Invazija "pametnih" ručnih satova

poruka: 12
|
čitano: 3.028
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Invazija "pametnih" ručnih satova".
16 godina
odjavljen
offline
Invazija "pametnih" ručnih satova

Još malo pa ćemo imati pametne vezice na tenisicama...

Freak Show Inc.
 
12 5 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Invazija "pametnih" ručnih satova

Hmm ako budu imali raznoliki dizajn, znači ne samo u stilu Star Trek Teens i ako budu imali dobru integraciju s mobitelima, tabletima, pc-om, veš mašinom... Zašto ne, ja ću biti među prvima... {#}

 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Invazija "pametnih" ručnih satova
danas je sve pametno
to znaci da su ljudi gluplji
15 godina
offline
Invazija "pametnih" ručnih satova

većina tih satova je beskorisna, ja sam stvarno mislio kupit Sony MN2SW, al kad

bez bluetootha ne može ni vrijeme pokazivat, onda ćemu funkcionalnost, svaki dan se

treba punit i štošta toga, kad izbace neki finaliziran uređaj, prvi uzimam, do tada ništa

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Invazija "pametnih" ručnih satova

Što sljedeće? Interaktivna ogrlica za kućne ljubimce s mogućnošću vrednovanja siline psećeg prdeža uz automatsko ažuriranje na kereći facebook profil?

 
6 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Invazija "pametnih" ručnih satova
eCelticFrost kaže...

Što sljedeće? Interaktivna ogrlica za kućne ljubimce s mogućnošću vrednovanja siline psećeg prdeža uz automatsko ažuriranje na kereći facebook profil?

Uvijek će smišljati nove načine zarade i nove proizvode što može biti samo dobro za krajnjeg korisnika. Ako ti se ne sviđa, ne moraš kupiti. Napredak treba prihvatiti, na početku nove tehnologije izgledaju glupo i treba im vremena da napreduju u nešto poželjno. Kada je Microsfot 2002. predstavio ružni tablet svi su se smijali i nitko ga nije koristio. Tehnologija je napredovala a kasnije je Apple 2010. predstavio tanki tablet, prvo su se svi na forumima sprdali kao i ti sada. Nakon iPada su se tableti raznih proizvođača počeli prodavati kao vruče kifle i danas su poželjni u skoro svakom kućanstvu...

Ti satovi ili narukvice će jednoga dana izgledati kao nešto iz SF filmova a do tada treba eksperimentiranja i vremena dok tehnologija ne sazrije...

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 12:15 (DragonShit).
11 godina
protjeran
offline
Re: Invazija "pametnih" ručnih satova
DragonShit kaže...
eCelticFrost kaže...

Što sljedeće? Interaktivna ogrlica za kućne ljubimce s mogućnošću vrednovanja siline psećeg prdeža uz automatsko ažuriranje na kereći facebook profil?

Uvijek će smišljati nove načine zarade i nove proizvode što može biti samo dobro za krajnjeg korisnika. Ako ti se ne sviđa, ne moraš kupiti. Napredak treba prihvatiti, na početku nove tehnologije izgledaju glupo i treba im vremena da napreduju u nešto poželjno. Kada je Microsfot 2002. predstavio ružni tablet svi su se smijali i nitko ga nije koristio. Tehnologija je napredovala a kasnije je Apple 2010. predstavio tanki tablet, prvo su se svi na forumima sprdali kao i ti sada. Nakon iPada su se tableti raznih proizvođača počeli prodavati kao vruče kifle i danas su poželjni u skoro svakom kućanstvu...

Ti satovi ili narukvice će jednoga dana izgledati kao nešto iz SF filmova a do tada treba eksperimentiranja i vremena dok tehnologija ne sazrije...

Ovo boldano: Samo kvalitetni i svrsishodni proizvodi mogu biti dobri za krajnjeg korisnika! Idiotarije nisu dobre za krajnjeg korisnika, osim ako krajnji nije mazohist.

Dakle, sve što se od jednog sata traži,a da je pametno; je da prikaže toćno vrijeme. Ako u tome zakaže, niti jedna gadgetarija ga neće izvuči niti ukrasiti epitetom "pametan".

13 godina
neaktivan
offline
Re: Invazija "pametnih" ručnih satova
clipper kaže...

Dakle, sve što se od jednog sata traži,a da je pametno; je da prikaže toćno vrijeme. Ako u tome zakaže, niti jedna gadgetarija ga neće izvuči niti ukrasiti epitetom "pametan".

hoce, uz aplikaciju - besplatnu s reklamama

ili pro 0.99$ bez reklama

16 godina
neaktivan
offline
Invazija "pametnih" ručnih satova

Nema do klasičnih swiss made satova, a ne digitalnih pi*darija.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Invazija "pametnih" ručnih satova
DragonShit kaže...
eCelticFrost kaže...

Što sljedeće? Interaktivna ogrlica za kućne ljubimce s mogućnošću vrednovanja siline psećeg prdeža uz automatsko ažuriranje na kereći facebook profil?

Uvijek će smišljati nove načine zarade i nove proizvode što može biti samo dobro za krajnjeg korisnika. Ako ti se ne sviđa, ne moraš kupiti. Napredak treba prihvatiti, na početku nove tehnologije izgledaju glupo i treba im vremena da napreduju u nešto poželjno. Kada je Microsfot 2002. predstavio ružni tablet svi su se smijali i nitko ga nije koristio. Tehnologija je napredovala a kasnije je Apple 2010. predstavio tanki tablet, prvo su se svi na forumima sprdali kao i ti sada. Nakon iPada su se tableti raznih proizvođača počeli prodavati kao vruče kifle i danas su poželjni u skoro svakom kućanstvu...

Ti satovi ili narukvice će jednoga dana izgledati kao nešto iz SF filmova a do tada treba eksperimentiranja i vremena dok tehnologija ne sazrije...

Istina, ako mi se ne sviđa, ne moram kupiti. Ne znam zašto to smatraš napretkom. Imati nešto beskorisno i poželjno zato što to moda i teenageri nalažu i ne zvuči kao neki napredak. Što se tableta tiče, i dan danas im se smijem. Igrom slučaja sam dobio jedan i služi mi kao loša verzija gameboya. Poželjan je samo zato što dobro leži u ruci kad obavljam veliku nuždu - osim toga mi nikako nije unio napredak u život. Najbeskorisniji i jesu u kućanstvima pošto svako danas ima PC računalo. Tablet ili PC, hm.... bogati koja dilema, pogotovo gamerima.

 

Malo razmisli o riječi napredak. Napredak predstavlja nešto što svijet čini boljim. Subjekt o kojem pišemo je jeb**i ukras van konteksta umjetnosti.

 

Danas teže tomu da rotiraš proizvode sve većom brzinom. ljudi imaju viška para pa to često i rade, čak i u RH (npr. naprave mob koji ima über hardware a softwarea nigdje, a koji mjesec kasnije izlazi još jača verzija). O životnom vijeku tih uređaja bolje da ne pričam. Sad bi to trebalo tako biti i sa satovima - svaku godinu novi model s jačim hardwareom za pokazivanje sata, užasnom baterijom, hrpom plastike, osjetljivim na extremnije uvjete, životnim vijekom od max 2 god itd... I onda pogledam u svoju Festinu staru 10ak godina i vidim kako bi sat trebao izgledati. xD

13 godina
offline
Re: Invazija "pametnih" ručnih satova

Moj ga sin ima i za vrijeme mu treba poezanost jedanput u dva tri dana, ako mu je smiso da vidiš tko te zove, dojava vibriranjem, temperatura vani (treba vezu jednom u sat vremena) onda naravno da u vezi treba biti stalno inače koji je smisao?...Iako priznajem postoje mali nano MP3 playeri koji imaju i vrijeme i koji bi mogli poslužiti kao ručni sat sa puno funkcionalnosti osim ove povezanosti s mobitelom... 

15 godina
offline
Re: Invazija "pametnih" ručnih satova
Byron kaže...

Moj ga sin ima i za vrijeme mu treba poezanost jedanput u dva tri dana, ako mu je smiso da vidiš tko te zove, dojava vibriranjem, temperatura vani (treba vezu jednom u sat vremena) onda naravno da u vezi treba biti stalno inače koji je smisao?...Iako priznajem postoje mali nano MP3 playeri koji imaju i vrijeme i koji bi mogli poslužiti kao ručni sat sa puno funkcionalnosti osim ove povezanosti s mobitelom... 

Molim te jel mi možeš reći, jel se radi o Sony MN2SW? Hvala

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice