Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

poruka: 9
|
čitano: 2.023
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1 ".
14 godina
offline
Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

Vjerujem mu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

Najlakše je naštancati telefone, treba to i prodati. Niko mu i sad ne brani da naštanca puna skladišta telefona pa da kaže mi smo broj 1.

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
online
Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

Pa za sada su na dobrom putu. I ja sam do prije par godina smatrao da je Huawei neko kinesko smeće, ali kako su godine prolazile shvatio sam da sam se prevario. Ovi top modeli su izuzetno kvalitetni, pa sam i ja na kraju popustio i nabavi Huawei Mate 8 i doslovno sam se preporodio. Mob je čisto savršenstvo (metalni), baterija traje 2 dana, odličan veliki ekran od 6", cjenovno povoljniji od svih drugih proizvođača i njihovih top modela, možda jedini nedostatak je kamera, ali me to ne brine. Sa ovim novim P9 modelom će čuda napraviti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

Dobar, dobar Huawei. Imao p8 lite, dosta dobar telefon.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

Nema nikakvog razloga sumnjati u njegove riječi. 

Apple kao drugi proizvođač na ljestvici nikako ne može konkurisati ovoj kompaniji po broju prodanih mobitela iz jednostavnog razloga jer oni proizvode samo top modele, modele za najzahtjevniji segment tržišta što im naravno donosi veći novac na manjem broju prodanih primjeraka, i oni tu svoju strategiju neće mijenjati.

 

Što se tiče ostalih proizvođača mobitel se i onako hardverski gledano radi u Kini od strane kineskih kompanija, softver je također isti osim UI-a i nekih predinstaliranih aplikacija (Android), što znači da je razlika samo dizajn i brend.

Huawei će sigurno (ako već nije) vrlo brzo stići Samsung na području dizajna i šminke, a kroz pet godina ako budu proizvodili kvalitetne telefone te ulagali u marketing i brend će biti tu, a sa druge strane Samsung cjenovno sigurno nije konkurencija niti jednom od kineskih proizvođača.

Zbog toga nema sumnje da će kineski proizvođač sjesti na prvo mjesto, ono što ostaje upitno po mom mišljenju je koji će to proizvođač biti, jer svi su krenuli otprilike istom strategijom.

A to po nas kupce neće biti loše jer ce dovesti do korekcije cijena kod svih proizvođača (izuzev Apple-a možda).

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br
Ne stanca se nista sto nije naruceno. Jedini se moze dogoditi da reseller ne proda sve sto je narucio pa krenu "akcije".. broji se damo ono sto je ispruceno prema partnerima odnosno distrubuterima. Prouzvodjac ne stanca uredjaje da bi ih cuvao u svom skladistu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

Neće nikada.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br. 1

Ako budu išli u smjeru u kojem su sad, mogli bi biti br 1.

Moj mate 8 jer najbolji mob kojeg sam imao, a imao sam ih dosta.

Ovakvu bateriju vjerovatno nema ni jedan Premium uređaj.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huaweijev CEO Richard Yu: Do 2020. bit ćemo br
Neće. Cijena njihovog flagshipa je jednaka onoj od renomiranijih proizvođača. Daj mi top Samsung, Sony, LG, HTC i da uzmem huawei. Ne vidim to. Pojest će ih Xiaomi i slični koji nude isto za manje novca a ista reputacija.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice