Igrica za tisuću kuna

poruka: 43
|
čitano: 8.106
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igrica za tisuću kuna".
9 godina
protjeran
offline
Igrica za tisuću kuna
Pa i Diablo 3 Collectors edition na dan izlaska se mogao dobiti za slicnu cijenu, s tim da ste morali cekati u redu satima. Meni je smjesniji Origin Access za 25 igara treba placati mjesecnu pretplatu. Iako ne volim EA, deranje Battlefield igraca je opravdano, posto se previse ne bune.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

O da... EA strikes again.

Nikad nije dovoljno skupo.

KaeR
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
online
Igrica za tisuću kuna

Hehe pa se vi bunite protiv pirata...

 

Njihov proizvod, njihova poslovna politika, tko voli neka izvoli. Zato mi je glupo bacat hejt na EA, ako nemas neces igrat, ista stvar je vrijedila i za Apple dok nije postao mainstream svojim cijenama. Nije ni CS:GO (s dodacima kao i ovo) baš jeftin. Ni Rockstarove igre...

 

PC gaming je sve skuplji sport...solidna konfa za vrtit BF One kosta 7k u danasnje doba, 8k s igrom i periferijom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 14:50 (Mitch).
 
9 0 hvala 0
15 godina
online
Igrica za tisuću kuna

očito im jako dobro ide kad imaju takve cijene. zato i ne plačem kad njih i holywood piratiziraju

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Magnolia_fan kaže...
Pa i Diablo 3 Collectors edition na dan izlaska se mogao dobiti za slicnu cijenu, s tim da ste morali cekati u redu satima. Meni je smjesniji Origin Access za 25 igara treba placati mjesecnu pretplatu. Iako ne volim EA, deranje Battlefield igraca je opravdano, posto se previse ne bune.

 Je ali taj diablo i sve što si dobio uz njega i dan danas vrijedi dobru lovu ali ajde ti prodaj ovo sranje za npr 6 mjeseci.... Možeš bit sretan da dobiješ 300 kuna. Još ne mogu probavit 1. svjetski rat i 1000kn. LOL

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to
16 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

Mislim, realno - BF1 59,99 + premium pass 49,99 za što dobivaš sve sadržaje jest sve što nekom treba. Ista je stvar bila sa Battlefieldom Hardline, Battlefieldom 4, Battlefieldom 3 itd. Dakle BF1 nije skuplji od prijašnjih Battlefielda.

 

BF1 ima paket sadržaja koji je skuplji od svih drugih paketa koje su dosad nudili, no to je sasvim druga priča.

 

Čak se ne radi o EA-u. AAA igra ovog tipa + season pass svih izdavača stoje otprilike toliko novca. EA je samo upakirao razne dodatke koji su privremeno ekskluzivni i naplatio više.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

poslije ovog napisa, sve ovisi o tome ima li denuvo ili ne 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Igrica za tisuću kuna

Offtopic:

u BF1 koliko je maksimalno podržanih usera u multiplayeru?

 

 

 

 

http://www.norgems.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Igrica za tisuću kuna
Ajar kaže...

poslije ovog napisa, sve ovisi o tome ima li denuvo ili ne 

 Ima, ali Bypassat će se to lako, a tako i tako crack ovdje ništa ne znači za par misija SP... :)

 

Ako plaćaš 60€, plaćaš "pretplatu" da igraš MP...ništa drugo.

 

Inače, pitanje je vremena kada će izaći subscription sistem za AAA naslove ala Netflix. Platiš 20$ mjesečno i igraš bilo kaj i koliko te volja. To je budućnost. Uostalom, PS Now nakon nove konzole, dolazi na PC, a ni ne moraš biti vlasnik PS4.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 14:55 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
150eur za DS3 CE no regrets! Tko zeli/moze kupit ce. Tko ne cekat ce popust ili goty izdanje i sve 5. Ni prva ni zadnja igra sa izdanjem os 100+ eur
https://www.reddit.com/r/ultrawidemasterrace/
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Igrica za tisuću kuna
skank666 kaže...
Magnolia_fan kaže...
Pa i Diablo 3 Collectors edition na dan izlaska se mogao dobiti za slicnu cijenu, s tim da ste morali cekati u redu satima. Meni je smjesniji Origin Access za 25 igara treba placati mjesecnu pretplatu. Iako ne volim EA, deranje Battlefield igraca je opravdano, posto se previse ne bune.

 Je ali taj diablo i sve što si dobio uz njega i dan danas vrijedi dobru lovu ali ajde ti prodaj ovo sranje za npr 6 mjeseci.... Možeš bit sretan da dobiješ 300 kuna. Još ne mogu probavit 1. svjetski rat i 1000kn. LOL

 I kutija i Diablova kosturska glava mi i dan danas krase sobu! To je jedini collectors koji imam..Nadam se ne i zadnji :P

11 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

Ja bih za sljedeći nastavak Stalkera dao i više, možda i duplo. :)

 

Battlefield mi se ne sviđa, za njega bih možda dao max 100 kn tj 15 eura na rasprodaji. ha ha

 

Ako netko nešto stvarno voli, novac nije problem.

Time waits for no man.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Magnolia_fan kaže...
Pa i Diablo 3 Collectors edition na dan izlaska se mogao dobiti za slicnu cijenu, s tim da ste morali cekati u redu satima. Meni je smjesniji Origin Access za 25 igara treba placati mjesecnu pretplatu. Iako ne volim EA, deranje Battlefield igraca je opravdano, posto se previse ne bune.

 Kako misliš triba plaćati misečnu pretplatu, netko te prisiljava na to? Plaćam ja svaki dan kutiju duvana. Koga da krivim za to, sebe ili tvornicu duvana? 

 

Više se nema ko buniti, jer je većina bf igrača već odavno digla ruke od bf-a. Manjina koja je ostala se buni, al se ne čuje u moru nove konzolaške publike kojima je bitno da je proizvod zapakiran u dobru grafiku, za sve ostalo lako... 

Inače cijena za bf1 je najmanji problem u ciloj priči, al da ne ulazim u detalje mogu samo reći da sam razočaran prikazanim i da sam od ovog nastavka očekiva povratak originalu. Po meni su otišli u totalno suprotnom smjeru i poglupili igru ka nikad do sad

 

Bez uvrede autoru, al ne kužim uopće smisao ovog teksta. Kako je Danny već napisa, igra ne košta 1000kn nego 60 eura, odnosno isto ka svaki AAA naslov na tržištu. Neovisno o ukusima BF1 spada u takav naslov, pa je i cijena "opravdana" 

50 eura košta Premium dodatak, odnosno svi DLC paketi koje će ubuduće biti izbačeni su uključeni u tu cijenu. Također ista stvar kako to ide sa svim season pass naslovima. 

Autor se u tekstu postavia kao da je Premium nešto bez čega se ne može igrati. Može... 130 eura će platit samo oni kojima se diže na "poseban" skin i sl. gluposti 

Osobno poznam lika koji je na neki star city (il kako već se zove) potrošia više od 15000kn na nekakve svemirske brodove koje ne može voziti već samo gledati u hangaru, jer koliko sam skužia ta igra je još uvik u izradi. 

Ovih 15000kn je cijena igre ili glupost/gušt pojedinca? 

16 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

Iskreno mislim da sam sa mikrotransakcijama potrošio i puno više na određene igre, tako da i nije neka cijena jedini je problem što se mora dati odmas cijeli iznos pa se čini malo "previše"

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Mitch kaže...
 Ima, ali Bypassat će se to lako, a tako i tako crack ovdje ništa ne znači za par misija SP... :)

 

Ako plaćaš 60€, plaćaš "pretplatu" da igraš MP...ništa drugo.

 

Inače, pitanje je vremena kada će izaći subscription sistem za AAA naslove ala Netflix. Platiš 20$ mjesečno i igraš bilo kaj i koliko te volja. To je budućnost. Uostalom, PS Now nakon nove konzole, dolazi na PC, a ni ne moraš biti vlasnik PS4.

 fala na informacijama. osim TF2, multiplayeri me ne zanimaju. I'll pass. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
Igrica za tisuću kuna

Za takvu igru to je jeftino, trebalo bi biti i skuplje. Ako sam dobro shvatio, u igri dođe i digitalni konj kojeg možeš jahati do besvijesti.

 
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Mitch kaže...
Ajar kaže...

poslije ovog napisa, sve ovisi o tome ima li denuvo ili ne 

 Ima, ali Bypassat će se to lako, a tako i tako crack ovdje ništa ne znači za par misija SP... :)

 

Ako plaćaš 60€, plaćaš "pretplatu" da igraš MP...ništa drugo.

 

Inače, pitanje je vremena kada će izaći subscription sistem za AAA naslove ala Netflix. Platiš 20$ mjesečno i igraš bilo kaj i koliko te volja. To je budućnost. Uostalom, PS Now nakon nove konzole, dolazi na PC, a ni ne moraš biti vlasnik PS4.

 Ista stvar je i sa Fifom. Na dan izlaska 60€ , a godinu poslije 1€. 

9 godina
protjeran
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
skank666 kaže...
Magnolia_fan kaže...
Pa i Diablo 3 Collectors edition na dan izlaska se mogao dobiti za slicnu cijenu, s tim da ste morali cekati u redu satima. Meni je smjesniji Origin Access za 25 igara treba placati mjesecnu pretplatu. Iako ne volim EA, deranje Battlefield igraca je opravdano, posto se previse ne bune.

 Je ali taj diablo i sve što si dobio uz njega i dan danas vrijedi dobru lovu ali ajde ti prodaj ovo sranje za npr 6 mjeseci.... Možeš bit sretan da dobiješ 300 kuna. Još ne mogu probavit 1. svjetski rat i 1000kn. LOL

 Diablo 3 Collectors edition je pala cijena tako da neces nesto zaraditi posto je prodaje za 80€. Osobno sam vise zaradio na He-Man action figures, neotvorenima naravno.

 

Ako koga zanima imam neotvoreni Dark Souls 3 za PS4 collectors edition.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 16:02 (Magnolia_fan).
9 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

kupit cu je isto kao i bf3 i bf4, za 100 kn

samo treba malo pricekati

da dam vise od toga me ne moze apsolutno nitko natjerati

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Magnolia_fan kaže...
Pa i Diablo 3 Collectors edition na dan izlaska se mogao dobiti za slicnu cijenu, s tim da ste morali cekati u redu satima. Meni je smjesniji Origin Access za 25 igara treba placati mjesecnu pretplatu. Iako ne volim EA, deranje Battlefield igraca je opravdano, posto se previse ne bune.

 Nisi pažljivo pročitao - ovdje je riječ o isključivo digitalnom sadržaju, nema to ama baš nikakve veze s raznim collectors paketima.

Danny_HR kaže...

Mislim, realno - BF1 59,99 + premium pass 49,99 za što dobivaš sve sadržaje jest sve što nekom treba. Ista je stvar bila sa Battlefieldom Hardline, Battlefieldom 4, Battlefieldom 3 itd. Dakle BF1 nije skuplji od prijašnjih Battlefielda.

 

 Ne znam na koju ti to ponudu aludiraš, ali na Originu se ne nudi nikakav premium pass za 49,99 eura, imašsamo Ultimate Edition (koji uključuje premium pass) po cijeni od 129,98 eura.

Volume kaže...
 

Bez uvrede autoru, al ne kužim uopće smisao ovog teksta. Kako je Danny već napisa, igra ne košta 1000kn nego 60 eura, odnosno isto ka svaki AAA naslov na tržištu. Neovisno o ukusima BF1 spada u takav naslov, pa je i cijena "opravdana" 

50 eura košta Premium dodatak, odnosno svi DLC paketi koje će ubuduće biti izbačeni su uključeni u tu cijenu. Također ista stvar kako to ide sa svim season pass naslovima. 

Autor se u tekstu postavia kao da je Premium nešto bez čega se ne može igrati. Može... 130 eura će platit samo oni kojima se diže na "poseban" skin i sl. gluposti 

 Zašto bih se ja ljutio što ti ne kužiš?

 

 Igra NE košta 60+50, nego košta 129,98 (ako želiš biti matematički sitničav onda reci kako je to ipak malo manje od 1000 kuna), što daje nemalu razliku od 20 eura. I upravo je po tome BF1 različit od svih prethodnih nastavaka.

 Postoji i napomena na kraju teksta koja kaže da se NE mora platiti 130 eura, jer postoje i drugi kanali prodaje, ali to je nebitno za ovu temu ...

 

...
9 godina
protjeran
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Miro kaže...
Magnolia_fan kaže...
Pa i Diablo 3 Collectors edition na dan izlaska se mogao dobiti za slicnu cijenu, s tim da ste morali cekati u redu satima. Meni je smjesniji Origin Access za 25 igara treba placati mjesecnu pretplatu. Iako ne volim EA, deranje Battlefield igraca je opravdano, posto se previse ne bune.

 Nisi pažljivo pročitao - ovdje je riječ o isključivo digitalnom sadržaju, nema to ama baš nikakve veze s raznim collectors paketima.

 

 Blizzard je prodavao i digitalno collectors/ultimate/exclusive/Ultimate Evil ili kako su ga vec zvali edition.

12 godina
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Miro kaže...
Danny_HR kaže...

Mislim, realno - BF1 59,99 + premium pass 49,99 za što dobivaš sve sadržaje jest sve što nekom treba. Ista je stvar bila sa Battlefieldom Hardline, Battlefieldom 4, Battlefieldom 3 itd. Dakle BF1 nije skuplji od prijašnjih Battlefielda.

 

 Ne znam na koju ti to ponudu aludiraš, ali na Originu se ne nudi nikakav premium pass za 49,99 eura, imašsamo Ultimate Edition (koji uključuje premium pass) po cijeni od 129,98 eura.

 

Klik

10 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

Ajd ovdje bar traže soma kuna za igru plus sve buduće dodatke.

Meni je još fascinantnije kako deru ljude na Simsima. Svakih par tjedana bum jedan dodatak od najmanje dvadesetak eura. Sims4 sa svim dodatnim paketima za sada dođe samo oko 350€. Kažem za sada jer će sigurno biti još dvadesetak dodataka. Sims3 kad zbrojiš sve dođu oko 750€(da išla sam zbrajati). Pa ti financiraj takav sport. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Miro kaže...

 Zašto bih se ja ljutio što ti ne kužiš?

 

 Igra NE košta 60+50, nego košta 129,98 (ako želiš biti matematički sitničav onda reci kako je to ipak malo manje od 1000 kuna), što daje nemalu razliku od 20 eura. I upravo je po tome BF1 različit od svih prethodnih nastavaka.

 Postoji i napomena na kraju teksta koja kaže da se NE mora platiti 130 eura, jer postoje i drugi kanali prodaje, ali to je nebitno za ovu temu ...

 

 Igra NE košta 129.98 eura, igra košta 59.99 eura. Premium pass, koji uključuje sve dodatne sadržaje koji će biti izbačeni, košta 49.99 eura. Premium pass nitko nije obvezan kupiti i igru može igrati bez njega. Šta znači da je cijena ista kakva je bila za bf3 i bf4

 

Ultimate edition košta 129.98 eura, a uključuje igru, premium pass i par već otključanih gluposti za koje bi inače morao potrošiti par sati igre da ih dobiješ na korištenje. Ti dodaci ne predstavljaju nikakvu prednost već se radi o kozmetičkim glupostima 

13 godina
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Sry za dupli post, ne želi ubaciti slike u prethodni
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
FileFicho kaže...
Miro kaže...
Danny_HR kaže...

Mislim, realno - BF1 59,99 + premium pass 49,99 za što dobivaš sve sadržaje jest sve što nekom treba. Ista je stvar bila sa Battlefieldom Hardline, Battlefieldom 4, Battlefieldom 3 itd. Dakle BF1 nije skuplji od prijašnjih Battlefielda.

 

 Ne znam na koju ti to ponudu aludiraš, ali na Originu se ne nudi nikakav premium pass za 49,99 eura, imašsamo Ultimate Edition (koji uključuje premium pass) po cijeni od 129,98 eura.

 

Klik

 Belosvetska urota!

 

Zašto meni to nisu ponudili? Deset puta sam pretražio cjenik i nisam na to naletio... Prošli put sam se za BF4 pristojno iskeširao, pa valjda računaju da mi ne trebaju ni nuditi ove skromnije pakete...

 

OK, prihvaćam da fakat postoji i ta verzija kupnje DLC-ova unaprijed za pišljivih 50 eura, ali i dalje stoji sve ostalo!

...
16 godina
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Miro kaže...

Zašto meni to nisu ponudili? 

Mudro su to sklonili u zaseban listing, ne pojavljuje se u osnovnom za BF1, baš zato da ekipa pomisli kako nema drugi izbor nego kupiti Ultimate Edition.

16 godina
moderator
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
Danny_HR kaže...
Miro kaže...

Zašto meni to nisu ponudili? 

Mudro su to sklonili u zaseban listing, ne pojavljuje se u osnovnom za BF1, baš zato da ekipa pomisli kako nema drugi izbor nego kupiti Ultimate Edition.

 Doista nikad, ali ono nikada, ne bih tako nešto očekivao od Electronic Artsa!

...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Igrica za tisuću kuna
woodgamesfx kaže...

Offtopic:

u BF1 koliko je maksimalno podržanih usera u multiplayeru?

64 igrača. 32 vs 32

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Igrica za tisuću kuna

Sad to fino iskoristi kao inspiraciju i na svaku naslovnicu Buga stavi prijavnicu za godišnju pretplatu ili nešto slično! :)

 

A i BUG season pass nije loša ideja.

 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice