IE10 za Windows 7 blizu izdavanja

poruka: 9
|
čitano: 1.705
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IE10 za Windows 7 blizu izdavanja".
11 godina
protjeran
offline
IE10 za Windows 7 blizu izdavanja

Iskreno, vijest je nebitna. I tako ga niko nece koristiti jer cak i najveci M$ ljubitelji koje poznajem (neki od njih su cak kupili Win Phone pa se kunu da vise nece) koriste radije Google Chrome nego IE. Tol'ko o tome ;)

Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
IE10 za Windows 7 blizu izdavanja

Bitno da u svakoj temi u kojoj se spominje IE mora komentirati netko tko voli mrziti IE, bez otvaranja znaš tipične komentare a browser nije lošiji od drugih {#}

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
IE10 za Windows 7 blizu izdavanja

Koje novosti donosi desetka u odnosu na devetku? Ili: isplati li se zamarati upgradeom?

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IE10 za Windows 7 blizu izdavanja
Pupi kaže...

Koje novosti donosi desetka u odnosu na devetku? Ili: isplati li se zamarati upgradeom?

 

Novi izgled, "puno" bolje baratanje HTML5 i brže izvođenje nekih skripti.

 

Konkretno informacije što sam vidio su jedino benchmarci, a to je potpuno nebitno jer i IE9 sve izvodi zadovoljavajućom brzinom, kao i ostali browseri.

 

Osobno neću preći na IE10 osim ako se može naredit da izgleda minimalistički elegantno kao i IE9.

 

14 godina
offline
Re: IE10 za Windows 7 blizu izdavanja
Shagmans2 kaže...

Iskreno, vijest je nebitna. I tako ga niko nece koristiti jer cak i najveci M$ ljubitelji koje poznajem (neki od njih su cak kupili Win Phone pa se kunu da vise nece) koriste radije Google Chrome nego IE. Tol'ko o tome ;)

Lupetas gluposti.

 

Vec IE 9 je bio odlican i radio je jako dobro te sam osobno izvrtio sve moguce testove s njim kao sto radim i sa svim ostalim browserima (iz odredenog razloga moram imati sve aktualne browsere na jednom kompu) i IE je radio odlicno, stovise cak sam razmisljao da se opet vratim na njega no previse sam se navikao na Chrome pa sam ostao na njemu.

 

Ako je IE 10 jos bolji, onda su ovo sto si napisao jos vece brljezgarije.

 

Ovo za smartphone s Win gore bolje ne cu komentirat jer vidim da ni to nisi nikada imao u rukama, a kamoli posjedovao neki Win smrtphone.

 

Ne, nisam fan boy (dapace, nisam ljubitelj M$), ali treba biti realan jer su vec s IE 9 napravili odlican posao i jako su poboljsali browser u odnosu na prosle verzije istoga.

 

Radi toga, bolje drugi puta nesto isprobaj i sam provrti par testova pa sam donesi neki zakljucak....ista stvar je i sa smartphoneom, nemoj samo lupat bezveze i slusat one stvari "rekla-kazala".

 

Jos i da sve to zanemarimo, ne kuzim kako ti mozes znati kome je ova vijest vazna, a kome nije.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
Re: IE10 za Windows 7 blizu izdavanja
Shagmans2 kaže...

Iskreno, vijest je nebitna. I tako ga niko nece koristiti jer cak i najveci M$ ljubitelji koje poznajem * * * koriste radije Google Chrome nego IE. Tol'ko o tome ;)

Da postoji PhotoZoom for Facebook za IE10 ne bi više nikada pogledao ni FF ni Chrome. IE10 nema nikakve veze sa preko 10 godina starom IE6-com. Brzina, fluidnost i renderiranje stranica su nešto što IE10 podižu korak dalje od Chrome i FF, uostalom probaj i uvjeri se i sam. I da, nije M$ nego MS ako ćeš već koristiš skraćenice, koristi pravilno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 21:29 (Envy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: IE10 za Windows 7 blizu izdavanja
Envy kaže...
Shagmans2 kaže...

Iskreno, vijest je nebitna. I tako ga niko nece koristiti jer cak i najveci M$ ljubitelji koje poznajem * * * koriste radije Google Chrome nego IE. Tol'ko o tome ;)

Da postoji PhotoZoom for Facebook za IE10 ne bi više nikada pogledao ni FF ni Chrome. IE10 nema nikakve veze sa preko 10 godina starom IE6-com. Brzina, fluidnost i renderiranje stranica su nešto što IE10 podižu korak dalje od Chrome i FF, uostalom probaj i uvjeri se i sam. I da, nije M$ nego MS ako ćeš već koristiš skraćenice, koristi pravilno.

 

...i nekompatibilnost s FF i Chromeom...
15 godina
offline
Re: IE10 za Windows 7 blizu izdavanja
Shagmans2 kaže...

Iskreno, vijest je nebitna. I tako ga niko nece koristiti jer cak i najveci M$ ljubitelji koje poznajem (neki od njih su cak kupili Win Phone pa se kunu da vise nece) koriste radije Google Chrome nego IE. Tol'ko o tome ;)

Evo ja imam win phone i rado bi ga opet uzeo. A browsanje na mom telefonu je mnogo ugodnije nego na zeninom androidu. Tako da lupaš gluposti, jer prenosis što je tamo neko nešto rekao.

12 godina
protjeran
offline
IE10 za Windows 7 blizu izdavanja

hah - još da ce ga itko koristit - vjest je bila da IE10 zauzima oko 0.1 % trzista internet pretrazivaca - dok sam imao instalirane windowse 8 vidio sam zasto je to tako - imam osjecaj da se Mici malo zapetljao u kemijanju sa phone - tablet - touch kemijama i zeli sve strpati u jedno i prodati - a to neide - imaju savrsen operativni sustav windows 7 i uvredu za korisnika koji zeli imati kontrolu nad svojim OS a to je Win 8 - promasaj kao sto je bila i wista u odnosu na xp, kad je trebala biti ''nasljednik'' - google chrome je najbolji upravo iz razloga jer je najjednostavniji i nema milion đigibeza i dodataka, traka tulbara itd sto zbunjuje korisnike.... klasika u ovom slucaju rulez...

Moj PC  
3 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice