HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na

poruka: 13
|
čitano: 1.767
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na".
14 godina
offline
HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na

Ovi iz HTC su očito zabrijali da se mogu spasiti sa M10 . Kako ne vide da im je krah neminovan i to u skoroj budućnosti. Ne mogu reći da će mi biti žao, proizvodi su im pre skupi, podrška ne postoji, itd.

 

 
 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2016 5:51 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na

Nije mi jasno zašto su na HTC 10 stavili Home tipku od Samsunga.

Moja privatnost je bitnija od tvog života.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 post
MasterOfDisaster kaže...

Ovi iz HTC su očito zabrijali da se mogu spasiti sa M10 . Kako ne vide da im je krah neminovan i to u skoroj budućnosti. Ne mogu reći da će mi biti žao, proizvodi su im pre skupi, podrška ne postoji, itd.

 

 
 

 

Preskupi? O čem ti pričaš? Pokušali su napraviti drugačije stvari umjesto raditi isto što i konkurencija... Na žalost, marketing im je ahilova peta, a i teško je protiv Samsunga i Applea. Uređaji su čist fajn.

Srećom, Vive bi ih mogao spasiti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 post

Njihovi uređaji su po pitanju fluidnosti u radu vrh,to tvrdim iz iskustva jer sam korisnik Htc M8 i mogu reći da je uređaj nakon svih dostupnih nadogradnji jednako brz kao i prvi dan kada sam ga počeo koristiti.

 

Malo koji android nakon nadogradnji radi jednako brzo kao na početku korištenja, tako da je Htc po tom pitanju vrh. Što se tiče podrške, ne znam na kakvu si podršku konkretno mislio, Ja pod podrškom podrazumjevam ažuriranja i nadogradnje , a toga u Mojemu slučaju nije nedostajalo, stoga sam izuzetno zadovoljan samim uređajem u cijelini. Dakle,koristim gore navedeni model i prezadovoljan sam uređajem.

13 godina
offline
Re: HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 post
Garac9 kaže...

Njihovi uređaji su po pitanju fluidnosti u radu vrh,to tvrdim iz iskustva jer sam korisnik Htc M8 i mogu reći da je uređaj nakon svih dostupnih nadogradnji jednako brz kao i prvi dan kada sam ga počeo koristiti.

 

Malo koji android nakon nadogradnji radi jednako brzo kao na početku korištenja, tako da je Htc po tom pitanju vrh. Što se tiče podrške, ne znam na kakvu si podršku konkretno mislio, Ja pod podrškom podrazumjevam ažuriranja i nadogradnje , a toga u Mojemu slučaju nije nedostajalo, stoga sam izuzetno zadovoljan samim uređajem u cijelini. Dakle,koristim gore navedeni model i prezadovoljan sam uređajem.

 Ista stvar. S tim da ja mogu prosvjedočiti i jednom drugom obliku podrške - imao sam problema s otkupom besplatnog storagea na gdriveu koje sam dobio s mobom, nazvali su me iz regionalnog HTC-a i pomogli mi riješiti problem. Čisto tolko.

Trenutno imam godinu i pol M8 i uopće ne vidim razlog za prelazak na neki od novih flagshipa, a i dalje mi je vizualno najljepši uređaj s najljepšim sučeljem na tržištu.

16 godina
offline
Re: HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 post
Garac9 kaže...

Njihovi uređaji su po pitanju fluidnosti u radu vrh,to tvrdim iz iskustva jer sam korisnik Htc M8 i mogu reći da je uređaj nakon svih dostupnih nadogradnji jednako brz kao i prvi dan kada sam ga počeo koristiti.

 

Malo koji android nakon nadogradnji radi jednako brzo kao na početku korištenja, tako da je Htc po tom pitanju vrh. Što se tiče podrške, ne znam na kakvu si podršku konkretno mislio, Ja pod podrškom podrazumjevam ažuriranja i nadogradnje , a toga u Mojemu slučaju nije nedostajalo, stoga sam izuzetno zadovoljan samim uređajem u cijelini. Dakle,koristim gore navedeni model i prezadovoljan sam uređajem.

Nisam neki stručnjak za mobitele ali govorim iz osobnog iskustva

Ja trenutno imam HTC Desire 820 i radi mi brže i fluidnije od Samsunga S5 koji je kad sam ga kupio radio bez greške ali nakon nadogradnji postao vrlo problematičan (isto mi je bilo i sa Samsungom S3 sve super kad ga kupiš, a nakon svake nadogradnje sve gori i gori), kamera svako malo šteka i tijekom jednog perioda je imao ogromnih problema sa potrošnjom baterije dok nisu izdali hotfix updatea (a opcije za downgrade nema).

Uglavnom puno sam zadovoljniji HTCom nego Samsungom koji nemojte ni za živu glavu nadograđivati ako vam sve radi kako treba.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 post
MasterOfDisaster kaže...

Ovi iz HTC su očito zabrijali da se mogu spasiti sa M10 . Kako ne vide da im je krah neminovan i to u skoroj budućnosti. Ne mogu reći da će mi biti žao, proizvodi su im pre skupi, podrška ne postoji, itd.

 

 
 

Odmah mi se digne razina želučane kiseline kad pročitam kometare poput ovih pametnih koji priželjkuju nekom "krah" i onda shvatim da postoje dvije solucije:

1. ili su zaposleni u nekoj konurentnoj kompaniji

2. ili su idioti.

 

Raznolikost proizvođača potiče: inovacije, rivalstvo..... i nama krajnjim kupcima omogućuje bolju ponudu i veći izbor na tržištu.

Istina je da Samsung ima 101 model mobitela u ponudi, ali lijepo je vidjeti i druge proizvođače.

P.S.

Ipak prvi Android mobitel napravio je HTC.

16 godina
protjeran
offline
Re: HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 post
Garac9 kaže...

Njihovi uređaji su po pitanju fluidnosti u radu vrh,to tvrdim iz iskustva jer sam korisnik Htc M8 i mogu reći da je uređaj nakon svih dostupnih nadogradnji jednako brz kao i prvi dan kada sam ga počeo koristiti.

 

Malo koji android nakon nadogradnji radi jednako brzo kao na početku korištenja, tako da je Htc po tom pitanju vrh. Što se tiče podrške, ne znam na kakvu si podršku konkretno mislio, Ja pod podrškom podrazumjevam ažuriranja i nadogradnje , a toga u Mojemu slučaju nije nedostajalo, stoga sam izuzetno zadovoljan samim uređajem u cijelini. Dakle,koristim gore navedeni model i prezadovoljan sam uređajem.

 Potpisujem sve navedeno. M8 je i danas fantastičan uređaj koji je rekordno brzo dobio Android 6 Marshmallow. Dodao bih samo da kad je M8 uzašao sa svojom dual ultra pixel kamerom od "samo" 4 MP bio ismijavan od konkurencije koja se danas okreće istoj tehnologiji (Samusng S7).

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2016 10:26 (Prince-Artas).
15 godina
offline
HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na

a baš sam mislil kupit jednu njihovu điđu za dar. ipak odustajem, jer im ni to ne bu pomoglo da se oporave. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na

Još jedna-dvije ovakve financijske godine i mogu staviti ključ u bravu 

Why so serious?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na

prevelika je to firma da bi propala

ako dođe do problema uskočit će država s lovom,napravit će se reda u upravi i opet udri

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 posto na

Jednostavno su izgubili kupce, što zbog brljanja, što zbog lošeg marketinga, što zbog konkurencije. Istina, umislili su si da su Android verzija Appleovog iPhonea i tako se pozicionirali sa cijenama, a ustvari nisu znali prodati proizvod.

A prisjetimo se da su imali sve uvjete da postanu vrlo važan igrač i kako su stajali 2010. jednostavno su bili hit i postali treći proizvođač iza Applea i Samsunga. Iako uvijek inovativni, mislim da su se pogubili u nomenklaturi, Isus Bog više nije mogao pobrojati sve te Desire modele, nisu više znali što bi, a konkurencija je postala nemilosrdna.  Ja koji radim u prodaji i sa mobilnim uređajima, znam reći kako ne postoji savršeni mobitel i totalno sam ravnodušan, mogu slobodno reći da je M7 trebao biti prvi savršeni mobitel i upravo taj model me se dojmio. Eto dogodio mu se taj UltraPixel kojeg kupci ipak nisu dobro primili i u vrijeme kada su megapikseli bili važni, M sedmici kao da je na čelu pisalo 4 megapiksela, što je odbilo dobar dio potencijalnih kupaca. U direktnim usporedbama se pokazalo da mu ipak fali megapiksela. M8 je ustvari vrlo podcijenjen uređaj među masama i unatoč zloglasnom UltraPixelu je zapravo jedan kompletan proizvod koji pravi neloše fotke, što su vam mogli potvrditi i korisnici.

 

U međuvremenu i Samsung S6 je postao 'premium', a M9 nas je malo razočarao dizajnom jer smo se navukli na one rendere. Toshiba 20MP se pokazao loš, SD810 da ne govorim, što opet znači da nemaju ni teoretske šanse pored konkurencije, a cijena mu je bila jednaka ili malo skuplji. Onda izbace A9 koji i nije loš, ali brate skup u PM. Što im drugo poručiti nego; Da li ste vi pijani, drogirani ili oboje?

Eto sad se sprema 10ka, upakirati će navodno sve najbolje, prijete se sa kamerom (IMX377 senzor se stvarno pokazao kao odličan u Nexusu) dizajn će biti po zahtjevima tržišta. E sad da bi uzeli veći dio kolača moraju biti ponajbolji i rekao bih bar 50€ jeftiniji čisto reda radi, a ne 100€ skuplji jer konkurencija ovaj put stvarno ne oprašta, a kupci pogotovo. Mjesta za pogreške i neoptimiziranost softwarea kamere stvarno nema. 10 i Vive ne mogu preko noći popraviti stvari ali mogu pomoći u vraćanju povjerenja u brand ako sve prođe u redu.

Po meni najveća vrijednost HTC-a je Sense, koji drugi Android proizvođači još uvijek mogu samo sanjati.

Sretno HTC.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC u ožujku zabilježio pad prihoda od 79 post
Pored svih komentara, ima jedan nedostatak zbog kojega o sam se opekao, a to je da su root toliko za blokirali i ako krene nešto u lošem smjeru možeš slobodno baciti htc. Meni se to desilo sa desire x. Sada koristim samo Samsung jer ima odličnu podršku preko Odin alata.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice