Ako je na Internetu - ne valja

poruka: 74
|
čitano: 8.708
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ako je na Internetu - ne valja".
12 godina
offline
Ako je na Internetu - ne valja

napokon bfs na yt-u. ali ja ne opraštam tako lako. do daljnjeg moja pretplata se neće produžiti.

edit: oni koji znaju, znaju o čemu pričam, a zna i petric. petricu, upravo zbog onog crvenog moja pretplata se neće produžiti. lp

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 15:12 (peace_of_cake).
 
8 23 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Ako je na Internetu - ne valja

{#}.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ako je na Internetu - ne valja

I ja sam bio pretplatnik zadnje 3 godine ali sam odlučio ne produljiti. I nije razlog što nemam novaca nego pad kvalitete onoga što je objavljeno. Ne mislim ništa loše i ne želim ni pljuvati ali vrijeme koje mi je svaki slijedeći broj oduzimao za konzumaciju istog je linearno padao i došao sam do toga da ću kupovati one brojeve za koje prosudim da mi nude nešto zanimljivo.

Nove Tehnologije
 
14 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
peace_of_cake kaže...

napokon bfs na yt-u. ali ja ne opraštam tako lako. do daljnjeg moja pretplata se neće produžiti.

edit: oni koji znaju, znaju o čemu pričam, a zna i petric. petricu, upravo zbog onog crvenog moja pretplata se neće produžiti. lp

 

Jer ti je dao crveni karton nakon što si uploadao na YouTube naš video, s naše konferencije, kojeg smo mi snimili, preuzet s našeg DVD-a, na koji mi polažemo sva zakonska i ostala prava i kojeg smo sami planirali uploadati na naš YouTube? Legendo {#}

Selling doors, door to door.
16 godina
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Kupovina tiskanih medija je ionako više stvar navike...meni je Drago

pomogao u odvikavanju :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Ja već duže vremena imam samo jednu primjednu - nagradne igre! Mislim da nije normalno da npr jedina nagrada bude računalo od 25.000 kn i to je to. Umjesto toga trebali ste podjeliti 4-5 dobrih grafičkih kartica, SSD-ova, poneki hladnjak (ili procesor) i npr 50 nekakvih (pa makar i vulgaris) USB stickova. Više ljudi biste razveselili a ne samo jednog koji će isti dan novu pilu staviti na njuškalo.

Bilo bi, zapravo, puno zgodnije da imate nešto tipa "poklon bonove" na određene iznose i da to djelite kao nagrade ali pretpostavljam da vam vaši partneri uvjetuju hardver pa je razumljivo da si takvo što ne možete priuštiti.

Freak Show Inc.
 
48 2 hvala 15
12 godina
protjeran
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Jedan od omiljenih načina trolanja na Bugovom forumu - osobito kada vam pokažemo kako nam je na testiranje stigao neki sočan i ekskluzivan komad hardvera - svodi se na likovanje kako na Internetu već postoje stotine slika, tekstova, videa i mišljenja o dotičnom uređaju, pa nam je, eto, trud uzaludan.

 

Zanemarite takve likove! ja uvijek volim procitati i pogledati nesto na nasem rvackom jeziku makar bilo staro! jer ionako ih je pre malo, cak sam mislio otvoriti svoj video blog(temu) ovdje o hw kao linus{#}..samo nastavite{#}LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 16:00 (Stjepanj).
Moj PC  
12 1 hvala 3
11 godina
online
Ako je na Internetu - ne valja

rijetko je to, dragane, likovanje i rijetko je to trolanje, kako sad ispada ili kako ti to predstavljaš (toliko rijetko da nije vrijedno spomena), a mnogo je češći osjećaj žalost i kritika što nam u omiljenom časopisu i na omiljenom portalu sve više zaostaju, jer najaviti test uber kartice i staviti to na naslovnicu časopisa, pa onda objaviti jednu stranu polutesta i to kad se već danima prije može naći popriličan broj kvalitetnih recenzija, je šamarčina svima koji su kupili taj broj buga

 

samo za primjer, jedan tportal koji se ne može nazvati informatičkim portalom (da ne spominjemo druge portale) je vijest o najavi novih intelovih procesora, za populaciju bugovih čitatelja izuzetno zanimljivu jer se radi o procovima za entuzijaste, objavio u srijedu 20. ožujka, dok je naš Bug (portal) tu vijest objavio ČETIRI dana kasnije - u nedjelju

 

no, umjesto da to shvatite kao dobronamjernu kritiku, očito je lakše čitatelje nazvati trolovima... a prema kuda to ide možeš vidjeti i po komentarima kolega iznad mene, jer na koncu pad broja pretplatnika i prodaje na kioscima vas pogađa više nego nas

Moj PC  
20 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja

Davore, u životu još ništa nisam uploadao na yt a razlika između yt i dropboxa je ogromna. i to sam uploadao za one kojih to zanima a ne mogu kupiti bug iz nekog razloga. to je bila moja dobra volja a upload je trajao oho-ho. Bilo kako bilo, pretplatu neću produžiti.

16 godina
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja

Isto tak kaj mi koji u digitalnom obliku placamo pretplatu smrdimo ili kaj? Slozite nekak da i mi mozemo sudjelovat u nagradnim igrama, napravite neki mail generator koji nam bude svaki mjesec slal kod za sudjelovanje. Nije mi do nagradne igre i nist mi ne treba ali bi rado da me se cijeni ko musteriju.

Drugu godinu placam pretplatu za bug na ipadu i do sad sam procital dva mjesecnika. Jednostavno mi nist ne treba i sve vidim online, ali reko teska su vremena pa da pomognemo decke. Sljedecu godinu ne budem produzil jer izgleda da smrdim. :)

 

Btw kak se gasi pretplata na bug, jer kolko znam automatski ide produzivanje i naplata?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 16:05 (NEW_MAN).
16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
peace_of_cake kaže...

Davore, u životu još ništa nisam uploadao na yt a razlika između yt i dropboxa je ogromna. i to sam uploadao za one kojih to zanima a ne mogu kupiti bug iz nekog razloga. to je bila moja dobra volja a upload je trajao oho-ho. Bilo kako bilo, pretplatu neću produžiti.

 

Izigravati mecenu u pokušaju pridobivanja simpatija je jeftina fora. Razlike između YouTubea i Dropboxa u ovom konkretnom slučaju nema nikakve. Htio si shareati nešto što nisi smio. Gledam što ti je Petric napisao kao razlog za karton i slažem se 100% s upravo onime što ti piše - ipak smo mi ti koji će određivati kad će se nešto iz naše produkcije pojaviti na Internetu. Ako ti misliš da je to razlog za bijes i bunt - godspeed {#}

Selling doors, door to door.
13 godina
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
NEW_MAN kaže...

Isto tak kaj mi koji u digitalnom obliku placamo pretplatu smrdimo ili kaj? Slozite nekak da i mi mozemo sudjelovat u nagradnim igrama, napravite neki mail generator koji nam bude svaki mjesec slal kod za sudjelovanje. Nije mi do nagradne igre i nist mi ne treba ali bi rado da me se cijeni ko musteriju.

Drugu godinu placam pretplatu za bug na ipadu i do sad sam procital dva mjesecnika. Jednostavno mi nist ne treba i sve vidim online, ali reko teska su vremena pa da pomognemo decke. Sljedecu godinu ne budem produzil jer izgleda da smrdim. :)

 

Btw kak se gasi pretplata na bug, jer kolko znam automatski ide produzivanje i naplata?

Ovo potpisujem do zadnje riječi... Ja sam isto pretplatnik na iPad-u ali to neću još dugo biti... Ovo su upute za gašenje pretplata na časopise na iOS-u...

 

http://support.apple.com/kb/ht4098

16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
NEW_MAN kaže...

Btw kak se gasi pretplata na bug, jer kolko znam automatski ide produzivanje i naplata?

Postupak je detaljno objašnjen pod "pomoć" unutar Bug/Mreža aplikacije na iPadu.

Davor kaže...
peace_of_cake kaže...

Davore, u životu još ništa nisam uploadao na yt a razlika između yt i dropboxa je ogromna. i to sam uploadao za one kojih to zanima a ne mogu kupiti bug iz nekog razloga. to je bila moja dobra volja a upload je trajao oho-ho. Bilo kako bilo, pretplatu neću produžiti.

 

Izigravati mecenu u pokušaju pridobivanja simpatija je jeftina fora. Razlike između YouTubea i Dropboxa u ovom konkretnom slučaju nema nikakve. Htio si shareati nešto što nisi smio. Gledam što ti je Petric napisao kao razlog za karton i slažem se 100% s upravo onime što ti piše - ipak smo mi ti koji će određivati kad će se nešto iz naše produkcije pojaviti na Internetu. Ako ti misliš da je to razlog za bijes i bunt - godspeed {#}

Bita detalj je da sam Peaceu, pri prvom činu stavljanja online video materijala s DVD-a (što je obznanio na forumu), objasnio u izravnoj prepisci da to ne čini jer ćemo i sami staviti sve kroz koji tjedan na YT. I pri tome nije dobio nikakavu opomenu, ali je eto odlučio naknadno ipak učiniti javnim svoj uploud, na što je morao reagirati kolega Petric.

 

Ali ovo je efemerno i idemo u offtopic, pa nećemo više o tome...

...
13 godina
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
Friday kaže...

Ja već duže vremena imam samo jednu primjednu - nagradne igre! Mislim da nije normalno da npr jedina nagrada bude računalo od 25.000 kn i to je to. Umjesto toga trebali ste podjeliti 4-5 dobrih grafičkih kartica, SSD-ova, poneki hladnjak (ili procesor) i npr 50 nekakvih (pa makar i vulgaris) USB stickova. Više ljudi biste razveselili a ne samo jednog koji će isti dan novu pilu staviti na njuškalo.

Bilo bi, zapravo, puno zgodnije da imate nešto tipa "poklon bonove" na određene iznose i da to djelite kao nagrade ali pretpostavljam da vam vaši partneri uvjetuju hardver pa je razumljivo da si takvo što ne možete priuštiti.

Ne mogu, kriza je. Što ne vidiš da su čak one iritantne zelene oglase na forum postavili.

12 godina
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja

također bitan detalj je da tko je htio pogledat bfs napisao sam da mi slobodno pošalje pm (druga poruka nakon što si uklonio link) ako želi da vidi video. Tu poruku si pobrisao i dao mi crveni.  "...ali je eto odlučio naknadno ipak učiniti javnim svoj uploud", da li to znači da su privatne poruke javne?

edit: ovako bismo se mogli natezat do beskonačnosti ali natezanje nije vrijedno toga. KRAJ

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 16:39 (peace_of_cake).
16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
Friday kaže...

Ja već duže vremena imam samo jednu primjednu - nagradne igre! Mislim da nije normalno da npr jedina nagrada bude računalo od 25.000 kn i to je to. Umjesto toga trebali ste podjeliti 4-5 dobrih grafičkih kartica, SSD-ova, poneki hladnjak (ili procesor) i npr 50 nekakvih (pa makar i vulgaris) USB stickova. Više ljudi biste razveselili a ne samo jednog koji će isti dan novu pilu staviti na njuškalo.

Bilo bi, zapravo, puno zgodnije da imate nešto tipa "poklon bonove" na određene iznose i da to djelite kao nagrade ali pretpostavljam da vam vaši partneri uvjetuju hardver pa je razumljivo da si takvo što ne možete priuštiti.

I ja sam skloniji nagradnim igrama s puno više manjih nagrada, ali kompleksan je put do realizacije. Puno toga ovisi o našim partnerima, njihovim marketinškim budžetima, ciljevima i strategiji dobavljača, odnosno proizvođača uređaja koji se poklanjaju.

 

Ali svakako - hvala ti na konstruktivnom komentaru!

...
16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
peace_of_cake kaže...

Davore, u životu još ništa nisam uploadao na yt a razlika između yt i dropboxa je ogromna. i to sam uploadao za one kojih to zanima a ne mogu kupiti bug iz nekog razloga. to je bila moja dobra volja a upload je trajao oho-ho. Bilo kako bilo, pretplatu neću produžiti.

Bug ne nudi onima koje zanima da negdje prespavaju, ali nemaju gdje iz nekog razloga, kopiju ključa od tvoje kuće, jer je tvoja, a ne naša, pa nemoj ni ti nešto što je Bugovo nuditi onima koje to zanima, ali ne mogu kupiti Bug iz nekog razloga. 

 

Tu dobru volju i vrijeme koje si uložio u upload našeg videa na Dropbox pomnoži s barem tisuću, pa ćeš dobiti ideju o tome koliku dobru volju i koliko vremena smo mi uložili da pripremimo Bug Future Show, snimimo ga, montiramo i distribuiramo na DVD-u. Nismo to napravili da bi to poklanjali onima koje zanima, a ne mogu kupiti Bug, nego kupcima Buga (barem ne u razdoblju dok ima komercijalnu vrijednost). To je naše, zaštićeno je svim mogućim izdavačkim i autorskim pravima i kada to dostupnim za besplatni download stavlja bilo tko osim nas, krši ta prava i u sukobu je sa zakonom. Sada, s vemenskim odmakom, snimke imaju veću marketinšku nego komercijalnu vrijednost i odlučili smo ih zato sada staviti na YouTube. Mi, a ne ti. Jer su naše, a ne tvoje. 

 

Hvala ti na dosadašnjoj potpori u svojstvu pretplatnika. 

drpetric
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 16:42 (drpetric).
16 godina
neaktivan
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Sve više ljudi, na općenitoj razini "nema love" i sve više njih će odabrati besplatan sadržaj u odnosu na onaj koji se plaća, ma koliko on možda bio nekvalitetniji ili, barem, teže prepoznatljiv kao vjerodostojan i pouzdan.

 

Zapravo stvar i je u tome što su recenzije na netu veće, kvalitetnije i preciznije. Pa pogledajte Gsmarenu kad su mobiteli u pitanju, ili kod ostalog hardvera Anandtech, techpowerup, Tech report, itd itd. Svi sa recenzijama dovedenim do savršenstva, skoro. U zadnjih par godina meni osobno recenzije u Bugu više nisu uopće mjerodavne, baš zbog te "kvalitete".

 

Postojimo već gotovo četvrt stoljeća (staršno…) i dobar dio naše stalne publike pouzda se nevjerojatno iskustvo naših autora iz kojeg nastaju takvi sadržaji.

 

A i ove godine postojanja su po meni totalno irelevantne. Niti pišu isti autori kao prije, niti i sa tim godinama iza vas nudite nešto više od ostalih, kako sam već napisao iznad. 

Al ok, sve dok se Bug prodaje i od toga se da živjeti - nek tako bude i dalje. 

Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Ako je na Internetu - ne valja

ja bi predlozio da se napravi neki bug fan club  (na prncipu godinje i plugodisnjeg clanstava)

za nas forumase,pretplatnike koji  smo tu od pocetka u obliku pvc kartice s kojima se mogu dobit neki dodatni popusti na hw,sw,u odredjenim trgovinama s kojim bug ima deal

pa i na neke evente koji nisu pod bug.ovim imenom tj. tu i tamo nas clanove cluba iznenadit sa kojom bug majicom,privjeskom i slicnim stvarchicama... {#}

 

etop jedan pool

 

 

37 odlicna ideja
2 glupa ideja
6 tak mi svejdno
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 16:56 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 7
14 godina
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Kad su već prepirke oko DVDa, postoji li neka mogućnost da se on ponudi digitalno(BugTV i ono što se ne može naći na Internetu, kao npr. GasGuzzlers ovaj mjesec)? Možda jednokratni link pri prijavi za nagradnu igru ili nešto slično da ga ipak ne mogu svi skinuti. Jer skupljam te DVDove već dugo, a nemam doma više ništa čime ih mogu otvoriti, tako da BFS nisam ni gledao prije nego ste ga stavili na YT, a za igru ću morati negdje napraviti .iso, i sumnjam da sam jedini takav.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Primjeri se da se neke stvari mjenjaju u zadnje vrijeme. I digitalnom i analognom obliku buga-a.

 

Po meni uglavnom u dobru korist čitateljima. 

 

I baš me zanima što će biti Bug Smart Club, a i što će to biti bombastično-fantastično. 

 

 

Đuro#2155
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja

upravo tako dosta ekipa koje znam kad slazu komp ne kupuju opticki drive jer ima kak oni kazu vise  netreba {#}

16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
4mal kaže...

ja bi predlozio da se napravi neki bug fan club  (na prncipu godinje i plugodisnjeg clanstava)


 

Vjerojatno si uočio u Petricovom tekst najavu održavanja prvog Bug Smart Cluba, a u širem kontekstu tog budućeg ciklusa događanja je razmišljanje upravo i o ovakvom povezivanju s čitateljima, koje bi nosilo posebne benificije.

 

Tako da ti se moram zahvaliti i ovako, a ne samo stiskanjem "hvala" što daješ potporu ideji za koju se i ja interno zalažem! {#}

...
13 godina
offline
Ako je na Internetu - ne valja

dobar je bug časopis, al pati od onoga što i svi tiskani mediji. informacije na netu dolaze odmah i dostupnije su. recimo, jedna grafička se predstavlja 5. u mjesecu i odmah dolazi hrpa testova iz kojih se može saznati sve. a kad taj test dođe na bug, nema se kaj čitati jer je već viđeno.

 

također, ima nekoliko stranica koje imaju odlične testove, poput gsmarena, anandtech, verge, techpowerup itd.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Iskreno, volio bih vidjeti kvalitetan portal. Casopis me odavno ne zanima. Za prvi razlog zasto me ne zanima niste uopce krivi (sve vec procitano online), no za drugi i te kako jeste. Oprostite, no kvaliteta vam je opala. I to poprilicno. Ocito nisam jedini koji ovo tvrdi. I od kad nema mog omiljenog kolumnista, prestao sam i kupovati.

 

No i portal vam je u banani. Totalnoj. I tu jednostavno nema oprosta posto ste ipak tech orjentirani. Ili barem to tvrdite. Redovito vidimo po dvije iste vijesti od dva razlicita autora. Sto samo znaci da ni vi sami ne citate sto je napisano na ovom portalu. A to je pak jadno. Opcenito vijesti su prenoseni sa stranih portala bez trunke 'novinarskog' istrazivanja. Barem velika vecina vijesti. Pod velika mislim na barem 99% istih. Postali ste slicniji indexu i sl. portalima. Ajmo nabit klikove, ko sljivi kvalitetu.

 

Za probleme sa tehnicke strane necu ni ulaziti. Oni su sramota sami po sebi.

Ukoliko je to iznenadjenje najava da cete sve to popraviti, onda svaka cast. U suprotnom, ne vidim sta bi me moglo uopce ugodno iznenaditi? Bug napravljen u extra popularnom silverlightu? ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 17:19 (jumboY).
 
15 5 hvala 5
16 godina
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja

Nema na cemu , tu sam da bacim neku ideju ili predlozim o istom, a sve u korsit ove nas Bug zajednice {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 17:19 (4mal).
16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
Penryn kaže...

 

Zapravo stvar i je u tome što su recenzije na netu veće, kvalitetnije i preciznije. Pa pogledajte Gsmarenu kad su mobiteli u pitanju, ili kod ostalog hardvera Anandtech, techpowerup, Tech report, itd itd. Svi sa recenzijama dovedenim do savršenstva, skoro. U zadnjih par godina meni osobno recenzije u Bugu više nisu uopće mjerodavne, baš zbog te "kvalitete".

 

 

 

zuper kaže...

dobar je bug časopis, al pati od onoga što i svi tiskani mediji. informacije na netu dolaze odmah i dostupnije su. recimo, jedna grafička se predstavlja 5. u mjesecu i odmah dolazi hrpa testova iz kojih se može saznati sve. a kad taj test dođe na bug, nema se kaj čitati jer je već viđeno.

 

također, ima nekoliko stranica koje imaju odlične testove, poput gsmarena, anandtech, verge, techpowerup itd.

Dakle, kako rekoh u tekstu - slažem se u principu s ovim. I baš zato što su vergeovi i gsmarene brže od tiskanih medija i što na webpage stane toliko teksta i slika koliko ne bi imalo smisla objaviti na papiru, Bug je počeo (i tek se zalaufao, najbolje tek slijedi) nuditi svašta nešto novo. Podsjećam još jednom da će sutra Miro predstaviti detaljnije naš najnoviji "eksperiment", videopodcast nastao povodom stote epizode Bug TV-a, jer je meni to jedna od najdražih novosti koje čine novi tip sadržaja, "neizgugljiv" na netu... :)

drpetric
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
drpetric kaže...

Bug ne nudi onima koje zanima da negdje prespavaju, ali nemaju gdje iz nekog razloga, kopiju ključa od tvoje kuće, jer je tvoja, a ne naša, pa nemoj ni ti nešto što je Bugovo nuditi onima koje to zanima, ali ne mogu kupiti Bug iz nekog razloga. 

Toliko priče oko pišljivog videa.

 

Stvarno nekad urednici BUG-a zaglibe negdje gdje nisu trebali. Autorska prava bu-hu. 

 

Eto on će zaraditi četiri miliona Kuna ili će Vama upropastiti jednaku zaradu. Kao dijete s novom igračkom.

10 godina
protjeran
offline
Ako je na Internetu - ne valja

Dok svi prigovaraju u vezi sadrzaja bug-a oni se prepiru oko nekog videa. To je tako lijepo ignoriranje. {#}

HOW ABOUT NO
 
1 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ako je na Internetu - ne valja
Onjegin kaže...
drpetric kaže...

Bug ne nudi onima koje zanima da negdje prespavaju, ali nemaju gdje iz nekog razloga, kopiju ključa od tvoje kuće, jer je tvoja, a ne naša, pa nemoj ni ti nešto što je Bugovo nuditi onima koje to zanima, ali ne mogu kupiti Bug iz nekog razloga. 

Toliko priče oko pišljivog videa.

Stvarno nekad urednici BUG-a zaglibe negdje gdje nisu trebali. Autorska prava bu-hu. 

Eto on će zaraditi četiri miliona Kuna ili će Vama upropastiti jednaku zaradu. Kao dijete s novom igračkom.

Zarada nam nikako nije 4M kuna, no proizvod kojeg je taj video dio i događaj na kojem je taj video nastao donosi zaradu od koje žive zaposlenici Bug i njihove obitelji (i dvostruko više državnih službenika, naravno). Tebi je možda to "pišljivo", jer se ne radi o iznosu od 4 milijuna nego znatno manjem, ali meni nije. Pišljivo je u svemu ovome samo tvoje razmišljanje da je sve što donosi zaradu manju od 4M kuna "igračka".

drpetric
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice