HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U

poruka: 12
|
čitano: 2.093
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U".
15 godina
neaktivan
offline
HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U

Maštoviti su s imenima nema šta. Zaista je uložen krajnji napor HTC-ovih 

stručnjaka u "razvoju" imena za mobitel. Takvi su im i proizvodi.

Pogubljeni totalno.

 
0 7 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U
Shinichi kaže...

Maštoviti su s imenima nema šta. Zaista je uložen krajnji napor HTC-ovih 

stručnjaka u "razvoju" imena za mobitel. Takvi su im i proizvodi.

Pogubljeni totalno.

 da, jer su samsung, apple, sony, huawei itd. stvarno pre inovativni s imenima, samo htc nije. aj ne lupetaj bezveze.

15 godina
neaktivan
offline
HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U

Nadam se da neće imat istu sudbinu kao Wii U 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U

Koja ružnoća od mobitela, katastrofa

Once colorful dreams now swing like dead paratroops from the naked trees
13 godina
offline
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U
nontryer kaže...

Koja ružnoća od mobitela, katastrofa

 Da, ove boje i taj sjaj, ne sviđa mi se, al inače kamera i hardware su TOP, nema problema sa throttlanjem GPU-a i CPU-a i lagom ko recimo novi S8...

 

Ionako mi maska ne gine, a i dobivam ga za đabe preko XDA tako da nesmijem se previše buniti :)

14 godina
offline
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U
ivicask kaže...

 Da, ove boje i taj sjaj, ne sviđa mi se, al inače kamera i hardware su TOP, nema problema sa throttlanjem GPU-a i CPU-a i lagom ko recimo novi S8...

 

Ionako mi maska ne gine, a i dobivam ga za đabe preko XDA tako da nesmijem se previše buniti :)

A ako je za džabe onda je mobitelčina :)

 

Ma da, taj sjaj je baš odbojan nekako..

 

Trenutno razmišljam o novom mobu i uvijek mi je HTC bio prvi izbor, al nakon izbacivanja jacka za slušalice i ovakvog dizajna ništa od tog

 

Once colorful dreams now swing like dead paratroops from the naked trees
13 godina
offline
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U
nontryer kaže...
ivicask kaže...

 Da, ove boje i taj sjaj, ne sviđa mi se, al inače kamera i hardware su TOP, nema problema sa throttlanjem GPU-a i CPU-a i lagom ko recimo novi S8...

 

Ionako mi maska ne gine, a i dobivam ga za đabe preko XDA tako da nesmijem se previše buniti :)

A ako je za džabe onda je mobitelčina :)

 

Ma da, taj sjaj je baš odbojan nekako..

 

Trenutno razmišljam o novom mobu i uvijek mi je HTC bio prvi izbor, al nakon izbacivanja jacka za slušalice i ovakvog dizajna ništa od tog

 

 Dolazi sa adapterom, tako da moze biti malo iritatno ako želiš puniti i slušati u isto vrijeme, al barem ima ip57 ovaj put zbog toga :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 15:13 (ivicask).
14 godina
offline
HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U

Ovo sam napisao u temi HTC 10, pa samo c/p: 

 

Evo, da ne otvaram novu temu, ali otvorit će se sigurno sutra nakon predstavljanja HTC U11. 

Nikako mi se ne sviđa. Ne govorim sada samo o dizajnu, već o par ključnih stvari: 

 

1) veličina. ovo je već phablet i meni to nema nikakve svrhe. 10ka je bila granica i još uvik je. Idealna veličina mi je M7 ili iP7, pa tko šta više u to nagura. To je telefon, a ne tablet ili laptop. Ne vidim svrhu ni prednost stalnog rasta. 

2) staklo. Ne koristim zaštite i ovo je jednostavno NO GO za mene

3) stakleni telefon, pa još teži od 10ke. NO way.

 

Kako mi se S8 i G6 nikako ne sviđaju, što radi EDGE besmislice, što radi izduženosti pa pari daljinski, a d ane govorim Exynosa u S8, nekako vjerujem da će HTC ili izbacit manji U11, tipa 4.7" ili ću s mojom 10kom izdurat i dalje, a onda promijeniti "tabor" i preći na iOS nakon 10 godina skoro Androida. 

 

Iskreno, siguran sam čak da će iPhone biti kralj ove godine. 

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U
sardax kaže...

Ovo sam napisao u temi HTC 10, pa samo c/p: 

 

Evo, da ne otvaram novu temu, ali otvorit će se sigurno sutra nakon predstavljanja HTC U11. 

Nikako mi se ne sviđa. Ne govorim sada samo o dizajnu, već o par ključnih stvari: 

 

1) veličina. ovo je već phablet i meni to nema nikakve svrhe. 10ka je bila granica i još uvik je. Idealna veličina mi je M7 ili iP7, pa tko šta više u to nagura. To je telefon, a ne tablet ili laptop. Ne vidim svrhu ni prednost stalnog rasta. 

2) staklo. Ne koristim zaštite i ovo je jednostavno NO GO za mene

3) stakleni telefon, pa još teži od 10ke. NO way.

 

Kako mi se S8 i G6 nikako ne sviđaju, što radi EDGE besmislice, što radi izduženosti pa pari daljinski, a d ane govorim Exynosa u S8, nekako vjerujem da će HTC ili izbacit manji U11, tipa 4.7" ili ću s mojom 10kom izdurat i dalje, a onda promijeniti "tabor" i preći na iOS nakon 10 godina skoro Androida. 

 

Iskreno, siguran sam čak da će iPhone biti kralj ove godine. 

 Da se mene pita, daj mi kameru i CPU iz HTC U i stavi u kuciste od HTC10, i SAVRŠENI telefon!

 

Al nije da je HTC10 loš, po meni je među najboljim telefonima na tržištu ako izuzmeš par stvari kao tipa loš WIFI..

14 godina
offline
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U

Slažem se s tobom u potpunosti :) Samo da ne "rastu" više ti telefoni u niti jednom smjeru fizičkom :)

 

Evo i 

ptspclan.com | visit us ^^
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 16:04 (sardax).
14 godina
offline
Re: HTC Ocean na tržište stiže kao HTC U
ivicask kaže...

 Dolazi sa adapterom, tako da moze biti malo iritatno ako želiš puniti i slušati u isto vrijeme, al barem ima ip57 ovaj put zbog toga :)

Ma da ali ima već mobova i sa jackom za slušalice i ip67 certifikatom, jedno ne bi trebalo isključivati drugo..

Tako da je zapravo dobitak nikakav, izbacili stvar koji hrpi ljudi treba a kao alternativu ponudili adapter pa će se taj usb-c port više "trošit" ovisno koliko ga ko koristi + ovo što si spomenuo, ne možeš i slušat i punit..

Once colorful dreams now swing like dead paratroops from the naked trees
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice