Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmorja

poruka: 13
|
čitano: 1.816
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmorja".
12 godina
offline
Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmorja

Odlična ideja, samo je izvedba (kamera) mogla biti bolja, mutna i zelena slika, zanima me noćna snimka, možda bude gledabilno :)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 13:58 (mGT).
 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmorja

tak su nekad izgledale pauze na tv-u. ribe sim-tam. no to je bila samo snimka. sad to imamo uživo. kakav naprdak! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
mGT kaže...

Odlična ideja, samo je izvedba (kamera) mogla biti bolja, mutna i zelena slika, zanima me noćna snimka, možda bude gledabilno :)

 

 Ta zelena nijansa ti je normalna boja u kanalu Sv. Ante. Tu se spaja slatka i slana voda oliti nastaje bočata voda.

Ajme ljudi puka san ka kokica
11 godina
offline
Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmorja

Nadam se samo da se neće naći neki pametnjaković i dignuti kameru.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
Nije more zeleno nego je white balance krivo poštelan pošto je na 5m dubine i hladniji spektar se bolje probija kroz more zbog manje valne duljine.

Pusti kameru, eno periska lijevo :D
 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
Mar kaže...
Nije more zeleno nego je white balance krivo poštelan pošto je na 5m dubine i hladniji spektar se bolje probija kroz more zbog manje valne duljine.

Pusti kameru, eno periska lijevo :D

 Slušaj, godinama sam tamo lovio podvodnom puškom i dobro znam kakva je tamo vidljivost a i kakva je "boja" vode i viruj mi kamera je savršeno podešena.

Budete li pratili tu kameru vidićete dana s boljom vidljivošću a biće i dana kad se ne vidi ni prst prid nosom.

Sad stotine brodova prolazi prema Skradinu i usput dižu mulj i pridonose vidljivosti i onoj zelenkastoj nijansi.

 

Ajme ljudi puka san ka kokica
16 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
Ali opet nije zeleno jer da osvitliš reflektorom bi bilo sivkasto (pijesak) ili bijelo (Jakobove kapice). More može biti malo mutnije zbog algi i sl ali neće biti zeleno, pogotovo na blizinu di je neki objekt zelene boje 5cm od kamere i da je more doslovno obojeno ne bi bilo toliko drastično.
16 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
To što se tebi tako čini ne znači da je tako. Izvadi u kantu more pa ćeš vidit da nije situacija takva.
Boja ovisi o više faktora, dobu dana tj kutu upadanja svitla, dubini, bistrini tj prisutnim česticama i sl.
Cili život sam tu i fotografira sam pod morem pa valjda nešto znam o tome. :)
10 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
Mar kaže...
To što se tebi tako čini ne znači da je tako. Izvadi u kantu more pa ćeš vidit da nije situacija takva.
Boja ovisi o više faktora, dobu dana tj kutu upadanja svitla, dubini, bistrini tj prisutnim česticama i sl.
Cili život sam tu i fotografira sam pod morem pa valjda nešto znam o tome. :)

 Nismo se mi razumili jer nisan ja reka da je zeleno, zato san i bija stavija navodnike.

More se samo čini takvim baš zbog onih algi šta ih uzburkaju brodovi i zbog bočate vode na površini.

Samo san reka da je ona kamera dobro podešena jer more tamo baš onako izgleda kako ga ona kamera i prikazuje.

Ajme ljudi puka san ka kokica
7 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
Ajar kaže...

tak su nekad izgledale pauze na tv-u. ribe sim-tam. no to je bila samo snimka. sad to imamo uživo. kakav naprdak! 

 Ali na snimci nije postojala šansa da u kadar naglo uleti neka zgodna ronilica. 

(here we go again, kad doleti, nastradao sam....)

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
Ajar kaže...

tak su nekad izgledale pauze na tv-u. ribe sim-tam. no to je bila samo snimka. sad to imamo uživo. kakav naprdak! 

 Ahhh baš naprdak :)

12 godina
offline
Re: Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmor
Mar kaže...
Nije more zeleno nego je white balance krivo poštelan pošto je na 5m dubine i hladniji spektar se bolje probija kroz more zbog manje valne duljine.

Pusti kameru, eno periska lijevo :D

 Danas izgleda puno bolje, možda čitaju postove na BUG-u

10 godina
offline
Internetski prijenos uživo iz šibenskog podmorja
Ajme ljudi puka san ka kokica
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice