Ime iPad kupljeno na prijevaru?

poruka: 10
|
čitano: 2.563
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ime iPad kupljeno na prijevaru?".
12 godina
neaktivan
offline
Ime iPad kupljeno na prijevaru?

Zanimljivo, IPAD izgleda kao iMac G3 {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ime iPad kupljeno na prijevaru?
Ma mogu se .....
Apple je nedodirljiv tak ...
16 godina
offline
Ime iPad kupljeno na prijevaru?

Zašto nisu odmah po izlasku iPada u ožujku 2010. reagirali? Sad kad su namirisali lovu, onda su se sjetili.

 
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ime iPad kupljeno na prijevaru?
Marko kaže...

Zašto nisu odmah po izlasku iPada u ožujku 2010. reagirali? Sad kad su namirisali lovu, onda su se sjetili.

Pa i vode borbu od 2010., otkad su saznali da je Apple zapravo kupio to ime (pogledaj prilozene vijesti), samo su prvo u Kini krenuli.

13 godina
protjeran
offline
Re: Ime iPad kupljeno na prijevaru?
Unix kaže...

Zanimljivo, IPAD izgleda kao iMac G3  {#}

  Zbilja čista kopija imac G3 i eMac-a. Konačno da i Kinezi nekog tuže. Je smiješno ali istinito!

15 godina
neaktivan
offline
Ime iPad kupljeno na prijevaru?

ma moš mislit.

U današnje doba industrijsk špijunaže, lol.

 

Nema tu lažnih intencija, ugovor se napravi, ak prodaš, gotovo.

 

Da kupujem na placu sve mandarine što postoje, a sutra padne snijeg (što sam znao) i više mandarina nema - ja bih ih prodavao za deset puta više, a bivši koji su mi sve prodali bi me mogli tužiti da dobiju više para? Smiješno.

 

 

 

još najbolje od svega o nepravednosti i prevari govore oni koji su imitacije i slične prevare uveli kao gospodarsku politiku - da nije tužno, bilo bi smiješno...(PS još se sjećam kako mi je pacijent koji se kuži u informatiku i smartphonove, nakon prometne, dijelio u KBC Osijek sobu s nekim siromahom koji je za 700 kn kupio novi iphone. na placu. koji je tri put lakši od originalnog. i kojem touch screen radi kao tuč skrin (naslikan)...made in China naravno.

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ime iPad kupljeno na prijevaru?

Kakve veze ima tko je kupio? Sad kad su saznali da je kupac imao više love nego su oni procjenjivali sad bi još. To je kao da prodaš auto, ap vidiš tipa da se u odjelu vozi u tvom starom autu, zaustaviš ga i kažeš "Hej, hej, pa ti nisi sirotinja! Daj mi još love, ja nisam znao da ti imaš novaca.".

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Ime iPad kupljeno na prijevaru?

 da su ih pošteno zaj...li, jesu 

 

 osnovali firmu kojoj je kratica imena IPAD i onda kupili ime od kineza..  da ovi ne skuže da se zapravo o apple- u radi.. aaaaaaa{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Ime iPad kupljeno na prijevaru?

Ja bih sad na prijevaru od applea kupio tu englesku ipad firmu. Šta će im, i tako su ju otvorili samo za tu jednu kupovinu:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ime iPad kupljeno na prijevaru?
NEW_MAN kaže...
Ma mogu se .....
Apple je nedodirljiv tak ...

Možda u truloj Americi di su doma, ali drugdje malo sutra budu se oni itekak nasjedili na Kuruzi bez brige sve dojde na naplatu loši potezi muljaše itd.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 16:43 (rambox).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice