pitaj boga kada...

We're all mad here.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 17:02 (niki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Evo 4G
niki kaže...

Zaljubio sam se :)

 

Šteta što će vjerojatno koštat više od mog laptopa, a u Lijepu Našu će doći pitaj boga kada...

Pa da dode sutra sta ti vrijedi kad nema kod nas WiMax-a...

 

HTC Desire jos nije ni izasao a vec je pao u drugi plan:P

addicted to HD :)
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

Ovo je Sprint verzija, valjda će i 'normalna' u skoro...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

WinMax je odavno poznat, čak su bile raspisane i koncesije u Hrvatskoj, mislim 2005 ili 2006 godine ali nije nikad zaživio. WiMax nije 4g. 4g praktički još nije ni standardiziran. Ovo je HTC-ov marketinški trik, u suradnji s američkim operaterima, naravno....

 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
ferovca1 kaže...

Trenutno mobitel #1..

 

Baš me zanima odgovor jabuke..

teško će bit no1 kad je tu XpPhone (AMD CPU on the inside, running Windows XP or Windows 7 and all the wireless connectivity options you can think of.)

i Motorola Shadow(snima video u 1080p) Cool

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 18:12 (viper).
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
Nitko nije primjetio da ima samo 1GB memorije?
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
offline
RE: HTC Evo 4G
Šef kaže...
Nitko nije primjetio da ima samo 1GB memorije?

Prosirive microSD karticom do 32GB...

addicted to HD :)
16 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G
super na papiru, samo ovaj mobitel još ne postoji. možda početkom ljeta? to je još 3-4 mjeseca pa do tad živi bili pa
vidjeli sto će će sve biti na tržištu.
A.
 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
Bizarro kaže...

WinMax je odavno poznat, čak su bile raspisane i koncesije u Hrvatskoj, mislim 2005 ili 2006 godine ali nije nikad zaživio. WiMax nije 4g. 4g praktički još nije ni standardiziran. Ovo je HTC-ov marketinški trik, u suradnji s američkim operaterima, naravno....

Pricao sam s nekim ljudima oko WiiMaxa i kazu da nikad nece niti doci. Brzina stanice opada sa brojem korisnika i na kraju moras imati jako puno baznih stanica i opet nisu nista napravili s tim.

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
artfull kaže...
super na papiru, samo ovaj mobitel još ne postoji. možda početkom ljeta? to je još 3-4 mjeseca pa do tad živi bili pa
vidjeli sto će će sve biti na tržištu.

Postoji! Ovo je HD2 Android verzija za Sprint.

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
vjeko kaže...
artfull kaže...
super na papiru, samo ovaj mobitel još ne postoji. možda početkom ljeta? to je još 3-4 mjeseca pa do tad živi bili pa
vidjeli sto će će sve biti na tržištu.

Postoji! Ovo je HD2 Android verzija za Sprint.

koliko ja vidim reklamira se sa "coming summer 2010" što mi zvuči prilično neodređeno i zgodna marketinška fora da se nagovori potencijalne kupce da možda odgode kupovinu ili da razmisle o promjeni mreže ako im ugovor ističe tokom ljeta, al možda griješim ...

 

obzirom koliko se ulaže i koliko raste potražnja za raznim prijenosnim smartphone i sličnim gadgetima ne bi me čudilo da za par godina performanse i mogućnosti ručnih računala budu jednake mainstream desktop računalima.

A.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 19:25 (artfull).
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G
Koja bomba od mobitela, ja bi koristio i 3G nije problem xD.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
benko kaže...
niki kaže...

Zaljubio sam se :)

 

Šteta što će vjerojatno koštat više od mog laptopa, a u Lijepu Našu će doći pitaj boga kada...

Pa da dode sutra sta ti vrijedi kad nema kod nas WiMax-a...

 

HTC Desire jos nije ni izasao a vec je pao u drugi plan:P

 

Ma i da nema WiMax svejedno je jako dobar mob (baram od onoga što sam vidio na Youtubeu i Engadgetu).

We're all mad here.
14 godina
protjeran
offline
HTC Evo 4G

mobitel n1 je htc hd2/xperia x10, ovo će bit (možda) za 3-4 mjeseca. za 3-4 mjeseca nam stiže i lg apollo sa 1.3ghz procom, wp7, rezolucijom ekrana 720p, 10mpx kamerom, 1gb rama i navodno neviđenim grafičkim mogućnostima. http://pocketnow.com/rumor/lg-apollo-brings-720p-touchscreen-display-to-windows-mobile-7

*n00b us3r*
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

Jos da ima andorid a ne wp7 gdje bi mu bio kraj.Osmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

to se po veličini više nemre nazvat mobitelom...

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
lukavg kaže...

mobitel n1 je htc hd2/xperia x10, ovo će bit (možda) za 3-4 mjeseca. za 3-4 mjeseca nam stiže i lg apollo sa 1.3ghz procom, wp7, rezolucijom ekrana 720p, 10mpx kamerom, 1gb rama i navodno neviđenim grafičkim mogućnostima. http://pocketnow.com/rumor/lg-apollo-brings-720p-touchscreen-display-to-windows-mobile-7

 

Malo si pomješao kruške i jabuke. Htc n1 ili HD2 uopće nisu x10. x10 je proizveden od Sony Ericsson-a potpuno neovisno od ova 2 modela, a uostalom i da nije ima puno više razlika nego sličnosti: drugačiju rezoluciju od HD2/n1, ima manje RAM-a (384 naspram 512 kod HTC-a), podržava micro SD kartice samo do 16GB (HTC 32GB) i ima 8 Mpix kameru (HTC-i 5Mpix).

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
RE: HTC Evo 4G
viper kaže...
ferovca1 kaže...

Trenutno mobitel #1..

 

Baš me zanima odgovor jabuke..

teško će bit no1 kad je tu XpPhone (AMD CPU on the inside, running Windows XP or Windows 7 and all the wireless connectivity options you can think of.)

i Motorola Shadow(snima video u 1080p) Cool

 

Neusporedivo.. XP/7 na "mobitelu".. hmm..

 

artfull kaže...
super na papiru, samo ovaj mobitel još ne postoji. možda početkom ljeta? to je još 3-4 mjeseca pa do tad živi bili pa
vidjeli sto će će sve biti na tržištu.

 

http://gizmodo.com/5500343/sprints-htc-evo-the-first-ever-4g-phone-meet-the-new-terrific

 

Isproban..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

izgleda da i kod nas ima wimax usluge

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
HarryPlopper kaže...

izgleda da i kod nas ima wimax usluge

Fora je, ali su cijene puno vece nego kod T-coma. To je super za one koji ne mogu dobit T-com ili nesto drugo:

http://www.novi-net.hr/cijene.php.

16 godina
offline
RE: HTC Evo 4G

Pravi ljepotan!

Da imam viška love na računu bez razmišljanja bih si ga priuštio Namigiva

Lijep pozdrav ;)
14 godina
protjeran
offline
RE: HTC Evo 4G
Paolo2612 kaže...
lukavg kaže...

mobitel n1 je htc hd2/xperia x10, ovo će bit (možda) za 3-4 mjeseca. za 3-4 mjeseca nam stiže i lg apollo sa 1.3ghz procom, wp7, rezolucijom ekrana 720p, 10mpx kamerom, 1gb rama i navodno neviđenim grafičkim mogućnostima. http://pocketnow.com/rumor/lg-apollo-brings-720p-touchscreen-display-to-windows-mobile-7

 

Malo si pomješao kruške i jabuke. Htc n1 ili HD2 uopće nisu x10. x10 je proizveden od Sony Ericsson-a potpuno neovisno od ova 2 modela, a uostalom i da nije ima puno više razlika nego sličnosti: drugačiju rezoluciju od HD2/n1, ima manje RAM-a (384 naspram 512 kod HTC-a), podržava micro SD kartice samo do 16GB (HTC 32GB) i ima 8 Mpix kameru (HTC-i 5Mpix).

pa nisam glup, znam da nije ista stvar, ja sam to ovako skracenije napiso jer sam bio na mobu: dakle n1 mobitel= mobitel broj 1, htc hd2/xperia x10 - jedan od ta dva modela. nexus one je ista stvar kao hd2, samo s malo manjim ekranom i (stvar ukusa) ružnijim dizajnom.

*n00b us3r*
14 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

da li ce ovo cudo doci na balkan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Evo 4G
facewithascar kaže...
HarryPlopper kaže...

izgleda da i kod nas ima wimax usluge

Fora je, ali su cijene puno vece nego kod T-coma. To je super za one koji ne mogu dobit T-com ili nesto drugo:

http://www.novi-net.hr/cijene.php.

Ima i ovako: http://www.wimaxtelecom.hr/hr/index.php?id=87

Optima ga više ne ističe na svojoj stranici, ali ga ima u onom velikom cjeniku u pdf-u. Cijena je kao i ADSL, dakle 90 kuna mjesečno najjeftinija opcija...

15 godina
offline
HTC Evo 4G

ispričavam se na dizanju stare teme,ali bolje to nego otvarat novu samo zbog jedne poruke.

nisam prije vidio ali danas sam naletio na ovo:

 

http://phandroid.com/2010/05/12/htc-evo-4g-199-at-launch-available-june-4th/.

priča se da bi trebao bit 450 $ a to bi otprilike bilo 2600kn? 

ili ja ne kužim o čemu se priča, ali piše off-contract,jel to bez ugovora ili?

a kao da bi se dodatno plačalo samo za 4g mrežu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 4G

Sta to znaci Spirit izdanje? Ako se Mobitel Kupi u Americi i dopelja u hrvatsku, dali ce raditi na nase mreze!? Ako ne dali postoji dekodacija! Hitan odg molim!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 4G
miksa kaže...

Sta to znaci Spirit izdanje? Ako se Mobitel Kupi u Americi i dopelja u hrvatsku, dali ce raditi na nase mreze!? Ako ne dali postoji dekodacija! Hitan odg molim!

Ovo i mene zanima moze odg?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice