Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

poruka: 49
|
čitano: 15.147
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će ".
15 godina
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

A šta to ima na privatnim torrent trackerima da nema na javnim kao što je KAT, TPB ili 133x? Onako me zanima ako tko zna neka javi. Pozdravljam vas uz prateću sliku:

 

 

Moj PC  
5 10 hvala 0
10 godina
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

Veće brzine, seedboxa ko pljeve, brži releaseovi, više seedera, nema fejkova, hit&run se kažnjava.... Naravno za 4-20mbit dsl/cable tak svejedno otkud skidaš :)

 
30 1 hvala 0
8 godina
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

I veca kvaliteta svega 

Nego, ako se jos trackera pridruzi tome ( prvenstveno mislim na AwesomeHD i HDbits) maknut cu w10 jer su mi ti trackeri bitniji nego bilo kakav OS 

 

Btw. Envy Passthepopcorn je najveca filmska arhiva na internetu usporedimo bez obzira na legalno/nelegalno
Puno stvari koje su tamo nema na public-u

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 15:37 (Santana).
Moj PC  
8 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

Još jedna zanimljivost je da Windows 10 dijeli vaše WiFi lozinke svim vašim prijateljima i kontaktima sa Facebooka, Skypea i Outlooka ukoliko i oni koriste Windows 10.

http://www.rockpapershotgun.com/2015/07/28/windows-10-wifi-sharing/

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 15:41 (DragonShit).
 
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

Pa ionako ima alternativa. Linux na primjer. Ubuntu i mint su jednostavni i mogu poslužit u torrent mašini.

 
2 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

Koja bezvezarija. Ljudi na privatnim trackerima svakako imaju ili seedbox ili nekakav dedicated stroj za to koji je uglavnom linux ili nekakva prastara XP/7 mašina...

Freak Show Inc.
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Envy kaže...

A šta to ima na privatnim torrent trackerima da nema na javnim kao što je KAT, TPB ili 133x? Onako me zanima ako tko zna neka javi. Pozdravljam vas uz prateću sliku:

 

 

 Svakave divote - od specijaliziranih trackera (glazba, knjige...) na kojima možeš raditi i requeste, puno veće sigurnosti (skoro sigurno nećeš pobrati virus), većih brzina, dužeg održavanja torrenta. Primjer je jedan vrlo ekskluzivni tracker za hd filmove. Standardi kvalitete su takvi da se cijene samo internal encodeovi, a ako slučajno netko primjeti da je i jedan frame corrupted ili nešto ne štima torrent se briše - i uz to se održava samo najbolji encode filma.

Naravno, dodatan razlog je sigurnost.. ne od virusa nego od drugih očiju.. Dok prilikom skidanja s javnog trackera vrlo lako saznaju tko skida što, kod private je to nemoguće ako i oni nemaju pristup.

8 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Friday kaže...

Koja bezvezarija. Ljudi na privatnim trackerima svakako imaju ili seedbox ili nekakav dedicated stroj za to koji je uglavnom linux ili nekakva prastara XP/7 mašina...

 A mozda imamo dovoljno velik upload da ne moramo koristit seedbox(znam malo nas je) i imamo samo jedno racunalo 

 

14 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
@DragonShit
ako to (share passworda) dozvolis. To radi WP vec neko vrijeme. Testirao.
15 godina
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

To su onda superseederi ili kako se prije zvali seedboxovi, znam da je bilo pravilo da koliko skineš u određenim procentima moraš i slati. Ako je tako, ta pravila su mi nekako rigoroznija.

Dakle ako sam te razumio ja sa 5 Mbps nemam potrebe da tražim te grupe, ali opet ponuđen mi je ugovor da za istu cijenu ako potpišem isti na 2 godine imam 10 Mbps, što nije loše za računar koji radi kao server 24/7.

 

 

Sada nam daj linkove na te trackere, ionak se podrazumijeva da imamo orginal zapakovane u celofanu doma a i da se zlu ne nađe ujak iz USA mi je se zakleo da neće gledati ništa sa NETFLIX-a nego kao pisanu garanciju faxirao mi, a šugavi amerikanci mi kažu da 'ne može to u tvojoj regiji"... eee pa živio torrent: djed, otac i mater Interneta 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Santana kaže...
Friday kaže...

Koja bezvezarija. Ljudi na privatnim trackerima svakako imaju ili seedbox ili nekakav dedicated stroj za to koji je uglavnom linux ili nekakva prastara XP/7 mašina...

 A mozda imamo dovoljno velik upload da ne moramo koristit seedbox(znam malo nas je) i imamo samo jedno racunalo 

 

 

Svakako ne bih preporučio masivan upload od kuće...

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Friday kaže...

Koja bezvezarija. Ljudi na privatnim trackerima svakako imaju ili seedbox ili nekakav dedicated stroj za to koji je uglavnom linux ili nekakva prastara XP/7 mašina...

 Android smartfon je odličan za torrente ako imaš dovoljno memorije a može se zadati da skida samo dok je priključen na punjač, npr. tijekom noći.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 15:58 (DragonShit).
8 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Friday kaže...
Santana kaže...
Friday kaže...

Koja bezvezarija. Ljudi na privatnim trackerima svakako imaju ili seedbox ili nekakav dedicated stroj za to koji je uglavnom linux ili nekakva prastara XP/7 mašina...

 A mozda imamo dovoljno velik upload da ne moramo koristit seedbox(znam malo nas je) i imamo samo jedno racunalo 

 

 

Svakako ne bih preporučio masivan upload od kuće...

 Da to je istina... 

13 godina
neaktivan
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

Nadam se da je Windows 10 prekretnica i da će se piratstvu konačno stati na kraj.

 
6 51 hvala 1
16 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Sinatra kaže...

Nadam se da je Windows 10 prekretnica i da će se piratstvu konačno stati na kraj.

 Ja se nadam da ce izumiti lijek za rak, sidu, ebolu, pretilost, da cemo uci u Star Trek eru tako da covjecanstvo napokon moze stati na kraj piratstvu.

16 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Sinatra kaže...

Nadam se da je Windows 10 prekretnica i da će se piratstvu konačno stati na kraj.

 Hahahaha dobar...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Sinatra kaže...

Nadam se da je Windows 10 prekretnica i da će se piratstvu konačno stati na kraj.

 U tom slučaju bi Linux zavladao desktopom a to se neće dogoditi.

15 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Santana kaže...

I veca kvaliteta svega 

Nego, ako se jos trackera pridruzi tome ( prvenstveno mislim na AwesomeHD i HDbits) maknut cu w10 jer su mi ti trackeri bitniji nego bilo kakav OS 

 

Btw. Envy Passthepopcorn je najveca filmska arhiva na internetu usporedimo bez obzira na legalno/nelegalno
Puno stvari koje su tamo nema na public-u

Svi traže pasword, (mislim da sam nekada davno imao neki pass 2008. godine na nekom trackeru) kako sada do njih tj. do ulaznice. 

 

DragonShit kaže...

Još jedna zanimljivost je da Windows 10 dijeli vaše WiFi lozinke svim vašim prijateljima i kontaktima sa Facebooka, Skypea i Outlooka ukoliko i oni koriste Windows 10.

* * *

I treba dijeliti, ja sam dva Routera otvorena ostavio pa se kača pola sela. Samo hoće na glavu da se nasada kada uključim torent koji nekim čudom QoS ima maximalni prioritet pa priguši sav ostali promet. BTW: šala mala, tema ispucana u Windows 10 - Općenito.

 

Friday kaže...

Koja bezvezarija. Ljudi na privatnim trackerima svakako imaju ili seedbox ili nekakav dedicated stroj za to koji je uglavnom linux ili nekakva prastara XP/7 mašina...

Slažem se, ili barem kroz virtualnu mašinu ili neki VPN kanal. Windows 10 je baš digao hype kakav nije ni "zlglasni" Metr.. pardon, Modern UI sučelje u 8-ci. 

Chronosus kaže...

 Svakave divote - od specijaliziranih trackera (glazba, knjige...) na kojima možeš raditi i requeste, puno veće sigurnosti (skoro sigurno nećeš pobrati virus), većih brzina, dužeg održavanja torrenta. Primjer je jedan vrlo ekskluzivni tracker za hd filmove. Standardi kvalitete su takvi da se cijene samo internal encodeovi, a ako slučajno netko primjeti da je i jedan frame corrupted ili nešto ne štima torrent se briše - i uz to se održava samo najbolji encode filma.

Naravno, dodatan razlog je sigurnost.. ne od virusa nego od drugih očiju.. Dok prilikom skidanja s javnog trackera vrlo lako saznaju tko skida što, kod private je to nemoguće ako i oni nemaju pristup.

U BiH je divlji zapad što se tiče Interneta, drugim riječima raj za Internet korisnike pa ta sigurnost me i ne brine, a ionako je i sam ISP jedno vrijeme imao tkzv. Free Zonu tj. dok su se Gigice naplaćivale taj bazen svega i svačega nije, pa je drugim riječima BHTeleocm najveći Telecom operater u BiH bio ujedno i najveći pirat, direktno preko FTP servera možda čak i u svijetu.

 

Međutim ostatak kao što je veća brzina mi ne znači puno.. jer ionako skidam 99% teoretskom maximalnom brzinom na privatnim trackerima. Ali dostupnost seedera - itekako.

Iskustva imam kao da sam 5 života preživio, virus sam zakačio zadnji put 1997-me i to kada sam skidao aXXo XVID-e, sada mogu nanjušiti šta je lažno a šta nije.. i kada će se šta pojaviti tako da nema šanse ni da na privatnim trackerima neki release bude izdat prije (možda su samo sati u pitanju) vremena.

 

Kvaliteta? Pa to je digitalno sve. Prekjuče skinuo neku verziju Mad Max-a (pored klasične YIFY iako sam isti u kinu gledao - dva puta) od 39 GB-a čisto da malo sa svojim Z-5500 Digital zatresem potrkovlje a i od strica lamperiju na kući:

https://torrentz.eu/9a330cda05b43e46c8f7e758834b7ba38e5b0aad Inače uvijek skidam preko tražilice torrent tražilica konkretno torrentz.eu, čišća i ljepš od samog Googla.. ali opet bi volio da upadnem u neki od tih privatnih trackera.

 

Koliko vidim sva priča se odvija iza nekih još prastarih IRC kanala ili nekih od foruma... pa ako netko zna ili je čuo nešto.. slobodno mi poašljite na pp, a ja ću vama razglendicu sa paonnskih jezera. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 16:14 (Envy).
10 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Santana kaže...

 A mozda imamo dovoljno velik upload da ne moramo koristit seedbox(znam malo nas je) i imamo samo jedno racunalo 

 

 U tom slucaju bi mi w10 mashina za torrentanje bila last resort, ali to sam samo ja :D

8 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Envy kaže...
Santana kaže...

I veca kvaliteta svega 

Nego, ako se jos trackera pridruzi tome ( prvenstveno mislim na AwesomeHD i HDbits) maknut cu w10 jer su mi ti trackeri bitniji nego bilo kakav OS 

 

Btw. Envy Passthepopcorn je najveca filmska arhiva na internetu usporedimo bez obzira na legalno/nelegalno
Puno stvari koje su tamo nema na public-u

Svi traže pasword, (mislim da sam nekada davno imao neki pass 2008. godine na nekom trackeru) kako sada do njih tj. do ulaznice. 

 

Nitko ti nece dat pozivnicu na lijepe zube, nemoj se nit trudit.

 

Btw. jos se dosta filmova snima na filmskoj vrpci, a i mad max ti ima dosta filmskog zrna na blurayu, no naravno to na Yifi verziji nisi mogo vidjet kad su ga unistili skroz 

evo ti kak izgleda bluray http://someimage.com/ioOSpQD

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 16:21 (Santana).
15 godina
odjavljen
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

Danas se original win nabavi za 110 kn, nema razloga zasto opce koristit piratski windows.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
3 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Edge kaže...

Danas se original win nabavi za 110 kn, nema razloga zasto opce koristit piratski windows.

 Gdje? Najozbiljnije. Ne znam za to.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri

Nije stvar da li imaš orig ili pirat win 10,lol biti ćeš blokiran od strane trackera 

 

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Edge kaže...

Danas se original win nabavi za 110 kn, nema razloga zasto opce koristit piratski windows.

 pa pretplata za adsl je cca toliko i windows koji se skine je volume licencija. no čemu se uopće zaj ... s w10? - to je ispravno pitanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

U svemu tome stvar je zapravo, da MS moze proslijediti podatke, sto si skidao, i sto. Djabe sto skidas sa javnog trackera sa WIN 10, kada te moze docekati tuzba ili racun za konzumiranje sadrzaja.. jer si dao dopustenje MSu.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri će

Ne znam je li ovo on ili off topic.

 

Gorak je prelazak na DirectX 12,

jer mi upravo iz tog razloga treba Windows 10,

a i veći usera u Hrvatskoj.

 

Treba otvoriti temu kako stati na kraj bedastoćama

koje dolaze s Windowsima 10, ili ljepše kako koristiti

Windows 10 kao Windows 8.1 ili 7.

 

Windows 10 "terror":

Prvo špijuniranje, zatim deinstalacija nelegalnog softvera,

zatim ne podržavanje pojednih starijih DRM-ova za igrice

npr. Securom (iako je sam Microsoft bio evanđelist DRM-a),

zatim blokiranja privatnih trakera, a bit će toga još - "saga" će

se nastaviti.

 

Kako stati tome na kraj? Hardwerski, softerski firewall?

 

Dvije instalacije: jedna windows 7, 8.1, a na drugoj particiji

10-etka za igrice?

Ako ima tko koju ideju neka podijeli! Hvala!

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Santana kaže...
* * *

 

Nitko ti nece dat pozivnicu na lijepe zube, nemoj se nit trudit.

 

Btw. jos se dosta filmova snima na filmskoj vrpci, a i mad max ti ima dosta filmskog zrna na blurayu, no naravno to na Yifi verziji nisi mogo vidjet kad su ga unistili skroz 

evo ti kak izgleda bluray http://someimage.com/ioOSpQD

Pogrešno si me razumio.

Film sam gledao u kinu i to dva puta (okolnosti za drugi put su ne bitne), YIFY verzija je otišla bratu na 9,7" tablet, a ja sam čisto zbog Dolby Atmosa skinuo ovu verziju od 39 GB.

Poanta priče jeste da bolje sigurno ne bi dobio ni da sam Max-a skinuo sa nekih od tih zatvorenih trackera, najbolja verzija jeste Mastered in 4K za koju ne znam da li je izašla  inaravno budući nativni 4K naslovi jednog kada se Disnay i Sony smiluju.

A sada film kao film. Da - neki se snimaju još uvijek fimskom vrcsom, nekim RED-om a neki Sony CineAlta, i dalje je sedma umjetnost.

 

Možda amerikancima zvuči divno ali ja za svaki film želim i prevod. A druga stvar su ograničenje veze, da imam 200 Mbps (nudi se i to u mom gradu za oko 400 kn mjesečno) možda bi i vrijedilo truda.. ovako.. puno prašine oko ničega ovkao kako ja vidim.

 

Ali tko zna - možda si i dam truda pa uspijem dobiti pozivnicu čisto znatiželje radi.

l.p. svima.

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
absolon kaže...

* * *

Ako ima tko koju ideju neka podijeli! Hvala!

Sorry što te nisam multicitirao pa ovako ružno ispada.

Ideja je jednostavna: ne opterećavati se time. 

8 godina
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
Envy kaže...
Santana kaže...
* * *

 

Nitko ti nece dat pozivnicu na lijepe zube, nemoj se nit trudit.

 

Btw. jos se dosta filmova snima na filmskoj vrpci, a i mad max ti ima dosta filmskog zrna na blurayu, no naravno to na Yifi verziji nisi mogo vidjet kad su ga unistili skroz 

evo ti kak izgleda bluray http://someimage.com/ioOSpQD

Pogrešno si me razumio.

Film sam gledao u kinu i to dva puta (okolnosti za drugi put su ne bitne), YIFY verzija je otišla bratu na 9,7" tablet, a ja sam čisto zbog Dolby Atmosa skinuo ovu verziju od 39 GB.

Poanta priče jeste da bolje sigurno ne bi dobio ni da sam Max-a skinuo sa nekih od tih zatvorenih trackera, najbolja verzija jeste Mastered in 4K za koju ne znam da li je izašla  inaravno budući nativni 4K naslovi jednog kada se Disnay i Sony smiluju.

A sada film kao film. Da - neki se snimaju još uvijek fimskom vrcsom, nekim RED-om a neki Sony CineAlta, i dalje je sedma umjetnost.

 

Možda amerikancima zvuči divno ali ja za svaki film želim i prevod. A druga stvar su ograničenje veze, da imam 200 Mbps (nudi se i to u mom gradu za oko 400 kn mjesečno) možda bi i vrijedilo truda.. ovako.. puno prašine oko ničega ovkao kako ja vidim.

 

Ali tko zna - možda si i dam truda pa uspijem dobiti pozivnicu čisto znatiželje radi.

l.p. svima.

A zamisli 4k masteri su vec jedno vrijeme tu samo kaj nije na kutiji pisalo velikim zutim slovima 
Recimo Samsara ti je 8K master moguc samo zato jer je sniman na 70mm filmskoj vrpci 

 

Uglavnom ti znas svoje dal ti treba il ne 
Ja se osobno vise nikad nebi vratio na public i nisam ga koristio vec vise godina

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2015 17:50 (Santana).
9 godina
protjeran
offline
Re: Imate li Windowse 10 privatni torrent trackeri
absolon kaže...
---

 

Dvije instalacije: jedna windows 7, 8.1, a na drugoj particiji

10-etka za igrice?

Ako ima tko koju ideju neka podijeli! Hvala!

 

Da ako netko bas fakat treba Win 10 onda je razumna opcija Dual Boot.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice