Internet Explorer 10 za Windows 7

poruka: 38
|
čitano: 7.741
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Internet Explorer 10 za Windows 7".
11 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

Koristim uporedo firefox i IE10, i mogu reći da se IE dosta popravio,ali baš dosta. Na win8 mi je primarni browser,ako se pokaže i na win 7 dobro onda nema razloga da ga ne koristim.Od addona svakako ništa i ne koristim tako da mi neće faliti.

 

Inače,kada se ode na http://ie.microsoft.com/testdrive/ IE potuče sve browsere i to debelo. Nisam programer i ne razumijem se u te stvari,ali mi nije jasno kako je onoliko bolji kada se puste testovi.

 

EDIT: jedino što mi fali jesu opcije kada kliknem dasnu tipku miša: open link in new tab,view image in new tab i slično

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 12:28 (abyssis).
 
2 8 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

djaba im puste miljarde kad najbolje sta mogu smislit su ove gay reklame...

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
 
4 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
abyssis kaže...

Koristim uporedo firefox i IE10, i mogu reći da se IE dosta popravio,ali baš dosta. Na win8 mi je primarni browser,ako se pokaže i na win 7 dobro onda nema razloga da ga ne koristim.Od addona svakako ništa i ne koristim tako da mi neće faliti.

 

Inače,kada se ode na http://ie.microsoft.com/testdrive/ IE potuče sve browsere i to debelo. Nisam programer i ne razumijem se u te stvari,ali mi nije jasno kako je onoliko bolji kada se puste testovi.

 

EDIT: jedino što mi fali jesu opcije kada kliknem dasnu tipku miša: open link in new tab,view image in new tab i slično

bitno da si sretan

HOTCHIX.INFO - NIJE SIGURNO ZA POSAO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
MocniSkopac kaže...
abyssis kaže...

Koristim uporedo firefox i IE10, i mogu reći da se IE dosta popravio,ali baš dosta. Na win8 mi je primarni browser,ako se pokaže i na win 7 dobro onda nema razloga da ga ne koristim.Od addona svakako ništa i ne koristim tako da mi neće faliti.

 

Inače,kada se ode na http://ie.microsoft.com/testdrive/ IE potuče sve browsere i to debelo. Nisam programer i ne razumijem se u te stvari,ali mi nije jasno kako je onoliko bolji kada se puste testovi.

 

EDIT: jedino što mi fali jesu opcije kada kliknem dasnu tipku miša: open link in new tab,view image in new tab i slično

bitno da si sretan

Ako nemaš šta pametno reći na moj post  i na temu nemoj ni replicirati

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
13 godina
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7
 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
abyssis kaže...

Inače,kada se ode na http://ie.microsoft.com/testdrive/ IE potuče sve browsere i to debelo. Nisam programer i ne razumijem se u te stvari,ali mi nije jasno kako je onoliko bolji kada se puste testovi.

 

Ma daj?! Sva sreca da je MS poznat po nepristranosti, pogotovo kaj se browsera tice. :)

12 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7
Kad ce stranice napravljene u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi izgledati isto kao i na IE onda cu uopce razmisliti da li ga koristiti.
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
abyssis kaže...

Koristim uporedo firefox i IE10, i mogu reći da se IE dosta popravio,ali baš dosta. Na win8 mi je primarni browser,ako se pokaže i na win 7 dobro onda nema razloga da ga ne koristim.Od addona svakako ništa i ne koristim tako da mi neće faliti.

 

Inače,kada se ode na http://ie.microsoft.com/testdrive/ IE potuče sve browsere i to debelo. Nisam programer i ne razumijem se u te stvari,ali mi nije jasno kako je onoliko bolji kada se puste testovi.

 

EDIT: jedino što mi fali jesu opcije kada kliknem dasnu tipku miša: open link in new tab,view image in new tab i slično

hahaha lako je ispasti bolji kad si testove optimiziras na svoju ruku, jel? :)

IE10 je prvi browser u ovome tisucljecu kojeg je izdao MS a da isti zasluzuje titulu BROWSER :) brz je, dobro renderira sadrzaj i najbitnije PRAVILNO radi odnosno postuje standarde :))

 

Koristiti ga kao primarni browser mozes, ja to, doduse, ne bih ali svatko ima pravo na svoj izbor... nema razloga odgovarati korisnika od IE10 jer sam ga dovoljno koristio da dodjem do zakljucka: NAPOKON MS, NAPOKON :)

 

 

Moje zaprepastenje 10tkom ide u smijeru VISTE, zasto po bogu nema IE10 za vistu? Microfost opet pi***, opet izmisljaju i kao i inace nastoje "upravljati" korisnicima i gurati ih na novi OS. 

12 godina
protjeran
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

Ništa pd toga - otišli su u krivom smjeru općenito.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
zoki.zlikowski kaže...
Kad ce stranice napravljene u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi izgledati isto kao i na IE onda cu uopce razmisliti da li ga koristiti.

koje su to stranice? moze primjer?

16 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
BlueMax kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Kad ce stranice napravljene u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi izgledati isto kao i na IE onda cu uopce razmisliti da li ga koristiti.

koje su to stranice? moze primjer?

Ne samo to, nego kako je napravio stranice u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi... :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
16 godina
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

Djeluje mi kao pametna poslovna odluka ostaviti XP i Vistu sa smećem od browsera i pokušati prisiliti te korisnike da kupe Windows 8 koji nije loš, ali nekako vjerujem da je jednostavnije instalirati Firefox/Chromium/Operu i surfati webom. Po meni, trebali su izbaciti i za starije sustave IE10. Web je danas izuzetno bitna stvar, a 30% korisnika su jednostavno ignorirali i rekli im {#}. MS Klasika.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

IE koristim barem 2. godine... ništa mu ne fali i jedan je od bržih browsera. u međuvremenu sam isprobavao i chrome (na njemu mi se najčešće rušio flash), firefox (lijeno đubre, barem u onoj verziji koju sam ja tada koristio), i operu, koja mi se isto činila lijena.

još da mogu syncat bookmarke okolo bio bi numero uno

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
3 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
Father_Dougal kaže...
BlueMax kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Kad ce stranice napravljene u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi izgledati isto kao i na IE onda cu uopce razmisliti da li ga koristiti.

koje su to stranice? moze primjer?

Ne samo to, nego kako je napravio stranice u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi... :)

Pa to i pitam {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
BlueMax kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Kad ce stranice napravljene u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi izgledati isto kao i na IE onda cu uopce razmisliti da li ga koristiti.

koje su to stranice? moze primjer?

Ne da može primjer nego jednostavno uzmi svaku stranicu koja nije optimizirana za IE. Nema stranice koja će izgledati isto.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
R4sput1n kaže...

djaba im puste miljarde kad najbolje sta mogu smislit su ove gay reklame...

bogme
uzas od reklame

12 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
zbuzanic kaže...

Djeluje mi kao pametna poslovna odluka ostaviti XP i Vistu sa smećem od browsera i pokušati prisiliti te korisnike da kupe Windows 8 koji nije loš, ali nekako vjerujem da je jednostavnije instalirati Firefox/Chromium/Operu i surfati webom. Po meni, trebali su izbaciti i za starije sustave IE10. Web je danas izuzetno bitna stvar, a 30% korisnika su jednostavno ignorirali i rekli im {#}. MS Klasika.

Nitko nece XP mijenjati zbog browsera.

Osim toga IE bi trebao biti puno, puno bolji od svih ostalih browsera (koji rade na svim OS-ovima) da bi netko zbog njega mijenjao (pogotovo kupovao) novi OS.

13 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

IE u bilo kojem obliku je odličan preglednik.. za instalaciju Chrome-a.

 

Moj PC  
5 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
skank666 kaže...

još da mogu syncat bookmarke okolo bio bi numero uno

 Ako koristis Dropbox ili Skydrive, nista lakse, jer IE drzi bookmarks kao folder s fajlovima na disku. Promijeni sistemsku lokaciju Favorites foldera na neki folder koji se sync-a, to isto uradis i na drugom racunaru i to je to.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
zbuzanic kaže...

Djeluje mi kao pametna poslovna odluka ostaviti XP i Vistu sa smećem od browsera i pokušati prisiliti te korisnike da kupe Windows 8 koji nije loš, ali nekako vjerujem da je jednostavnije instalirati Firefox/Chromium/Operu i surfati webom. Po meni, trebali su izbaciti i za starije sustave IE10. Web je danas izuzetno bitna stvar, a 30% korisnika su jednostavno ignorirali i rekli im  {#}. MS Klasika.

  Pa barem da si naslov procitao{#}

  Internet Explorer 10 za Windows 7

14 godina
neaktivan
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
knight kaže...
skank666 kaže...

još da mogu syncat bookmarke okolo bio bi numero uno

 

naravno da mozes!

http://www.xmarks.com 

12 godina
neaktivan
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7
MS Os koristite a ne sviďa vam se IE pa koristite onda Chrom Os kao i nadolazeći Firefox Os pa onda govorite nešto oni koji su opčenito nešto kao protiv MS , a koriste piratske winse od xp-a do win8.
Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

ne pricaj gluposti prosim te

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
abyssis kaže...

 

EDIT: jedino što mi fali jesu opcije kada kliknem dasnu tipku miša: open link in new tab,view image in new tab i slično

navika je cudo, to i meni smeta kod IE {#}

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
protjeran
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
Father_Dougal kaže...
BlueMax kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Kad ce stranice napravljene u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi izgledati isto kao i na IE onda cu uopce razmisliti da li ga koristiti.

koje su to stranice? moze primjer?

Ne samo to, nego kako je napravio stranice u Chromeu/Firefoxu/Safariju/Operi... :)

nije mislio na to, al moze se :P

 

https://codeanywhere.net/

https://kodingen.com/

15 godina
protjeran
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
zbuzanic kaže...

Djeluje mi kao pametna poslovna odluka ostaviti XP i Vistu sa smećem od browsera i pokušati prisiliti te korisnike da kupe Windows 8 koji nije loš, ali nekako vjerujem da je jednostavnije instalirati Firefox/Chromium/Operu i surfati webom. Po meni, trebali su izbaciti i za starije sustave IE10. Web je danas izuzetno bitna stvar, a 30% korisnika su jednostavno ignorirali i rekli im {#}. MS Klasika.

ja kao primarni browser na windows 8 koristim safari, jednostavno najbolji browser kojeg sam ikada isprobao...

nema updejtova vec mjesecima a to ukazuje na izuzetnu kvalitetu appleovog uratka :)))

 

volim trola al ovaj ti je post gotovo uredu :) a moj troll nedorasao tvojima :P

 

ne daj se :)

 

 

12 godina
protjeran
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

Safari je smece od browsera. Na OSX-u barem, na windowsima nisam ni pokusavao instalirati to smece. Na OSX-u odlicno radi sa trackpadom i magic mouseom i to je sve sto ima za plus. Sve ostalo sto nekome moze pasti na pamet da nekakav browser mora imati komotno kod Safaria ubacite pod minus. Memory management je valjda 100x losiji od onog kod firefoxa nakrcanog extenzijama. Iskreno se nadam da je tvoj post bio sarkastican a ja ovako neispavan nisam isti skuzio :)

 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
jumboY kaže...

Safari je smece od browsera. Na OSX-u barem, na windowsima nisam ni pokusavao instalirati to smece. Na OSX-u odlicno radi sa trackpadom i magic mouseom i to je sve sto ima za plus. Sve ostalo sto nekome moze pasti na pamet da nekakav browser mora imati komotno kod Safaria ubacite pod minus. Memory management je valjda 100x losiji od onog kod firefoxa nakrcanog extenzijama. Iskreno se nadam da je tvoj post bio sarkastican a ja ovako neispavan nisam isti skuzio :)

ja ti nemam problema sa memory managmentom :9 pa ni moj safari :))))

13 godina
offline
Internet Explorer 10 za Windows 7

Gledam ova vaša prepucavanja tu, {#}

Ugl. vidljiv je drastični pomako na bolje kod IE 10 za razliku od IE 9 što se brzine tiče pa pogotovo, i nekako mi je sada privlačniji te ga više koristim.

Naravno Firefox mi je i dalje primarni browser ali ono, vrijedi dati šansu da se pokaže i IE 10 {#}

 

A ovo što se tiče prelaska na Windows 8 kažem s punim glasom NE!!! ja ostajem na 7-mici {#}

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet Explorer 10 za Windows 7
Fero kaže...
MS Os koristite a ne sviďa vam se IE pa koristite onda Chrom Os kao i nadolazeći Firefox Os pa onda govorite nešto oni koji su opčenito nešto kao protiv MS , a koriste piratske winse od xp-a do win8.

Ako mi se svidja Gavrilovic zimska to ne znaci da mi se ne smije svidjati Podravka govedji gulas.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice