HTC HD2 - HTC Sense

poruka: 61
|
čitano: 20.337
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC HD2 - HTC Sense".
16 godina
offline
HTC HD2 - HTC Sense

...e kako je ovo bilo ljepo čitati.

 

Prva liga od uređaja. Kruže priče netom i da će WM7 (kad izađe) na njemu uspiješno raditi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - HTC Sense

uff koje specifikacije....ovaj put bi trebalo sve ić glatko na 1GHz i 512 RAMa

a onda sam se probudio...///DIJELIM LOCKERZ POZIVNICE! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC HD2 - HTC Sense

Ovaj mobitel nema ekran nego "ekrančinu", mislim da i PSP ima tolki ekran, a bit če zanimljivo vidjeti kako če to ležati u ruci, ali bit če za uživati gledati serije i filmove na njemuSmijeh.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
crazy_luđak kaže...

uff koje specifikacije....ovaj put bi trebalo sve ić glatko na 1GHz i 512 RAMa

Kad se sjetim da sam prije par godina skakao od sreće kada sam dobio najači PC u susjedstvu PIII 866MHz-a i 128 RAM-a. A sada mobitel može oprati pod s njimNeodlučan

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
HTC HD2 - HTC Sense

jeb... još ćeš na xda naći i prave windowse 95-ticu za njega? I Instalirat AutoCAD, previše... al to se traži.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

mala ispravka, mob ima 448MB RAM i 512MB ROM memorije, a ne obrnuto kako je u tekstu.

a inače je super mobitel, samo malo preskup.

15 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - HTC Sense

Hm..

 

ja imam HTC HD već jako dugo, i kod ovog me baš i ne privlači nešto da ga mijenjam...

 

da je barem veća rezolucija, a ovako je ista reza kao na mom malo manjem ekranu...

 

ovaj kompas i HTC sense mi nije dovoljno.. a htc sense se može staviti i drugim kuhanim roomovima...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - HTC Sense

I ja imam hd 10 mjeseci, zadovoljan sam, ali ću nabaviti hd2.

 

Razlika u veličini ekrana je poprilična za ppc (0.5 inča), procesor postiže 3x više bodova u spb benchmarku, gpu je puno bolji, a ima i sve specifikacije potrebne  wm7.Najvise me veseli da sve radi mnogo brže, što je bila največa mana hd-a.

 

Za višom rezolucijom ne vidim potrebe na 4.3 ekranu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
LorD ClockaN kaže...

Hm..

 

ja imam HTC HD već jako dugo, i kod ovog me baš i ne privlači nešto da ga mijenjam...

 

da je barem veća rezolucija, a ovako je ista reza kao na mom malo manjem ekranu...

 

ovaj kompas i HTC sense mi nije dovoljno.. a htc sense se može staviti i drugim kuhanim roomovima...

 1Ghz, 448MB RAM-a..ima itekakve razlike..moje misljenje..eh sad dali je baterija dovoljno dobra za 1GHz to cemo vidjeti..nadam se da to nisu zayebali na ovakvom uredaju..

 

inace za moje potrebe je prevelik..a osim toga treba mi nesto sa hw qwertry tipkovnicom..eh da je touch pro2 velik kao diamond2 samo da je deblji za tipkovnicu bio bi za mene perfektan..

addicted to HD :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
ce3hel kaže...

I ja imam hd 10 mjeseci, zadovoljan sam, ali ću nabaviti hd2.

 

Razlika u veličini ekrana je poprilična za ppc (0.5 inča), procesor postiže 3x više bodova u spb benchmarku, gpu je puno bolji, a ima i sve specifikacije potrebne  wm7.Najvise me veseli da sve radi mnogo brže, što je bila največa mana hd-a.

 

Za višom rezolucijom ne vidim potrebe na 4.3 ekranu.

 e sinko moj... reza na 4.3 od Lea je ista kao na 3.8" od Blackstonea (HD) tako da će ti biti ista radna površina, a veći pixeli i veća zrnatost...

 

i nemojte zaboraviti da Leo tj. HD2 nema Stylus!!!

 

ja si na svog HDa stavio bateriju normalne veličine od 1950mAh naspram originalnih 1350.. i još si staviš ROM od Duttyja R12 ili R14 za normalni HD ili Leo R5 za Sense okružje pa da vidiš bombu od HDa....

16 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
LorD ClockaN kaže...
ce3hel kaže...

I ja imam hd 10 mjeseci, zadovoljan sam, ali ću nabaviti hd2.

 

Razlika u veličini ekrana je poprilična za ppc (0.5 inča), procesor postiže 3x više bodova u spb benchmarku, gpu je puno bolji, a ima i sve specifikacije potrebne  wm7.Najvise me veseli da sve radi mnogo brže, što je bila največa mana hd-a.

 

Za višom rezolucijom ne vidim potrebe na 4.3 ekranu.

 e sinko moj... reza na 4.3 od Lea je ista kao na 3.8" od Blackstonea (HD) tako da će ti biti ista radna površina, a veći pixeli i veća zrnatost...

 

i nemojte zaboraviti da Leo tj. HD2 nema Stylus!!!

 

ja si na svog HDa stavio bateriju normalne veličine od 1950mAh naspram originalnih 1350.. i još si staviš ROM od Duttyja R12 ili R14 za normalni HD ili Leo R5 za Sense okružje pa da vidiš bombu od HDa....

 stylus nije potreban s obzirom na zo da se radi o wm6.5 sustavu :)

 

u vezi reze siguran sam da se zrnatost tj manjak pixela osjeti...

 

u vezi leo rom-a na hd-u (ili leo manile na hd-u) poprilicno sam siguran da se vuce.. s obzirom na to da je htc tu manilu (tf3d2.5) radio za 1GHz proc te 448mb rama...

addicted to HD :)
15 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - HTC Sense

potreban je itekako...

 

ja si imam WM6.5 na svom HDu i svako malo mi treba.

 

recimo jako često igram solitaire... kako češ to molim te bez stylusa, a ima još puno drugih primjera kao što mi je program za mjerenje vremena krugova na Grobniku putem GPSa koji ima male prekidače....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
LorD ClockaN kaže...

potreban je itekako...

 

ja si imam WM6.5 na svom HDu i svako malo mi treba.

 

recimo jako često igram solitaire... kako češ to molim te bez stylusa, a ima još puno drugih primjera kao što mi je program za mjerenje vremena krugova na Grobniku putem GPSa koji ima male prekidače....

 za solitare ok(ja ga nikad ne igram) ali koja je to aplikacija za mjerenja vremena?

 

ima ih vise :)

 

 

addicted to HD :)
15 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

Samo bih htio napomenuti da se ovdje radi o kapacitivnom ekranu (kakav ima i iPhone) gdje stylus ne radi.

16 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
doublev kaže...

Samo bih htio napomenuti da se ovdje radi o kapacitivnom ekranu (kakav ima i iPhone) gdje stylus ne radi.

 ali ima za kupiti posebnih stylusa za te ekrane ako se zelite osjecati geekovski dok prckate po ppc-u :)

addicted to HD :)
15 godina
protjeran
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
benko kaže...
doublev kaže...

Samo bih htio napomenuti da se ovdje radi o kapacitivnom ekranu (kakav ima i iPhone) gdje stylus ne radi.

 ali ima za kupiti posebnih stylusa za te ekrane ako se zelite osjecati geekovski dok prckate po ppc-u :)

posebnih stylusa koji nisu jednako precizni kao i normalni stylus na rezistivnom ekranu

15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

Moćan fon..... ja sam na Touch Dualu i uskoro ću ga mijenjat,samo nadolazeća Nokia na papiru zgleda b-r-u-t-a-l-n-o!

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
14 godina
neaktivan
offline
HTC HD2 - HTC Sense

cijena nije previsoka ali izgleda fenomenalno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

Evo malo videa o HTC HD2

 

 

addicted to HD :)
16 godina
offline
HTC HD2 - HTC Sense

da bi promijenio svoj HD trebaju stavit 16M boja

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC HD2 - HTC Sense

Načekati ćeš se, očito nisu onda do uređaji za tebe, bez uvrede.

 

I usput, nije to do HTC-a nego to samog OS-a (WM) Microsoft-a.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

a i ta razlika se baš i ne vidi

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
ce3hel kaže...

I ja imam hd 10 mjeseci, zadovoljan sam, ali ću nabaviti hd2.

 

Razlika u veličini ekrana je poprilična za ppc (0.5 inča), procesor postiže 3x više bodova u spb benchmarku, gpu je puno bolji, a ima i sve specifikacije potrebne  wm7.Najvise me veseli da sve radi mnogo brže, što je bila največa mana hd-a.

 

Za višom rezolucijom ne vidim potrebe na 4.3 ekranu.

 

Možeš li mi reći koliko je HD spor (ili brz). Da li se baš vuče (da li čekaš po par sekundi da se nešto dogodi) ili samo nije brz kao iPhone? Koliko to smeta? Imam Tytn II (koji mi je malo prespor, a bio je još sporiji dok nisam stavio custom ROM) i prešao bih na HD, a volio bih da je bar nešto brži.

 

Inače, neki dan su 3 Lea prodana u Zg. Nažalost bio sam prespor Plač

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

HD je spor i ima 528 Mhz čini mi se. Ja sam slučajno naletio u oglasniku na HD2 od nekog tipa. Prvo sam mislio da me mulja, ali onda smo se našli i imao je čini mi se 3 komada. Gdje ih je nabavio pojma nemam.

Da sam imao više para kupio bi sve što je imao. Dao sam 3100 Kn.

 

Što se tiče HD2.....daleko je brži od HD1. Nema štekanja, čekanja itd... Istina je da nešto je do win. mobile-a , ali ovaj mob ima toliko jak proc. da sve LETI !!!

16 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
AtlantisCro kaže...

HD je spor i ima 528 Mhz čini mi se. Ja sam slučajno naletio u oglasniku na HD2 od nekog tipa. Prvo sam mislio da me mulja, ali onda smo se našli i imao je čini mi se 3 komada. Gdje ih je nabavio pojma nemam.

Da sam imao više para kupio bi sve što je imao. Dao sam 3100 Kn.

 

Što se tiče HD2.....daleko je brži od HD1. Nema štekanja, čekanja itd... Istina je da nešto je do win. mobile-a , ali ovaj mob ima toliko jak proc. da sve LETI !!!

može kontakt tog lika na PP, uzeo bih za 3100 HD2, jako povoljno

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

ovo je sumnjivo ko da sam sebe promoviras ,kao nasao si lika na oglasniku a to si mozda ti ,to zakljcujem po tomu sto si se danas registrirao

 

mozda sam u krivu.

Laser fan [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2009 19:29 (viper).
16 godina
offline
HTC HD2 - HTC Sense

pogledaj post iznad njegovog, isto se spominju tri komada. I da je on cijena je Ok

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense

a lol nisam vidio ,gledo sam zadnja dva posta ,ha dobro ali opet moze sebe promovirat hehe....nego bas me zanima sta je ce bit bolje hd2 ili nokia n900

Laser fan [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
16 godina
offline
RE: HTC HD2 - HTC Sense
viper kaže...

a lol nisam vidio ,gledo sam zadnja dva posta ,ha dobro ali opet moze sebe promovirat hehe....nego bas me zanima sta je ce bit bolje hd2 ili nokia n900

 ta dva modela ciljaju na razlicito trziste, n900 hardverska tipkovnica, hd2 softverska

 

Sta mislite oce li HTC Tocuh Pro 3 imat 1GHz procu?

addicted to HD :)
16 godina
offline
HTC HD2 - HTC Sense

ma sve Ok.

 

inače to je već druga tema dali Meamo ili WM dve različite platforme. Ubiti prvo moraš znati svoje zahtijeve da bi za sebe odredio najbolju platformu, ovako je jedno veliku ništa, uglobalu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice