Huawei preuzima Huawei Symantec

poruka: 6
|
čitano: 2.252
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei preuzima Huawei Symantec".
12 godina
odjavljen
offline
Huawei preuzima Huawei Symantec

Fino. I Kinezi se šire.

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Huawei preuzima Huawei Symantec

..na žalost. Kinesko smeće.

Moj PC  
0 7 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Huawei preuzima Huawei Symantec
Ne znam kakve si ti droge jeo, ali Huawei nije smece vec vrlo poznata I ugledna firma. Vip rabi njihovu opremu. Tek toliko.
SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Huawei preuzima Huawei Symantec
Pranja kaže...
Ne znam kakve si ti droge jeo, ali Huawei nije smece vec vrlo poznata I ugledna firma. Vip rabi njihovu opremu. Tek toliko.

Naši bi se uhvatili svega što je jeftino pa onda skuplje preprodali...razbudi se!

A pošto se mnogi žale na spomenutog huawei-a, možda si ti jedan od rijetkih srečkovića koji nema problema s njim.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Huawei preuzima Huawei Symantec
epos kaže...

Naši bi se uhvatili svega što je jeftino pa onda skuplje preprodali...razbudi se!

A pošto se mnogi žale na spomenutog huawei-a, možda si ti jedan od rijetkih srečkovića koji nema problema s njim.

 Majstore, izvoli,nadam se da je dosta:

 

 

Tko se žali na Huawei?  Nisam čuo nikad niti jednu žalbu na njih.

 

BTW, popravljam mobitele, i nikad niti jedan nije bio zblesiran niti je krepoa sam od sebe (kao npr. LG Korejac).

 

I gdje se Huawei skuplje prodaje? Imaju barem 4 Android smartphone-a ispod 1000 kn. Koji se drugi proizvođač time može pohvaliti?

SK crew
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei preuzima Huawei Symantec
Slazem se s Pranjom, pisem s Huaweia.. Mob je nepoderiv.. Petica za ovog kineza!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice