Igranje - smrt za brak?

poruka: 57
|
čitano: 8.222
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igranje - smrt za brak?".
16 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

zanimljiva teorija

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Nema to veze sa brakom,moja cura mene mrzi ako igram nešto online a nismo u braku! {#}

Doduše,zadnja online igra mi je bila COH Online pa i nije da sam neki veliki gamer...{#}

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Igranje - smrt za brak?

Parovi u kojima jedno spolno opći imaju najvećih problema.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Prije bih rekao "Brak - smrt za igranje".

 
56 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Sumnjam da je ovo istina. Znam toliko ljudi koji igraju online igre ali ne da igraju nego cijelo vrijeme su online ( kada su kuci/slobodni ). I vecina njih ima i djecu i sretni su u braku.

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Igranje - smrt za brak?
Garamel kaže...

Sumnjam da je ovo istina. Znam toliko ljudi koji igraju online igre ali ne da igraju nego cijelo vrijeme su online ( kada su kuci/slobodni ). I vecina njih ima i djecu i sretni su u braku.

a ti znas da su sretni u braku?

16 godina
offline
Re: Igranje - smrt za brak?
Garamel kaže...

Sumnjam da je ovo istina. Znam toliko ljudi koji igraju online igre ali ne da igraju nego cijelo vrijeme su online ( kada su kuci/slobodni ). I vecina njih ima i djecu i sretni su u braku.

E sad bih volio znati tko im djecu odgaja? 

16 godina
moderator
online
Re: Igranje - smrt za brak?
SPLICO212 kaže...
Garamel kaže...

Sumnjam da je ovo istina. Znam toliko ljudi koji igraju online igre ali ne da igraju nego cijelo vrijeme su online ( kada su kuci/slobodni ). I vecina njih ima i djecu i sretni su u braku.

E sad bih volio znati tko im djecu odgaja? 

 

Ta dužnost obično pada na onoga tko je mage/shaman u guildu.

 

 

 

 

This space for rent!
14 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Ja sam jedan iz te skupine!

Lol!

Igram a zena mi sere!

Ali jos uvijek imam neku granicu. Ne igram kad su ona i mali budni (bar ne previse), nego se trudim provoditi vrijeme sa njima.

Problem nastane kad se ujutro ne mogu dignuti po kruh i mlijrko jerbo sam do 5 ujutro visio na kompu!

Onda se probudi zvijer u mojoj zeni i eto sranja!

I tako stalno. Ali ipak ne mozemo reci da nam je brak u krizi zbog toga.

U tom slucaju bi ostavio igrice. Brak je ipak najvazniji.

Mi se i dalje pomirimo u krevetu i sve 5!

 

Big Bad Boys Drive Big Bad Toys
Moj PC  
23 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Igranje - smrt za brak?
Drago kaže...
SPLICO212 kaže...
Garamel kaže...

Sumnjam da je ovo istina. Znam toliko ljudi koji igraju online igre ali ne da igraju nego cijelo vrijeme su online ( kada su kuci/slobodni ). I vecina njih ima i djecu i sretni su u braku.

E sad bih volio znati tko im djecu odgaja? 

 

Ta dužnost obično pada na onoga tko je mage/shaman u guildu.

 

 

 

 

You, Sir, are a gentleman and scholar!

16 godina
offline
Re: Igranje - smrt za brak?
Drago kaže...
SPLICO212 kaže...
Garamel kaže...

Sumnjam da je ovo istina. Znam toliko ljudi koji igraju online igre ali ne da igraju nego cijelo vrijeme su online ( kada su kuci/slobodni ). I vecina njih ima i djecu i sretni su u braku.

E sad bih volio znati tko im djecu odgaja? 

 

Ta dužnost obično pada na onoga tko je mage/shaman u guildu.

 

 

 

 

He he tad bas mora biti Mage, ali salu na stranu jer i sam sam roditelj imam 3 kceri i ajmo reci da sam casual gamer ali to samo vikendom po sat 2 ili kad sam na godisnjem pa znam da imam lufta za otkrmit do 9 sati. A sto se tice Magea ( supruga) nikad nije pravila dramu oko toga pa i kad sam peglao Wow od 0-24.

14 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Igranje je aktivnost kao i bilo koja druga.

Ona predstavlja npr. hobi kojim se netko bavi, ali, u ovome slučaju kod kuće i u tome je problem!

 

Ako partneri žele dug brak moraju imati i odvojene aktivnosti.

U ovome slučaju, igranje je aktivnost jednoga od njih i to u redu.

 

Problem je u tome što se taj hobi odvija kod kuće, tj. igrač je doma i po tome je na raspolaganju za komunikaciju, otvaranje vratiju (kad susjedi pofali šećera), i razne oblike kominkacije.

Igrač je prividno tu, ali zapravo nije. I tu dolazi do problema.

Što bi bilo da je hobi npr. igranje stolnog tenisa ili šaha, onda bi bilo u redu tri puta tjedno izdvajati najmanje tri sata (odlazak + boravak + povratak) na tu aktivnost?

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

{#}

 

....

Penny

......

Penny

.......

Penny

 

 

 

PS: Sad bi ACTA oderala BOL jer nisu platili za ovu sliku{#}

 

Hebo igranje igara, ima se igrati nekaj kaj je 100% bolje i zanimljivije{#}

 
16 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Igranje - smrt za brak?

Koja psihijatrija sine mili haha

Potentiale boy
16 godina
offline
Re: Igranje - smrt za brak?
Fila2mad kaže...
Mi se i dalje pomirimo u krevetu i sve 5!

 

 

16 godina
offline
Igranje - smrt za brak?

Zato treba birati partnera sa sličnim zanimacijama :D. Navodno ima i cura koje se igraju... navodno... "vidio" sam ih samo na internetu, uživo baš i ne :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Igranje - smrt za brak?

  Trenutno zena i ja igramo skupa   BF3 pa nije problem dok nas server ne forsa na suprotne strane :)

12 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Žene su đavolji način da nas odvrati od igrica{#}.

Ok za ozbiljno...imo sam nekih manjih problema kad smo ja i cura počeli živjet skupa...ne o tome kolko igram nego do kolko kasno/rano ja igram, sad sam se pomirio s tim da navečer igam do najkasnije 21:30, 22:00 i nema nikakvih problema.

Kad radim ujutro popodne mogu cijeli dan udarat po kompu, ali moram pazit da joj svakih pol sata/sat dam do znanja da sam svijestan da je i ona u kući, onako glupi small talk i poljubac.

Btw ukoliko imate više od jednog kompa u kući kao ja, instalirajte ženi/curi Plants vs zombies polude za tim, cura ima više sati na toj igrici po steamu od mene u tf2, to mi je dalo mnogo prostora za pregovore {#}.

 
13 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

a čujete kako koja žena,upozna sam cura kojima je igranje dosadno i odvratno a upozna sam i gejmerica koje ga podržavaju :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Sažeto: Žena pati kada muškarac uživa! Pa onda je logično da te sabotira.

 

"Ljubavi, meni je drago kada ti ideš četvrtkom na multiplayera i družiš se sa svojom ekipom"

 

Prevedeno "Majmune, bolje ti je da ostaneš kući pa legneš sa svojom ženom i griješ mi promrzle noge"

God save flat rate
 
4 0 hvala 0
16 godina
online
Igranje - smrt za brak?

Mogu reci iz iskustva...

Igranje ne steti, normalno ako smo umjereni.

Imam dvoje djece i u braku sam 3 i pol godine i sve sljaka za sada, a igrao sam (i igram) aktivno BF:BC2, BF3, Skyrim, L4D2 . . . . da ne nabrajam dalje, i jos uvijek sam sretan sa suprugom i djecom. 

Problem nastaje, kako je kolega gore rekao, kad petkom ostanem do 4-5 ujutro, jer u subotu ne moram na posao, a onda zena zove da pijemo kavu u 8 i ja kazem eto me i ustanem u 11-12 ko zombi, tada nastaju problemi {#}

 

Netko je pitao tko cuva djecu, cuvamo ih oboje, rijetko igram kad su malci budni, ipak necu da mi djete gleda kako ja koljem nekog survivera u l4d ili kako mlatim zombija motornom pilom, jos su mladi za to. Ili ako je bas u pitanju neka dogovorena partija onda ih ona cuva, ili pak ako ona igra one Big Fish games onda ih ja cuvam, ma dogovor je sve. 

Ja kazem brak nije smrt za igranje niti je igranje smrt za brak, ako nekome jest onda si je sam kriv za to nije mu brak kriv.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 9:07 (goodye).
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Igranje - smrt za brak?

Kad pročitam ovakav članak sjetim se youtube filmića one djevojke koja je svom dečku pobrisala sve WoW likove kad je ovaj otišao kupiti cigare {#}

 

Imam sreće što mi gejmanje nije strano, inače bih obolila na živce kad mi se dečko ne bi javljo jer je eto taman krenuo jednu partiju SC-a. Ovak oboje znamo da ne ležimo negdje u jarku, već smo u nekoj superzanimljivoj partiji u kojoj nema vremena za cvrkutanje prek telefona. Tko god ne pokazuje interes za igre općenito nikad neće shvatit što znači 10h provest ispred monitora krvavih očiju bespomoćno pokušavajući završit quest u kojem su te isprašili već 5 puta.

 

Dokle god RL ne šteka i nema pretjerivanja s igrama, a seksaĆ pada redovito, moja sadašnja veza, a i budući brak neće bit u krizi{#}

 

 

Btw Plants vs Zombies rokaju {#}

Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Igranje - smrt za brak?
Solo761 kaže...

Zato treba birati partnera sa sličnim zanimacijama :D. Navodno ima i cura koje se igraju... navodno... "vidio" sam ih samo na internetu, uživo baš i ne :P

 

Čuj, da manje visiš na Forum.hr/UsamljenaSrca, možda bi i upoznao koju gamericu.

TD za ne kuženje sarkazma i ironije.
13 godina
protjeran
offline
Igranje - smrt za brak?

Kak nebi igranje bilo smrt za brak kad te neka kokoš stalno ometa.

Čovjek danas nemre ni do čekponjta doć a već čuješ kak nekaj iz druge sobe krešti i zuji da odeš ogulit krumpir! 

Zato i ne igram igre poput Skyrim-a,jel bi taj gameplay trajo 248 godina.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Igranje - smrt za brak?
roseman kaže...

Kak nebi igranje bilo smrt za brak kad te neka kokoš stalno ometa.

Čovjek danas nemre ni do čekponjta doć a već čuješ kak nekaj iz druge sobe krešti i zuji da odeš ogulit krumpir! 

Zato i ne igram igre poput Skyrim-a,jel bi taj gameplay trajo 248 godina.

Jbt, sta si ti prijatelju ozenio?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
12 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

igrao sam wow raid nas 25 a zena bla,bla ,bla imao sam slušalice ali ženski iritantan glas prolazi i kroz zidove da neće kroz slušalice ,svaki dan objašnjavam da kad igram ne mogu laprdat i ispunjavat želje (daj ovo ,daj ono)

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Igranje - smrt za brak?

neznas sta si ozenio sve dok ti ne postane zena a onda je kasno,lol.

Heroes get remembered, but legends never dies.
15 godina
neaktivan
offline
Igranje - smrt za brak?

Neznam kako cu da stignem do braka zbog igara....

 

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Igranje - smrt za brak?

Ma da? Igranje smrt za brak? Nisam primjetio.

Evo u braku sam već punih 15 godina i uopće nisam primjetio da nešto šteka,

osim sve zahtjevnijih igara s kojima se moj komp još junački nosi.

 

Imam i djece komada 2.Dobro,dok su bili manji bilo je iznalaženja kompromisa,

nisam igrao kad mi se htjelo nego kad sam mogao.

Sad su klinci poprilično samostalni,imaju svoje aktivnosti a i s njima katkad 

odigram nešto.

 

Dobra stvar je ta da ženka radi a ja sam u mirovini pa mogu odvaliti 4-5 sati 

i dok nje nema doma.

 

Ili po noći kad svi spavaju snom pravednika,ja svoje bitke bijem.

 

Čak mi je i velikodušno dala lovu za nove slušalice i tipkovnicu,

valjda joj je smetalo nabijanje po staroj (koja je bila raštimana do kraja) u nezgodno vrijeme...haaaaaaaah.

 

Uglavnom,da rezimiram:

 

Nema tu nekakvih problema,sve je stvar dogovora.

Uvijek,pa tako i u slučaju igranja dok je čovjek u braku,lijepa riječ čini čuda.

 

Happy gaming in marriage to all {#}

 

 

Edit: E,da...sad se sjetih i ovoga:

 

Imam par frendova koji su oženjeni i imaju klince a vole se i zaigrati na kompu.

I kod njih sve 5 što se gaminga i braka tiče.

 

Jednom od njih sam nedavno slagao novi komp,koji mu je draga kupila za godišnjicu braka.

Da bi se mogao normalno igrati jer je imao neku staru kramu od kompa prije.

Dakle,još malo potvrde tezi da s brakom & gamingom ne mora biti problema.

Old Insomniac
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 10:00 (fromcelltohell).
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Igranje - smrt za brak?
aton kaže...

igrao sam wow raid nas 25 a zena bla,bla ,bla imao sam slušalice ali ženski iritantan glas prolazi i kroz zidove da neće kroz slušalice ,svaki dan objašnjavam da kad igram ne mogu laprdat i ispunjavat želje (daj ovo ,daj ono)

 

Meni moja  kupila gamerske slušalice koje između ostalog blokiraju i vanjske šumove. Pa kad mi nešto govori-apsolutno je ništa ne čujem... Sada se žali i već se prijeti da će ih zapalit {#}{#}.

Inače se zna i ona poigrat i zbog toga mi daje određenog "prostora"... {#}

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice