HTC: ovo nije sve za WP8

poruka: 15
|
čitano: 3.144
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC: ovo nije sve za WP8".
15 godina
odjavljen
offline
HTC: ovo nije sve za WP8

cool, samo me cijene zanimaju.. samo da nebude preskupo. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
skank666 kaže...

cool, samo me cijene zanimaju.. samo da nebude preskupo. 

Samo štancaju WP8 telefone, a niko cijene da kaže...

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
skank666 kaže...

cool, samo me cijene zanimaju.. samo da nebude preskupo. 

švabe

HTC 8X - 550 Euro

HTC 8S - 299 Euro

 

francuzi

HTC 8X - 499 euro

HTC 8S - 339 euro

 

englezi

HTC 8X - 500 euro

HTC 8S - 282 euro

 

 

Sad ovisi kojim izvorima vjeruješ...

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 12:30 (Paolo2612).
15 godina
odjavljen
offline
HTC: ovo nije sve za WP8

švabe su mi nekako drage... 

skupo je sve to... vidjet cemo kakva ce biti situacija za pretplatu. lako se ja strpim sa svojom omniom7 ako nasi budu bezobrazni

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
skank666 kaže...

švabe su mi nekako drage... 

skupo je sve to... vidjet cemo kakva ce biti situacija za pretplatu. lako se ja strpim sa svojom omniom7 ako nasi budu bezobrazni

Upravo tako i ja sa svojom omniom, a evo izaša je beta ROM 7.8 za nju pa probaj. {#}

Mada me lumia 920 privlači... {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8

zakon!!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
HTC: ovo nije sve za WP8

Ne svacam bas ovu recenicu ispod slike "Windows Phone 8X i 8S uskoro bi trebali dobiti nasljednika".

Mobiteli jos nisu ni u prodaji niti je sluzbeno WIn 8 predstavljen a oni ce dobiti nasljednika?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC: ovo nije sve za WP8

Pa jesam li ja jedini koji vidi da je ovo čista kopija Nokije Lumije 920?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
zoki.zlikowski kaže...

Pa jesam li ja jedini koji vidi da je ovo čista kopija Nokije Lumije 920?

Ajd nemojmo započimati ta kvaziAppletužakanja, pun mi ih je {#}... Korisnici znaju za Lumiju. vide sličnosti i različitosti i neka po osobnim preferencama biraju i sam uređaj.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
CelticFrost kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Pa jesam li ja jedini koji vidi da je ovo čista kopija Nokije Lumije 920?

Ajd nemojmo započimati ta kvaziAppletužakanja, pun mi ih je {#}... Korisnici znaju za Lumiju. vide sličnosti i različitosti i neka po osobnim preferencama biraju i sam uređaj.

 

Nema to veze s Appleom, ovaj HTC je bezobrazno kopirao Nokiu.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
zoki.zlikowski kaže...

Pa jesam li ja jedini koji vidi da je ovo čista kopija Nokije Lumije 920?

to je koreja danas i svaka im čast. skužili su spiku. go with the flow. kia, hyundai, samsung, htc, brodogradilišta..., razhebat ce sve. a, nisu više jeftini. 

11 godina
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
zoki.zlikowski kaže...
CelticFrost kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Pa jesam li ja jedini koji vidi da je ovo čista kopija Nokije Lumije 920?

Ajd nemojmo započimati ta kvaziAppletužakanja, pun mi ih je {#}... Korisnici znaju za Lumiju. vide sličnosti i različitosti i neka po osobnim preferencama biraju i sam uređaj.

 

Nema to veze s Appleom, ovaj HTC je bezobrazno kopirao Nokiu.

Kockasti su i nude se u životopisnim bojama. Uz to imaš prepoznatljiv operativni sustav zbog kojeg dodatno vizualno djeluje kao isti uređaj. Nadalje, razlika u objavljivanju ta 2 uređaja je neka 2 tjedna ako se ne varam... Sumnjam da je HTC u par dana osmislio i realizirao novi model. 

Ako malo bolje pogledaš, razlike postoje i Nokia mi je ljepša (kad već pričamo o estetici) pošto je razmak od vrha displeja do vrha samog uređaja duplo manji. HTC je znatno lakši, ima manji displej, ali bolju razlučivost. Nokia bolja po pitanju bluetootha, nešto bolja baterija, bolja kamera (ali lošija prednja). Dakle, kupac će već vidjeti razliku i odabrati ono čemu je skloniji pošto očigledno nije riječ o istom uređaju.

 

Da jedan od ta 2 uređaja nema šarene boje i koristi npr. Android, nitko ne bi ni povlačio paralele. Apple sam spominjao jer često uz sebe ima glagole "kopirati" i "suditi", žao mi je što to nisi shvatio.

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
CelticFrost kaže...
zoki.zlikowski kaže...
CelticFrost kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Pa jesam li ja jedini koji vidi da je ovo čista kopija Nokije Lumije 920?

Ajd nemojmo započimati ta kvaziAppletužakanja, pun mi ih je {#}... Korisnici znaju za Lumiju. vide sličnosti i različitosti i neka po osobnim preferencama biraju i sam uređaj.

 

Nema to veze s Appleom, ovaj HTC je bezobrazno kopirao Nokiu.

Kockasti su i nude se u životopisnim bojama. Uz to imaš prepoznatljiv operativni sustav zbog kojeg dodatno vizualno djeluje kao isti uređaj. Nadalje, razlika u objavljivanju ta 2 uređaja je neka 2 tjedna ako se ne varam... Sumnjam da je HTC u par dana osmislio i realizirao novi model. 

Ako malo bolje pogledaš, razlike postoje i Nokia mi je ljepša (kad već pričamo o estetici) pošto je razmak od vrha displeja do vrha samog uređaja duplo manji. HTC je znatno lakši, ima manji displej, ali bolju razlučivost. Nokia bolja po pitanju bluetootha, nešto bolja baterija, bolja kamera (ali lošija prednja). Dakle, kupac će već vidjeti razliku i odabrati ono čemu je skloniji pošto očigledno nije riječ o istom uređaju.

 

Da jedan od ta 2 uređaja nema šarene boje i koristi npr. Android, nitko ne bi ni povlačio paralele. Apple sam spominjao jer često uz sebe ima glagole "kopirati" i "suditi", žao mi je što to nisi shvatio.

 

Oblik ekrana je potpuno jednak, nikad vidjen prije, a sad se odjednom i HTC sjetio toga. I onda kad ih Nokia tuzi krenut ce obrane "jadnog" HTC-a.
11 godina
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8

Zoki, koliko ja znam, svaki ekran je u obliku pravokutnika. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC: ovo nije sve za WP8
CelticFrost kaže...

Zoki, koliko ja znam, svaki ekran je u obliku pravokutnika. 

Ma nije, ovaj je izdugnut. Ne mislim na sam ekran nego na ovu crnu plastiku oko ekrana.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice